Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Henryk Kuczyński napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Pan Nawałka przed kontraktem trenerskim do drużyny polskiej Ekstraklasy (czyt.Lech) powinien przeanalizować swój ''trenerski warsztat'',samo nazwisko w tej dyscyplinie nie gwarantuje sukcesów...Stąd ta przykra niespodzianka dla zarządu klubu,kibiców i rozbitych zawodników.O samym ''znakomitym'' trenerze,nie mówiąc.

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Jak mi się zdaję, nie po to chyba zatrudniono Nawałkę w Lechu za grubą kasę żeby być zadowolym z takich rezultatów.

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Największym problemem Nawałki jest to,że jest trenerem słabym,a głupotą Rutkowskiego było zatrudnianie go w Lechu. Największym jego "sukcesem" trenerskim był awans z Górnikiem do Ekstraklasy. Jego dokonania z drużynami Ekstraklasy wyglądają bardzo przeciętnie. Notorycznie był zwalniany za brak wyników.
  Ćwierćfinał na ME to pokłosie dobrego przygotowania zawodników w klubach. Nie zdążył tego zepsuć bo był za krótko trenerem reprezentacji ale już skutecznie spaprał sprawę na MŚ w Rosji. Na jego obronę pracy w Lechu przemawia fakt polityki kadrowej w tym klubie. Mści się pazerność właścicieli. Doprowadzili do tego,że na dzień dzisiejszy do sprzedania za jakieś godziwe pieniądze jest tylko Christian Gytkjaer. Większość to weteranka,która nie poradziła by sobie też w innych klubach Ekstraklasy. Komercjalizacja piłki w Polsce załatwiła temat i zaklinanie rzeczywistości przez Bońka jest niesmaczne. W tym czasie powstało wiele piłkarskich akademii,które o zgrozo nie dostarczają klasowych zawodników ale zarabiają niezłą kasę. Dla rządzących polską piłką istotniejszy jest wynik finansowy niż sportowy. I tu pojawia się konflikt między kibicami i właścicielami klubów.

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Zapraszamy wszystkie zespoły potrzebujące punktów do Poznania. Rozdajemy je za darmo nawet tym, którzy jeszcze w tym sezonie na wyjeździe smaku punktów nie zaznali. W celu ograniczenia kosztów przejazdu i pobytu można spokojnie przyjechać do Poznania w "dziewiątkę" a punkty z Bułgarskiej i tak zostaną wywiezione. Wygląda na to, że promocja nie ma żadnych ograniczeń czasowych...

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Pieknie napisane kolego . Sloiki pojawily sie w Warszawie i od razu sie panosza.
  A odnosnie Lecha to zrobilismy wielki blad zwalniajac trenera Bjelice (najlepszy od lat) ktory otarl sie w czwartek o cwiercfinal Ligi Europy. Mam nadzieje ze nie wejdziemy do pierwszej 8 aby te pseudogwiazdorzyny nauczyly sie ze trzeba walczyc i zostawiac serce na boisku. Ten sezon jest zalosny a zatrudnieje trenera Nawalki za wielkie pieniadze to kompletne nieporozumienie. Bjelica Wracaj do Nas

 • Henryk Kuczyński napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek wyśmiał nagrodę dla Julii Przyłębskiej

  No cóż, brakuje słów...

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Prawda jest taka że ten Kaplica już powinien wyjechać z Poznania. Zrobiono zakupy za wielkie kwoty, bynajmniej tak ogłaszano. W zamian jest istna mizeria. Ja się zastanawiam no, dlaczego nie gra Rakels ? Przecież za każdym razem po wejściu nieźle ciągnie grę. Lech nie ma pomysłu a o tym ostatnim podaniu lecącym wiecznie w rękawice bramkarza ewentualnie na aut to już wgl. nie będę się wypowiadał. Zrobiła się nędza i rozpacz jak pod koniec pracy Magiery w Legii i takie same środki trzeba podjąć w Poznaniu. Niestety zarząd Lecha zrobił się tak dziwaczny, że czasami możemy się dowiedzieć że Rumak wrócił.

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Od kiedy bjelica zostal trenerem Lecha , Lech spisuje sie poniżej oczekiwań

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  W tej rundzie mnie zaskoczył ! Oby tak dalej....

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Póki co lepiej żeby wokół niego nie było za dużo szumu. Poprzednia obniżka formy była spowodowana (oprócz kontuzji) tym, że właśnie zaczęto sie nadmiernie zachwycać jego talentem. To nigdy nie służy psychice młodego piłkarza. Spokojnie, dajmy mu sie dalej rozwijać. Byle nie za szybko uciekł na zachód. Najwcześniej zimą 2017/18 a najlepiej latem 2018 lub jeszcze nieco później. Wydaje się, że optymalna byłaby Iiga niemiecka, lub jak pisze poniżej kolega Rozpierdek włoska.

 • Henryk Kuczyński otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Henryk Kuczyński otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  WP co wy jesteście kolejną "tubą " pis ?? Kurski wywiesił ?? czy grupa ludzi z kurskim w skłądzie ?? to jest chyba duża róznica, po samy tytule wychodzi że Kurski działał sam " bohater"...

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  5 punktów? Za dużo.

 • Henryk Kuczyński otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Zabawne. Kurski stoi obecnie po tej samej stronie co kiedyś jego przeciwnicy. To co zrobił w TVP to też terror, może zdecydowanie mniejszych rozmiarów, lecz jednak.

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Po Kurskim, po Kaczyńskim, itd. widać za jakich czasów kończyli szkoły. Oni nawet tego nei czują, że zachwowują się jak komuniści z tamtych lat. Oczywiście w innym wymiarze, ale działania są podobne. Te wszystkie bzdury wypowiadane w TVP są gorsza propagandą, niż za komuny

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Brawo !!!! zaiste pięknie to powiedziałeś

 • Henryk Kuczyński napisał/a komentarz do Bóg się zlitował. Wał bolszewikom. Jacek Kurski w akcji życia

  Panie kurski oszczędź nam swoich wypocin...Przecież ''prawie'' nikt nie słucha,nie czyta co pan chce przekazać.Daremny trud!!!

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Pokazał jakim malutkim człowiekiem jest. Oj Panie Peszko, piłka nożna to nie piaskownica. Prowokacje są na porządku dziennym, więc trzeba mieć mocną głowę. Słoma z butów.

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  No cóż, pokazał po raz kolejny, że honoru mu brak... Czy on będzie aż tak wielkim osłabieniem Lechii? Wątpię. Czasem jest tak, co pokazał mecz z Lechem, że jego występ jest osłabieniem Lechii.

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Chłopczyk jakiś skruszony, a jednocześnie chyba jakby obrażony, że taka gwiazda a komisja ligi tak go potraktowała. Chyba była za łagodna, tym bardziej, że brak przeprosin pod adresem Kędziory. Czy to osłabienie? Być może, ale nie takie wielkie by Lechia rozpaczała.

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  Nieźle szacun dla nich !

 • Henryk Kuczyński lubi Komentarz

  "Snajperzy" Kolejorza skromnie się pochowali i do wypowiedzi dla mediów wypchnęli nowego gracza, Makuszewskiego - najmniej winnego strzeleckiej indolencji zespołu ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.