Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Wszyscy o tym wiedzą od zawsze, więc jak nie masz dziennikarzyno pomysłu na artykuł to zmień profesję.

 • Józef Koba napisał/a komentarz do Różnica wieku między Kamilem Stochem i jego żoną. Mało kto o tym wie

  No nie, z taką różnicą wieku po prostu nie da się żyć!!!!!

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Tak jak pisałem Usyk to nie tylko szalenie utalentowany bokser ale i ogólnie sportowiec.Joshua nie miał najmniejszych szans.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Joshua to zwykły cienias . Wielcy tej kategorii których unikał by go rozłożyli . Oby to był jego koniec bo szkoda ogladać klauna z dobrymi warunkami fizycznymi

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Zacytujcie jeszcze raz, co powiedział Borek ! Bo on, fachowiec i znawca nie miał wątpliwości, że będzie nokaut ! Gdzie jest teraz ten fachman? Pewnie mysli jak wytłumaczyć swój blamaż...

 • Józef Koba napisał/a komentarz do Adam Małysz zabrał głos ws. Vitala Heynena. "Bardzo go polubiłem"

  @W Iesław Dębski: Co masz na myśli mówiąc:,,nie znoszę RUSKICH''?
  Przeczytałem z ciekawością całe wypociny, a na końcu - ,,BUM".
  Polska to rozbuchany honor nawet wtedy gdy przyklaskują głupocie. Ale rozumu zawsze brakowało w naszym narodzie. Znajdujesz się w strefie wolnej od myślenia. Za co nie znosisz RUSKICH? Usłyszałem kiedyś argument, dlaczego sąsiad nienawidzi Rosji a zadurzony jest w Ameryce. Cytuję ,,bo oni nas nigdy nie napadli", ale nie wie biedaczek kto nas sprzedał dla swojej wygody ruskim.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Pudzian zapisz się do pis-u a winy będą Ci darowane

 • Józef Koba napisał/a komentarz do Ruszył proces przeciwko Mariuszowi P. Padły poważne oskarżenia

  @Orche: Tak. PAD bez sprawy ułaskawi.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Filmik od dawna krąży na you tube. Tam żadnego siłowego wejścia nie ma... Przypomniała mi się sytuacja z Andrew Gołotą który stanął przed sądem za pobicie. Sąd pyta czy oskarżony przyznaje się do winy, na to Andrzej, wysoki sądzi gdybym go uderzył to by go tutaj nie było :D

 • Józef Koba lubi Komentarz

  "Jestem najwyżej rozstawiony, więc wszystko poza finałem będzie złym wynikiem". Prosta i logiczna wypowiedź, bez fałszywej skromności i owijania w bawełnę. Dobrze, Danił, i tak trzeba mówić.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Jak facet zmienia płeć i staje się kobietą, to jego sprawa, ale jak później startuje w zawodach razem z prawdziwymi kobietami, to jest to po prostu oszustwo.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Józef Koba lubi Komentarz

  No to czym w takim razie różni się Polska od Rosji w homofobii????

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Trudno się nie zgodzić, że przypadek Laurel Hubbard, urodzonej jako Gavin, to przykład nieuczciwej konkurencji. W NRD zawodniczki zachodziły w ciążę tuż przed zawodami i poddawały się aborcji, aby wytworzyć w organizmie dodatkowe hormony wspomagające wysiłek. Teraz ktoś wpadł na pomysł, aby mężczyźni podawali się za kobiety. Dziwne, że nie startują kobiety podające się za mężczyzn. Widać żadnej organizacji sportowej się to nie kalkuluje, choć może znajdą taką dyscyplinę, że będzie się również opłacało.

 • Józef Koba napisał/a komentarz do Tokio 2020. Bardzo dobre miejsce Polaków. Oto klasyfikacja medalowa igrzysk olimpijskich

  Ale w telewizji już okrzyknęli: ,,Polska jest potęgą w lekkiej atletyce'' i to jest żałosne.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Taaa wysoko...Co prawda liczą się najpierw złote itd., ale jakby brać pod uwagę tylko sumę, to mówiąc krótko..komedia. Gdyby nie nasi biegacze i kajakarze to byśmy byli....na 17 ale od końca.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Tak ! ...w istocie lekkoatleci wywindowali nas stosunkowo wysoko , ale mówienie o bardzo dobrej lokacie , w sytuacji bardzo licznej wycieczki to omyłka i jaja w czystej postaci !!:))Bardzo dobra lokata medalowa to np. TOKIO64- 7 lokata , Meksyk 68 -11 lokata, Monachium72 -7miejsce, Montreal 76 - 6 miejsce, potem Atalanta -11 miejsce...oczywiście dominacja w sporcie się zmieniała po zjednoczeniu Niemiec, upadku ZSRR(powstały nowe państwa), czy też postępującej i intensywnej naturalizacji zawodników z krajów wiodących w danej dyscyplinie(tenis stołowy w Europie to w większości naturalizowani Chińczycy:)
  Jak na postępy w dopingu i przemysłowej produkcji zawodników, wynik jest satysfakcjonujący, ale jak wspomniałem wcześnie, mylący. Igrzyska olimpijskie to nie tylko lekkoatletyka, ale i "trochę " innych, poważnych dyscyplin - nie mówię o tych niszowych, jajcarskich dyscyplinach , których nikt lub niewielu w Europie zna lub kojarzy. Zwycięzcom, medalistom i tym co dali z siebie wszystko, gratuluję i dziękuję. Reszcie, szczególnie działaczom rekomenduję wycieczki mniej egzotyczne i przynajmniej częściowo na własny koszt.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  @Nyctereutes
  Przepraszam bardzo, wymieniasz te dyscypliny w których w poprzednich igrzyskach zdobywaliśmy medale a teraz i ich brak. Tylko, że na koniec i tak w poprzednich igrzyskach jako kraj zdobywaliśmy średnio 11-16 medali. Prawda jest taka, że u nas szkolenie leży od X lat, i te dyscypliny które wymieniłeś też w szkoleniu leżały. Ratowały nas głównie samorodki i mega talenty typu Nastula, Partyka, Kolecki, Kubacki, Korzeniowski, Wolny, czy też np Agata Wróbel. Po prostu to nie była zasługa dobrego szkolenia tylko zwykły przypadek, że raz na jakiś czas pojawił się u nas mega talent na którym przy okazji wszyscy działacze się lansowali. Teraz jest podobnie, w tych dyscyplinach które wymieniłeś jesteśmy słabi, za to znowu w lekkoatletyce się podnieśliśmy i przez to średnia jest zachowana.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Nie czepiam sie , ale dlaczgo pokazuje sie tabele uzyskanych medali z pominieciem miejsca w tabeli 6 panstw lepszych od nas ???? czy chodzi tylko zebysmy uwierzyli ze jestesmy na 11 miejsce.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  ta tabela tylko pokazuje nasze sportowe upośledzenie...kilkukrotnie mniejsza holandia wywiozła aż 36 medali,z czego 10 złotych...

 • Józef Koba lubi Komentarz

  W liczbie medali (71 sztuk) to ROC wskakuje na trzecie miejsce.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Jeżeli my zajmujemy bardzo dobre miejsce w tabeli medalowej, to co powiedzieć o malutkiej Holandii - na tle której wypadamy wręcz żałośnie. Poza lekkoatletyką (też ze sporymi "dziurami") - polski sport "leży" na łopatkach.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Jakie wysoko, tragedia, 40 milionowy kraj z garstką medali, Niderlandy mają 4 razy mniej ludzi i lepszpozycję, Australia, nawet Nowa Zelandia i Węgry mają qięcej medali. Nie ma się co puszyć, a jeśli poopatr,eć ilu Australijczyków czy niderlandczyków było w finałach np. konkurencji lekkoatletycznych to w ogóle powinniśmy się nieodzywać. Tam to jest sport masowy u nas niszowy i my mamy pojedynczych przedtawicieli w kilku konkurencjach lekkiej atleyki, o innych sportach zapomnijcie, nie a ciągłości są przypadki. Gdzie są zapaśnicy? Judocy? Bokserzy? Ciężarowcy? Pływacy ? ( co akurat zostali odesłani do domu) o sportach zespołowych nie wspomnę. Brytujczycy mają dużo medali bo PAŃSTWO INWESTUJE W SPORT I INFRASTRUKTURĘ. Nie dokładają klubom piłkarskim do stadionów ( może w małych miastach) ale budują baseny, centra treningowe, tory kolarskie, itd. U nas co roku gorsze dziadostwo, prywatny sponsoring to tylko w futbolu. A przecież upowszechnienie sportu przynosi niewymierne korzyści dla Państwa i całego społeczeństwa, nie tylko medale.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Igrzyska bez kibiców i tak nie są ważne, to kpina ze sportu, historia was rozliczy z tego przekrętu.

 • Józef Koba lubi Komentarz

  Dlaczego w tabeli pominieto 6 krajow lepszych od Polski w medalach ?????? czy chodzi o to zeby nam udowonic ze Polska zajela 11 miejsce w Olimpiadzie ????

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.