kibic1900 - lubi

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Z tych wszystkich komentarzy, wypowiedzi wynika, że należałoby tych wszystkich migrantów wpuścić do Polski. Niby co? Chcą do niemiec? Może oni chcą ale jak wyłapie ich policja niemiecka to cofną ich do Polski. Jeżeli naprawdę leży wam na sercu los "tych biedaków" zgłoś się dobrowolnie i podpisz zobowiązanie, że bierzesz takiego osobnika do siebie do domu, gwarantujesz mi "wikt i opierunek", opiekę zdrowotną, prawną a przede wszystkim odpowiadasz za jego postępowanie. Przecież tak może każdy zrobić nikt ci tego nie zabrania. Zapomnieliście co działo/dzieje się w niemczech, we francji? Ach - zapomniałem. Wielu z was było ostatnio w tych krajach i nic nie zauważyło prócz pracujących Polaków. Wg polskiego prawodawstwa - o czym wielu nie wiem, możesz taką dorosłą osobę adoptować. Długo to trwa ale jepżeli ci zależy... Uważam, że tego rodzaju artykuły to nic innego jak kolejne mieszanie w głowach obywateli Polski. A że Polak lubi się awanturować przy każdej okazji i "o byle co" - takie reportarze, wypowiedzi są bardzo poczytne. Szkoda, że każdy chce robić porządek z Polskim Rządem a jakoś DZIWNIE nie umie zrobić porządku w swoim okręgu wyborczym czy w swojej parafii. Nigdzie nie wyczytałem aby wyborcy z jakiegoś okręgu rozliczyli swoich przedstawicieli za ostatnią kadencję. Musieliście mieć idealnych kandydatów!? Hmmm tylko dziwnie dlaczego w Polsce panuje taki chaos? Polak nienawidzi Rodaka? Dlaczego nawoływania do absurdalnych "protestów", "manifestacji" innymi spędów? Milego dnia.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Ale Iga musi po pierwsze zapłacić za te zarobki podatki, koszty podróży dla siebie i kilku osób sztabu, opłacić trenera, psycholożkę, trenera od fizjo, menadżerkę, hitting partnera czy paru, pewnie pomóc rodzinie i zasponsorować parę szkółek tenisowych. A jeszcze nie wiadomo ile kosztował ją "okup" który otrzymała WSG z prezesem Bochenkiem. Tak pomału się ma wrażenie, że Iga zarabia na paręnaście osób. Miejmy nadzieję że dobrze lokuje pieniądze ;)

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Spirydonow jest ulubionym przez SF człowiekiem siatkówki ;)
  Nawet gdyby ktoś chciał o nim zapomnieć, to nie ma możliwości - powraca w artykułach...

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Znowu piszecie o ruskiej gnidzie, która służy carowi i jest jednym z największych nieprzyjaciół Polski na świecie.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Jakiś niezrównoważony typozol. Po co w ogóle o czymś takim wspominać. Nie znam, i do życia nie jest mi kompletnie niezbędny.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  no i Kulesza ma rację! Przez tych leszczy na Glików poszedł wstrętny hejt. Maguire i Walker powinni zrobić Glikowi łaskę. Na kolanach

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Nie dali Anglicy rady Polakom na boisku, w grze ani na krzyk, więc usiłują wziąć Sędziów na litość, żenada.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  @zakaznik: Znów ci się pogorszyło nieboraku :( Poproś grzecznie pielęgniarzy, by udostępniając ci w ramach eksperymentu komputer poluzowali ci troki przy kaftanie.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Przegrany zawsze ma coś do powiedzenia to nie komuna że zawsze byli najlepsi !

 • kibic1900 lubi Komentarz

  kto słucha i czyta takiego ćwoka jak borsuk bramka zdobyta prawidłowo ale stara k..wa chce pomocy od sędziów

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Kompletne cymbaly, te ich klęczki powodują sami widzimy co - nadmiar ciśnienia i nadwrażliwość na wszystko co mogłoby (a nie jest) przejawem rasizmu. Fifa powinna zakazać im tych śmiesznych rytuałów. Np w zamian mogliby dostać w szatni dodatkowe 2 min na przytulenie się biały z czarnym.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Angole po remisie dalej mają ból zadka.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Jest to dowód, że Maguire nie grzeszy inteligencją jak tak interpretuje prosty gest, ale czego oczekiwać od zwykłego kopacza piłki, podkreślam zwykłego bo żaden z niego Messi czy Ronaldo, a zarabia jakby był wirtuozem i sodówka uderza do głowy, bo myśli, że mu wolno więcej. Wszyscy widzieliśmy jak Anglicy zachowali się po porażce z Włochami, są bardzo butni, a kibice angielscy to poniżej marginesu.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Rasizmem jest bezpodstawne oskarżanie białego przez czarnego o rasizm.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Pamiętam taki mecz, Wisla-Legia, kilka lat temu. Zawodnik Legii zagarnia piłkę pół metra zza linii bramkowej. Widzą to obroncy Wisly i zatrzymują się. Nie widzi tego sędzia zabramkowy (byli wtedy tacy). Legia strzela gola i wygrywa mecz. To była dopiero kontrowersja, a nie to co dziś we Wrocławiu.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  He he a od kiedy gre sie przerywa na choragiewke? Juz bylo tyle sytuacji, ze liniowy podnosil choragiewke, a glowny tego nie akceptowal i kazal grac dalej. Sytuacja jakich wiele. Wystarczy znac proste zasady gry. Widocznie w tej Warszawie to jest za trudne. Tam jest ciagle płacz.

 • kibic1900 lubi Komentarz

  Podniesienie chorągiewki w przypadku spalonego jest tylko sygnałem dla głównego i to on decyduje o przerwaniu akcji. Przerywając akcję Śląska popełniłby duży błąd i Legia kolejny raz zdobyłaby punkty - prezenty. Pytanie, co wybierze Legia - 1. ligę czy Ligę Europy?
 • kibic1900 lubi Komentarz

  Czemu nie napisałaś dokladnie.....to bylo podanie zawodnika Legii do napastnika Śląska....a to nie ma spalonego ...sędzia jest wspanialy ...wszystko widzial ...a po drugie zawodnik profesjonalny czeka na gwizdek a gwizdka nie bylo....a ty redaktorze jeszcxe buntujesz kibicować na sędziego.....

 • kibic1900 lubi Komentarz

  w farszafie nie wiedza ,że gra sie do gwizdka sędziego głównego, może sędzia liniowy odganiał muchy chorągiewka ???:))), biedna legła niedoinformowana, a taka była pewna siebie