Janutek - lubi

 • Janutek lubi Komentarz

  Szczepimy się i nie ma problemu

 • Janutek lubi Komentarz

  To kwestia gustu. Ja przez miesiąc wstawałam ze świadomością, że obejrzę kilka meczów i to mi od razu poprawiało humor. Oczywiście, nie należy przesadzać i gdyby taka sytuacja trwała jeszcze jakieś dwa tygodnie, pojawiłby się przesyt, ale kto kocha siatkówkę, miał dzięki LN ogromną frajdę.

 • Janutek lubi Komentarz

  Cuprum Lubin ostro kroi koszty !!! Ta drużyna nigdy nie miała wielkich sportowych ambicji i grała w Plus Lidze tylko żeby grać i się utrzymać, nic więcej !!! I teraz będzie to samo .

 • Janutek lubi Komentarz

  No i po mistrzostwie. Ile jeszcze trzeba zawodniczek zakontraktować, żeby stwierdzić , że to nie jest ich wina. Wina jest w motywowaniu, ustawieniu, szkoleniu, taktyce, selekcji i przygotowaniu czyli w sztabie trenerskim. Nazwiska nie grają. Ile jeszcze lat będzie trwała ta degrengolada w Zagłębiu ? Ehhhh żal bo taki klub, z takimi pieniędzmi powinien być motorem dla kadrowiczek do rozwoju. Tymczasem stał się ... właściwie czym? Pośmiewiskiem.

 • Janutek lubi Komentarz

  Jak zacznie normalnie się odżywiać i przestanie jeść zieleninę to może wrócić do dawnej formy jaką prezentował np. w Lotosie. Jak dalej będzie wegem, zapomnijmy o dobrej jego grze.

 • Janutek lubi Komentarz

  Polityka transferowa w Zagłębiu i faworyzowanie żeńskiej drużyny to jakiś koszmar. Po odejściu Jaszki i w tym składzie chłopakom przyjdzie walczyć o utrzymanie. Jak zwykle zresztą.Transfer maga ryzykowny. Gdyby jeszcze te pieniądze na dziewczyny były wydawane sensownie.... Tyle zmarnowanej kasy z grupy kapitałowej KGHM... Ale to przecież z podatków miejskich i spółki skarbu państwa czyli niczyje. Ważne, że można trwać dalej. Serce boli.

 • Janutek lubi Komentarz

  Kto to jest menedzer...To czlowiek sęp,ktory nic nie wnosi do kariery zawodnika i jego umiejetnosci..To ktos kto tylko kasuje chajs za posrednictwo w handlu zywym towarem..

 • Janutek lubi Komentarz

  Śladem Marii Stenzel powinni pójść wszyscy sportowcy to może zniknęła by instytucja sępa.

 • Janutek lubi Komentarz

  Uważam iż Władze Ligi Siatkówki (przecież zawodowej) po winne usunąć klub z Ligi za nie przestrzegania prawa i przyniesienie wstydu Polsce w siatkarskim środowisku całego świata.W tamtym roku był Szczecin,teraz Katowice to nie może odbyć się bez kary.

 • Janutek lubi Komentarz

  Tak wygląda rzeczywistość w wielu polskich firmach, tylko, że ich pracownicy nie mają dostępu do mediów, by się skarżyć, a jak nawet uda im się nagłośnić, to często słyszą, że są darmozjadami, w głowach się poprzewracało i że właściciel ma prawo, bo to jego firma.

 • Janutek lubi Komentarz

  To,że niektórzy zawodnicy i trenerzy nie godzą się na obniżkę zarobków i klub stojący pod ścianą zmuszony jest rozwiązać umowę wy nazywacie skandalem? Skandalem jest postawa tych grajków.Mecze odwołane,sponsorzy rezygnują z powodu utraty zarobków,kasa klubu pustoszeje.Ale grajków to nie interesuje.Nie zgadzają się na obniżkę.To jest dopiero skandaliczne podejście.Wilczy bilet nauczyłby ich rozsądku.

 • Janutek lubi Komentarz

  Od jakiegoś czasu czytam Pani artykuły i merytorycznie jest to poziom najniższego punktu Morza Martwego. Jak można w ogóle porównywać finansowo siatkówkę do piłki nożnej? Idąc Pani tokiem rozumowania, to w każdej dyscyplinie, w której osiągamy sukcesy pułap zarobków trenerów powinien wynosić co najmniej 120 tysięcy złotych, bo tyle zarabiał szkoleniowców mizernych kopaczy? Proszę zajrzeć do JAKIEGOKOLWIEK podręcznika dotyczącego marketingu, wpływów z reklam, rozpoznawalności marki etc. Kojarzy może Pani taką ligę jak NFL albo MLB? To są, z punktu widzenia Europejczyka, sporty totalnie niszowe, które są popularne tylko za Oceanem praktycznie- siła marketingowa jest tam tak ogromna, że zawodnicy zarabiają tyle samo lub porównywalnie, co najlepsi piłkarze, mimo że nie ma transmisji w 150 krajach. Z artykułu nie wynika nic więcej, nic mniej, że ma Pani takie widzimisię- Heynen ma więcej zarabiać i kropka. Teraz odsyłam Panią tym samym do podręcznika o negocjacjach, jakiegokolwiek artykułu nawet, proszę sprawdzić na czym polega pozycja negocjacyjna i w jakim celu stosuje się tego typu zabiegi jak podawanie skrajnie nierealnych kwot. Inne artykuły jako tako trzymają poziom, natomiast, bez urazy, naprawdę większość Pani wypowiedzi po prostu ogromnie odbiega merytorycznie od dopuszczalnego poziomu dziennikarstwa.

 • Janutek lubi Komentarz

  Pogoń zostawia w Szczecinie Bosego i Biernackiego, po czym prowadząc na 2 min. przed końcem oddaje mecz... wszystko w temacie

 • Janutek lubi Komentarz

  Teraz jeszcze tylko 5 lat i akt oskarżenia będzie już prawie gotowy ..... kilkoro oskarżonych nie doczeka rozprawy ..... potem trzeba będzie przesłuchać wszystkich, którzy byli na trybunach MŚ 2014 ..... a potem kolejne 5 lat i sprawa się przedawni.

 • Janutek lubi Komentarz

  yeeeeeeeeeeeeeest ... MKS zmiażdżony !!!
  .
  jak rywal cuś gra - przegrywamy seta ...
  a jak rywal nic nie gra - wygrywamy seta ...
  .
  no to analizę za nasz sztab wykonałem ;)
  .
  no ale tej żenady z okryngówy to przecież nasz sztab analizował nie bedzie więc zrobiłem to specjalnie w czynie społecznym ;)

 • Janutek lubi Komentarz

  Nooo to dali pokaz siatkówki,szczególnie Schulz i Masłowski.Poziom rumunsko-łotewski!!!

 • Janutek lubi Komentarz

  Kowalu zabierz do siebie nowy nabytek Asseco.

 • Janutek lubi Komentarz

  Cretu,MIKA,Buszek,Mozdzon .Orły nad orłami .Uczcie się siatkówki od nich.Poziom 3 ligi.

 • Janutek lubi Komentarz

  No i byłby ten sam skutek, już trzeba było oddać tego walkowera a nie teraz żalić się i płakać po mediach

 • Janutek lubi Komentarz

  Za te słowa Prygiel powinien podać się do dymisji.