Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Cortez napisał/a komentarz do Falubaz - Sparta: "Dostaliśmy mocne ciosy od Spartan" (komentarze)

  Jak Sparta wygra min. 11 pnkt, to wtedy ma 3 pnkt. Zarówno Sparta i Unia wówczas po 29 pnkt, ale Betard wygrał dwumecz.
  A ja jestem kibicem tego czegoś co mam w Toruniu. Moi zasłużenie lecą a ja będę oglądał lepszych w akcji

 • Cortez napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niezależnie wynik stworzył arcyciekawą sytuację w kontekście 14 kolejki. Wiadomo już kto jedzie w PO, jednak kluczowe staje się układ par bo nadal prawie każda konfiguracja jest możliwa. Najciekawsze będzie czy Betard pociśnie Unie za 3 jak tak to zmienia się zwycięzca rundy. I:
  Unia - Falubaz
  Betard - Wlokniarz
  Oczywiście jest jeszcze scenariusz w kotym Czewa wygrywa mecz w Gorzowie za 3. Natomiast Falubaz podejdzie „lightowo” do meczu z Get Well wyjeżdżając bez punktu. Wówczas (zakładając ze Betard wyprzedza Unie) mamy:
  Unia - Wlokniarz
  Betard - Falubaz
  Tak układ meczy powoduje ze, w zasadzie niemożliwy jest tylko układ par: Falubaz-Wlokniarz i Unia-Betard
  Uważam, że realne jest jednak zwycięstwo Stali, Falubazu, GKM i Betard ale za 2 bez bonusa

 • Cortez napisał/a komentarz do Żużel. Gorący telefon Jasona Doyle'a. Australijczyk poczeka z decyzją

  Obawiam się że nie do końca. Ma kontrakt ale bez aneksu finansowego i jak się strony nie porozumieją to zostanie wolnym zawodnikiem

 • Cortez lubi Komentarz

  Kolejny rok z rzędu próbować podnieść ten syf w Toruniu ?? Tam trzeba jak Piłsudski "wejść do Warszawy, zrobić przewrót" i wtedy wszystko może się bujnie. Doyle odejdzie, Toruń wróci na ziemię to może wtedy Doyle wróci, może..

 • Cortez napisał/a komentarz do Żużel. Gorący telefon Jasona Doyle'a. Australijczyk poczeka z decyzją

  Byłoby super, ale to mało realne. My niestety lecimy a to zawodnik ekstraligowy. W tym wieku nie jest mu do niczego potrzebny roczny pobyt w NICE

 • Cortez napisał/a komentarz do Krużyński: Czy Doyle i Holder zostaną? Wszystko zależy od kasy

  Obawiam się, że przykra prawda bijąca z tego nagrania jest taka że na klub z Torunia nadchodzą ciężkie czasy i to na wiele lat..... Właściciel potrzebuje klubu żeby dotrwać do wyborów. Więc żadne większe inwestycje nie będą poczynione. Wręcz po wyborach to albo zrezygnuje w ogóle albo zmontuje "perspektywiczny" tani skład, który będzie się miał rozwijać. I tak Toruń w NICE posiedzi pare ładnych lat....

 • Cortez lubi Komentarz

  Tak, w 2006 byl mistrzem swiata (juniorow), a Araszewicz zginal na torze w Czestochowie w 1976 roku !
  Co by bylo gdyby ...... .
  Przestan mi tutaj sie wymadrzac !
  Mamy najgorszych trenerow i sztab szkoleniaowy, managerow, zarzad i kierownictwo KS Torun ever !!!
  Przez takich jak miedzy innymi ty - rozumiejacych, wybaczajacych i trzymajacych sie bledow do konca w imie nie wiadomo jakiej solidarnosci z amatorami (nawet zasluzonymi dla historii torunskiego zuzla) jedziemy najgorszy sezon w dziejach !
  Malo tego, ludzie ktorzy do tego doprowadzili przez ostatnie 2-3 lata dalej sie wymadrzaja i nie potrafia przyznac do bledu i przeprosic kibicow.
  Oczywiscie, ze trzeba jechac sezon do konca, ale trzeba tez zaczac myslec o przyszlosci !
  Jak dla mnie - cala sympatia i trzymanie kciukow za malkontentow (oprocz Doyle), ktorzy odpowiedzialni sa za "lot Aniolow w dol" i to 3 rok z rzedu, po prostu sie skonczyla !!!
  Nowych ludzi nam trzeba.
  Wszystko w temacie.
  P.S.
  Prosze, nie odwracajmy kota ogonem - obecny Get Slaby Well Torun do chdzaca i jezdzaca (oprocz Doyle) niekompetencja.

 • Cortez lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Cortez napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Get Well: Rodzina Termińskich zostanie nawet w razie spadku. Jeszcze nas jednak nie skreślajcie (wywiad)

  Pytanie do moderatora.Dlaczego usunął mój post? Czy dlatego że obnażałem obłudę słów Pani Prezes?
  Napiszę raz jeszcze i krócej. Nie wieże w te farmazony jakie mówi Pani Prezes. Teraz to tylko durne tłumaczenie laika. Prawda jest taka że klub miał być tylko i wyłącznie trampolina do re-elekcji do senatu.
  Tymczasem właściciele w d... maja wyniki sportowe klubu - zasyczało im w kieszenie podczas transferów. Chcieli za takie same pieniądze jak rok temu (a może i mniejsze) spokojnie się utrzymać. Żeby nie wiedzieć jakich mamy seniorów i jakie są perspektywy na juniorów. To trzeba było by ślepcem a nie mieć "zamydlone" oczy
  Za dobrego juniora trzeba było położyć kasę jak za rasowego seniora. Ale jak się nie chce inwestować - z takim łajzami został spadek.
  Jestem pewien że Państwo T - byli pewni że Lublin jest murowanym kandydatem do spaduk. A my w barażach damy radę.

  No a teraz nie mają wyjścia i aby zupełnie nie odpaść w wyborach MUSZĄ DEKLAROWAĆ ŻE ZOSTANĄ!!!!
  Ot i cała filozofia

 • Cortez napisał/a komentarz do Żużel. Adam Krużyński nie kryje rozczarowania: To było żenujące! Jesteśmy bardzo słabi!

  A kim się chcesz utrzymac? Doylem?

 • Cortez lubi Komentarz

  Sytuacja jest prosta. Do końca sezonu jedziemy bez holderow i iversena. W ich miejsce młodzi Duńczycy. Holta wypad w jego miejsce Aleks Rydlewski . Kosciuch zostaje (przyda się na pierwszą ligę) noi Doyle. Na juniorce Kopeć i nizgorski. Tak to widzę. Po co płacić dziadom.

 • Cortez lubi Komentarz

  Co za durne pytanie. Oczywiście, że holder nie zasłużył za swoje idiotyczne zachowanie na kartkę ani czerwoną, ani żółta, ani nawet niebieska, czy zieloną. Rozpatrywanie jego nagannego zachowania w kategoriach kartki jest po prostu irracjonalne. Za brak zachowania fair play nie daje się kartek i lepiej niech tak zostanie. To sprawa jego honoru i samopoczucia. Mam jedynie nadzieję, że potępienie ze strony środowiska żużlowego w zupełności wystarczy i będzie dużo bardziej dokuczliwe, niż jakakolwiek kartka. Nie można także wykluczyć, że on po prostu nie pomyślał i zrobił tak, bo nie zdawał sobie sprawy jakie są tego konsekwencje. Myślę jednak, że wiedział. Zachował się jak rozkapryszony gówniarz, któremu nie idzie więc ma wszystko gdzieś. Nieco żałosne. Dziwię się jednak, że aż tyle osób zagłosowało na tak w tej mini ankiecie. Nie rozumiem aż takiej żądzy zemsty.

 • Cortez napisał/a komentarz do Żużel. Mecz w pigułce. Get Well Toruń to tylko Jason Doyle. Artiom Łaguta może się doczekać play-offów

  Jest prośba do Właściciela klubu i osób odpowiedzialnych za politykę kadrową. Zapewne Państwu to uciekło na początku 2019. Więc pozwolę sobie zwrócić uwagę, że:
  Po pierwsze: Żużel to sport drużynowy i generalnie większe szanse na zwycięstwa ma się jak jedzie 7miu zawodników a nie 1 zawodnik i 6 kewlarów.
  Po drugie: Żużel to taki sport gdzie mecze odbywa się też na wyjazdach (warto wiec brać zawodników którzy lubią jeździć dużo i często na różnych torach). W związku z tym pomimo obiegowych opinie - brak startów i znajomość tylko MA nie jest atutem
  Po trzecie: Wśród tych 7miu zawodników musi być 2 juniorów a wiek juniora kończy się w wieku 21 lat.

  Mam nadzieję, że montując skład na 2020 będzie to brane pod uwagę.
  Inaczej słabo widzę nasze szanse na awans do PGE Ekstraligi już po 1 sezonie w NICE.

  Pzdr

 • Cortez napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Stal - Get Well. Goście bez Holty, gospodarze z Kildemandem (składy)

  Też zupełnie tego nie rozumiem. Ewidentnie transfery juniorów to największa pomyłka (wśród wielu poważnych ta i tak jest ewidentnie największa) ostatnich lat.
  Mimo tego że mamy tłumacza a nie żużlowca to nadal na niego stawiamy. Efekt jest taki, że mamy dno dna na juniorce - 2 najgorszych zawodników z tej formacji w lidze to zawodnicy Torunia i absolutnie nie pomagają drużynie a przy okazji nawet jak się czegoś uczą to ich naukę mam w nosie skoro w tym sezonie efektów już nie będzie.

  Dlatego uważam, że skoro włodarze klubu nie myśleli wcześniej w co pakują zespół tak durnymi transferami to teraz warto o chwilę otrzeźwienia. Dajmy szanse jakiemuś innemu prawdziwie toruńskiemu juniorowi. Niech jeździ i zbiera doświadczenie ten sezon z tymi juniorami których mamy i tak jest już stracony. A tak możemy szykować juniora na 2020. Jak jest ambitny i będzie chciał się uczyć to wyciągnie dużo nauki jak dostanie szanse.
  Poza tym myślę, że tłumacz też już ma dość. Myślę, że to mało fajne uczucie wiedzieć że się źle przygotował do sezonu i jest najgorszy z najgorszych bez szans nawet na złapanie kontaktu wzrokowego (o walce nie wspomnę) ze swoimi rówieśnikami.....

 • Cortez lubi Komentarz

  dajmy szanse wychowankowi gkmu grudziądz
  maksymilian niestety spisuje się znacznie poniżej oczekiwań,

 • Cortez lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Cortez napisał/a komentarz do Plusy i minusy. Robert Dowhan kpi sobie z Przemysława Termińskiego. Jak tu oszukać przeznaczenie?

  Dobrze ze Zmora okazał litość i nie podjął wyzwania bo Terminski mógłby już szykować kasę

 • Cortez lubi Komentarz

  "A ja bym postawił 50 tys., że po sezonie okaże się, ze będziemy w tabeli wyżej niż Gorzów" - wygląda na to, że w hazardzie też Panu Termińskiemu nie idzie najlepiej.

 • Cortez napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Miałem tego nie komentować bo mam już dość tej toruńskiej malizny. Od lat chodzę (poprawka chodziłem) na Anioły ale ostatnie 2 sezony za dużo mnie kosztowały a blamaż z Włókniarzem ostatecznie przelał czarę goryczy. Jednak to co napisał właściciel wywołało mnie do odpowiedzi. Po pierwsze to jak się montuje skład na spadek to nie należy się dziwić że konsekwentnie realizują plan. Po drugie jak zamiast juniora bierze się „młodego” 21 lat „perspektywicznego” (Panie Przemku w Polsce juniorka kończy się w wieku 21 lat - może Panu tego nikt nie powiedział) tłumacza to też nie powinno się dziwić ze lepiej mu wychodzą wywiady niż jazda. Po trzecie skoro jest się wielbicielem telenoweli pt Chris się odbuduje i odbije się od dna - to teraz cierpliwie trzeba poczekać aż to dno znajdzie a zapewniam ze to jeszcze nie to.... Po czwarte jak ktoś ma trochę więcej ambicji i woli walki tak jak Norbert to absolutnie nie pasuje do reszty i musi iść na ławę. Jeszcze by punktów narobił i dopiero by było. No i wreszcie na koniec jedno pytanie do właściciela. Może już Pan wie kim jest Vaculik? Bo 2 lata temu jak Pan go obrażał to jakoś Pan nie wiedział....
  Ktoś dał wcześniej mądre porównanie: Mamy ligę 3ch prędkości Leszno, Reszta, Get Well. Ktoś może powiedzieć no ale Lublin tez regularnie przegrywa. Może i tak ale maja ambicje i honor wiec walczą i za to szacunek. Pseudo żużlowcy z Torunia to jakaś przypadkowa zbieranina. Poza Doyle reszta to nawet nie 2ga linia a raczej 2ga liga.

 • Cortez lubi Komentarz

  Gdyby byl taki lotki na torze jak w jezyku !
  Na moje - zakaz jakichkolwiek wywiadow, praca organiczna w klubie i wspolpraca na powaznie z mechanikami !
  Ogolnie - mniej gadania, wiecej pokory i skromnosci.
  Jak chlopak chce cos pokazac, to niech to zrobi na torze, a nie przed kamerami tv !

 • Cortez napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chłopak jest cienki aż piszczy i tyle. Ciężko mieć do niego pretensje, no może poza brakiem wyobraźni i samokrytycyzmu. Bo trzeba być nieźle oderwanym od rzeczywistości żeby będąc tak miernym pchać się do PGE. Natomiast prawdziwy wariat to ten co go zatrudnił

 • Cortez napisał/a komentarz do Get Well Toruń musi dać klubowe silniki Norbertowi Kościuchowi. Inaczej straci go na dobre

  Jako kibic Get Well od lat (co boli z sezonu na sezon coraz bardziej).... Powiem tak: Po wczorajszym meczu to żegnaj PO. Może jakimś psim swędem unikniemy baraży ale nie zdziwię się jak będziemy o nich marzyć i o nie walczyć. Skład jaki zmontowano w Toruniu był słaby już na papierze a w rzeczywistości okazał się jakąś farsą. Nie chcę głośno mówić jaki trzeba mieć w sobie poziom buty i absolutny brak autorefleksji, żeby z takim składem deklarować walkę o PO no ale genezę tej postawy właściciela to zostawię na inny wpis.
  Teraz skupię się na tym bagnie jakie nam (tzn torunianom) zgotował nas wszytko wiedzący zarząd i menago (nie piszę menadżer żeby nie obrażać innych menadżerów) Trzeba być kompletnym ignorantem żeby kontraktować 21 letniego "młodego perspektywicznego tłumacza" i dziwić się, że nie jedzie. A żeby na pewno jako kolegę do pary dać mu żużlowca który BARDZO KONSEKWENTNIE z roku na rok cofa się w rozwoju. Rozumiem, że żaden szanujący się senior nie przyjdzie do Torunia, w momencie gdy proponują mu ochłap zamiast kontraktu. I nie piszę to o regulaminie (bo ten to tez jest fikcja) tylko o realnej kasie jaka klub chce płacić. Skoro nie trafił do nas nikt dobry na seniorkę i musieliśmy utrzymać ekipę to ruch z Kościuchem zapchaj dziurą może być. Jednak w takim momencie 100% koncentracji i 200% kasy idzie na mocnych juniorów (zawłaszcza jak się w ogóle nie ma juniorów). Ponieważ skoro ich się nie ma, to każdy, który potrafi jeździć będzie lepszy niż tłumacz. I właśnie za to mam największe pretensje do włodarzy klubu. Mieszanina buty i ignorancji spowodowała, że przegrali każdą batalię transferową o juniora w 2019 roku.
  Do tego - co bardzo ciekawe nawet średnio inteligenty obserwator żużla wie, że w sytuacji gdy w meczu 5 biegów odbywa się z udziałem juniora. Punktujący zawodnik ma mega znaczenie. I nie chodzi o gwiazdy pokroju Smektały, Drabika itp. Potrzebny jest taki co przywozi 3 punkt u siebie. Razem daje to 6 na mecz i to jest min przyzwoitości potrzebne na PGE. Widocznie ta tajemna magiczna wiedza nie została objawiona szefostwu toruńskiego żużla skoro 2 to max jaki robimy u siebie.....

  Dlatego z przykrością - jednak mając solidne podstawy twierdzę, że 2019 będzie kolejnym żenującym spektaklem przygotowanym przez: marnego producenta kiepskiego reżysera i gównianych aktorów...... Zmieni się tylko narracja co do przyczyn kolejnych porażek - a będzie ich w tym roku dużo.

  No ale może w tym roku spadną i od 2020 nie będą zaniżać poziomu ligi. Na dziś przynajmniej mocno i konsekwentnie nad tym pracują. A że ciężka praca poparta talentem popłaca - to są na dobrej drodze.

  Im nie trzeba ani pomagać ani przeszkadzać. Sami świetnie spuszczą się do ligi niżej.......

  Jest taki cytat z klasyka który się nadaje do opisu tej drużynki
  "Kończ Waść wstydu oszczędź....."

 • Cortez lubi Komentarz

  Spoczywaj w pokoju [*]

 • Cortez lubi Komentarz

  [*]

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.