AdamW - lubi

 • AdamW lubi Komentarz

  Gdybyście nie promowali tej genetycznej pomyłki to nikt by o nim nie słyszał.

 • AdamW lubi Komentarz

  Stop!!! Nie czytać i nie zajmować się idiotą.

 • AdamW lubi Komentarz

  Do Spiridonowa nie należy podchodzić z agresją i krytyką! To sfrustrowany, zdesperowany sportowiec, dla którego takie wpisy są jedynym sposobem, na odreagowanie swojej utraconej i niespełnionej kariery. On z reprezentacją niczego nie osiągnął, poza ME. Ale co to, za sukces? Prawdopodobnie jego niechęć do naszych zawodników wynika z tego, że na drodze jego sukcesów stanęli właśnie Polacy. Którzy obnażyli jego słabości. i to, nie tylko sportowe, czy fizyczne. Ale przede wszystkim intelektualne! Poza tym, czego można spodziewać się po człowieku, który urodził się w zabitej dechami, sowieckiej wsi. I spędzał całe dnie w towarzystwie kur, kóz i krów? To właśnie one kształtowały jego światopogląd, kulturę [a raczej brak kultury] i inteligencję. Więc podchodźmy do niego ze zrozumieniem i współczuciem. Takim, jakie okazuje się osobom upośledzonym i ułomnym. Bo, w końcu taki on jest!

 • AdamW lubi Komentarz

  Tak nie rozumiem dlaczego o tym piszecie. Polska siatkowka jest wielka.

 • AdamW lubi Komentarz

  Po co przypominacie o tej łajzie? Jego w Rosji już nawet nikt nie słucha. Facet ma kompleks bo nie był nigdy mistrzem świata i nie będzie... Gdyby nie WP już by wszyscy o nim zapomnieli...

 • AdamW lubi Komentarz

  Panie J.Tomaszewski. Jestem w takim wieku że doskonale pamiętam Pana zasługi dla naszej narodowej. Wielki Szacun. Ale może już czas udać się na zasłużony odpoczynek? Polecam takie rozwiązanie. Są młodsi od Pana zajmujący się też profesjonalnie piłką nożną.

 • AdamW lubi Komentarz

  Dziennikarze oraz eksperci wypowiadają się bardzo krytycznie o naszej grze bo nie mamy wyników. Jak jesteście tacy wspaniali to weźcie się za szkolenie piłkarzy i pokażcie na co Was stać !!!! Moimi kandydatami na trenerów naszej kadry są :
  1. ) J. Tomaszewski , 2.) M. Borek
  Euro nam nie wyszło ale brawa dla chłopaków bo chcieli prowadzić grę. W meczach ze Słowacją i Szwecją wyszło całkiem nieźle ale Hiszpanie nas zdominowali. Piłka nożna jest sportem mało obiektywnym. Mecz z Hiszpanią powinniśmy przegrać zaś 2 pozostałe wygrać a tu wyszło odwrotnie. Najlepszy wynik z Hiszpanią.
  Powodem tak słabego występu są ogromne błędy w obronie. Szczęsny tylko z Hiszpanią zagrał dobrze w pozostałych meczach fatalnie. Nasi obrońcy też grali b. źle byli ciągle spóźnieni i grali bardzo pasywnie tzn. będąc przy graczu z piłką nie próbowali na niego naciskać aby odebrać piłkę czy utrudnić jej rozegranie. Po prostu byli. Krychowiak zapomniał o tym aby mózg pakować do torby a następnie go wkładać do czaszki.
  Jeśli chodzi o trenera uważam że brakło mu czasu na stworzenie zespołu oraz dobrych piłkarzy w bloku defensywnym. Wybór bramkarza nr 1 to niestety była pomyłka. Natomiast wreszcie fajnie nasi rozgrywali piłkę i mimo porażek chciało się oglądać jak grali. Tu rodzi się pyt. czy gramy o wynik czy pięknie dla oka. Na mistrzostwach chyba o wynik i tu Sousa troszeczkę się pomylił. Uważam jednak że powinien dalej prowadzić naszą kadrę bo jest odważny i zmusza naszych do gry piłką (robi to czego nie robią w klubach - bo tam gra się zawsze o wynik zawodnik i jego rozwój jest nieważny) tylko musi sobie wyselekcjonować innych graczy którzy lubią utrzymywać się przy piłce.
  Mistrzostwa pokazały że tylko Lewandowski jest graczem światowego formatu. Mając tylko jednego takiego zawodnika trudno jest marzyć o wyjściu z grupy a nasi wspaniali dziennikarze balonik jak zwykle dmuchali do rozmiaru kondoma !!!! Bo łatwo jest kopać leżącego.
  Koniec i bomba kto cały wpis przeczytał ten nie będzie trąba.

 • AdamW lubi Komentarz

  Ehh Jasiu, może zapisz się na selekcjonera i pokaż jak to się robi.

 • AdamW lubi Komentarz

  Panie Janie, jak Pan jest takiem ekspertem to proszę przejąc kadrę i zobaczymy te Pana mądrości w akcji!

 • AdamW lubi Komentarz

  Panie Robercie GRATULACJE!
  A komentarze? No cóż, zawsze znajdą się osoby, które nie są w stanie docenić i cieszyć się z sukcesów innych. Zazdrość i złośliwość to przecież " narodowa cecha".

 • AdamW lubi Komentarz

  Zawsze się znajdą trole, którzy będą psy na niej wieszać, nawet gdy będzie grała wspaniale

 • AdamW lubi Komentarz

  co tu tłumaczyć - skoczków tłumaczy Małysz , piłkarzy ,,ekspert,, Tomaszewski tenisistów Fibak. Nie zawsze się wygrywa, była gorsza to przegrała, poza tym przed nią turniej AO więc tam się okaże co jest przyczyną

 • AdamW lubi Komentarz

  Gratulacje za wynik dzisiaj !! super !!!

 • AdamW lubi Komentarz

  I tak trzymać! :)

 • AdamW lubi Komentarz

  @keflawick: lecz sie chłopie

 • AdamW lubi Komentarz

  To miał być strzał w RL9?? Jak już, to ślepakiem :D ...To klasyczny strzał w kolano żabojadów. Po blamażu FF z odwołaniem plebiscytu kompromitują się dalej.

 • AdamW lubi Komentarz

  Żabojady to specyficzny naród. Mają żal do wielu rzeczy : m.in ,że świat nie mówi w większości po francusku, że stracili miano jednej z niewielu potęg świata itd. Chcieliby,żeby tak było, i wierzyli w to jeszcze za Napoleonów , ale "to se ne vrati"......Są czasem małostkowi i zaściankowi.Rewolucja francuska zniszczyła zbyt wielu arystokratów,którzy pewnie mieli swoje grzeszki,ale mieli klasę......

 • AdamW lubi Komentarz

  *****
  France Football

 • AdamW lubi Komentarz

  Hahahahahahah ale to musi skręcać z wściekłości hejterów. Brawo Robert !!!

 • AdamW lubi Komentarz

  Czego się czepiacie? Dostał to, na co zasłużył! Miał o wiele lepszy sezon od CR7 i od Messiego. Poszło w świat! Porzućmy animozje. W tej chwili to, oprócz Igi Swiątek i Roberta Kubicy, ti chyba najbardziej znany i rozpoznawalny Polak! Czego chcieć więcej? Malkontenci zawsze się znajdą. A niech gadają!