Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Nie stracił, a jedynie zarobił mniej niż zwycięzcy w poprzednich latach. Ważne 250 pkt, dzięki którym Hubert wyrówna "życiówkę" - 28 miejsce w rankingu ATP.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  No i super! Brawo :)

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Gratki Hubert. 250 punktow i 30 tysi przytulone. Ciekawe ile ten samochodzik jest wart? Pewnie wiecej niz nagroda pieniezna.

 • Ryży PR

  Brawo Hurkacz. Do przodu. Znów będzie tak jak dziś lub odrobinę ciężej.

 • Ryży PR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To były czasy. Pamiętam finały z Suns. Ogólnie Jordan to była osobowość. Rekin który poczuł krew. Miałem kasetę z nagraniem o jego karierze, ale ktoś zajumał i już nie oddał. To nie ten typ sportowca co dzisiaj. To gigant, on wychodził i wszystko się działo jak w filmie akcji. To znaczy, nic nie było możliwe. A piłkę brał i rzucał w ostatnich sekundach. Obok był Pippen, Horace Grant, Paxson. Dlatego akcje szły. Mozna to przyrównać tylko do Mike Tysona w Boksie. To nie był sport, to była walka, wydarzenie.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  @Ryży PR: kasują bo są im niewygodne

 • Ryży PR napisał/a komentarz do Była szczypiornistka zdziwiona zakazami w Polsce. W Norwegii zalecają uprawianie sportu na świeżym powietrzu

  @Ryży PR: przepraszam, że nie napisałem poprawnie. Mają na celu zapobieganie grupowaniu się, również w parkach i lasach. Czyli nie tworzymy grup debilnych, bo można się pozarażać, jeden od drugiego. A pik zachorowań będzie po świętach, bo już Janusze zjeżdżają na święta, np. Z Norwegii.

 • Ryży PR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda, że wp.pl kasuje komentarze. Ja dziękuję za takie kraje jak Norwegia i Szwecja. Co drugi przyjechał albo z Iraku, Kurdystanu lub Afryki północnej i robią za pielegniarzy. Może w Norwegii zarobisz dużo Ale cały ten Skandynawski porządek to porażka. Oby Polska nie szła w tym kierunku. Nie chcę się mieszkać w czymś takim. Wyjątek to Dania. Dania jest przyjaznym krajem. Odnośnie obostrzen to Polska jest konsekwentna, mimo że drugi Łukaszenko nami rządzi. Obostrzenia mają na celu zapobieganiu zgrupowaniu się, również w lasach i parkach.

 • Ryży PR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kogo obchodzi jakąś Wisłą ( klub komunistyczny) jak Lasyk przekręcił nas w meczu z Jagiellonią. Górniczy matoł wraz z pozostałymi osłami na Var wydrukował wynik. Pytanie, czy grać bez publiczności jest pytaniem retorycznym? Najpierw trzeba uruchomić Prokuraturę. Kraina wałków.

 • Ryży PR napisał/a komentarz do F1: Felipe Massa uderzył w Roberta Kubicę. "Już nie jest wyjątkowym kierowcą, nie trafił do Williamsa za darmo"

  @Robert Włusek: Z Kubicą to nie o to mi chodziło. Ciężko żeby ktoś taki pisał o Kubicy, że nadaje się do gnoju. Za dużo już widziałem, więc przepraszam. Najpierw trzeba samemu coś osiągnąc, aby tak napisać. Nawet Massa tak by nie powiedział. Jeśli Kubica to by przeczytał , to przepraszam. Ogólnie swego zdania nie zmieniam, tylko mogłem to inaczej napisać. Za to przepraszam samego Kubicę.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Orlen za zawyżone ceny paliwa dla Polaków, wyższe niż w Niemczech!!! finansuje Kubicę który nic nie osiągnie poza kasą dla siebie... prawda boli? trudno tak to jest, że trzeba wiedzieć kiedy odejść...

 • Ryży PR lubi Komentarz

  moim skromnym zdaniem masa ma trochę racji Kubica już nie jest tym kierowcą co z przed wypadku nie potrzebnie się pchał w inne wyścigi jak jeździł w f1 zaprzepaścił karierę i już nigdy się nie rozwinie a miał szansę

 • Ryży PR lubi Komentarz

  prawda boli !!!......w szczególności " kubicomaniaków " !!!

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Po pierwsze-Massa i Kubica to już łabędzi śpiew F1. Niech się obaj obrzucają błotem to przynajmniej Kuczera będzie miał zajęcie. Po drugie-jakie to ma znaczenie dla ścigani a się w F1 na dzień dzisiejszy. Massa wydalił z siebie rzecz,którą świat zna od dawna.

 • Ryży PR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Massa ma rację. Kubica miał talent, ale nie nadaje się już na taki intensywny poziom. Przyniósł pieniądze to go zatrudnili. Tu się zgadzam z Masą. Kubica nie nadaje się do F1 , tak jak wy, najwyżej do wyrzucania gnoju. Ale osobiście lubię Kubicę i na pewno jeszcze go gdzieś zobaczymy. Podobnie Massa już się nie nadaje, choć Masse szczególnie lubiłem, w czasie jak wygrywał, bo jeździł bardzo na ryzyku, szaleńczo. Kubica w najlepszych latach też był dobry. Z Kubica jak z Waszym Wiedzminem i polskim samochodem elektrycznym. Z tym że do Kubicy szacunek mam, bo gdyby nie wypadek może do dziś by się ścigał.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Co to 60-70 mln funtów za typa który strzelił TRZY bramki, w tym dwie z karnych? Może od razu 250 mln i np. transfer do Barcy, albo za 300 mln do PSG? Piątek będzie miał szczęście jak wiosną w Serie A zostanie, po czym wypożyczy go jakaś Lechia Gdańsk - tam często zbierają odpały z zagranicy.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  50-60 mln funtow za Krzyska Piątka.....to mżonki.
  Kto to zapłaci?
  Co za bzdura.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Realna wartość Piątka na dzień dzisiejszy to wliczając ligę, klub w którym gra a więc główne tworzywo jego wartości to jakieś 8 mln €. Daleko mu do Milika. I nie jest tak, że klubowi koledzy do niego nie grają. Jest tak, że Piątek jest przewidywalny dla obrońców, zarówno poprzez ustawianie się na boisku jaki i dryblingi czy umiejętność gry zespołowej. Piątek w Milanie się już nie rozwinie, bo tu presja jest zbyt silna. Trzeba być ukształtowanym zawodnikiem i umieć komunikować się w kilku językach, a Piątek ma problem by poprawnie wysłowić się po polsku (Przypuszczam, że poza culo i cazzo jego wachlarz włoskiego jest marny). Zaliczy 2 najbliższe lata poszukując swojego miejsca w innych klubach na wypożyczeniu a potem skończy w lidze tureckiej czy rosyjskiej, gdzie jego nazwisko nadal będzie miało siłę marketingową.

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Borek nie będzie dziennikarzem BBC, bo urodził się w Polsce? Nie, bo w BBC zatrudniają dziennikarzy a nie [...] paradziennikarzy, paraniezależnych.

 • Ryży PR otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Ryży PR lubi Komentarz

  Co za bzdury ! Nie będzie najlepszy bo nie jest i tyle w temacie !

 • Ryży PR lubi Komentarz

  He he he , bo dla Borka jest "najlepszy" na świecie , podobnie jak Kubica najlepszy na świecie dla Kuczery (mimo ze dojeżdża zawsze ostatni)...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.