Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • AdamW lubi Komentarz

  Oczywiście zatrute cebulactwo polaczków musiało dać popis swoimi komentarzami po artykułem!Brawo Wojtek klasa!

 • AdamW lubi Komentarz

  Niech każdy co krytykuje RK ,wsiądzie do bolidu F1 i się pokaże ,w swoich pierdzikach przy 100 km Macie Pampersy i tylko szczekac umiecie

 • AdamW lubi Komentarz

  Gdyby dali Robertowi taki sam Bolid jak miał przez połowę sezonu Russel jestem przekonany że Robert nie dałby szans albo wiele razy by mówił Russel patrz i ucz się ,a tym czasem że miał szrota a nie bolid wiele razy wypadał gorzej niż przeciętnie dlatego też w rozmowie przed kamerami powiedział że nie pokazał wszystkiego co mógł pokazać ,Williams po prostu Roberta skompromitował na korzyść dla Russela .Taka jest bezczelna prawda.

 • AdamW lubi Komentarz

  Wiadomo Angole i do tego ten The Tele... jaja to mogli już napisać przed sezonem czemu inne dzienniki i experci wypowiadajã się pozytywnie o Kubicy tylko dzienniki angielskie zapominajã jakim cudem produkcji Williamsa jeździł i że miszcz Drożdż miał nowã specyfikacje a Kubica tylko w piãtki dla przetestowania
  P.Redaktorze nie publikuj Pan tych angielskich bełkotów proszę !!!!!

 • AdamW lubi Komentarz

  Zdrowo myslacy czlowiek, ktory choc troche zna F1, nie bedzie bral powaznie wynikow jakiejs tam zabawy brytyjskiego brukowca :)

 • AdamW lubi Komentarz

  Stara dobra,nie do zdarcia,metoda Angoli-PPU(poduścic,podpuścic i uje....ć).

 • AdamW lubi Komentarz

  Bla bla bla. Jak chcecie prawdziwej zabawy to na jedną sesję dajcie najlepszym pojazdy najgorsze, a najgorszym najlepsze. Zobaczymy co się będzie działo. To byłoby chyba ciekawsze niż ten wasz średniowieczny ranking.

 • AdamW napisał/a komentarz do Głowacki - Briedis: skandaliczne zachowanie arbitra ringowego Roberta Byrda

  Sędziego Byrda wyrzucić z sędziowania!!Przecież ten dziad w ogóle nie sędziował!Takie sędziowanie schodzi na psy.

 • AdamW lubi Komentarz

  Pani Justyna to świetny sportowiec, ale przede wszystkim wspaniały człowiek, piękna kobieta, mogę życzyć tylko dalszych sukcesów i wszystkiego najlepszego

 • AdamW lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • AdamW lubi Komentarz

  z panią Ireną Szewińską stanowia chyba parę najwybitniejszych polskich sportsmenek , wiele lat wyrzeczeń harówki , dzięki Pani Justyno i wiele radości i miłosci zyczę

 • AdamW lubi Komentarz

  Znakomity wywiad. :)

 • AdamW lubi Komentarz

  Czytałem jednym tchem! Pozdrowienia, Justynka! ;)

 • AdamW lubi Komentarz

  Dobrze się czytało.Wielki szacunek dla Kowalczyk za całokształt.

 • AdamW lubi Komentarz

  Widzieliśmy tylko medale ale nie zdawaliśmy sobie do końca sprawy ze składników jakie zawiera taki krążek. Niech Pani robi swoje, i nie da się zwariować- znajdzie czas dla siebie i ludzi, którzy Pani dobrze życzą. Kariera naukowa też jak w bajce, doktorat, profesura z biegów narciarskich. Życie przed Panią-czego serdecznie życzę.

 • AdamW lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • AdamW lubi Komentarz

  O co ci chodzi? Jak się zachodzi w ciąże? Jak brzuch "rośnie"? Jakie kobieta ma problemy? Wstyd XXI wiek i ty "tego" nie wiesz. Zyjesz w Ciemnogrodzie? LUDZIE gdzie się taki uchował???

 • AdamW napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk: Duża sztuka samotności

  Po prostu drugiej Pani Justyny nie będzie.Jest jedyna i niepowtarzalna.Dziękuję za wspaniałe chwile kibicując Pani jako zawodniczki.To już jest piękna karta w naszej historii sporu i niech tak zostanie.Brawo!!!

 • AdamW lubi Komentarz

  Ty sie kobieto dobrze czujesz i w ogóle rozumiesz o czym czytasz, i co jest napisane??? Oni nic nie wyprawiają z Kubicą. Natomiast to co ty wyprawiasz z rozumieniem tekstu, woła o pomstę do nieba...
  Tak to jest jak baby w necie zabierają głos w sprawach, których nie ogarniają i nie pojmują. Dramat!

 • AdamW lubi Komentarz

  Panie redaktorzyno pudelka, które to są te złe wieści dla Kubicy? Bo nie doczytałem.
  Rozumiem, że kierowca rezerwowy w teamie? A czy w innych teamach nie ma kierowców rezerwowych? Panie Łukasz K. weź się Pan rozpędź do prędkości bolidu i jeb**o pierwszy napotkany słup, najlepiej centralnie w łeb.

 • AdamW napisał/a komentarz do Nicholas Latifi kierowcą rezerwowym Williamsa. Pojedzie w treningach

  Panie redaktorze co to za tytuł? Każde dziecko wie ,że musi być kierowca rezerwowy. Pan z tego robisz tanią sensację, a może Pan poczeka spokojnie do przyszłego roku na wyniki.

 • AdamW lubi Komentarz

  Panie Kuczera - to były testy opon i zespół ma zrozumieć nowe OPONY a ANIE AUTO, które będzie inne w przyszłym sezonie. Tu mieli zapoznać się z pracą NOWYCH OPON PIRELLI. Powinni przetestować kilka różnych mieszanek pod kątem jazdy z dużym obciążeniem paliwem i z małym obciążeniem paliwem. jazdy na krótkich dystansach (kwalifikacje) jak i na długich stintach. Powinni sprawdzić jak opony reagują na przegrzanie i ile trzeba je nagrzewać. Następujące miksy testów: "małe obciążenie-krótki stint", "małe obciążenie->długi stint", duże obciążenie->krótki stint", "duże obciążenie->długi stint", "duże obciążenie->degradacja przy delikatnej jeździe", "duże obciążenie->degradacja przy ostrej jeździe" to przynajmniej 6 różnych programów dla każdej mieszanki. Przy 5 mieszankach to 30 programów. Jak to zrobić jadąc 32 kółka zamiast 75?

  Oni po tych testach muszą wybrać opony kilka pierwszych wyścigów!

  To nie wygląda dobrze...

 • AdamW lubi Komentarz

  Owoce tej ciężkiej pracy poznamy w marcu i oby ta ciężka praca przełożyła się na wyniki...

 • AdamW napisał/a komentarz do Robert Kubica mówi, Williams słucha. Zdjęcie oddające sytuację zespołu

  No dobrze,ale w kontrakcie z Robertem była mowa o ścisłej współpracy z konkretnym inżynierem.Teraz tylko testy opon i nie tylko. Poczekajmy spokojnie.

 • AdamW napisał/a komentarz do Robert Kubica mówi, Williams słucha. Zdjęcie oddające sytuację zespołu

  Michasiu oczekujesz opinii od Adama Małysza coś ci pomyliło albo dekiel się tobie w głowie przestawił .Za wysokie progi dla takiego skrzata jak ty.Dekarz to też dobry zawód .Poznaj go to może będziesz kimś.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.