Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • bieski napisał/a komentarz do Żużel. Nowa tabela biegowa PGE Ekstraligi. Będzie więcej pojedynków liderów (aktualizacja)

  @Big Lebowski: to niby chińskie przysłowie to Wolter wymyślił, Francuz :)

 • bieski napisał/a komentarz do Żużel. Trudne pytania do prezesa Sparty. Jak wyglądało głosowanie w sprawie zagranicznego juniora

  @Cysio: dobrze wiemy o tym jaki jest sekret Rusieckiego: nie jest to sojusz ze Stępniewskim, to jest po prostu pasjonat i łebski gość. Rozumiem, że z perspektywy Torunia to nie jest dobra sytuacja, ale wiemy, a kibice w Toruniu to już na pewno, jak kończy się zabawa w żużel ignorantów i laików :)

 • bieski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy tylko ja mam problem ze zrozumieniem o czym pisze Szanowny Redaktor? Tego się nie da czytać, nie chodzi już nawet o treść, ale o słownictwo, budowanie zdań. WP, czy tylko na tyle Was stać?

 • bieski lubi Komentarz

  Beznadzieja tyle o tym spotkaniu. Nuda nuda i jeszcze raz nuda. Klocowa może skakać, Rusko czarować gadką ale niestety. Powiem szczerze póki takie omnibusy w Sparcie będą to w życiu mistrza nie zdobędą. Życzylem im jak najlepiej, ale niestety. Popłynęli na własne życzenie.

 • bieski lubi Komentarz

  Oj Spartunia Spartunia, kabaret z Maksem, teraz szopka z torem...
  Trochę za dużo tego...
  Z tym "potworem" z Leszna nie dało się wygrać w tym sezonie.
  A teraz nie ma złota i twarzy też nie ma.

 • bieski lubi Komentarz

  Moim zdaniem preparacja toru przez WTS wypaliła. 43 pkt to dobry wynik, mogą powalczyć w Lesznie. Na torze do walki z czterdziestką mieliby problem i byłoby po wszystkim. Taki tor to była jedyna słuszna koncepcja.
  Tak, jak spodziewałem się recydywy, tak byłem pewny, że ekstraliga nad tym zapanuje. Pomyliłem się. Był zapowiadany deszcz, finał, mieli już karę, wszystko przemawiało za tym, że będzie to upilnowane i zonk. Wiele drużyn może się poczuć skrzywdzona. Przez rundę zasadnicza nie pozwalano im robić torów, jakie chcą, zmieniali nawierzchnię, walili meczami zagrożonymi i ubijali. W finale pozwolono na wszystko.

 • bieski lubi Komentarz

  Tak dla przypomnienia. Wyrywkowo forum relacji przed meczem

  Rybnicki pachołek teraz
  @czterdziestek: a mi sie wydaje ze bydło z leszna dostanie gratis stopran przed bramami .Taki mały gescik od PANI Kloc .zebyscie po 9 biegu nowego stadioniu nie obsrali.
  0 0


  tomson 63 teraz Zgłoś komentarz
  No to dzisiaj się skończy dominacja Leszna.Sparta do boju!
  0 0

  Predator007 teraz Zgłoś komentarz
  @Oskar UL: Ogromne macie jednak kompleksy odnośnie Wrocławia, teraz dodatkowo nerwy i zwieracze puszczają, bo zaraz się zaczną bęcki dla Leszna... koniec dominacji na koniec sezonu... a taki był piękny amerykański :-) Do BOJU SPARTA!!!! LAĆ RÓWNO do 30u :-)

  Predator007 teraz Zgłoś komentarz
  Jeszcze chwila napinki mocarze hybrydowi :-) a po meczu trudno będzie zasnąc i zrozumieć jak to się stało :-) cały taki wielki sezon i kosmiczna drużyna, a w najważniejszym momencie strzał z liścia od Krystyny Kloc :-))))


 • bieski lubi Komentarz

  Sparta ma fajną, ciekawą ekipę, ładny, nowy stadion z torem, który odpowiednio przygotowany, może umożliwiać wspaniałe widowiska... Tymczasem po raz kolejny, taki pozytywny obraz wrocławskiego klubu jest zamazywany przez zupełnie niepotrzebne kombinowanie. To nie był mecz godny finału, po prostu. Mam nadzieję, że mój klub stanie na wysokości zadania, pogoda nie przeszkodzi i przygotujemy tor, na którym odbędzie się piękny pojedynek. Bo jeśli jedzie się o tytuł mistrzowski, trzeba być gotowym na wszystko, a nie bać się batów od przeciwnika. :)
  Z Unii jestem strasznie dumna. Nie każdy element zagrał jak powinien, ale zagrało to co powinno - drużyna. I to nie pierwszy raz. Teraz oby bez kontuzji w innych ligach czy w GP i liczę na udane zakończenie sezonu na Smoku.

 • bieski lubi Komentarz

  Za ten komediowy tor, kara dla Sparty się należy. Kombinacje kombinacje - sraczka Drabika ( gdzie szacunek dla kibica i pozostałych zawodników), kombinacje z nieodebranym torem - karma, karma wraca. Brawo Leszno za pokorę.

 • bieski lubi Komentarz

  Wynik meczu satysfakcjonujący. Sam mecz nie. Te 43 pkt chyba wyrwiemy na Smoku:D

 • bieski lubi Komentarz

  rusko ni umie uczciwie... taki typ ludzi wywodzących się ze służb...

 • bieski lubi Komentarz

  Najgorszy finał od lat. Ekstraliga, komisarze, Demski i cała reszta tej ferajny została skomptomitowana przez WTS.

 • bieski lubi Komentarz

  Okres transferowy w Toruniu ma szansę być jednym z najciekawszych od przeszło dekady. Na pewno ciekawszy niż sezon stricte rozgrywkowy. Tak będzie do momentu, aż odtrąbi się "sukces" w postaci braci Holderów na sezon 2020. Zresztą, nawet pozostawienie jednego z nich to niemal gwarant, że nic na lepsze się nie zmieni.

  Skład, który przez cały sezon (jestem spokojny o wynik z Falubazem, nie zawiedziemy i tym razem) zdobywa 3 punkty zasługuje na rozwiązanie i zapomnienie. No, może pamiątkowe zdjęcie, bo i chwila przecież historyczna. Zdjęcie zaś z tyłu powinno być podpisane: "In memoriam; jak nie budować drużyny - Anno Domini 2019".

  Jeszcze do niedawna skłaniałem się, aby braci zostawić na I ligę. Wynikało to z typowo "punktatorskiego" wyrachowania, bo raczej można się spodziewać, że swoje by robili w rozgrywkach szczebel niżej. Pytanie jednak, jaką nową jakość sportową miało by to przynieść? Bo to, że trzeba na nowo ducha sportu zasiać w Toruniu jest oczywiste. Co w przypadku awansu, nadal bazować na nazwisku Holder w składzie?

  Nie, to zdecydowanie nie ten kierunek. Obecny skład jest w komplecie do wywalenia, a szkoda tak naprawdę tylko Doyla, a z szacunku, to jego miejsce jest w e-lidze.

  Pozostaje zatem zaprzęgnąć ciężki sprzęt i zniwelować gruzowisko. Nowi ludzie, nowe pomysły, nowy zarząd, inni zawodnicy. Może wreszcie jakaś myśl szkoleniowa? Obecna prezentuje się nad wyraz wymownie. Stara - nowa pozostałaby jedynie MotoArena, chociaż i ona wymaga sporej korekty w postaci nawierzchni.

  Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... Czarne chmury zbierały się nad toruńskim klubem nie od tego sezonu. Tym, którzy się do tego przyczynili, jak i ci, którzy nic lub niewiele z tym zrobili należy podziękować.
  Ktoś powie, że Termiński to gwarant płynności finansowej, kto za niego niby? Nie wiem. Śmiem jednak przypuszczać, że bez senatora z ramienia PO (co za przypadek, ironia losu) też jest życie, a nawet więcej, bo iluż zawodników zostało, których by nie obraził?
  Ok, należy się podziękowanie za wykładanie kasy, ale pieniądze to nie wszystko. Termiński choćby się zesr*# na złoto, koszykarzem NBA nie zostanie. Tak samo nie nadaje się do żużlowego świata, to nie jego bajka.

 • bieski lubi Komentarz

  Porównanie ostafa do Koerbera. Syrenka przy Ferrari...

 • bieski lubi Komentarz

  Albo brak Ci obiektywizmu , albo siedziałeś daleko od start / meta. Przy 4. okrążeniu , na wyjściu z 2. łuku Protas szedł bliżej kredy , a Emil po orbicie. Cały czas Protas patrzył w prawo na Emila i kiedy prawie się zrównali , Protas zaczął ostro poszerzać tor jazdy , a Emil z obawy , że nie wystarczy dla niego miejsca wykonał ruch w lewo , trafiając na tylne koło PePe. Sytuacja , którą stworzył Protas , była bardzo niebezpieczna , bo to się działo przy prędkości 110 - 120 km./h. Ocena red. Dominika Borka w 100% --słuszna. Ogólnie , to właśnie kapitan przegrał Wam mecz , bo jego jazda ze Smykiem w 10 biegu i z Emilem w 12. biegu wyzwoliła taką adrenaline , że żużlowcy z Leszna się ocknęli na 14. i 15. bieg. Obejrzyj na spokojnie powtórkę i oceń jazdę Protasa.

 • bieski napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Pawlicki bierze przykład z legendy Unii Leszno. Ma sylwetkę jak australijski mistrz

  Jakby to napisać? Wyczuwam delikatną irytację, podszytą zazdrością :)

 • bieski napisał/a komentarz do Żużel. GP Czech. Kołodziej nowym królem Pragi! Dudek na trzecim miejscu podium (relacja)

  Padlina to między innymi ja. Twoje poglądy na temat sposobu wyłaniania mistrza to dla mnie "wczesny Gierek".

 • bieski napisał/a komentarz do Żużel. Wanda - PSŻ: Gospodarze chcą zaskoczyć żużlową Polskę (zapowiedź)

  Typowo poznańska wstrzemięźliwość i ostrożność. Gów_o prawda, jeżeli nie da się wygrać z najsłabszym zespołem ligi ,to nie ma czego szukać w play-off.

 • bieski lubi Komentarz

  Finał 2 ligi to będzie PSŻ POZNAŃ -Polonia Piła :)

 • bieski lubi Komentarz

  Najlepiej byłoby powołać odpowiednią komisję i zawiesić Griszę do czasu wyjaśnienia wątpliwości ;) Mam nawet pomysł na odpowiedniego kandydata do takiej komisji ;) 10 lat badania murowane, a jakiś nitrometanol albo inny trotyl z pewnością znajdzie ;)

 • bieski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • bieski lubi Komentarz

  A więc. Tal dla upewnienie się, że doskonale pamiętam akcję, o której tutaj mowa, i którą tutaj przywołuje się, jako podobną do akcji Emila. Bzdury, szlachetni Panowie. Bzdury. Tony pokonał Jarka wszystkich na pierwszym wirażu pierwszego biegu i i tylko w tym momencie jechał po bandzie, a tak na serio, to dopiero się do niej przykleił na wyjeździe z wirażu, odbijając się od twardej bandy, co wcale nie jest dzisiaj jakąś rzadkością.
  Emil po bandzie jechał przez trzy okrążenia. pełne trzy okrążenia orbitując dokładnie przy samej bandzie. Rickardsson po wyprzedzeniu wszystkich, jechał już normalnie, środkiem toru, spokojnie, bez jazdy przy bandzie.
  Proponuję więc wszelkim mitomanom, wyhamować, bo jeżeli już, to przy akcji Emila, akcja Tonyego, jest zwyczajnie tylko chwilowa. Powtórzę dla hejterów... Proponuję sobie obejrzeć obydwa biegi i zobaczycie, ile na samej bandzie jechał Ricardsson a ile Emil. Kurtyna.

 • bieski lubi Komentarz

  ja już oczyma wyobraźni widziałem wbijający się hak w dmuchaną bandę i latającego Emila...uff...byłem zachwycony i przerażony taką jazdą...kolejne kółko pokonałby chyba już górą bandy...uważam, że było to coś pięknego, nawet teraz mam ciary na samą myśl o tym ale też...chyba emocje przesłoniły ocenę sytuacji..adrenaliny za dużo i nie do końca wierzę w tłumaczenia o kontroli...dla mnie w tym sezonie lepszej akcji jeszcze nie było...

 • bieski lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla Toniego ale w porównaniu z tym co zrobił Emil , akcja z Szweda wyglądała jakby próbował zrobić drobną namiastkę tego co zobaczył w Częstochowie. Szacunek dla Emila i czapki z głów

 • bieski lubi Komentarz

  No zrobił Rickardsson w finale, tylko przypadkowo i wręcz ratując się przed dzwonem. A rusek owszem w starciu z młokosem ale celowo wjeżdżając prawie na każdym łuku i jadąc po bandzie. To był jakiś amok - Ja nie widziałem czegoś takiego nigdy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.