Wiek - lubi

 • Wiek lubi Komentarz

  Napastnik Krzysztof Piątek na tą chwilę jest warty ,,znacznie mniej", bo gra Herthy w sezonie 19/20 była po prostu słaba, ale ten transfer miał ożywić, a tak naprawdę nic nie dał i wychodzi na to, że działacze AC Milan w ostatniej chwili niewiele stosunkowo tracąc pozbyli się napastnika, który był typem ,,jedno-sezonowca". Problem jest w sferze mentalnej i wiadomo na dobrym CV za 2 lata może być dobry zespół ligi tureckiej, później może transfer tam gdzie dobrze płacą, czyli kraje arabskie i przed ,,30" powrót do polskiej ligi. Chciałbym się mylić, ale jak nie było presji to Krzysztof Piątek grał bardzo dobrze, ale jak pojawiły się duże liczby biorąc pod uwagę ,,ile AC Milan za niego zapłacił" i ,,wymagania kibiców co tydzień bramka minimum" głowa tego nie udźwignęła. Zobaczcie na Wichniarka lata temu. 2 razy grał w Hercie i 2 razy nie dał rady, a w Bielefeldzie był ,,królem". To nie brak umiejętności, tylko brak wytrzymania presji, tego co potrafi Lewandowski. Wielu piłkarzy tego nie potrafi. Ilość ludzi z dobrymi umiejętnościami co po sezonie byli ,,wywalani" np. z Realu Madryt jest świetnym przykładem, a przychodzili ,,jako gwiazdy". To tylko w ekstraklasie są napastnicy co strzelają 5 bramek na sezon i są chwaleni, bo taki X. umie się dobrze zastawić, bo pomaga w obronie, bo biega dużo kilometrów, bo nie biega po klubach nocnych i ceni życie rodzinne itp. W liga zachodnich jest statystyka. Pułap ,,30 milionów euro" ma oznaczać ,,15-20 bramek w sezonie", aby dalej utrzymać się w kadrze na następny sezon.

 • Wiek lubi Komentarz

  27,0 -> 21,5 -> 2,15. To tylko kwestia czasu. Jednego lub dwóch sezonów.

 • Wiek lubi Komentarz

  Jeden z nielicznych głosów rozsądku .Ludzie zapomnijcie o sporcie , olimpiadach i tym podobnych bzdurach .
  A i o wyborach parlamentarnych czy prezydenckich .

 • Wiek lubi Komentarz

  ...i właśnie przez takie kanty i oszustwa kubica nie została mistrzem świata !!!

 • Wiek lubi Komentarz

  A ja Martynę postrzegam jako ambitnego walczaka i myślę że wróci do kadry i oczaruje grą. To, że jest wesoła i ładna nie czyni z niej robota do gry

 • Wiek lubi Komentarz

  A ja Martynę postrzegam jako ambitnego walczaka i myślę że wróci do kadry i oczaruje grą. To, że jest wesoła i ładna nie czyni z niej robota do gry

 • Wiek lubi Komentarz

  Treneiro już jej nigdy nie powoła do swojej kadry. Gdyby to zrobił, to przyznałby się do błędu. Ciekawsze będzie to, czy przestawi Stysiak na atak, jeśli Smarzek nie będzie grała. Jeśli tak, będzie to przyznanie się do błędu i ciągła inercja w rzekomym budowaniu reprezentacji. Przestawienie Stysiak na atak będzie bardziej wymowne niż powrót Grajber do reprezentacji, bo wówczas pokaże to w pełni, że Nawrocki nie ma żadnego planu na reprezentację i działa po omacku. Zamiast szukać i ogrywać rezerwowej atakującej dla Smarzek, innej niż Stysiak, to on tę rezerwową atakującą już znalazł - w osobie etatowej atakującej w swoim klubie Łukasik. To powoduje, że automatycznie Stysiak musi grać na ataku w zastępstwie Smarzek, bo Łukasik jest po prostu słabą atakującą, a pozostałe jak Bociek i Zaroślińska-Król zostały wyrzucone. Ale to celowe działanie oparte na filozofii, którą stosuje Nawrocki.

 • Wiek lubi Komentarz

  Ładna!

 • Wiek lubi Komentarz

  Z takim sportowym zacięciem pani Grajber na pewno ma szansę wygrać z konkurentkami na tej pozycji i zameldowanie się w naszej kobiecej reprezentacji .Życzę sukcesu !

 • Wiek lubi Komentarz

  PIS chroni swoich kiboli.

 • Wiek lubi Komentarz

  Wszyscy zatrzymani muszą być na wolności przed majowymi świętami. Rok wyborczy, roboty w bród :(

 • Wiek lubi Komentarz

  Jeden taki konus z Zoliborza nie chce ryzykować utraty glosow kibolskich

 • Wiek lubi Komentarz

  Widać, że autor artykułu to zwykły nieuk. Typowy redakcyjna zapachaj dziura. Bez intelektu i polotu. Po pierwsze reprezentacja gra dla kibiców i reprezentuje Polskę więc nasz wszystkich i każdy ma prawo głosu. Uzelowane piłkarzyki zarabiają te fortuny właśnie dzięki tym janusza i karyna. Te miliony euro nie spadają im z nieba. Sponsorzy płacą bo tlumy ida na stadiony i oglądają mecze w tv. Więc pilkarzyk to nie wynalazca, inżynier który może żyć bez tych januszy ale on dla tych januszy jest. Dwa Kubie się dostało bo nie grał, a reprezentacja to nie prywatna firma transportowa. Jest to jeden z najbardziej kochanych piłkarzy ale to kadra a nie imieniny u cioci. Wuja został "wuja" bo sam się tak wykreował. Reprezentacja gra piach aż oczy bolą. Awansował i co z tego. Nasza grupa na Euro to kiedyś normalna grupa eliminacyjna. 40 milionowy kraj zakochany w piłce ma się cieszyć z awansu. W grupie mieliśmy kraje dla których pilka to trzeci, czwarty sport narodowy. Krytyka była zasłużoną i Kuby i wuja jak to piszesz radaktorzyno. Reprezentacja jest nasza wszystkich i tych lepszego sortu za kogo się masz jak i nasz januszy którzy marzniemy my oglądać piach ekstraklapa. Do szkoły i dopiero zacznij pisać jakieś wypociny.

 • Wiek lubi Komentarz

  Przestańcie pisać takie bzdury, bo jeszcze komuś przyjdzie do głowy, żeby powołać Błaszczykowskiego na EURO. Bez takich głupich żartów. Błaszczykowski NIGDY nie doścignie
  Lewandowskiego, Prowadzi swoją cichą wojnę, a efekt tej wojny było widać w Rosji. Drużyna podzielona i rozbita. Nie powołujcie Błaszczykowskiego, bo będzie blamaż na EURO.

 • Wiek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Wiek lubi Komentarz

  Czy redaktor który to napisał był trzeźwy ? W dobrym stylu na Euro ? Chyba oglądaliśmy inne mecze ... Dlaczego Blaszczu nie powinien grać w kadrze
  ? Bo jest wielu lepszych ! A za zasługi można dostać medal a nie powołanie ...

 • Wiek lubi Komentarz

  A po euro będzie " a mogliśmy dac szanse młodym żeby sie ograli na dużej imprezie to może by to zaprocentowało w przyszłości " bo wiadomo że i tak nic nie pokażemy. To nie są słowa hejtera tylko realisty. My fani chcemy najlepszych zawodników a nie zasłużonych dla kadry którzy jadą na renomie. Uwilebiam Kubę ale jego czas minął.

 • Wiek lubi Komentarz

  Cóż za laudacja....kolega Błaszczykowskigo czy o co chodzi?
  Wyklepane formułki, mierny i nieobiektywny dziennikarz z ciebie Kmita. Podziękujmy Błaszczykowskiemu w pożegnalnym meczu i tyle. On już swoje zrobił, szanuję i doceniam, ale dajmy szansę młodzieży grać, a nie patrzeć na mecze z wysokości trybun.
  A Brzęczek słabym trenerem jest i nic nie osiągnął w piłce klubowej. Reprezentacja to dla niego za duże buty. To, jak grała reprezentacja w eliminacjach w większości spotkań oglądać się nie dało. I tylko słaba grupa, czasem szczęście oraz popisy indywidualne zawodników dały nam pierwsze miejsce w grupie, a nie błysk taktyczny itd. Brzęczka

 • Wiek lubi Komentarz

  Obecnie jest jedno wolne miejsce i powinien zająć je ktoś perspektywiczny jak Jóźwiak. Reprezentacja bazuje na szybkości i dynamice pomocników, Błaszczykowski i słowo "sprint" od dawna nie idzie w parze. Zresztą i tak liga wszystko zweryfikuje jak wygląda Kuba przeciwko Wiśle Płock, Cracovii, Piastowi, Lechowi i Legii.

 • Wiek lubi Komentarz

  Mozę tak najpierw wyeliminujmy pseudodziennikarzy z serwisów sportowych , którzy są zblatowani z piłkarzami . menadżerami itd. Kibic to w 99 % amator a dziennikarz to zawodowiec . Taka ogólna uwaga .