Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Janusz Stefan Baran napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mało skuteczny był Lewy mimo dobrego podania które dało Bayernowi wyrównanie. Widać było, że za wszelką cenę chce udowodnić że jest liderem. Wiele fauli z jego strony i za szybko wychodził do przodu stąd spalone. Zawodnik takiego formatu nie powinien dać się łapać na spalonym. A ta sytuacja AM na sam gdzie nawet nie trafił w światło pokazała, że to nie Lewandowski wygrał puchar ale reszta drużyny. Nie rozumiem też dlaczego Lewy dwukrotnie w b. dobrej sytuacji nie strzelał wolnych tylko oddawał Słabiej, któ y spieprzył oba strzały z doskonałej odległości. Przecież Lewy z takich sytuacji strzela bramki więc jest to dziwne, że oddaje tę szansę słabemu w tym meczu Alabie. Lewy w tym finale był jakiś spięty i zagubiony. Zespół jak się cieszył ze zwycięstwa to niewielu podbiegło do Lewego. Coś się popsuło w tej drużynie. Na usprawiedliwienie Lewego można dodać, że Qnabry zagrał jeszcze gorszy mecz. Rywalizacja między nimi jest tak duża, że to się źle kiedyś skończy

 • Janusz Stefan Baran napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To co reprezentują od 2,5 roku Polacy to jest mega-regres, w porównaniu do poprzednich lat. Różnica klas jak się przegrywa dziesięcioma bramkami jest widoczna w każdym meczu. Można się nawet zakładać czy nasi przegrają więcej niż pięcioma bramkami ale nie o to czy wygrają. Myślę, że że Szwecją polegną także różnicą ponad 5. Następne nasze sukcesy przyjdą dopiero po 2025 roku. Howgh.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To chyba ostatnia szansa dla świata sportowego inaczej kasa zniszczy sport. Wariantem jest zaprowadzenie dwóch olimpiad: dla Sportowców bez dopingu. Nagrodą będą medale i duże pieniądze. Ale jak cię złapią na dopingu tracisz wszystkie medale i oddajesz pieniądze. Lub Igrzyska Śmierci "Na koksie" ale pieniądze i zawody finansują koncerny "koksowniczo-medialne". Ludzie kochają od tysięcy lat "krew na piasku". Lubią się też zakładać o duże pieniądze, kto wygra. Niech mają. Pamiętam film nagrodzony Oscarem: "Czyż nie dobija się koni", to było o takim właśnie podejściu. Iść po kasę jak po śmierć. Zresztą na obecnych zawodach czy mistrzostwach widać padakę za metą. Zawodnicy często nie wiedzą co się z nimi dzieje.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gra Polaków to piach, piach i jeszcze raz piach. PO prostu jedna Wielka Sahara. Styl i technika z pod znaku: "Szybko odegram piłkę do kolegi to nie będzie na mnie, że ją straciłem". A przyjęcie każdej silniejszej piłki z odskokiem na metr to POracha wyszkolenia. Jak robią tyle piachu lepiej niech się przekwalifikują na budowlańców lub grabaży. Będzie więcej z nich POżytku niż na boisku. Howgh.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cieniasy. Cieszcie się, że po 90 nie było 8:0 dla Włochów Ciąg dalszy polskiego szamba zwanego piłka nożna. Od razu powinni was zwalić do 3 ligi. Tylko sobie serce popsułem. Stan przedzawałowy. O odszkodowanie wystąpię do niejakiego Jerzego B.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Jakub Kwiatkowski: Z Arkiem Milikiem wszystko dobrze

  Nie chcę być złośliwy ale Mr Arek to jak na razie super miszcz niestrzelania pewnych bramek. Stawiam, że na MŚ 2018 nie strzeli 5 bramek. Kto da więcej? No, chyba, że się wreszcie przełamie. Byle nie na pół.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Krytyczne słowa eksperta. "W Polsce biegów narciarskich nie ma"

  Biegi narciarskie należy przemianować na Norge Astmatic Challange i nakazać wprost wszystkim stosowanie padmy czy innym tam medykamentów wspomagających to może się szanse wyrównają z "chorowitymi" Norweżkami. Justyna Kowalczyk jako jedyna kobieta nie biegająca na astmatycznym dopingu, powinna zostać wpisana jako wzór narciarki do badań porównawczych, podobnie jak wzorzec 1 metra w Sevres pod Paryżem.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Wiktoria Azarenka będzie gotowa na Agnieszkę Radwańską. "Muszę dyktować warunki gry"

  Aga O!, Aga O!. Aga Oczeń Charaszo. Aga pabjedit paczkam.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ten rekord się nie liczy bo to nie były zawody pod egidą MKOl tylko spartakiada studencka. Nie ma tam ani asystenta technicznego, który sprawdzi tory, pomiędzy ich długość i zatwierdzi obiekt do zawodów. Bywało już tak kiedyś, że zawodnicy NRD i Chin bili różne rekordy a potem się okazało, że zamiast 400 metrów było 396, 5 metra a to istotna różnica przy biegach szybkich. Dopóki ktoś nie pobije rekordu świata na MŚ a to nie wcześniej niż za 2 lata to Polacy są rekordzistami i już. Informator tego "newsa" powinien się podszkolić z przepisów a nie strzelać babola.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Prezes PKOl Andrzej Kraśnicki: Nasi zawodnicy nie skompromitowali kraju. Spełniliśmy normę minimum

  Regres, regres, regres. Tak się obecnie nazywa król polskich sportów zimowych. Nasi zawodnicy niepotrzebnie pojechali do Pyongchang na koszt podatnika polskiego bo tam pokazali właśnie regres. Te 4 lata od Soczi zostały ZMARNOWANE. I możemy sobie pluć w Bródkę a i tak Mariana Bjoergena powinno się brać za wzór pracowitości. On..a nie zawiódł ani Norwegii ani koncernu farmaceutycznego, produkującego lek na astmę. A my oprócz Stocha mamy, Panie prezesie, regres, regres i jeszcze raz regres.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Adam Małysz: Aż kręciło mnie w brzuchu

  Czyli mamy już 5 medali? Hurra!!!

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Pjongczang 2018. Biało-Czerwoni nie zawiedli! Historyczny medal Polaków w drużynie! Złoto dla Norwegii

  Ostatecznie to Norwegowie wygrali w skokach całą olimpiadę a Polacy znaleźli się z 2 medalami na 3 miejscu. Oczekiwania, patrząc na wysoką formę naszych, były znacznie wyższe.Ale nie mieliśmy szczęścia w pierwszym konkursie gdzie wiatr i sędziowie wypaczyli wyniki. Cieszmy się z tego co mamy bo to nie jest mało.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Nocny wpis po jednym piwie. Żyła prosi prezydenta Dudę o nowy banknot

  Zamiast na banknoty, to może czas wrócić do dobrych czasów szlacheckich i zacząć nadawać tytuły dla zasłużonych. Ja proponuję aby Prezydent RP nadał Kamilowi tytuł: Książę Kamil Skoczny - Władca Zębu. Prezydent może ustanowić także walutę reprezentacyjną na taką okazję. Powinna się ona nazywać Dudki, a taka nazwa jest miła każdemu góralowi polskiemu. I tutaj na początek wydać banknot z nominałem 1.000 Dudków, ze zdjęciem Księcia Kamila Skocznego z Zębu.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Stefan Hula: Po co się złościć? Akceptuję to, co się stało i będę walczyć dalej

  Jak z Wesela Wyspiańskiego: "Miałeś ch...e złoty róg, ostał ci się jeno sznur".

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Wycięte "Nie Wstydzę Się Jezusa" Roberta Lewandowskiego. TVP pod ostrzałem krytyki

  Robert Jesteś WIELKI i jednocześnie SKROMNY. I ważne, że nie płyniesz jak większość znanych ludzi z prądem narzucanego Jewropie lewackiego nurtu, który najchętniej wyrwałby nam wierzącym dusze ale nie potrafi bo one należą do JEZUSA.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do 66. TCS: Kubacki nie składa broni w walce o podium. W piątek wysłał rywalom ostrzegawczy sygnał

  Będzie dobrze bo forma naszych skoczków ustabilizowała się i "Moc jest z nimi". Pozdrawiam wszystkich naszych rodaków, którzy są tam na miejscu i skaczą, wspierają, masują, żywią lub choćby kibicują. Tylko nie rozwalcie lokalnych karczm po zawodach.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Artur Kubica wierzy w powrót syna do F1. "Mam nadzieję, że dostanie fotel w Williamsie"

  Nikt nie zaryzykuje wielkiej kasy na kierowcę po ciężkiej rehabilitacji złamanej ręki. Może pójdzie ale na kierownika technicznego jakiejś stajni lub trenera. To też duża kasa ale na tor będa szukać sprawnego 22-25 latka.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Jest przeciek! Tak mają wyglądać koszulki reprezentacji Polski na mundialu

  A czy to nie jest reklama programu PiS podwyżek najniższej płacy krajowej. To niewiele te 18 zł podwyżki bo teraz jest 2.000 zł. Czyli niecały 1% wzrostu najniższego wynagrodzenia. A mówiło się o 40%. I tak jest dobrze, że na koszulkach widać chociaż małego orła. Za PO to byłby sponsor, najlepiej niemiecki.

 • Janusz Stefan Baran napisał/a komentarz do Zła wiadomość dla Arkadiusza Milika. Chievo Werona nie chce go przez problemy zdrowotne

  Nikt nie zainwestuje w kontuzjogennego zawodnika. To samo było kilkanaście lat temu z Niedzielanem. Był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem ale ciągłe kontuzje szybko wybiły mu z głowy awanse na wyższą półkę. W kadrze zagrał tylko 7 razy a zapowiadał się na bramkostrzelnego zawodnika, który zajdzie bardzo daleko. W Nijmegen kontuzje dopadały go często więc nastał powrót na polskie boiska mniej wymagające. Karierę zakończył w 2014 r. w Koronie Kielce. Z Milikiem też tak będzie. Przypominam też o innym talencie strzeleckim Matusiaku. Był odkryciem 2006 roku, zaraz został szybko sprzedany do Palermo, tam też się nie nastrzelał. Potem nikt go nie chciał na zachodzie więc wrócił do Polski i skończył w Widzewie Łódź. Tak będzie z Milikiem. Kolejny zapomniany talent. Źle mu nie życzę ale życie takie jest, jak nie grasz generujesz koszty a nie zyski. A zysk to motor dla piłki nożnej tej z bardzo dużej półki. Tam się nikt nie pi..i z zawodnikiem. Dla naszej piłki to bardzo zła informacja a dobrze by jeszcze było aby Lewy poszedł sobie z Raichu bo jak znam niemców będą go (a także Piszczka i innych polaków z ligi) chcieli zajeździć, tak aby na mistrzostwach byli cieniem siebie. To w końcu potencjalni i groźni przeciwnicy a niemiec nie może sobie pozwolić na przegrywanie bo kapitał ucieknie z kasą do innej ligi.

 • Janusz Stefan Baran otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Wszech Czasów

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.