Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • qqryq napisał/a komentarz do Mają bilans 8:2 i potrzebują wzmocnień. Trener Anwilu zabrał głos

  Trefl Sopot, fenomenalny mistrz sezonu przygotowawczego. Ta drużyna na gwałt potrzebuje trenera i dwóch rozgrywaczy (jednego nominalnego i jedno combo, które awaryjnie weźmie na siebie organizację gry)

 • qqryq napisał/a komentarz do Będzie kolejny transfer? To duże nazwisko

  @HalaLudowa - jedna osoba tego nie zmieni. Bardziej bym na waszym miejscu liczył na jakiś magiczny wywar Gargamela, który te wasze smurfy zmobilizuje do zastawiania i odpowiedniego ustawienia. Zbierać macie kim

 • qqryq napisał/a komentarz do Będzie kolejny transfer? To duże nazwisko

  Nie do końca rozumiem ten ruch, chyba że będzie to oznaczać spadek minut dla Kantera (albo wywalenie go), bo na 4 Gargamel daje minuty Gabie a i Dziewa bardziej na tej pozycji powinien grać a nie na 5. Szkoda by było gdyby właśnie Dziewie miało to odebrać minuty. Dodajmy jeszcze, że Ramljak może spokojnie kilka minut na 4 zagrać a w kolejce są jeszcze Tomczak i Wójcik. 8 zawodników na pozycjach 4-5 to aż za bogato ;) W tym samym czasie na pozycjach 1-3 nawet z Karolakiem i Ramljakiem jest zaledwie 5 graczy plus Gordon a przydałoby się 6-7, szczególnie do gry na dwóch frontach.

 • qqryq napisał/a komentarz do Nareszcie! Wróciła moc. Na taki Enea Zastal BC czekano od dawna

  Ten mecz musiał być wygrany i został. W razie porażki moglibyśmy już walizki pakować w VTB. Dziś przeciwnik zrobił to, co GTK, czyli w obronie grał w japonkach, więc bez presji można było sobie pociapać. Nadal jednak nie widać jakiejś koncepcji. Nenadić bierze piłkę i kozłuje, oddaje do Fraizera, ten kozłuje, reszta graczy stoi jak kołki czekając na podanie. Gdzie jakieś serie zasłon dla strzelców, koszyczki, mieszanie w obronie? No właśnie, obronie. Po stronie bronionej niewielki progres, więcej zawdzięczany słabym rywalom niż sobie. Tu dalej jest wielohektarowe pole do popisu. Tylko kto ma sie popisywać? Joseph? Fraizer? Dwie tyczki :(

 • qqryq napisał/a komentarz do Odrodzenie uśpionych snajperów. Niemal 30 "trójek" w Zielonej Górze

  Fajnie, że wygrali, z planu minimum (3/4) mają na razie 1/1 i brak pola manewru. O ile atak zachodu na tle obrony wschodu w tym meczu "gwiazd" wyglądał fajnie, to zastanawiam się, co by było z drużyną dobrze odcinającą podania? Bo Tony czy David dostawali piłki nie po zorganizowanych akcjach a po podaniach wynikających z sytuacji. Podobnie Jarek, który chyba w taktyce Oliego musi ustąpić miejsca promowanym chłopakom z BAO i zwyczajnie ma im nie psuć nabijania statystyk. Cień zawodnika z sezonu z Papieżem. A obrona? Obrona, obrona, obrona... a nie, nie znam ;) To, jakie babole w obronie kolejny raz robili Fraizer czy Joseph to jest koszmar. Zwłaszcza gość, który miał być naszym liderem w ataku (kreacja i punkty) i organizacji gry, czyli Fraizer, który wyraźnie źle się tu czuje. WTF?!?!?!? wysłać go na trening na wieżę Braniborską. 30 razy z hali UZ na szczyt wieży. Może sie facet odblokuje.... No i słowo na temat naszego specyficznego centra. Do dziś nie kumam, co JJ miał na myśli ściągając Sulime za Puta. Ten drugi nie jest wirtuozem, ale to dwie klasy wyżej. Dziś był wyraźnie nakręcony i mu nie szło, ale z takim leszczem jak Suli robił co chciał. Szok. I to jeszcze kapitan.

 • qqryq napisał/a komentarz do Gorąca dyskusja w Zastalu! Janusz Jasiński mówi nam, co dalej z trenerem i zawodnikami [WYWIAD]

  @grabarz: W Anwilu rok temu też tak mówili. Okazało się, że w PO nie zagrali, więc ten regular sezon wcale tak mało ważny nie jest. Zastal trochę fartem wygrał dwa mecze z zespołami z dołu i tylko dla tego jest na miejscach 7-12 a nie 13-15. Ostatnio jednak farty się skończyły a gra wygląda coraz gorzej, więc powtórka z Anwilu wcale nie jest z gatunku fikcji.

 • qqryq napisał/a komentarz do Gorąca dyskusja w Zastalu! Janusz Jasiński mówi nam, co dalej z trenerem i zawodnikami [WYWIAD]

  Wygląda na to, że Oli powiedział na zarządzie, że oczekuje całej kasy za kontrakt i nie zgadza się na żadne porozumienia stron. Nie dziwię mu się, po takiej kaszanie jaką obpiernicza w ZG długo równie dobrego kontraktu nie otrzyma. A jak po powrocie Żołnierza i ewentualnym kontrakcie wysokiego jakimś cudem wejdzie do PO a może i półfinału, to zawsze jest szansa na jakąś kasę w przyszłym sezonie.

 • qqryq napisał/a komentarz do Żużel. Giełda transferowa w eWinner 1. Lidze. Jeden ruch może sprawić, że Falubaz nie będzie już murowanym faworytem!

  Falubaz musiałby mieć kogoś naprawdę mocnego na juniorce, tak na 8-10 punktów (na obu) i to regularnie oraz mieć farta z trafieniem ze sprzętem przez Tungatea (jeden rewelacyjny sezon dotychczas) i Buczka (od lat miewającego przebłyski raz na kilkanaście spotkań) aby myśleć o spokojnym awansie. Obecny skład to względnie pewne PO i tyle. To ważne, bo nie daje szans na rynku transferowym, i jeszcze w połowie roku może stracić Fricke na sezon 2023 a chętni na chłopaka będą. Obstawiam miejsca 3-4 w sezonie 2022 i 4-6 w kolejnych kilku latach. No, chyba że Kubicki zniknie z ratusza a wraz z nim jego ludzie, bo tu nie ma ani pomysłu, ani wizji, ani odpowiedniego podejścia.

 • qqryq napisał/a komentarz do Żużel. Zagraniczny junior w PGE Ekstralidze? Jeśli już to w sezonie 2023

  Problemem żużla jest to, że kilkanaście lat temu zaczęto iść w kierunku długich, twardych, równych jak tafla szkła torów, na których liczy sie głównie sprzęt a nie siła i wytrzymałość. To spowodowało, że niczym nadzwyczajnym w Żużlu są zawodnicy w wieku 40+, czego ze świeczką szukać w innych sportach drużynowych. To powoduje, że młodzi nie tylko na starcie mają problem, bo nie stać ich na odpowiedni sprzęt ale po kilku latach wpadają na zapchany rynek bez większych szans na pozostanie w "zawodzie". W elidze jest 40 miejsc. jeśli przyjmiemy, że 16 to obcokrajowcy, 8 to U24, wówczas dla zawodników 25+ zostaje 16 miejsc. przy założeniu, że zawodnicy jeżdżą do 45 roku, czyli 20 lat, to mniej niż jedno miejsce na rok. słaba perspektywa. Wielu młodych to nie przyciągnie, zwłaszcza przy wspomnianej barierze wejścia (drogi sprzęt). Rozwiązaniem byłoby przywrócenie normalnych, grząskich i wymagających torów, może ich skrócenie, zmniejszenie mocy silników, ograniczenie dozwolonej ingerencji/tuningu. Celem powinno być skrócenie karier zawodników oraz zmniejszenie różnic sprzętowych między gwiazdami a resztą. Inaczej młodzi nie mają czego tu szukać.

 • qqryq lubi Komentarz

  Niestety coraz bardziej to przypomina czasy Jovovica :(

 • qqryq lubi Komentarz

  Vidin nie ma już nic do powiedzenia temu zespołowi. Żaden trener nie dyskutował na facebucku z kibicami. Małość tego człowieka dobija zespół. Zawodnicy są ze sobą, ale nie z trenerem. Czas ⏳ na zmiany!

 • qqryq napisał/a komentarz do Kibice Zastalu powoli mają dość. Statystyki są nieubłagane!

  1. JJ mówi o nowych zawodnikach, jakby rywale utrzymali po 90% składów. No helloł!______ 2. Kto odpowiada za brak koncentracji? No chyba nie woźny. Najwyraźniej (@Kibic, wiem, wiem tak jest) Vidina maja w d albo sam Vidin nie potrafi ich zmotywować. Jakby Papierzowi zawodnik wyciął, że nie wie albo nie pamięta, to by sobie niczym Rolo w szatni odpoczął. _______________ 3. Jesli zawodnicy maja wyrąbane, to pytanie o ich wybór. W zeszłym roku chłopaki nawet jak nie szło w ataku, to siedzieli na rywalu przez 40 minut na całym boisku. W tym roku do połowy jest taka udawana obrona a za linią żadnych pułapek, mocnego nacisku. Może trzeba spytać sie graczy, czy im się w ogóle chce tu grać? _________________ 4. Czekanie na Przemka mając dwóch młodych, mogących biegać i oddawać faule jest jakimś żartem. Ściągnęliśmy Josepha mając dziurę pod koszem i SFa na 4, bo Vidin go lubi? Fajnie, umie rzucać, ale Zyzio na 4 dużo traci (zwłaszcza w VTB) a młodzi siedzą i kiszą się na ławie. Zupełnie nie kumam tej "koncepcyji".

 • qqryq napisał/a komentarz do Wymowne słowa. Jaki budżet ma Enea Zastal BC?

  @Kibic: wiem i dla tego mam flashbacki z JoJo czy Gronkowca. Wydawało się, że czegoś się nauczyliśmy po sezonach z takimi wynalazkami a znowu zamiast szukać (jak w przypadku graczy) trenera z wyższej półki, który gdzieś się potknął i chce się pokazać, choćby i kosztem kontraktów zawodniczych, my oszczędzamy (bo mam nadzieję że to nie jest tak, że OV jest drogi).

 • qqryq napisał/a komentarz do Wymowne słowa. Jaki budżet ma Enea Zastal BC?

  Vidin niestety coraz bardziej przypomina JoJo a coraz mniej Tabaka. Ciągłe gadanie, że nie rozumie co się dzieje z zawodnikami po powrocie z przerwy a przecież on im w szatni mówił, że rywal wyjdzie bardziej agresywny. No nie rozumie tego. A mówił. JoJo też to powtarzał i też szukał przyczyn w innych aspektach poza sobą niczym Vidin w odniesieniu do budżetu. Trefl zagrał bez podstawowego rozgrywacza, mózgu drużyny a wyglądał na bardziej zorganizowany zespół niż my!!! Poza tym w szatni nie mówi się zawodnikom: zobaczycie, oni wyjdą bardziej zmotywowani, tylko się swoich nakręca i motywuje. Rywal nie jest ważny! Tego pan trener nie kuma najwidoczniej i dla tego powinien jak najszybciej zająć miejsce asystenta u takiego Zana Tabaka i się tego douczyć. Ja trochę żałowałem, że nie chcieliśmy na ławce posadzić Alonso, który mógł przedłużyć hiszpański styl Zana a do tego miał doświadczenie jako head coach. Szkoda, ale może dałoby się go podebrać Tabakowi ;)

 • qqryq napisał/a komentarz do Amerykanin czeka na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Mamy jego komentarz

  Absurdalnie absurdalna koncepcja, jak zauważył fazzzi śmierdząca trochę załatwianiem gracza po znajomości. Pytanie tylko, czy nawet w sytuacji przejścia GG do miszczuf pucharu sołtysa ostrowa to by miało sens. Tam jest już Wojciechowski i Kulig, który na 4 będzie obiegany przez rywali (szczególnie w Europie) a pod koszem wielkiej przewagi i tak mieć nie będzie. Bardzo dziwny byłby to transfer.

 • qqryq lubi Komentarz

  Oczy wiście, że Reprze potrzeba jakości ale nie na tej pozycji (tu biedy nie ma). Skoro Slaughter dziękuje za współpracę to tu należałoby pilnie szukać wzmocnienia. Poza tym ten PL pass mocno waniajet "pod zamówienie" i raczej u bańkowców wyląduje. Tam jest kasa cebulasto-buraczana a ta jak wiadomo nie śmierdzi. Każde inne lądowanie w PLK wprawi mnie w zdumienie;)

 • qqryq napisał/a komentarz do Zabrali im Watsona, zabrali im wygraną. Kolejna niespodzianka w PLK

  Dziwy były jak się Zastal z Rosą męczył a tu się okazuje, że nie Zastal taki słaby a rosa taka mocna ;) oczywiście to początek sezonu więc zespoły skazywane na dół tabeli mają większe szanse na wygrywanie z tymi uznawanymi za faworytów (tyczy sie to również Czarnych). Ciekawe jak to będzie za miesiąc wyglądać jak faworyci się dotrą. Niemniej brawo dla działaczy za ściągnięcie ciekawych graczy i dla trenera, że ich umiał poukładać.

 • qqryq napisał/a komentarz do Ma mocne wejście w PLK! Dla Zastalu zrezygnował z wielkiej kasy

  @qqryq: choć nie, "przyjeżdżają do Polski jedynie do Polski." to nawet te programy nie wyłapią. Trzeba choć raz samemu tekst przed publikacją przeczytać a na to nie ma czasu, to "trza" lajki zbierać.

 • qqryq napisał/a komentarz do Ma mocne wejście w PLK! Dla Zastalu zrezygnował z wielkiej kasy

  "Bosze" ile literówek! Panie Wasiek, LibreOffice Writer czy M$ Word by się przydały.

 • qqryq napisał/a komentarz do Przyszłość Vitala Heynena jasna? Głos w sprawie zabrał Ryszard Czarnecki

  No cóż, jak wiadomo, z Polski pochodzi 30 najlepszych siatkarzy świata, a każdy set biało-czerwoni zaczynają od stanu 20-0 więc Vital jest wyjątkowym partaczem, że nie przywozi złota z każdego kolejnego turnieju, wliczając puchar Afryki czy Azji południowo-wschodniej. A na poważnie, to rysiu swoją pokraczną personą niszczy ten piękny sport i idzie w kierunku tego, co on i jego partia zawsze osiągają - wstaną z kolan i upadną na pysk. A nasza siatkówka z nimi.

 • qqryq lubi Komentarz

  To nie trenera trzeba zmienić, a prezesa PZPS i wladze związku. Trener jest pewnie zbyt niezależny i im się nie podoba, nie mają nad nim kontroli. Każda władza taka jest, nie znosi jednostki, nad którą nie ma kontroli, PiS, PZPS, PZPN. Wszystko to samo. Na tym ucierpi tylko Polska siatkówka, jak przez PiS zniszczono Polskę.

 • qqryq napisał/a komentarz do Żużel. Rzut kostką zadecydował o triumfie w Zielonej Górze [RELACJA]

  Turniej na poziomie, jaki ten klub prezentuje na ten moment. Solidna 1. liga. Boję się, że jak pomysł z Tungatem w miejsce Zagara wypali (Domagała się chyba w nim zakochał, bo to już kolejne podejście do tego średniaka) to zadomowimy się na tym poziomie na kilka lat.

 • qqryq lubi Komentarz

  Poproszę o wytłuszczenie "mocnych słów"... czytam w te i nazad i mam kłopot z wyłowieniem. Poza tym najwyższa pora przejść od pogadanek do konkretnych działań. Chyba trener nie robi tam za paprotkę?

 • qqryq napisał/a komentarz do Szokująca porażka Zastalu! Mocne słowa po klęsce u siebie

  @HalaLudowa: Z jednym strachem na rozegraniu będziecie mieć mega problem z dojściem do finału a może i półfinału. Kolenda, którego od lat na siłę robi się PG nie da rady a na Stracha już w zeszłym roku znaleziono sposób. Z drugiej strony Zastal na gwałt potrzebuje zarówno rezerwowego centra jak i podstawowego PFa a to dwie baaaardzo drogie licencje, na które kasy może nie być. Bez nich może do PO spokojnie wejdziemy (choć jak teraz jest problem zmęczenia, to co będzie jak dojdzie 11 wyjazdów do Rosji i okolic?) ale półfinał to może być dla tej drużyny max. To nie jest ekipa AD2020, która od pierwszej minuty meczu rzucała się na rywala jak wygłodniałe wilki na mięso a stado przytulaśnych shih tzu, co było widać w ostatnich trzech meczach.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.