KOLEJARZ FAN - komentarze

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Widowisko godne półfinału w Lesznie. Betard Sparta krok bliżej realizacji marzenia prezesa [RELACJA]

  Kompozytor: Ty masz jakiś uraz na punkcie Leszna? Owszem pewnie i się przejadło złoto rok w rok ale równia pochyla. Tego możesz być pewien że Leszno niebawem wróci na swoją ścieżkę i do PO będą wchodzić. Rośnie kolejne pokolenie juniorów więc spokojnie. Nie zawsze można wygrywać więc spoko i więcej dystansu.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Niesportowe zachowanie Balińskiego! Sędzia od razu go ukarał

  Pan sędzia sam chyba lekko był zestresowany tym co się działo z maszyną startowa i słynnym automatem opuszczającym starty. Jeśli wiedział że automat szwankuje i nie podnosi taśmy gdy cała 4 na pełnym gazie stoi pod nieruchoma taśma to chyba logiczne że sprzęgła zostały zniszczone i możliwy jest niekontrolowany start. Dziwne że mimo takich atrakcji i uszkodzenia automatu sędzia kara za to zawodników. Trochę kuriozalna sytuacja. Po dwóch biegach 5 sprzęgieł zostało upalonych.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Unia i Sparta znów skazane na siebie. Wreszcie przyszedł czas na wrocławian?

  Cóż Sparta ma wszystkie argumenty w ręku w tym roku. Wszystko ładnie im się układa w tym roku poza kontuzja Taia w Grudziądzu wszystko idzie jak dobrze naoliwiona maszyna. Forma trzonu drużyny ale też forma kluczowych ogniw czyli Dana i Gleba. Juniorzy jadą na miarę oczekiwań może nie wysokich ale jednak swoje robią. Jest atmosfera, wynik więc wszystko mają na tip top. Co innego Unia. Problemy sprzętowe, zawirowania większości składu z tunerami, niezbyt dobra atmosfera spowodowana oficjalnymi wypowiedziami Emila, można mieć żal że w pewnym momencie odpuścił sezon i postawił na jedną kartę wszystko. Czyli zmieniam tunera, zmieniam klub i szykuje się na sezon 2022 i tak podświadomie odbije się to na klubie zresztą wyniki pokazują że już odbiło się. Cóż takie życie. Leszno w tym roku nie ma prawa liczyć na punkty juniorów. Ten sezon to jest wielka nauka dla nich więc oczekiwań też nie może być. Wszytko wskazuje na Spartę. Ale to jest żużel i przez te lata nie takie niespodzianki były w tym sporcie. Wystarczy czego nikomu nie życzę przykry upadek i może być różnie. Unia ma doświadczenie w meczach o mega stawkę. Ale Sparta ma takie samo w meczach z Unią więc nie wierzę że na pewniaka pojadą z Unią. Będą przygotowani na wszystko. Mimo faworyta w postaci Sparty ja zdecydowanego pewniaka nie wskaże. Oby zdrowo i widowiskowo dla obu ekip no i kibiców.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga sprawdziła opony. Są wyniki, będą też kolejne badania!

  Czyli mamy komentarz dla pospólstwa żużlowego. Obie opony odbiegają od norm bo zaczęła się walka o rynek. Nikt nie przyzna jaka jest prawda na temat opon podali tylko że oba wyniki odstają od norm. Określenie różnic jako nieznacznie nie obrazuje jaka to daje przewagę na torze. I tu jest klucz a nie łagodzenie wyników poprzez określenie nieznacznie odstają od norm. Czyli zaraz będzie trzeba badać wszystkie użyte w lidze opony i to przed meczem żeby pozbyć się jakiś machlojek.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Wrócił stary, dobry Pawlicki. Na takiego kapitana czekali w Lesznie [BOHATER WEEKENDU]

  Palladyn: przeczytaj swój post uwaznie i pomysl kto jest żałosny i zasługuje na inwektywy. Zresztą nie tylko Ty jeden jak widać poniżej. Poprostu ręce opadają, po co wogole pisac takie posty. Dno.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do 7R Stolaro Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole

  Problem w tym że tego pasa nie dało się dzisiaj zrobić tam skończy się na tym że trzeba zebrać dość dużo materiału i w to miejsce dosypać nowego z glinka która to zawiąże i to będzie trochę trwało a tym bardziej na newralgicznym miejscu jakim jest II łuk. Także możemy sobie jaja robić i żartować ale tego się nie dało opanować w jeden dzień. I faktycznie problemem jest duży nakład pracy i ruszenie tego toru. Szkoda ale nikt by się nie zgodzil na przełożenie na inny termin zresztą przepisy jasno regulują takie sytuacje. Opole ma 2 punkty i tym bardziej nie można do nich mieć pretensji. Już dla rozluznienia atmosfery i tak uważam że Dave dzisiaj pojechałby najlepsze zawody na zwróconym argentyńskim sprzęcie.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do 7R Stolaro Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole

  Nie chcą opolanie jechać bo Dave Stachyra był w składzie i wiadomo że plecy. A na poważnie to szkoda że tak się to podziało.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do 7R Stolaro Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole

  Nie wiem tylko po co to będą pokazywać w tv na Motowizja. Reklama sportu żadna. I znów problemy klubu z Rzeszowa.

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do 7R Stolaro Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole

  Walkower w świetle przepisów. No tego się nie spodziewałem

 • KOLEJARZ FAN napisał/a komentarz do Żużel. Nerwy Emila Sajfutdinowa przed kamerą. "Nie nakręcajcie sytuacji"

  Graversen teraz byłby lepszym wyborem cały knyf w tym że Emil teraz potrzebuje majstra który spędzi z nim tydzień i będzie wiedział czego potrzebuje i czego oczekuje. Emil to taki typ zawodnika i człowieka że musi mieć dograny silnik i wtedy skupia się na torze i przeciwnikach. Jest zresztą też ambitna postacią i nie zadowoli się tez wolnymi silnikami z AschTech stąd ta cała Wielka draka. Zawodnik musi mieć też wolność wyboru i zrozumieć to powinni mam wrażenie i tunerzy i zawodnicy. Zobaczymy co wyciagnie że sprzętu spod ręki PJ. Szkoda Emila ale on już nad tym pracuje żeby nie stracić sezonu a media się koncentrują na sensacjach dopiero pewnie to go wqurza.