Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • hack lubi Komentarz

  Coś mi się wydaje,że Milik koniec końców wyląduje gdzieś na peryferiach jakiej ligi albo wróci do kraju do ekstraklapy.

 • hack napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Czesław Michniewicz: Artur przeprosił drużynę

  @steffen: Widzisz o czy, nie musisz czytać, możesz pomijać.

 • hack lubi Komentarz

  No i gitara , Legia zaczyna znowu grać jak na Mistrza przystało. Będzie o wiele lepiej , bo możliwości tej drużyny są bardzo duże.

 • hack napisał/a komentarz do Liga Europy: Lech Poznań - Benfica Lizbona. Wicemistrz Polski idzie po sławę, wielkie pieniądze i miejsce w historii

  Życzę powodzenia i jak najlepszego wyniku końcowego w fazie grupowej.

 • hack lubi Komentarz

  Łatwe zwycięstwo bez większych problemów. Szkoda tylko jednego indywidualnego błędu, ale najważniejsze 3 punkty.

 • hack lubi Komentarz

  Jeszcze kilka kolejek i wszystko wróci do normy :) Sraczki dostawaliście pisząc o liderze Górniku. Powiedziałem to chwilowe, zawsze na początku to tak wygląda w naszej słabej lidze. Za to gra i wyniki Rakowa imponujące. Pokłony dla Badgera.

 • hack napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Poważne problemy kadrowe Legii Warszawa. Aż 13 zawodników poza zespołem

  Wszyscy wymienieni to zmiennicy, więc jaki problem?

 • hack napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Czy leci z nami pilot? Aleksandar Vuković otworzył szafę z trupami [FELIETON]

  Wczoraj napisałem pod wywiadem Vuko i powtórzę to dziś pod felietonem, jeśli Mioduski chce być prezesem znaczącej coś Legi, musi wykopać swoich przygłupich doradców, albo pozbyć się Legii. Jak widać omamiony przez takich jak pan Kucharski, daje się 4 rok wodzić za nos jak małe dziecko, traci kasę, sportowo Legia zyskuje nie wiele, a właściwie nic. Zmieniamy trenerów jak rękawiczki, a każdy był na lata. Kto te ruchy wymusza na Mioduskim? Od momentu wykupienia przez Mioduskiego Legii zadawałem pytanie czy ten pan widzi różnicę pomiędzy klubem sportowym, a korporacją biznesową. Po 4 latach porażek mam odpowiedź, nie widzi żadnej, a jego doradcy umacniają go w pojęciu, że działa doskonale i podejmuje wspaniałe decyzje (podsuwane przez doradców).

 • hack lubi Komentarz

  Nie jestem fanem Legii (chyba że w pucharach), ale Vuko mi tak po prostu szkoda. Za te "akcje", które odpalają "zarządzający" Legią to sami już dawno powinni polecieć. Jak można tak staczać taki klub i podejmować takie od czapy decyzję.

 • hack napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Aleksandar Vuković: Tak zżytej i zjednoczonej drużyny w Legii nie było nigdy [WYWIAD]

  Zwolnienie Vuko na 3 dni przed meczem, to głupota, bo nowy trener i tak nie miał czasu na żadne sensowne zmiany, a te których dokonał pokazały, że było to zupełne dno. Z Lubinem wrócił do poprzedniego ustawienia i od razu widać zmianę na plus. Po raz enty powtórzę, niech Mioduski zrezygnuje ze swoich przygłupich doradców lub z Legii (w obu wypadkach wynoszą się te przygłupy z Legii).

 • hack lubi Komentarz

  Powtarzam to od lat: Mioduski to dobry facet, ale nie zna sie na futbolu. Z nim Legia nigdy nic nie zwojuje, a szkoda.

 • hack lubi Komentarz

  Skoro było tak dobrze,to dlaczego wyniki takie słabe? Dla mnie Legia gra coraz gorzej od momentu przejęcia klubu przez Mioduskiego , który nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu . Vuković wielkim trenerem nie jest, ale ta zmiana była w złym momencie,trzeba było mu dać jeszcze więcej czasu. Za obecny poziom sportowy w największym stopniu odpowiedzialny jest sam Prezes oraz dyrektor sportowy.

 • hack lubi Komentarz

  Jedyny plus zatrudnienia Michniewicza jest taki,że gostek raczej nie daje sobie w kaszę dmuchać . Jeżeli nie będzie zgadzał się z Pudlem to odejdzie. Tak było w Lechu, podobno. Vuko fajny gość ale nie miał wiele do powiedzenia. Dopóki Pudel nie zatrudni dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia , nie będzie dobrze.

 • hack napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Legia - Zagłębie. Pekhart daje wygraną mistrzom Polski

  Dużo ciekawsze granie Legii niż ostatnio, choć styl i sposoby te same, więc wpływu trenera nie widzę dużego. Biegali i grali cały mecz, jak jesienią 2019, a nie jak ostatnio za Vuko. Czy to świadectwo zwolnienia trenera przez drużynę, poświęcili temu nawet awans do LE? Wątpię aby Czesiek nagle natchnął ich wiarą i siłą. Zobaczymy co będzie za rok. Jeśli taka tendencja się utrzyma, to za rok zwolnią Cześka.

 • hack napisał/a komentarz do Dariusz Górski: Napisać można wszystko [WYWIAD]

  @Bogdan Nie: Brzęczek odnosi sukcesy? To ile ich już było, bo nie zauważyłem?

 • hack lubi Komentarz

  Nie czytałem książki Domagalik. Wydaje mi się jednak, że porównanie Jerzego Brzęczka do Kazimierza Górskiego dotyczyło wyłącznie sytuacji związanej z krytyką obu trenerów na początku ich pracy z reprezentacją. Syn trenera Górskiego nie przeczy temu, że takowa krytyka była. Inny był tylko charakter tamtej krytyki. Ówcześni dziennikarze nie wieszali psów na Panu Górskim, tak jak to czynią obecne pismaki i telewizyjni gawędziarze. Nazywanie ich - że użyję określenia "eksperta" Jana Te z Łodzi - najgorszym "miotem" w historii polskich mediów jest jak najbardziej na miejscu. To "dziennikarze" są prowodyrami i nakręcają kiboli, którzy w niewybredny sposób krytykują każdego trenera. Niestety... Poziom chamstwa rośnie wraz z cywilizacyjnym postępem. Przykre jest również to, że z inspiracji pismaków do tzw. hejtu kiboli przyłączyło się kilku byłych piłkarzy. Nie przypominam sobie, żeby trenera Górskiego krytykowali i pouczali byli reprezentanci Polski. Nie przypominam sobie, żeby któryś z nich sugerował ówczesnemu prezesowi PZPN usunięcie trenera Górskiego ze stanowiska trenera. Domagalik z pewnością nie porównywała trenera Brzęczka z trenerem Górskim ze względu na osiągnięcia, ze względu na charakter, na osobowość. Trener Górski też nie odnosił spektakularnych sukcesów przed Olimpiadą w Monachium i MŚ w Enerefie. A co było później? Został bohaterem. Ale nawet gdyby wtedy nie został nim, to i tak byłby szanowanym Człowiekiem, bo Polacy byli wtedy zupełni inni, a piłka nożna nie była biznesem. PS. Mecz z Finlandią pokazał, że trener Brzęczek powołał do reprezentacji bardzo utalentowanych piłkarzy. Cechy wolicjonalne tych chłopaków są godne uznania. Podobnie umiejętności. Wbrew pozorom nie jest to dla trenera łatwa sytuacja, bo wybranie składu na mecz z konkretnym przeciwnikiem będzie się wiązać z posadzeniem na ławce rezerwowych niektórych uznanych "gwiazdorów". Trener Kazimierz Górski poradził sobie z tym problemem. Czy Jerzy Brzęczek sobie poradzi? Nie wiem.

 • hack napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa. Marek Saganowski: Atmosfera w zespole nie jest za wesoła

  Ewidentnie widać po końcówce zeszłego sezonu i początku tego, złe przygotowanie fizyczne. Jak można grać cokolwiek, jakąkolwiek taktyką, gdy zawodnikom brakuje powietrza po 45 minutach, a przerwa nie pomaga?

 • hack lubi Komentarz

  Całym złem w Legii jest Mioduski, nie dość że sam ma mętne pojęcie o zarządzaniu klubem piłkarskim to jeszcze otoczył się złymi ludźmi.

 • hack lubi Komentarz

  Kiepska atmosfera ? To jakiś żart, piłkarze mają gdzieś swoją pracę za którą biorą kolosalne pieniądze, to widać na boisku, kondycyjnie tragedia, taktycznie też tragedia. Obciąć im pensje tak o 75% do momentu aż nie zaczną zapierdzielać.

 • hack lubi Komentarz

  Kiedyś był taki piłkarz co chciał Betis Sevillę podbić a potem nie chciał odchodzić z klubu i przesiedział swój najlepszy czas na trybunach i jak już wydostał się to grał w nagrodę na Cyprze i wracał do Legii. Gdy było tobie źle bo nie grałeś to Legia podawała tobie rękę i nawet sobie radziłeś z tym brzuszkiem na boisku. Teraz śmiejesz się ze słabej ..Legii.
  W kadrze też nie powinieneś grać ale wujek Janusz W. był bardzo do ciebie przywiązany.
  Z Milikiem może być podobnie ale o grze w kadrze powinien zapomnieć po tej sadze z transferami. :)

 • hack napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Warta - Legia. Czesław Michniewicz: Odczuwamy ogromny zawód i niedosyt

  Azerowie pokazali panu trenerowi głupotę ruchów w ustawieniu zespołu i zmian personalnych jakich dokonał. Grali pewnym systemem od ponad roku, a na najważniejszy mecz w tydzień pan trener, dokonał rewolucji i to się zemściło 3 bramkami.....

 • hack napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Warta - Legia. Czesław Michniewicz: Odczuwamy ogromny zawód i niedosyt

  @Andrzej Nowicki: Ta, jeździ po PL z zapasem wirusa w foliowej torebeczce i zaraża....

 • hack lubi Komentarz

  Po raz kolejny napiszę że to jeszcze nie jest ten czas niech dogra sezon w EK i najwyżej po nim wyjedzie bo jak chce jechać na Euro to musi regularnie grać.

 • hack lubi Komentarz

  A rozgonic to patałajstwo, to co grają to żenada 40 lat im kibicuje ale mam juz dość. Podobno zostali w klubie tylko zawodnicy co mają L w sercu, ale odchodzą kibice z LEGIĄ W SERCU

 • hack napisał/a komentarz do Liga Europy: Legia Warszawa - Karabach Agdam. Dariusz Tuzimek: Geniusze z Łazienkowskiej [FELIETON]

  Vuko był krytykowany, potem do zawieszenia ligi, kilka spotkań rozegrali naprawdę fajnie, na jesieni to nie ten sam zespół co przed dwutygodniowymi urlopami. Brak kondycji, brak zaangażowania. Zwolnienie trenera i jak widać zatrudnienie dyletanta, który nawet nie wziął pod uwagę kto grał w wyjściowej 11 u Vuko, tylko namieszał, wprowadzając nowe ustawienie i nowe zadania dla zawodników, w tydzień. Wczoraj Legia była gorsza od najgorszej Legii Vuko, grali słąbo., ale nie tak tragicznie.
  Mioduski wywal tych swoich doradców, zatrudnij wreszcie kogoś kto nie tylko myśli jak się kasy nachapać, ale chce coś z tym zespołem zyskać. Taki był Zielu i taki był Vuko, sercem od wielu lat z Legią.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.