Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kruk lubi Komentarz

  jednak nic nie przebije smrodu wypocin z kuluarow

 • kruk napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Otworzymy okno i będzie smród (felieton)

  W branży dziennikarskiej okres transferowy trwa cały rok, ale jakoś nikt nie kwapi się żeby wykupić Ostafa z SF. Ciekawe dlaczego...

 • kruk napisał/a komentarz do Żużel. Nagle wszyscy lubią prezesa Krzysztofa Mrozka. Szef PGG ROW-u uratował mecze telewizyjne

  Nagle wszyscy lubią prezesa Krzysztofa Mrozka. A Dariusza Ostafińskiego nadal nikt.

 • kruk napisał/a komentarz do Żużel. Reporter nSport+ płynął z kibicami Stali na wzburzonym morzu. Jak żona pozwoli, to opłynie Ziemię

  Na te półroczne regaty weź z sobą Ostafa. Błagają czytelnicy SF ;)

 • kruk napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Oficjalnie: Get Well Toruń spada z elity po raz pierwszy w historii

  No i dobrze. Od dawna im się należało. Cud ich uratował 2 lata temu dzięki wpadce Łaguty, a potem w barażu z Gdańskiem z korupcją w tle. Ale oliwa sprawiedliwa, w końcu na wierzch wypływa :)

 • kruk napisał/a komentarz do Musielakowi puściły nerwy. Zengocie tym razem się upiekło. Krok od tragedii w Toruniu (ranking)

  Oceńcie występ sędziego Kuśnierza w Gdańsku. To co zrobił w 14 i 15 biegu to zwykłe ku*estwo i złodziejstwo na korzyść ROW-u. Pierwszy raz widziałem żeby wykluczać zawodnika za to że drugi przewrócił się od pędu powietrza, bo odległość między nimi była co najmniej metrowa i nie było żadnego kontaktu między Thomsenem i Batchelorem, co ten drugi sam przyznał. A na deser puszczenie lotnego startu Woryny w 15 biegu. Wszystko to na oczach setek tysięcy telewidzów. Kuśnierz lepiej się więcej nie pokazuj w Gdańsku. Zapamiętamy cię tak jak kiedyś Najwera który wydrukował Sparcie utrzymanie w barażu z Wybrzeżem.

 • kruk napisał/a komentarz do Kacer Gomólski zmieni klub? Znamy stanowisko Falubazu

  A mi go w sumie nie szkoda. Zostawił Gdańsk na lodzie w okresie transferowym jak już nie było żadnych sensownych Polaków do wzięcia. Dzięki temu teraz przegrywamy mecze kilkoma punktami bo nam brakuje kogoś za Szczepaniaka. W Gdańsku miał kibiców oraz sukcesy. Zrezygnował z tego lekką ręką, a teraz karma wróciła do Kacpra. Może przesiedzenie sezonu na ławce da mu czas na pewną refleksję, że nie postępuje się tak jak on to zrobił z Wybrzeżem.

 • kruk napisał/a komentarz do Chris Holder: Żużel nie jest moim życiem. Nie byłem szczęśliwy

  Dlaczego on nie może widywać się z synem? Na czym polegają jego problemy osobiste? Coś nie tak z żoną czy o co chodzi? Proszę o konkrety od zorientowanych osób, bo od dziennikarzy tego portalu nie sposób dowiedzieć się o co właściwie chodzi, choć powstało już na ten temat kilkanaście artykułów.

 • kruk napisał/a komentarz do Hit i kit. Wymiana wiernego na krnąbrnego niekoniecznie musi wyjść na dobre

  Kit to jest ten artykuł. Na Gafurova w Wybrzeżu już się nie dało patrzeć i to od kilku sezonów. Sympatyczny i uśmiechnięty facet, ale żużlowiec niestety bardzo przeciętny. Sympatia kibiców do niego wynikała głównie z tej wierności, bo wyników specjalnych nigdy nie notował. Przez te 10 lat miał dosłownie kilka meczów gdzie można go było nazwać bohaterem, gdzie jechał ponadprzeciętnie. Zdecydowanie za mało jak na taki okres czasu. To jest świetny zawodnik dla drużyny z drugiej połowy tabeli I ligi, ale do drużyny walczącej o awans do ekstraligi to on się nie nadaje. Dobrze że w końcu władze Wybrzeża to zrozumiały. Osobiście uważam że należało go pożegnać już kilka lat temu. Tak czy inaczej ode mnie szacunek i podziękowania dla Renata za te 10 lat i powodzenia w dalszej karierze.

 • kruk napisał/a komentarz do Start Gniezno nie chce już takiego zawodnika jak Krzysztof Jabłoński (wywiad)

  Krzychu kiedyś bardzo cię lubiłem i szanowałem za to co w przeszłości zrobiłeś dla Wybrzeża. Niestety bezczelna popelina jaką odwaliłeś w sezonie 2016 przekreśliła cały twój dorobek. Jeżeli teraz nawet w Starcie nie widzą cię już w składzie, to znaczy że czas kończyć karierę zawodniczą. Cieszę się że Stalkowski nie trafił do Gdańska, bo były takie zakusy, ale widać że chłopak jest tak krnąbrny, że nic już z niego nie będzie, widać stary Gollob się nie mylił w jego ocenie. No a na sam koniec rozbawił mnie tekst że Mirek Jabłoński może równorzędnie rywalizować z zawodnikami GP. Krzychu, naprawdę, zejdź na ziemię bo już bredzisz :)

 • kruk napisał/a komentarz do Stracony sezon Huberta Łęgowika. Teraz myśli o odbudowaniu się w 2. Lidze Żużlowej

  A cały Gdańsk ma żal do ciebie, że nie zwinąłeś się z toru po upadku z własnej winy (bez kontaktu z przeciwnikiem) gdy Thomsen jechał na prowadzeniu. Gdyby nie twoje totalnie bezmyślne zachowanie, to prawdopodobnie teraz Gdańsk a nie Tarnów zastanawiałby się kogo zakontraktować na Ekstraligę. I właśnie tak zostaniesz tu zapamiętany, jako ten który zaprzepaścił nam awans. Bo żadnych innych zasług w sezonie nie miałeś. Nie pokazałeś nic, poza wiecznym marudzeniem. Jakoś Zengota czy Woźniak potrafili wskoczyć do składu w trakcie sezonu i być w formie, pomimo pierwszych meczy spędzonych na rezerwie. Ale ty jesteś zwykłym cieniasem i zakontraktowanie cię w Gdańsku było jednym z największych błędów zarządu ostatnich lat. Wydawałeś się sympatycznym gościem, a okazałeś się zwykłym płaczkiem i do tego marnym żużlowcem. Przykro mi Hubert, ale spójrz prawdzie w oczy i ogarnij się w końcu, jeśli chcesz coś osiągnąć w tym sporcie.

 • kruk lubi Komentarz

  Kawał gnoja i tyle. Po tych slowach, że niby ma żal do Gdańska to życze mu kolejnego nieudanego sezonu. Podpisywał w Gdańsku kontrakt zgadzając się z pozycją rezerwowego, a teraz takie słowa? Bo nie wypozyczyli? I sezon pokazał, że byla racja po stronie klubu skoro połamał się Fajfer, a przepis o dwóch Polakach musi być zachowany. Więc ten czlowiek ma teraz czelnosc plakac o cos, na co sam sie zgodzil. Hipokryta.

 • kruk napisał/a komentarz do Stal - Motor: Lampart miał być liderem, a położył swój klub na łopatki (noty)

  Najwyraźniej nie zrozumiałeś mojego komentarza. Nie uważam się za fachowca. To co ja zauważyłem widzą wszyscy, poza samym Marcelem. I właśnie na tym polega jego problem. No ale to już Wasza sprawa. Powodzenia za rok w II lidze, może tam Szymko przywiezie jakieś punkty, chociaż i to nie jest pewne :)

 • kruk napisał/a komentarz do Stal - Motor: Lampart miał być liderem, a położył swój klub na łopatki (noty)

  "Marcel Szymko 1. Totalny dramat. Aż chciałoby się napisać, że ten chłopak nie nadaje się do uprawiania sportu żużlowego. (...) Powinien się poważnie zastanowić nad sensem kontynuowania kariery. Pieniędzy z takiej jazdy mieć nie będzie, a szkoda narażać własne zdrowie."
  Hahahaha, jakbym czytał swoje własne słowa. Od kilku lat dokładnie to samo mówiłem (że się nie nadaje do żużla, żeby nie narażał własnego zdrowia, żeby znalazł normalną pracę) jako kibic Wybrzeża obserwujący na co dzień jego jazdę. Ale Marcel zawsze powtarza w wywiadach, że nie czyta opinii "hejterów" (nawet jeśli martwią się o niego i w gruncie rzeczy dobrze mu życzą jak ja), więc zamiast zostać poza speedwayem po skończeniu wieku juniora i w związku z brakiem zainteresowania jakiegokolwiek klubu jego jazdą, to po roku przerwy połasił się na propozycję z Rzeszowa. Widać że chłopak jest zdeterminowany (mało komu chciałoby się jeździć tak daleko), ale jeszcze bardziej widać, że prawdziwym żużlowcem to on nigdy nie będzie i naprawdę ma większą szansę stracić życie na torze, niż osiągnąć w tym sporcie jakiekolwiek sukcesy. To jest po prostu totalne beztalencie, on nawet na sprzęcie Pieszczka nie potrafił wygrywać, jak jeszcze obaj jeździli w Gdańsku. Jego starszy brat zrozumiał że też się nie nadaje, dawno powiesił kevlar na kołku i został mechanikiem. A Marcel nie wiadomo po co dalej rzeźbi, a zamiast być coraz lepszym, jest coraz gorszym. Naprawdę tego nie rozumiem. Mam nadzieję że wczorajszy mecz był jego ostatnim żużlowym występem w życiu. Niech już nie męczy siebie i innych swoją "jazdą".

 • kruk napisał/a komentarz do Wybrzeże nie składa broni przed barażami. "Wcale nie ma przepaści między ligami"

  W barażach lepiej Bieliński lub nawet "brak zawodnika" niż piąta kolumna Łęgowik w składzie.

 • kruk napisał/a komentarz do LIVE: Raporty pogodowe ze wszystkich miast i nie tylko!

  Widzę że znasz się na żużlu jak wilk na gwiazdach :) Właśnie na trudnym torze decydują umiejętności, a na waszym betonie tylko sprzęt się liczy. No więc pokażcie dziś co potraficie :)

 • kruk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W Gdańsku jechali w błocie, to w Tarnowie też mogą. I najlepiej też tylko 12 biegów. Będzie sprawiedliwie.

 • kruk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Batchelor lider drużyny kuźwa jego mać. Cały sezon jedzie piach.

 • kruk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Za to ty za kaczora powinieneś przez najbliższe kilka lat oglądać Unię w drugiej lidze.

 • kruk napisał/a komentarz do PGE IMME 2017 - tak było w Gdańsku (WIDEO)

  Filmik ciekawszy niż zawody. Byłem, widziałem, żałuję.

 • kruk napisał/a komentarz do Kuriozalna kontuzja Oskara Fajfera

  Nie zostanie zaaprobowana. Ponieważ słowo "bynajmniej" ma bardzo jasno określone znaczenie i kontekst w jakim się go używa. I nie ma nic wspólnego ze słowem "przynajmniej", więc nigdy nie zostanie uznane jako jego synonim. Nie nazwałbym też "niekonwencjonalnym" lub "innowacyjnym" używanie języka ojczystego w sposób błędny. Zgodzę się jedynie z tym, że niepoprawne używanie "bynajmniej" to niestety bardzo powszechny błąd. Prawie tak częsty jak "wziąść" zamiast "wziąć".

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.