Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • ola125 napisał/a komentarz do Nikola Kedzo: Kiedy się zaadaptuję, mogę dać Gwardii więcej niż obecnie

    Nikola nie ma co się smucić. Coś tam rzuciłeś ostatnio no to teraz dalej do przodu. Pokarz nam kibicom że zła twoja passa się skończyła. Czekamy na to ! Chcemy oklaskiwać Cię jak będziesz strzelał gole a nie jak trener szybko Cię ściągnie. Wiemy że potrafisz , dawaj chłopie liczymy na Ciebie w przyszłym meczu.

  • ola125 napisał/a komentarz do Kamil Mokrzki: Kibice powinni być razem z nami

    " co Wy robicie ? " - dokładnie tak ! Jak można było stracić 9 bramek … żadnego celnego strzału pod rząd ! Gdyby nie pobudka kibiców to przespany mecz by był. Widać nie tylko Pana obudził ten odzew i brawo ! I tak się dziwię że tak późno kibice się unieśli.Brawo dla bramkarzy , Trojana i Milasa . A co do Pana Kedzo , jeszcze nie widziałam meczu w którym ten Pan coś by zagrał. Nie wierzę żeby zawodnicy byli też zadowoleni z gry kolegi. Co wejdzie na parkiet to źle poda ,to wejdzie w strefę , to przestrzeni dużo. Takie warunki ..... Czekam na pobudkę ! Taki fajny chłopak - skacz do góry chłopie. Ustawcie mu na treningu słupki z linką na 9 metrze i niech skacze !

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.