Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • T. napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk: Duża sztuka samotności

  Pani Justyno, wielkie DZIĘKUJĘ za to, co było! Najlepsze życzenia na przyszłość. Nie piszę więcej, bo... nie na forum. Mam nadzieję kiedyś porozmawiać. Powodzenia.

 • T. napisał/a komentarz do Ireneusz Jeleń. Snajper z pola kukurydzy

  Nie jestem hipokrytą. IJ nie przekonał mnie jako piłkarz, ale jako człowiek zdecydowanie tak. I to się liczy; Jego szczęście, Jego najbliższych i to, co daje innym. Swój chłop!
  Panie Irku, wszystkiego naj... .

 • T. napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Legia Sa Pinto to jest na teraz nic-drużyna (felieton)

  Ten "trener", to bardzo zły wybór Mioduskiego. Legia gra makabrycznie źle. Odsunął trzon drużyny i posprowadzał swoich - jak napisano powyżej.
  W tym roku Legia skończy może w pierwszej trójce (ale będzie ciężko). Mioduski zwolni "trenera" a nowy (mam nadzieję Polak) będzie musiał bujać się z zawodnikami, którzy mają ważne kontrakty, a niewiele potrafią - tak w skrócie. Odbudowa Legii może zająć 2-3 lata. Może stać się ligowym średniakiem na kilka lat.
  Nie rozumiem, w czym nieznany, przeciętny trener zagraniczny jest lepszy od Magiery, Urbana, Skorży, Probierza?

 • T. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  LS, to amator. Dziś stracił panowanie nad bolidem, bo w tej samej chwili zmienił tor jazdy, „podszedł” pod zakręt, zdjął nogę z gazu i wcisnął hamulec - tak w dużym skrócie. Ku..., dziecko na kartingu nie robi takich błędów. Kubica niewiele pomoże, ale lepiej dojeżdżać i reklamować sponsorów niż... kompromitować się.

 • T. lubi Komentarz

  Dudek 1 połowę meczu w Liverpoolu powinien zagrać a drugą w Realu :)

 • T. otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • T. otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • T. napisał/a komentarz do Wojenka trwa. Józef Wojciechowski znowu pisze do ministra. "Będzie awantura"!

  Facet nie ma pojęcia o funkcjonowaniu czegokolwiek! Tak, jest wielkim deweloperem, ale to mu się po prostu udało, fart. Nie umie nawet poprawnie sklecić zdania - wiem, bo miałem z nim do czynienia. Gdyby nie spece od wizerunku, pewnie stałby obok rzecznika prasowego nie rozumiejąc, co mówi - sam pewnie niewiele rozumie z wyuczonych sekwencji. Tyle w temacie.
  Położył Polonię. Jego zachowania aroganckie, decyzje pod wpływem chwili (klub młokosa) i trwanie w nich na zasadzie "na złość mamie odmrożę sobie uszy", to nie jest dobry wybór dla polskiej piłki.
  Dużo się zmieniło na lepsze, odkąd nastał Boniek. Ostatnio, trochę to przyhamowało. Jednak człowiek przewidywalny i konsekwentny jest lepszy niż awanturnik i pieniach. Dlatego Boniek, a nie Wojciechowski. Zibi powinien definitywnie rozprawić się z kibolami, to fakt. Powinien zacząć "stymulować" polską piłkę mając w związku 160 mln PLN - choć za te pieniądze mógłby co najwyżej kupić lewą rękę CR7 :-) Ale na polskie warunki, to sporo. A więc: 1. kibole won!, 2. pomoc klubom, szczególnie zasłużonym - jako kibic Legii chcę powrotu Górnika Zabrze, GKSu Katowice, ŁKSu, Widzewa i nawet Polonii do ekstraklasy; 3. podtrzymanie stabilności - to trudne, bo najmniej spektakularne i doceniane.
  Kurcze, może ja bym kandydował? Kto zagłosuje? :-)
  Pozdrawiam kibiców z całej Polski.

 • T. napisał/a komentarz do Rio 2016. Paweł Fajdek: Odcięło mi prąd. To był koszmar! Wszystkich przepraszam!

  Najtrudniejszy okres w życiu? Paweł, poczekaj, jak będzie miał małe dzieci :-) To jest najtrudniejszy czas - tego nie wyćwiczysz :-). A potem ich wychowanie :-) Wiem, że jest "słabo", ale na tym życie się nie kończy! JESTEŚ WIELKIM CZŁOWIEKIEM!!! To, co zrobiłeś dotychczas i tak jest kosmiczne. Jako były sportowiec mogę przypuszczać, że to co czujesz, to jest dramat. Ale dzięki temu będziesz silniejszy!!! Kurcze, fajny z Ciebie gość, człowiek. IO są co 4 lata. Masz czas!!! :-) Wierz w siebie, słuchaj serca i rodziny - tyle w temacie.Powodzenia.

 • T. lubi Komentarz

  Pani Elżbieto czemu ocenia pani ludzi ,których pani nie zna.Po pracy mamy chyba prawo usiąść sobie na kanapie w oczekiwaniu na dobry wynik naszego rodaka.Ocena czy coś osiągnęliśmy to bardzo szerokie pojęcie.Wypełniłem obowiązek wobec ojczyzny poświęcając 2 lata swojego życia, mam pracę, wspaniałą żonę,wykształcone zarówno córki jak i zięciowie.Parkę wspaniałych wnucząt i kolejne z niecierpliwością oczekiwane w styczniu.Karierę piłkarską zakończyłem na poziomie IV ligi.Po prostu inni byli lepsi,chociaż ambicji mogliby mi pozazdrościć.Dla mnie to satysfakcjonujące osiągnięcia.Nie jestem krzykaczem.Mnie po prostu pan Fajdek zawiódł.Szkoda,ale liczę na niego w Tokio.Może do trzech razy sztuka.Pozdrawiam.

 • T. napisał/a komentarz do Rio 2016. Twitter po porażce Pawła Fajdka: nierealny występ, drugi raz zawalił olimpijskie eliminacje

  Uprawiałem sport zawodowo 14 lat - nieważne jaki. Powiem krótko: to jest niefart i zbyt wysokie oczekiwania innych kołaczące się we własnej głowie. Nic więcej. Jak ktoś wygrywa wszystko w ostatnim czasie, a na eliminacjach IO przegrywa ze wszystkimi, to jest niefart. PAWEŁ WIELKIM SPORTOWCEM JEST!!! Jest "normalnym ludziem". Jeszcze wiele radości nam da. A najważniejsze: sobie samemu - bo to ciąży w głowie - wiem po sobie. Paweł, musisz poczekać tylko 4 lata - to niedługo. POWODZENIA WIELKI CZŁOWIEKU!!!

 • T. napisał/a komentarz do LŚ 2016: powtórka z Tokio. Polacy rozpoczęli Final Six od dreszczowca z Francją

  NFZ ma problemy, a tu jeszcze kilkaset zawałów po takim meczu!!! Kolejny raz!!! Proponuję: zastrzelić jednego zawodnika (dowolnego), kolejnemu przestrzelić kolano. Reszcie powiedzieć, że czeka ich ten sam los, czyli: wygrana 3:2, to "czapa" dla kogoś. Wygrana 3:1, to czyjeś kolano. Dość horrorów, zawałów, tortur!!!
  :-)
  Mamy fantastyczną drużynę. Oby tak dalej!!!

 • T. napisał/a komentarz do Ojciec alkoholik, kibice zdemolowali mu auto. Ciężka droga Mączyńskiego do kadry

  Panie Mączyński, liczy się charakter i człowiek! Pan jest charakternym człowiekiem i niech takim zostanie z zyskiem dla reprezentacji i Polski. Mówi to Warszawiak (co by nie było kibic Legii), którego najbliższym przyjacielem jest były przywódca kibiców Białej Gwiazdy - taki paradoks :-)
  Zawsze liczy się człowiek, nie miasto, pochodzenie, itd..
  Bądź Pan gwiazdą Euro dla... swoich bliskich, a przy okazji dla nas wszystkich.

 • T. napisał/a komentarz do Krystian Rempała na OIOM-ie. "Czekamy na rokowania z rana" (aktualizacja)

  Nawet największy rywal jest "swój" i żaden normalny sportowiec nie chce zrobić krzywdy drugiemu. Ktoś był pewnie winien wypadku, ale nie celowo. To w ferworze walki - tak niestety bywa. Mam 40 wiosen, licencję sportów motorowych. Bywało różnie. Czasem ja, czasem mnie... ale nigdy celowo. Takie zdarzenia były, są i będą. Kacper nie ponosi winy za stan Krystiana, nie zrobił tego celowo. Ciężko to wytłumaczyć niektórym osobom. Za kilka miesięcy (czyli za chwilę) usiądą razem przy złocistym trunku. Tak będzie i wszyscy mamy w to wierzyć!!! Wszyscy wiemy, kto wygra ten bieg!!!

 • T. napisał/a komentarz do Pudzianowski tym zdjęciem wywołał wiele kontrowersji. W sieci aż huczy

  Dziś życie, to show. Natomiast należy oddać niektórym ludziom, często niepopularnym dziś to, co zrobili w swoich dziedzinach. I np Pani Pawłowicz (nie popieram dziś i krytykuję Jej komentarze) była jedną z najważniejszych osób obrad okrągłego stołu (zdziwieni?). Antek Policmajster Macierewicz, Kaczyńscy także walczyli o wolną Polskę. Ich dziś nie mogę słuchać, ale... . Stali w jednym szeregu z Wałęsą, Niesiołowskim, Michnikiem, Kuroniem, Geremkiem. To trzeba pamiętać. A teraz o Panu Powiatowym; czy ktoś pamięta pierwsze wydania bodajże Brum? Magazyn rockowy początkowo powielany na xero (wtedy mało dostępnym). Ja pamiętam 2 kartki (4 strony) papieru A4 złączonego zszywką, gdzie były informacje o zespołach i muzykach rockowych. Byłem wtedy w podstawówce. Prześledźcie historię ludzi, których dziś czasem ciężko zrozumieć. Patrzcie na tych, z którymi sympatyzujecie, jak i tych drugich. Z czystej ciekawości! Będziecie zdziwieni, że np. Włodzimierz Czarzasty i Jadwiga Staniszkis znali się dość dobrze i byli (może niepełnoprawnymi, ale...) hippisami.
  Natomiast żadnych z przynajmniej wymienionych powyżej osób, nie można zarzucić braku inteligencji. Można się z nimi zgadzać lub nie, ale doceniać trzeba.
  Nie wydawajcie osądów na podstawie opinii innych, a na podstawie własnej oceny, informacji i analizy.
  Pozdrawiam.

 • T. napisał/a komentarz do Tor Formuły 1 w Polsce w ciągu 4 lat?!

  Niezły pomysł, ale... prócz F1 goszczącej 1 weekend w roku należy wypełnić min. 40 weekendów! Wtedy tor będzie na "zero". A to oznacza, że tor ma być zdatny dla zawodów zarówno F1 jak i najniższej klasy wyścigowej aut i motocykli. To temat na książkę, ale w skrócie mówiąc, zainwestowane pieniądze muszą się zwrócić w ciągu max. 10 lat, a potem zarabiać. Bez takiej kalkulacji, czysto finansowo zyskownej nie należy nic planować.
  Wytyczne do toru mogę dać ja (powiedzmy amator w sportach motorowych), ale równie dobrze Kubica, Alonso czy Hamilton. Projekt i realizacja, to oddzielne kwestie. Do tego infrastruktura, itd.. A teraz matematyka: inwestujemy 0,5 mld PLN. Zwrot w 10 lat, co oznacza 50 mln PLN rocznie. Przy 40 imprezach w roku daje to 1,25 mln za imprezę. No i teraz należy wymyślać, kto ile zapłaci + przychody ze sprzedaży rzeczy około imprezowych. I okazuje się to ...nie takie proste.
  Jestem gorącym fanem sportów motorowych, ale traf chciał, że zarządzam inwestycjami (różnymi). Zawsze wszystko jest skalkulowane jako koszty, punkt "zero" (termin zwrotu kosztów) i zysk. Czysta matematyka i kapitalizm.
  Jak ktoś ma na to pomysł, to popieram całym sercem.

 • T. napisał/a komentarz do Polska - Chorwacja. Josip Valcić. Historia człowieka, który wybił oko Karolowi Bieleckiemu

  Jestem byłym zawodowym siatkarzem. Nie wierzę, że w jakiejkolwiek dyscyplinie zawodnik chce zrobić krzywdę przeciwnikowi, nawet w boksie czy sztukach walki. Takie sytuacje wynikają z rywalizacji, adrenaliny, chwili złości sportowej, ale nigdy celowo. Moją karierę zakończył kolega na treningu. Tak bywa - nie zrobił tego specjalnie.
  Sportowa złość jest wskazana. Chęć rywalizacji - to oczywiste. Natomiast nigdy celowo. Sportowcy cenią siebie wzajemnie. I oby tak było zawsze.

 • T. napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Proszę, aby ktoś, kto się zna, wyjaśnił mi (i pewnie większości), dlaczego w ciężarach tak często stosuje się doping i co on faktycznie daje? Od kilkunastu lat mam wrażenie, że ten sport mija się z celem z powodu dopingu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.