asior29 - lubi

 • asior29 lubi Komentarz

  Srek wydoi nastepny klub z kasy , w ostatnim czasie co kończy współprace z jakimś klubem to ten ma kłopoty finansowe.zresztą zielona przełożyła bankructwo na koniec nastepnego sezonu, Wspomnicie moje słowa.

 • asior29 lubi Komentarz

  i wyjaśniło się dlaczego Marek tak mocno trenował picie. Szykował się do objęcia myszy a wiadomo że to taki klub gdzie na trzeźwo się nie da ..

 • asior29 lubi Komentarz

  "Panie" Cieślak, Pan to w ogóle nie powinno być w parkingu. Jest "pan" zakałą tego sportu !

 • asior29 lubi Komentarz

  cieslak,mit o tobie juz minal!ciekawe z kim sie napijesz po kielichu
  po meczu?moze z rozowym?

 • asior29 lubi Komentarz

  Wytrzeźwiał?
  Jak można tego bufona i aroganta nazywać trenerem?
  Bardzo liczyłem że niedziela upłynie w spokoju a ewentualne informacje dotyczące sportu będą przyjemne i zwycięskie dla naszych drużyn.
  Falubaz to i Huszcza, legenda by poprowadził gdyby dostał podobne warunki.
  Nie, lepiej zakończę w obawie żeby nie narazić się za bardzo.
  Chamstwo z jakim zapewniał kiedyś że z torem będzie robił i tak co zechce a szczególnie pijackie eskapady choćby z Szymańskim w Pradze gdzie sprawę szybko skręcono czego nie udało się już zrobić w Ostrowie,pokazują prawdziwe oblicze człowieka mającego zapewnienie pracy do emerytury od PZPR-owskiego batonu z PZM-otu. To ktoś bez ambicji i krzty honoru bazujący na znajomości przepisów,regulaminów i panujących układach.
  Proszę,nie nazywajcie go trenerem bo to uwłacza ludziom którzy kończyli studia aby z dumą nosić ten tytuł.To życiowy cwaniak który zawsze znajduje się tam gdzie są ...pieniądze.
  Falubazowi,kibicom wszystkiego dobrego.

 • asior29 lubi Komentarz

  naiwni Ostowianie 2 kluczowe sprawy : dlaczego Marek wylądował w Ostrowie odp GA a druga to nie on narobił syfu w klubie tylko grubson w mokasynach

 • asior29 lubi Komentarz

  Patologia przyciąga patologię

 • asior29 lubi Komentarz

  Jak te słowa (wiedziałem już od roku....... ) korespondują z pracą w Ostrowie ? Po raz kolejny pan Cieślak pokazał że moralność to jest dla niego pojęcie zupełnie nieznane !

 • asior29 lubi Komentarz

  Marek Cieślak: Od roku wiedziałem, że będę w Falubazie.
  Dlatego w dooopie miałem czy Ostrów awansuje he, he.... co za łajza.

 • asior29 lubi Komentarz

  Od roku wiedzialem ze bede w Falubazie , wiec nie mialem zadnego interesu aby Ostrovia , z Loko dwumecz wygrala tym ..bardziej ze bimberek jakim nmie uraczyli to ...prima sort! A to ze pozniej jo.u dostalem i chciano ze mnie pucybuta zrobic to ...pestka! Co sie okowitki nagrzalem to moje i chociaz by mnie Wodniczak za stopy zlapal,i probowal glowa w dol ...potrzasac to ,ani kropli bym z siebi nie ...oddal ! Takie to ...kuuuzwa dobre bylo ! Tyle w temacie ostrowskiej zamarachy ma do dodania nasz.... ceniony "selekcjoner" !

 • asior29 lubi Komentarz

  Powinni wypiąć d..e na GKSŻ i tyle.