Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Cieślewicz: Nie jeździłem na wariata

  A ja wyczytałem, że jest jednak wujkiem :) Nawet w niedawnym konkursie PB o MC było takie pytanie "Z jakim byłym żużlowcem jest spokrewniony MC?"

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  Pojawił się temat Jrmuły,żużel to taki sport który w każdych latach 70,80,90 miał swego (gladiatora) choćby Jarmuła nietuzinkowa postać żołnierz elitarnej jednostki desantowej kochany przez kibiców nienawidzony przez sędziów.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Kanclerz odejdzie z Polonii?

  To dobrze, że pomyślałeś :) Człowieku, po co ty i twoi krajanie używacie tych wypowiedzi, które was "niby wzbudzają do działania"? Wiesz co? Pożyjemy, zobaczymy. Szkoda tylko, że wy nie rozumiecie czegoś, co się nazywa "sport". Niestety, ale wam od kilku lat odbija! Przez medale! Nikt do was nie "pił", gdybyście zachowali odrobinę pokory i skromności. Prawdziwi mistrzowie nie szpanują "na prawo, na lewo". Skoro lubicie "wybiórcze" wypowiedzi poszczególnych osobowości żużla, to powiedz mi, dlaczego p.Kanclerz powiedział te "sławne" u was zdanko? Ponieważ WASZ prezes rzekł, że lepiej zacząć mecz od słabszego rywala, czyli Polonia jest wg WASZEGO prezesa słabym rywalem. Nie dziw się zatem, że Kanclerz się "trochę" wkurzył. Ty byś pozwolił, żeby ktoś "zjechał" twoją drużynę od słabych albo typu "spadek pewny"? Nie sądze! Więc, przestańcie złośliwie kąsić pod adresem Polonii, bo nie dziwcie się, że ja wam odpisuję, tak jak odpisuję. Ja wolę oglądać żużel, a nie dalej klepać w klawiaturę ludziom, którzy i tak będą okręcali zdanie. Ja osobiście z wielką niecierpliwością będę czekał na "lany poniedziałek". Jak Polonia wygra-będzie gitara! :D Jak wy wygracie? To wam pogratuluję! Ale pamiętajcie: zmieńcie się do cholery, bo od tych medali wam odbiło! Pokażcie, że rzeczywiście macie fajny, kulturalny doping i z waszych wzorców wielu klubów może brać przykład, a nie bycie bandą psychopatycznych i fanatycznych "kiboli", którzy nie widzą nic poza czubkiem małego noska i się tylko nadymają.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Emil Sajfutdinow w Grand Prix 2012: Więcej cierpliwości przyniesie rezultaty

  O! Widzę, że akcja się robi przeciwko mnie! Gdybyście mieli taki zapał w proteście przeciwko ACTA tak jak na tym portalu.....

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Kanclerz odejdzie z Polonii?

  Jeśli chcesz Donie wiedzieć, to ci powiem: wiesz, czemu "żygam" na m.in. twoje wypowiedzi? Dlatego, że wychwytujesz (tak jak część twoich krajanów) zdanie z kontekstu! Nie dziw się zatem mojej reakcji! Ja od dłuższego czasu śledzę twoje wypowiedzi i naprawdę: starasz powiedzieć swoje, tylko czemu każdego pouczasz lub drwisz? Ja minusuje tylko te wypowiedzi, które są na bardzo słabym poziomie. Spokojna twoja rozczochrana, ja zasypiam w spokoju, gdyż w życiu mam inne priorytety, niż obawa przed zakichanymi minusami. Jak dla mnie: możecie minusować nawet na poziom -10 itd. I tak nie robi na mnie żadnego wrażenia. Już do tego przywykłem. Jeśli ktoś pokazuje minusa "od tak", to tylko znaczy, że SAM NIE MA JAKICHKOLWIEK ARGUMENTÓW, boi się po prostu. P.S. A czy ty Donie pomyślałeś, co pisałeś w pierwszym poście? (mam nadzieję, że tak) Moja reakcja, to tylko efekt twojego komentarza.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Cieślewicz: Nie jeździłem na wariata

  Ja akurat znalazłem niedawno na YT filmik z końca lat 70' o Jarmule! Szczególnie Szczakiel (wtedy miał już "kosę" z Jarmułą) zarzucił żużlowcowi "niebezpieczną" jazdę. A propos filmików: czy masz może filmiki z Polonią Bydgoszcz z lay 70' i 80'? Bardzo chciałbym je obejrzeć :)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Cieślewicz: Nie jeździłem na wariata

  No proszę, ktoś znowu zminusował mnie (wiem, że to nic takiego, tylko mnie to bardzo ciekawi :)). Jak tak dalej będzie, to nie będe pisał, bo nie takie miały być reguły "gry"! (ktoś powie pewnie, "to idź-nikt za tobą nie będzie płakał", a ktoś powiedział, że moje odejście to jakiś pogrzeb jest?!)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Bydgoska Polonia z kolejnym sponsorem

  Minusowicze: "gratuluję"! Wasze nowe hobby? Dać komuś, kto pisze niewygodnie "minusa", a nawet...4. Nawet jakby do ukrycia komentarza potrzeba milion minusów, to byście i tak zrobili. Gdybyście mieli taki wszędzie zapał jak w minusowaniu mej osoby, to byście pomogli krajowi np. powstrzymalibyście acta itd. A tak? Tchórzostwo!

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Danił Iwanow z kontraktem w Polonii

  No proszę: zielonogórski rejon ma fc Polonii i Stali, a to niby wszystkim boli Falubaz...Ciekawa sprawa, właściwie to taki paradoks. Pewnie ktoś mnie zminusuje...powtarzam, skoro musisz-to minusuj, spełnisz swój cel w życiu! Wiele przed tobą, najpierw-wyłącz komputer, potem czytaj (MĄDRE) książki, wykształć się, znajdź pracę, załóż rodzinę, wychowuj dzieci i już będziesz spełniony! :)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Emil Sajfutdinow w Grand Prix 2012: Więcej cierpliwości przyniesie rezultaty

  Ale i tak całkiem fajnie jeździ ;) Lepszy walczak niż startowiec, który szybko wychodzi na 1. lokatę i można już wpisać w program "3" dla ww. zawodnika. Żużel bez walki, to nie żużel!

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Bydgoska Polonia z kolejnym sponsorem

  No proszę: i nadal "elity neo-kidów" z Tarnowa i ZG się tu udzielają?! Co z kontrolą się pytam?! P.S. Ten całe gorzowskie nicki nie są z GW, są z Zielonki! Przeczytając dokładnie ich wpisy, można wywnioskować, że to zwykłe napinacze z Falubazowni, którzy "kibicują" od czasów, kiedy Karolak i Doman "Moher Power" Nowakowski pokazali na TVN-ie trochę żużla. Nie ma nigdzie indziej takich pyszałków, podszywaczy, fanatyków, wiary, która wszystkich upakarza i nienawidzi jak wiara sezonowców z Grodu Winnego i okolic! I Gacek - jak chcesz, to pij do Zielonej!

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  Waldek to był gosc.ktory potrafił pięknie okazywac radosc po zwyciestwie w biegu.Teraz nikt juz nie potrafi tak sie cieszyc i poderwac bydgoskiej publiki. do oklasków.No moze troszeczke spontanu z wygranej okazuje Szymon Wożniak.

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  Upadki Pera Jonssona lub Dariusza Michalaka spowodowane były akurat gdy w biegu startował właśnie Cieślewicz,był ostro jeździącym zawodnikiem,nie ma co spekulować że to Waldemar posadził Michalaka lub Jonssona na wózek taki czasami jest żużel wypadki się zdarzają,przeglądałem filmy z udziałem Pera i Darka w tym pierwszym klasyczne domino,a drugim niedoświadczonego Momota z Rybnika na pierwszym łuku podniosło wpadł na Cieślewicza a ten zabrał wychodzącego na prowadzenie Michalaka,minęło parę lat od tych tragicznych wydarzeń,pamiętać należy ale wiecznie pisać ze Jonsson przez Cieślewicza porusza się na wózku nie ma sensu bo czasu się nie cofnie a Per od dawna pewnie się z tym pogodził tak samo Darek którego znam.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Cieślewicz: Nie jeździłem na wariata

  Lukim 1981 - i tu się zgadzam. Co do wypadku Jonssona: radzę oglądać dokładnie (po kilka razy) ten pechowy wypadek, bo najlepiej powiedzieć, że to "jeździec bez głowy" itd. Owszem, jeździł ostro, ale taki był, jest i (chyba) będzie żużel. Przecież nikogo nie zabił, ani nie posłał na wózek (tylko nie przypominajcie wątków z upadkami, o których mowa w poniższych komentarzach). Najłatwiej po prostu powtarzać to samo. P.Waldek miał specyficzną formę radości, ta rączka (także w młodości za czasów Gniezna też podobne "cieszynki" robił, zobaczcie na mecz Start-Polonia z 87') oraz całkiem bojową sylwetę (również z tego samego meczu) :) A poza tym, kibice lubią walecznych żużlowców i prawda jest, że poza swoim terenem są delikatnie mówiąc nielubiani. P.S. Jeśli chodzi o pokrewieństwa: jest nie tylko kuzynem klanów Cieślewiczów, ale też...wujkiem juniora Polonii Bydgoszcz-Mikołaja Curyło, kto wie: czy z Mikołaja będzie ten sam "fajter", co jego wujek? ;)

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  Ludzie zróbmy coś tak dalej być nie może,Dering z resztą rozpierdzielą nasz ukochany klub który i tak cierpi już tyle lat przez nieudolnych ludzi.Którzy nie mają pojęcia o zużlu,jak Jurek odejdzie to koniec a pan panie prezydencie to już drugi raz oczu nikomu nie zamydli,dla mnie jak na to wszystko patrzę to jest tragedia ja zyje zużlem i takiej żenady to nie pamiętam.PANIE JURKU TRZYMAM ZA PANA KCIUKI,NIECH PAN ZOSTANIE KIBICE LICZĄ NA PANA ZE UZDROWI PAN TEN SYF,NIECH ODCHODZĄ CI Z POLECEŃ WIADOMO KOGO.

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  Ten cały Kanclerz nie jest bynajmniej moim "ulubieńcem", ale w jednym ma absolutna rację. Mianowicie podstawowa sprawa to zabezpieczyć drużynę na wypadek kontuzji jakiegoś seniora. Sześciu seniorów to absolutne minimum - pięciu to głupota. Taki dajmy na to Kościecha czy Łaguta mogą cieniować a i tak mają miejsce w składzie. Oczywiście jakiś Bydgoszczanin powie, że nic mi do tego, aczkolwiek ja nie napisałem tego w złośliwym tonie.

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  Dziwi mnie bardzo stanowisko głównego akcjonariusza klubu(Ratusz) a właściwie jego brak.Konflikt między Kanclerzem i Deringiem kwitnie od paru miesięcy,a Bruski z Chmarą udają że tego nie widzą?!Mieliśmy przez 8 lat jednego nieudacznika(Dombrowicz) który rozłożył na łopatki sportowy symbol Bydgoszczy,czyżby teraz zastąpił go nowy?Myślałem że nowe władze to nowe,lepsze zasady działania,bo wiadomo że uczymy się na błędach,a tu okazuje się że znowu rodzi się jakieś bagno.Jeśli teraz zatopią Polonię w tym g... to czeka nas przyszłość Rybnika i Świętochłowic.Kto zna Jurka Kanclerza to wie że to rzetelny i uczciwy człowiek i jeśli dla Niego ma zabraknąć miejsca w klubie kosztem ludzi-marionetek pokroju Deringa to dajmy se z tym wszystkim spokój.Teraz widać że zwycięża koncepcja robienia pieniędzy,a nie budowania podwalin silnego klubu żużlowego.Zapytam tylko: kiedy nastąpi obiecywana modernizacja stadionu??!!!!!Pewnie nigdy, tylko nikt tego z siebie w Ratuszu nie wypluje.My kibice nie możemy być na to bierni.Nie dajmy się nabrać na takie gierki i manipulacje.Mam jeszcze cichą nadzieję że Kanclerz zostanie bo jest gwarantem konkretnej pracy dla dobra Polonii,ale do tego potrzeba mądrych i energicznych działań prezydenta Bydgoszczy.

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  ...zgoda buduje,niezgoda rujnuje,mam nadzieje,że konflikt zakończy się wkrótce pozytywnie dla zawodników,kibiców i klubu...

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  Jest mi na prawdę żal kibiców z ZG, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem i posiłkują się jednym zdaniem wyrwanym z kontekstu wypowiedzi Kanlcerza. Ale to takie proste wiejskie podejście - po co pomyśleć, skoro dali nam na tacy subiektywną opinię jakiegoś nieudolnego dziennikarzyny. Polecam znaleźć dany temat i przeczytać w spokoju w całości, nawet kilka razy, aż sens dotrze do makówy.
  Co do zarządzania przy kontraktach zgadzam się, iż popełniono błędy. Ale tym zajmował się Dering - a nie jest on ulubieńcem ani moim, ani innych kibiców. Kanclerz już dawno podkreślał, że miał inną wizję drużyny lecz prezes zajmował się rozmowami z zawodnikami. I niestety wybrał chyba najgorszy możliwy wariant - Kościechę. Szkoda, bo nawet zamiast Walaska czy Griszy można było wziąć Świderskiego i byłoby chyba lepiej.

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Kanclerz odejdzie z Polonii?

  Poirocie-w tej sytuacji do ciebie nic nie ma, ale twoje ziomki naprawdę robią "pod siebie". Napinka, buta, podszywanie się i wywyższanie się...Bardzo niesmaczna postawa!

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Kanclerz odejdzie z Polonii?

  Żygać mi się, kiedy czytam głupoty pokroju DonaZG, Talleyranda, bachusa, najta, małego oraz zielonogórskich gorzowów! Ludzie-co wy bierzecie? To szkodzi! A na serio-radzę wam trzymać się tematu, a nie wyrywacie jakieś zdanie z kontekstu! Jak nie macie nic ciekawszego do napisania, to szkoda stukania w klawiaturę! Napinaczy nie pozdrawiam! P.S. Kto puszcza komentarze tych, pożal się Boże, "kibiców" żużla? A miało być lepiej! I co?! I nic!

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Kanclerz odejdzie z Polonii?

  DonZG-wkurzający jesteś! Wiem, o co niektórym zielonogórzanom chodzi. Jeszcze dalej będziecie zapamiętywali ten tekst?! Napiszcie go w Wordzie, wydrukujcie i oprawcie piękną ramką. Zajmij się Donie zupełnie czymś innym, bo żużel to raczej nie twój żywioł (te twoje pseudopouczające teksty już powoli bokiem wychodzą). Odchodź, proszę (tak jak niektóre falubazy, które "lubią" "wchodzić" na nasz wątek, szczególnie o p.Kanclerzu)! 19KSA62-zobaczymy jeszcze, ja wolę, aby p.Kanclerz został-stara się, a jak niektórym to się nie podoba, no cóż...takie polskie. "Nie wychodź spoza szeregu". Podsumując: KANCLERZ-ZOSTAŃ Z NAMI!!! ZOSTAŃ Z NAMI!!!

 • użytkownik usunięty lubi Komentarz

  A u Nas jak myślisz jak jest?Pojedź do Torunia Pociągiem?i przemarsz z Policją przez cały Toruń?Zobacz na mapie jak to wygląda gdzie stadion a gdzie Dworzec GŁ?To samo sąsiedzi w Bydgoszczy odprowadzani ul.Sułkowskiego do dworca Bydgoszcz Leśna.I tak rok w rok od 1975 roku.Jedno co dzieli Nasze Derby od Waszych[sorry ale taka prawda]u nas jest już w miarę kulturalnie i to pod każdym względem.Pozdrawiam.

 • użytkownik usunięty lubi Siódemka szczęśliwa dla Sajfutdinowa?

 • użytkownik usunięty lubi Już w środę kolejny Żużlowy Wieczór z Artiomem Łagutą i Robertem Kościechą

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.