• SportoweFakty, czyli przekroczona cienka czerwona linia - cz. 2

  Witam ponownie wszystkich użytkowników. Na wstępie dziękuję za odzew z Waszej strony pod częścią 1, po ilości i charakterach wpisów widzę, że problem istnieje, a momentami zwyczajnie nie wiemy już jak rozmawiać z "Władzami" o często podstawowych i oczywistych kwestiach.W drugiej części przede wszystkim (…)

  Więcej

 • SportoweFakty, czyli przekroczona cienka czerwona linia - cz. 1

  Witam.Pisząc tego bloga, przypomniałem sobie, jak jeszcze nie tak dawno zaintrygowany oglądałem potyczkę jednego z użytkowników tego forum (Pabla), który został solidnego sierpowego za wklejenie linka. Skończyło się to dla niego miesięcznym banem, po którym na forum zawrzało. Na forum jestem około 3 (…)

  Więcej

 • Wesołych świąt drodzy użytkownicy SF! :)

  Inspirując się ROSE, wszystkim userom SF składam świąteczne życzenia :) Drodzy użytkownicy SF, życzę Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Zdrowia, pogody ducha, radości, pięknej pogody, szczęścia w życiu osobistym, zadowolenia z pracy i spełnienia wszystkich marzeń! Każdy już odlicza do chwil, w których (…)

  Więcej

 • Dokąd zmierzasz rzeszowski żużlu? - cz. 2

  Jak obiecałem, tak kontynuuję moje przemyślenia na temat Marty i sytuacji speedway'a w Rzeszowie. Dziękuję na wstępie za odzew i miłe słowa na temat części pierwszej moich przemyśleń. W tej części będzie oczywiście kontynuacja, tego co w pierwszej, postanowiłem rozbić to na dwie z uwagi na tyle myśli, (…)

  Więcej

 • Dokąd zmierzasz rzeszowski żużlu? - cz. 1

  Witam wszystkich! Na wstępie - nigdy miałem okazji korzystać z funkcjonalności tutaj, jaką jest blog. Ostatnie wydarzenia w rzeszowskim klubie jednak skłoniły mnie do wypowiedzenia się tu szerzej na parę kwestii. Przepraszam od razu za momentami emocjonalny ton moich wypowiedzi i ewentualne błędy, niedomówienia, (…)

  Więcej