bas001 - lubi

 • bas001 lubi Komentarz

  Kolego, aż tak się o Opole nie martw. Chciałem nieskromnie zauważyć, że runde pierwszą kończymy z tym samym dorobkiem punktowym co Głogów - o ile wygracie z Lubinem... i to Wasze zapowiedzi były 5 razy bardziej szumne od opolskich. Nie możecie się zasłaniać ciągle nieszczęsną kontuzją Rosińskiego. Kontuzje są w tej chwili w każdym zespole. O zaległościach w Gwardii nic już nie słychać. Poza tym, w ostatnich dniach miasto przekazało kolejną transzę do budżetu - 500 tysięcy. A i sportowo wygląda to coraz lepiej. Dzisiejszy mecz z Górnikiem był fenomenalny.

 • bas001 lubi Komentarz

  Cos Ty sie tak czepil tego Opola. Wciaz bola dwie przegrane sprzed dwoch lat ? nikt u nas nie zapowiadal nic ponad walke o utrzymanie :) znamy nasze mozliwosci.
  Mysle jednak, ze wynik dzisiejszego naszego meczu nie spodoba Ci sie.

 • bas001 lubi Komentarz

  Kedzo zgoda, ale Tarcijonas? Bez żartów. To, że nie rzuca bramki za bramką to nie znaczy, że jest niewypałem. Wręcz przeciwnie, bardzo solidny w obronie, w ataku szału nie ma, ale to przyzwoity zawodnik. Ma jeszcze pole, żeby grać lepiej, ale umieszczenie go na tej liście wygląda na wepchanie tu na siłę drugiego zawodnika z Gwardii, nie wiem tylko po co. A gdzie np taki rodzynek jak Andreou ze Śląska? Oj panie redaktorze, gdzie tu dziennikarska rzetelność?