Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Widowisko godne półfinału w Lesznie. Betard Sparta krok bliżej realizacji marzenia prezesa [RELACJA]

  Kompozytor: Ty masz jakiś uraz na punkcie Leszna? Owszem pewnie i się przejadło złoto rok w rok ale równia pochyla. Tego możesz być pewien że Leszno niebawem wróci na swoją ścieżkę i do PO będą wchodzić. Rośnie kolejne pokolenie juniorów więc spokojnie. Nie zawsze można wygrywać więc spoko i więcej dystansu.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Niesportowe zachowanie Balińskiego! Sędzia od razu go ukarał

  Pan sędzia sam chyba lekko był zestresowany tym co się działo z maszyną startowa i słynnym automatem opuszczającym starty. Jeśli wiedział że automat szwankuje i nie podnosi taśmy gdy cała 4 na pełnym gazie stoi pod nieruchoma taśma to chyba logiczne że sprzęgła zostały zniszczone i możliwy jest niekontrolowany start. Dziwne że mimo takich atrakcji i uszkodzenia automatu sędzia kara za to zawodników. Trochę kuriozalna sytuacja. Po dwóch biegach 5 sprzęgieł zostało upalonych.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Unia i Sparta znów skazane na siebie. Wreszcie przyszedł czas na wrocławian?

  Cóż Sparta ma wszystkie argumenty w ręku w tym roku. Wszystko ładnie im się układa w tym roku poza kontuzja Taia w Grudziądzu wszystko idzie jak dobrze naoliwiona maszyna. Forma trzonu drużyny ale też forma kluczowych ogniw czyli Dana i Gleba. Juniorzy jadą na miarę oczekiwań może nie wysokich ale jednak swoje robią. Jest atmosfera, wynik więc wszystko mają na tip top. Co innego Unia. Problemy sprzętowe, zawirowania większości składu z tunerami, niezbyt dobra atmosfera spowodowana oficjalnymi wypowiedziami Emila, można mieć żal że w pewnym momencie odpuścił sezon i postawił na jedną kartę wszystko. Czyli zmieniam tunera, zmieniam klub i szykuje się na sezon 2022 i tak podświadomie odbije się to na klubie zresztą wyniki pokazują że już odbiło się. Cóż takie życie. Leszno w tym roku nie ma prawa liczyć na punkty juniorów. Ten sezon to jest wielka nauka dla nich więc oczekiwań też nie może być. Wszytko wskazuje na Spartę. Ale to jest żużel i przez te lata nie takie niespodzianki były w tym sporcie. Wystarczy czego nikomu nie życzę przykry upadek i może być różnie. Unia ma doświadczenie w meczach o mega stawkę. Ale Sparta ma takie samo w meczach z Unią więc nie wierzę że na pewniaka pojadą z Unią. Będą przygotowani na wszystko. Mimo faworyta w postaci Sparty ja zdecydowanego pewniaka nie wskaże. Oby zdrowo i widowiskowo dla obu ekip no i kibiców.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga sprawdziła opony. Są wyniki, będą też kolejne badania!

  Czyli mamy komentarz dla pospólstwa żużlowego. Obie opony odbiegają od norm bo zaczęła się walka o rynek. Nikt nie przyzna jaka jest prawda na temat opon podali tylko że oba wyniki odstają od norm. Określenie różnic jako nieznacznie nie obrazuje jaka to daje przewagę na torze. I tu jest klucz a nie łagodzenie wyników poprzez określenie nieznacznie odstają od norm. Czyli zaraz będzie trzeba badać wszystkie użyte w lidze opony i to przed meczem żeby pozbyć się jakiś machlojek.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Wrócił stary, dobry Pawlicki. Na takiego kapitana czekali w Lesznie [BOHATER WEEKENDU]

  Palladyn: przeczytaj swój post uwaznie i pomysl kto jest żałosny i zasługuje na inwektywy. Zresztą nie tylko Ty jeden jak widać poniżej. Poprostu ręce opadają, po co wogole pisac takie posty. Dno.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do 7R Stolaro Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole

  Problem w tym że tego pasa nie dało się dzisiaj zrobić tam skończy się na tym że trzeba zebrać dość dużo materiału i w to miejsce dosypać nowego z glinka która to zawiąże i to będzie trochę trwało a tym bardziej na newralgicznym miejscu jakim jest II łuk. Także możemy sobie jaja robić i żartować ale tego się nie dało opanować w jeden dzień. I faktycznie problemem jest duży nakład pracy i ruszenie tego toru. Szkoda ale nikt by się nie zgodzil na przełożenie na inny termin zresztą przepisy jasno regulują takie sytuacje. Opole ma 2 punkty i tym bardziej nie można do nich mieć pretensji. Już dla rozluznienia atmosfery i tak uważam że Dave dzisiaj pojechałby najlepsze zawody na zwróconym argentyńskim sprzęcie.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do 7R Stolaro Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole

  Nie chcą opolanie jechać bo Dave Stachyra był w składzie i wiadomo że plecy. A na poważnie to szkoda że tak się to podziało.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do 7R Stolaro Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole

  Nie wiem tylko po co to będą pokazywać w tv na Motowizja. Reklama sportu żadna. I znów problemy klubu z Rzeszowa.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do 7R Stolaro Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole

  Walkower w świetle przepisów. No tego się nie spodziewałem

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Nerwy Emila Sajfutdinowa przed kamerą. "Nie nakręcajcie sytuacji"

  Graversen teraz byłby lepszym wyborem cały knyf w tym że Emil teraz potrzebuje majstra który spędzi z nim tydzień i będzie wiedział czego potrzebuje i czego oczekuje. Emil to taki typ zawodnika i człowieka że musi mieć dograny silnik i wtedy skupia się na torze i przeciwnikach. Jest zresztą też ambitna postacią i nie zadowoli się tez wolnymi silnikami z AschTech stąd ta cała Wielka draka. Zawodnik musi mieć też wolność wyboru i zrozumieć to powinni mam wrażenie i tunerzy i zawodnicy. Zobaczymy co wyciagnie że sprzętu spod ręki PJ. Szkoda Emila ale on już nad tym pracuje żeby nie stracić sezonu a media się koncentrują na sensacjach dopiero pewnie to go wqurza.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Nerwy Emila Sajfutdinowa przed kamerą. "Nie nakręcajcie sytuacji"

  Emil wkurzony bo sprawa z Holloweyem została rozdmuchana w jego kierunku a sprawa wygląda tak że AschTech był głuchy na prośby że Emila sprzęty nie są takie jakie powinny być, a że zakład ma roboty od cholery to wszelakie poprawki się przeciągają. Emil zdecydował się szukać innych rozwiązan i poszukiwań prędkości i wtedy nastąpiła uraza Ashleya i niby koniec współpracy. Taka wersję dziś usłyszałem. Problem chyba w całej sprawie że Emil nie chce być ograniczany jednym tunerem który nic nie zrobił żeby poprawić braki.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Zmiany w składzie grudziądzkiego GKM-u na mecz w Częstochowie!

  A co Gkm w Częstochowie ma do stracenia? Wiadomo że baty będą i to właśnie idealny moment żeby podbudować Kasprzaka jeśli sami wiedza że te silniki były felerne i tu jest wina że nie może w pełni pokazać formy jaka by nie była to już lepszych meczy na danie szansy nie będzie. W Grudziądzu tym bardziej będzie ciężko go puścić żeby na swoich śmieciach nie gubić szans na punkty.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Znany tuner kończy współpracę z Emilem Sajfutdinowem!

  Nie może tak być że jak kupisz silnik u tunera A to nie możesz sprawdzać sprzętu tunera B. bo tuner A dostaje sraczki i wali fochem. Przecie to są jaja. Do czego to zmierza. Żużel takimi sytuacjami prze w jesCE większe dysproporcje między uprawiającymi ten sport i nieuchronnie zMierzA do wymarcia. Formuła 1 już od jakiegoś czasu widzi potrzebę zmian i coś próbują ograniczać nakłady w taki czy inny sposób. W żużlu widzę eldorado. Ale do kiedy a uznane i opłacane nazwiska jezdza za kilka lat ich zabraknie i będzie to tylko namiastką tego sportu. Potrzeba zmian.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Znany tuner kończy współpracę z Emilem Sajfutdinowem!

  @mad max: coś może i w tym jest więcej pracy i jakość różna a Emil ze względu na swój wkład też pewnie ceny miał kolezenskie więc pewnie parę słów za dużo i posypało się. Ale my możemy się domyślać. Z innym tunerem może się uda a ale nie koniecznie musi akurat Hollowey potrafił wykorzystać takie doświadczenie jakie ma Emil ale niekoniecznie w innych przypadkach to się musi udać. Zobaczymy jak sytuacja wyklaruje się niebawem.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Znany tuner kończy współpracę z Emilem Sajfutdinowem!

  Moim zdaniem od dawna koszty silników głównie i ich żywotność to jest bariera rozwoju tej dyscypliny od wielu lat. I idąc dalej w tym kierunku powoli zmierzamy do tego że młodych będzie coraz mniej. Wielu chłopaków z talentem nie przebije się bo nie stać rodziców na dobry silnik dla młodego chłopaka który kosztuje 25 tysiakow i co 3 mecz do serwisu musi iść. Tak tej dyscypliny nigdy nie zbudujemy.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Znany tuner kończy współpracę z Emilem Sajfutdinowem!

  No to ciekawe wieści w ciągu kilku dni odnośnie wpływu tunerów na wyniki zawodników czy nawet jak się okaże za chwilę na wyniki całych druZyn. Pytanie na czym będzie jeździł Emil i czy ten koniec współpracy nie odbije się na zespole z Leszna analogicznie jak sytuacja z gkmem. W Unii większość jedzie na sprzęcie AshTech. Emil z Kowalskim nie będzie jechał czyli pozostaje sprzęt od mniej uznanych firm. Może to oznaczac problemy. Trochę potrwa zanim uda się wycisnąć maxa z innych jednostek. Widocznie coś zaiskrzyło bo to nie tajemnica że Holloway ściśle współpracował z Emilem i w jakimś sensie pomógł mu wypracować i udoskonalać swoje produkty tym bardziej dziwne takie nagle zakończenie współpracy w środku sezonu. Sytuacja awaryjna u Emila tak mi się wydaje.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Ryszard Kowalski zabrał głos! Tuner wydał obszerne oświadczenie w sprawie zerwania współpracy z GKM-em!

  Przemo dojedz ten silnik i podeślij go do nas. Mamy w firmie wiele sprzętu który umożliwi pomierzenie na maszynach pomiarowych laserowych i spokojnie każda część można oddtworzyc na maszynach do obróbki CNC nawet na kilku osiowych centrach. Jedyny probLem że Kowalski już ma doświadczenie jak obróbka poszczególnych części zmieniać charakterystykę. Jednak kopie można wykonać na nowym silniku. Zresztą jak Kowalski myśli że już kilku ludzi nie tylko w Polsce rozbierali jego silniki to jest w dużym błędzie. Zapytaj Pan Emila czy zna Pana Mikulova i czy widział kiedyś jego silnik od środka. A zapomniałem że Pan z Emilem nie współpracujesz. Zresztą do Bydzi z Grudziądza do AshTech jest niedaleko.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Tomasz Gollob broni GKM-u Grudziądz! Chodzi o silniki Ryszarda Kowalskiego

  Śmierdzi ta cała afera na kilometr. Panie Kowalski ściągasz Pan na swój fach duże zmiany. Nie może być tak że tuner w trakcie sezonu wpływa na wyniki w lidze a tutaj teraz będziemy mieli taki przypadek. Powinna się tym zająć ekstraliga. A już napewno żużel powinien iść w stronę zmniejszenia kosztów bo za chwilę nie będzie komu jeździć i ten sport zniknie. Sposobem jest jakieś ujednolicenie sprzętu i podniesienia wytr,ymalosci. Dwuzaworowki? Suma summarum jakąś ewolucja musi być F1 już dawno idzie w tym kierunku bo widza co się dzieje w zuzlu będzie to samo inaczej zniknie z pola widzenia. A Pan Kowalski jakie wtedy będzie robił szopki??? Chyba Bożonarodzeniowe. Od wieków żużlowcy sobie pomagają w drużynie a teraz to jest be bo Kowalski sobie tak wymyślił. Jaja

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Wrócił Woffinden, forma została. Betard Sparta nie dała szans Fogo Unii [RELACJA]

  No muszę przyznać że nie spodziewałem się az tak bliskiego wyniku. Co do toru był lekko twardy ze środkowa ścieżka bo raz że przyczepniejszego dla Emila i Janka się nie robi po dużej a i Taiowi nie chcieli utrudniać po kontuzji. 15 bieg palce lizać kto wie czy narazie to nie bieg sezonu. W trójkę tak sobie za kołami przechodZili w pełnym kontakcie ze byle większy podmuch a było by domino na bandzie. Bieg żyleta. Sędzia błąd że puścił Janosia z lotnego ale przyznać mu trzeba że ma życiówkę. W rewanżu bonus otwarty chyba że Unia dojdzie do porozumienia ze swoim torem to może z minimalnym wskazaniem na Leszno.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Sparta - Unia. Wielki hit pod znakiem powrotu Taia Woffindena! [ZAPOWIEDŹ]

  Sparta teoretycznie powinna u siebie zwyciężyć ale piękne że to jest żużel i zawsze ta Unia może wyskoczyć jak królik z kapelusza

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Baron komentuje mecz w Grudziądzu. Mówi też, że chce przekonać się, jak silna jest Betard Sparta Wrocław

  Baron to jednak stary wyjadacz i wie co robi mówiąc o silnej Sparcie i że chce się przekonać o jej sile. On dobrzE wie że nie wygrają tego meczu ale prowokuje żeby Wrocław pokazał co ma najlepsze a szczególnie żeby przygotowali tor pod swoich a Unia już swoje wnioski na dalszą część sezonu wyciągnie. Istnieje jeszcze opcja że trochę pogoda dołoży wilgoci i Wrocław też będzie trochę od idealnych setupow. Fajny meczyk nam się szykuje.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Sparta - Unia. Szykuje się debiut w barwach mistrzów Polski [SKŁADY]

  Nie ma co ukrywać że Sparta będzie faworytem tego meczu nawet bez Woofiego. Zresztą ta Zz daje masę punktow więc jakiejś wielkiej straty z tego tytułu nie ma a nawet są pozytywy w postaci budowania dodatkowym startami czugonova i Bewleya. Co do młodego Ratajczaka to niech chłopak cało i zdrowo nabiera doświadczenia.powodzenia. myślę że Unii nie zbawi na już ale z czasem jak okrzepnie to daj mu niech zastąpi Smyka i Kubere.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.