Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Kolejna propaganda. Była juz ebola kilka lat temu ptasia grypa i inne co 4 lata wymyślają kolejną opcję z chorobami. W tv tylko i wyłącznie reklamy wez na brzuch wez na głowe i maść na ból .. wiadomo czego. Oczywiście jest tyle leków że musicie wziąść pewnego producenta bo przecież inny już jest słabszy gorszy czy kij wie co. Ludzie przecież koncerny farmaceutyczne tylko się śmieją że wszyscy biegają do apteki zamiast do monopolowego, wzrosty koncernów poszły o jakieś 150 % czy ktoś o tym mówi oczywiście nie. Najlepiej poczytajcie o tym wirusie i dowiedzcie się z którego jest on roku to wam ... opadną że jakoś kiedyś z tym afery nie było. Po prostu czysty biznes

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Sparta Wrocław.... Pojechaliście teraz mega. Zmarnować rozwój i karierę to potraficie. Bracia C. Gorzej trafić nie mogli ...

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Rusko ty k***o !

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Tak samo Curzytki tam skończa tam w Sparcie. Kolejny talent zmarnowany

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  @TYLKO GKM Duraj81: a co ten gkm zwojował w Polskim żużlu bo Rzeszów był 2 krotnym mistrzem Polski

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Cierniak w I lidze woził ogony, to w elidze by zbawił Spartę? Bo się nazywa Cierniak?

 • STEVENS0N napisał/a komentarz do Żużel. TŻ Ostrovia ma nowego zawodnika. Okoniewski podpisał kontrakt w salonie Mercedesa

  TŻ Emeryci Ostrovia się zapowiada ;p

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  I to jak najbardziej pozytywna wiadomość. Powodzenia Stal, powoli i do przodu :)

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Pięknie! Powodzenia Sąsiedzi :)

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Teraz tylko życzyć normalności w rzeszowskim żużlu.

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Swoją drogą wymienionej 4 aż żal du...ko ściskał widząc jak Zmarzlik zdobywa tytuł mistrza świata. Porównajcie sobie to zachowanie do chociażby zachowania Dudka. Patryk to dla mnie klasa, marzę aby kiedyś u nas pojechał

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  I dlaczego teraz nie przerwał biegu? Bo musiałby go wykluczyć, a się boi?

 • STEVENS0N napisał/a komentarz do Polska - Reszta Świata

  @leonidaswro: ta a w pierwszym biegu resztki swiata pokonuja mistrza swiata i lidera rowu :P

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Hehehe Tomasz Gollob mógł przyjechać jakoś nie marudził. Pawlicki jak dla mnie to zawodnik troszeczkę zbyt zarozumiały. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale trochę pokory jemu brakuje. Nikomu na złość nie robi. Miał swoje 5 min w GP nie udalo się ,trudno. Są młodsi i ambitniejsi na jego miejsce. Smektala, Libera, Drabik. Myślę że rozwinęli by skrzydla. To są osoby co są bardziej ogarnięci emocjonalnie niż Pawlicki Piotr. Ten człowiek z krzywym nosem u Pawlickiego sprawdził zbyt dużo agresji. To nie jest miejsce dla takich ludzi. Przemo a Piotr to wielka różnica a wiekiem o wiele się nie różnią. Kołodziej jest lepszym zawodnikiem i wolał bym jego w GP niż Piotrusia.

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Cierniak robił w Tarnowie co miał robić, czyli te kilka punktów na mecz. Jednak żadnej rewelacji nie było. Za szybko go okrzyknięto dobrym zawodnikiem po kilku biegach w Ostrowie. Sami wiedzą, że na Elige jest za słaby i lepiej rozwijać się jeszcze na spokojnie, bez dużej presji wyniku w domu. Pewnie za rok już odejdzie bo kiedyś będzie musiał przy tej juniorskiej biedzie piętro wyżej trafić.

 • STEVENS0N napisał/a komentarz do Żużel. Nowa punktacja w GP zmieni układ sił? Bartosz Zmarzlik nie byłby mistrzem świata!

  @maybach dla bidula: a wchodząc do pólfinału z 8 (zdarza się z 6-7) zajmuje tam 2 miejsce wygrywa finał i zamiast ~10 ma 25 ;)

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Na czwartym okrążeniu Tarasienko przedarł się z trzeciego miejsca na trzecie, mijając Cyfera i Kurtza.

 • STEVENS0N napisał/a komentarz do Żużel. Turniej z gwiazdami w Pardubicach. 71. Zlata Prilba NA ŻYWO!

  VPN sobie zrob

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Pięknie powiedział Briggs . W dzisiejszych czasach decyduje szybki sprzęt a gdzieś dalej umiejętności . Tory to dywany i w niczym nie przypominają torów żużlowych jakie byłe kiedyś , przyczepne i wymagające .

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Wychodzi jednak kolejny raz patola polskiego żuzla, który żyje z kreowania sztucznych emocji i wiem po sobie jak przez to cięzko zainteresować tym nielogicznym syfem nowego kibica, a co dopiero sponsora.
  Jeszcze nie wystartował pierwszy mecz barażowy, a ci już zbudowali skład na Nice PLŻ.

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Gorzów powinien był pójść na rękę Ostrovii, ale z drugiej strony wychodzi też natura Ostrowa - juniorami jechali już z Rzeszowem. W ten sposób to na pewno nie przyciągną sponsorów.

  Pozdrawiam normalnych.

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Sprawa prosta- kto daje licencję bierze odpowiedzialność za jej prawidłową realizację - panowie "pierdzistołki" w centrali niech popatrzą w twarz zawodnikom !!!!!!!!!

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Pytam jak Wanda mogła dalej jechać ??? Kto i na jakiej zasadzie dawał jej licencje? Licencje nadzorowane powinny iść definitywnie do kosza jeśli są zaległości finansowe - nie ma sentymentów. Tylko warunkowe licencje przyznawać ze względu na brak infrastruktury i na tym koniec!

 • STEVENS0N lubi Komentarz

  Żużel padnie w Krakowie i pile. W 2 lidze będą 4 druzyny. Super się szykują rozgrywki. A władze zamiast zajac się tym tematem to rozwazaja znow możliwość startu stranieri na pozycjach juniorskich....
  Za tym wszystkim jak wiadomo stoi pan Rusko bo ma w tym interes. Nie udało się zdobyc tytułu to trzeba kombinować. jak wejdzie ten przepis to przecież czugunow będzie mogl jechać na pozycji juniora. Wiec po co szkolić panie Rusko prawda????

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.