Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wiktorek napisał/a komentarz do Lewandowski przemówił do rozsądku? Wygląda na to, że nie wszystkim

  Sousa na pewno nie jest jakimś cudotwórcą, ale porównywanie go z bardzo przeciętnym Brzęczkiem to chyba zdecydowane nieporozumienie!

 • Wiktorek napisał/a komentarz do Dawid Góra: Spór TVP z TVN nie obchodzi kibica

  Dla przeciętnego kibica ważne żeby transmitowana impreza była ogólnie dostępna. Oczywiście ważny jest również dobry komentator, ale miejmy nadzieję, że sportu nie będzie komentował jakiś Morozowski lub kiwający się Wit, a także że transmisja nie będzie przerywana reklamami W TRAKCIE skoków.

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Wiktorek napisał/a komentarz do TVP straciła prawo do pokazywania skoków narciarskich i teraz komentuje: "liczymy na opamiętanie"

  Egoistyczne zapędy poszczególnych stacji powinny być zahamowane, wręcz zakazane szczególnie w zakresie transmisji sportowych! Jeżeli jakąkolwiek imprezę sportową transmituje TVP - to WSZYSCY mogą swobodnie oglądać, kibicować. Natomiast ostatnio Canal + ,,położył łapę,, na tenisie i doprowadza do depopularyzacji tego sportu gdyż umożliwia oglądanie rozgrywek z udziałem np. Igi Świątek jedynie znikomej grupce swoich abonentów. Podobną dyskryminującą praktykę usiłuje obecnie zastosować TVN w stosunku do Stocha i innych skoczków narciarskich! Czyżby właściciele TVN chcieli jeszcze bardziej zwiększyć liczbę swoich antagonistów?

 • Wiktorek napisał/a komentarz do Tego nikt się nie spodziewał! Agnieszka Radwańska wznowi tenisową karierę?

  Uważam, że powrót Radwańskiej to dobry pomysł. Iga może nawet jeszcze odnosić sukcesy dlatego, że jej tenis polega na urozmaiconej grze technicznej, a nie na siłowym ,,bum bum,, (typu Serena czy Azarenka).
  A tak w ogóle to działacze tenisowi (światowi) powinni zastanowić się nad następującą kwestią: zasady tenisa ustalano ponad 100 lat temu ; większość z nich niezmiennie nadal obowiązuje. A ja uważam, że np. wysokość siatki powinna być podwyższona ze względu na fakt iż przeciętni tenisiści są obecnie wyżsi co najmniej o 10 -15 cm w porównaniu z tymi sprzed wieku. W tej sytuacji łatwiej jest obecnie o t.zw. asy serwisowe i o grę siłową (bum-bum) - jest to też ,,pikne,, , ale większość kibiców bardziej zachwyca gra techniczna, której byłoby więcej przy podwyższonej siatce!

 • Wiktorek lubi Komentarz

  TAK,TAK,TAK.Czekam,nie ma do tej pory drugiej tak grającej tenisistki jak Aga grała.Niezapomniane przeżycia,do dzisiaj wracam do Jej meczów.Dziękuję!!!!

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że Heynen zostanie. Lepszego trenera nie znajdziemy.

 • Wiktorek lubi Komentarz

  to takie polskie.. słoma z butów wychodzi. facet zdobył dla Polski mistrzostwo świata, i wiele innych sukcesów, i jest traktowany przez działaczy jak zło

 • Wiktorek lubi Komentarz

  To nie trenera trzeba zmienić, a prezesa PZPS i wladze związku. Trener jest pewnie zbyt niezależny i im się nie podoba, nie mają nad nim kontroli. Każda władza taka jest, nie znosi jednostki, nad którą nie ma kontroli, PiS, PZPS, PZPN. Wszystko to samo. Na tym ucierpi tylko Polska siatkówka, jak przez PiS zniszczono Polskę.

 • Wiktorek lubi Komentarz

  I wywalili Belga, jak przedtem Argentyńczyka i Francuza-teraz będzie 'polska myśl trenerska"- i prezes Związku- PRAWDZIWY Polak (z Lądka, czy też Lądka Zdroju) czyli - ZERO JAKICHKOLWIEK medali -przez kilka lat.

 • Wiktorek lubi Komentarz

  To jest tzw. fakt prasowy z faktami nie mający nic
  wspólnego… jedna pani drugiej pani..,
  A tak na marginesie … lepszy kandydat od Morawieckiego niż od Tuska.., wtedy jeden telefon
  z Berlina …

 • Wiktorek lubi Komentarz

  1 września to historyczna data dla Polski, a w niemieckim portalu WP i SF o tym ani słowa. Chyba "redaktorzy" dostali zakaz od Kapusty?

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Słusznie panie prezesie, to nie jest żadna "sprawa Glika", jeśli już to jest "sprawa Maguire'a" który z niczego wywołał aferę podsycaną przez media.

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Na moje powinni oddać sprawę do sadu i żądać wysokiej kary dla Angoli . Jak można tak oskarżać . Ciekawe co teraz napiszą ci wielcy co pisali ze Glik jest winny . Angolę zawsze wszędzie narobią zadymy a później na pokaz przepraszają . Taki głupi naród

 • Wiktorek lubi Komentarz

  No i brawo prezesie! Mam nadzieję że to nie będą rzucone słowa na wiatr. A ta sprawa ma wymiar większy bo wszyscy Ci którzy lekka ręka kogoś niesłusznie oskarżają powinni mieć świadomość surowych konsekwencji.

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Tak jak napisał Boniek: 'Cała ta wyimaginowana afera godzi w dobre imię polskich piłkarzy.' Należało by teraz żądać przeprosin od Anglików, tak samo głośnych medialnie jak ta sztuczna afera!!!

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Kubica jest piekielnie szybko ale samochód jest nie dla niego budowane. Dlatego pozycja którą uzyskał była bardzo dobrą. Kimi nawet czasami nie chcę z tym bolidem jeździć. Przyjście do pit-stopu i mówi że nie ma sensu tam harować Haas'ami.

 • Wiktorek napisał/a komentarz do "Zagrał zespołowo". Szef Alfy Romeo o poleceniu dla Roberta Kubicy

  I to się nazywa SPORTEM?! W każdej innej dyscyplinie ,,podkładanie się,, , celowe przegrywanie jest zdecydowanie traktowane jako niesportowe zachowanie! A w ogóle ażeby jakiekolwiek zawody można nazwać rywalizacją sportową musiałyby być stworzone równe szanse startu najlepszych zawodników, a nie uzależnianie możliwości uczestniczenia w zależności od milionowych kwot wykładanych przez sponsorów!

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Uff, po tych dwóch pierwszych meczach było tyle obaw. Brawo za tę przemianę. I za wygrany, trudny mecz. Idziesz, Iga!!!

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Jak się kapnęli że to Polska to pewnie jak z produktami spożywczymi i chemią w sklepach. Wymienili na takie jakie ponoć lubimy. Mniejsze, lżejsze, z domieszką tombaku i droższe od tych samych produktów na rynek A.

 • Wiktorek lubi Komentarz

  a Kulesza to niby zna angielski

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Mnie bardziej zastanawia skąd tyle nieuków w naszym społeczeństwie. Jak za POprzednich rządów mieli swoich wszędzie to było okej jak innichca mieć to wielka mafia. czemu ni eszzekaliście przez ostatnie 12 lat ? moda na nagonke ? uwierzcie ze nie takie rzeczy działy się przed nimi o których nawet nie śnicie.

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Donaldzie wracaj bo smutno nam. Proponuje Joasie Muche na stanowisko doradce za rządów PO świetnie się sprawdzała. Biegała za Kaplerem całą swoją kadencje ale w końcu go nie złapała.

 • Wiktorek lubi Komentarz

  Wszyscy politycy funkcjonują w życiu publicznym tylko nie każda opcja rządzi. Po to żeby sprawować rządy trzeba wygrać wybory. Nie można odmawiać nikomu chęci pracy w związkach sportowych - nawet politykom. Działali oni w związkach sportowych za komuny i później. Czy to lewica, czy PO i PiS zawsze mieli swoich ludzi w sporcie, a dorabianie gęby tylko PiS je przegięciem. Wszyscy niezależnie od reprezentowanych barw szukają miękkiego lądowania. Nie każdy polityk jest niezniszczalny i niezatapialny tak jak Kaczor.

 • Wiktorek lubi Komentarz

  ZAPYTAŁEM I... pytanie zniknęło. Więc pytam ponownie: "Jak dowiedziały się WP SportoweFakty, do prezesa PZPN Cezarego Kuleszy dzwonili politycy PiS..." czy nazwiska tych polityków owiane są tajemnicą? Czy może to kolejna próba mieszania polityki ze sportem? Tylko "z której strony"...???

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.