Kulczykowy mit

autor: Rodowity Bydgoszczanin | 2013-10-21, 11:34 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Drodzy kibice,
wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że inwestycje Pana Kulczyka w Bydgoszczy będą dotyczyć wszystkiego tylko nie Polonii. Chciałbym nadal wierzyć, że to nie jest prawda, że istnieje jeszcze nadzieja. Jeżeli zagłębimy się w informację, które pojawiły się na ten temat w ostatnich dniach to wszystko układa się w jedną logiczną całość.
Pierwsze co przychodzi mi na myśl to sytuacja, która miała miejsce z Krzysztofem Buczkowskim. Jak doskonale wiecie, odbyły się rozmowy między naszym kapitanem a klubem, których tematem przewodnim miały być dalsze starty Krzysia na Sportowej 2. Popularny "Buczek" po zakończeniu spotkania stwierdził, że wygląda to optymistycznie. Osobiście uważam, że my - kibice mając w pamięci perspektywę przejęcia klubu przez bogatego inwestora podświadomie przypięliśmy łatkę słów Krzyśka do właśnie tych przyszłościowych wydarzeń. Potwierdzeniem na to niech będzie wypowiedź samego zainteresowanego - w ostatnim czasie odbyłeś także rozmowę z przedstawicielami Polonii Bydgoszcz i byłeś podobno zadowolony z ich efektów. Jest szansa na pozostanie w klubie znad Brdy? - Zadowolony byłem z tego, że klub nie przestanie istnieć i pan prokurent Andrzej Polkowski nadal chce, żeby on się rozwijał.
Kolejna sprawa, która świadczy o "plotkarskim" podłożu świetlanej przyszłości naszej Polonii to fakt próby odzyskania części pieniędzy bezpośrednio od zawodników. Logicznie rzecz ujmując to mając w perspektywie kilkumilionowy zastrzyk finansowy klub łasiłby się na 200.000 zł, ryzykując przy tym nadszarpnięcie swojego wizerunku w obliczu innych potencjalnych kandydatów do jazdy w klubie ? Takie działania przecież powodują uruchomienie czerwonego światła wśród pozostałych zawodników, którzy potrafią dbać o własny interes. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania. Uważam wręcz, że jeżeli dany zawodnik zawiódł, nie zrealizował zakresu swoich obowiązków to należy go ukarać (jeżeli w pracy nie uzyskujemy odpowiednich rezultatów szef ma prawo to egzekwować). Chciałbym zwrócić tylko uwagę na kontekst i czas w jakim takie działania mają miejsce (oba niezbyt fortunne). Żeby było śmieszniej, a raczej tragiczniej to głos w tej sprawie jako pierwszy zabrał nasz "ulubieniec" grzmiąc jak z ambony: rada nadzorcza podjęła uchwałę o egzekwowaniu tego zapisu - poinformował Józef Gramza w rozmowie z Expressem Bydgoskim. Panie przewodniczący Gramza, że tak przy okazji spytam a czy podjęto również uchwałę o egzekwowaniu zapisu, który dotyczyłby Pana niekompetencji i Pana destrukcyjnej działalności w klubie ?Następny fakt, to wypowiedź Pana Cegielskiego w sobotnim programie NC+. Może zbyt opacznie zrozumiałem słowa Krzysztofa, ale w gąszczu dyskusji o słuszności kar nałożonych na naszych sąsiadów zza miedzy przekazał, że posiada informację jakoby jakiś większy inwestor miał wycofać się z zamysłu sponsorowania któregoś z klubów żużlowych w następstwie wydarzeń z tegorocznego finału DMP.
Weekendowe doniesienia lokalnych gazet też powinny nas kibiców skłonić do chwili refleksji. Jak informuje Express Bydgoski, składywęgla.pl Polonia może związać się kontraktem z Michaelą Krupickovą. Czeszka to obecnie jedna z najlepszych zawodniczek w jeździe na żużlu. Cóż wydaję się, że nie ma w tym nic dziwnego. Jeżeli w Zielonej Górze mają swoją Klaudię Szmaj, to czemu my nie możemy mieć Michaeli ? Zatrważające jest natomiast argumentowanie takiej decyzji jakoby to zatrudnienie miałoby być magnsesem przyciągającym kibiców na Sportową 2.
Ważnym czynnikiem, który ma mieć wpływ na dalsze funkcjonowanie klubu miałby być również zysk, ze sprzedaży akcji uprawniających do występów w Ekstralidze. Jak donosi Express Bydgoski Polonia straci udziały w spółce zarządzającej najwyższą klasą rozgrywkową. Za swoje akcje otrzyma minimum 33 tysiące złotych. Dla klubu ze Sportowej liczy się teraz każdy grosz. W tym roku nie uda się rozpocząć spłaty ponad 2-milionowego kredytu.
Na koniec proponuję przyjrzeć się sytuacji z transferem Woźniaka. Podobno rozmowy z Unibaxem zostały zawieszone w próżni, ze względnu na to, że Polonia żąda od torunian maksymalnego ekwiwalentu pienieżnego za Szymona. Jeżeli w dalszej perspektywie klub miałby być nazwijmy to bogaty to zdecydowałby się na sprzedaż własnego wychowanka, należącego do juniorskiej czołówki krajowej za średniej wielkości pieniądze ?
Drodzy kibice jak wszystkie przytoczone wydarzenia mają się w kontekście przejęcia klubu przez Jana Kulczyka ? Proponuje aby każdy z nas odpowiedział sobie z osobna.
Moja skromna opinia jest taka, że wszystkie znaki na Ziemii i niebie świadczą o tym, że przejęcie naszego klubu przez Pana Kulczyka wydaje się być nierealne. Oficjalnie zaprzeczają temu również władze miasta w osobie Pana Szopińskiego. Chciałbym się jednak w tym temacie mylić i żyję wciąż nadzieją. Pamiętajmy, że wszystkie informacje jakie pojawiają się w tej materii do momentu zdementowania ich przez bezpośredniego zainteresowanego pozostają jedynie domysłami. My posiadając taką a nie inną wiedzę, opartą głównie na doniesieniach medialnych nie możemy stwierdzić ich prawdziwości. Pozostaje nam jedynie poczekać cierpliwie na bieg wydarzeń i bacznie obserwować ich rozwój.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
zawodowiec

zenada, bo wszyscy "oficjalni" ludzie zaprzeczali Kulczykowym inwestucja.. a ZNAFCY dalej pisali swoje.. przeinaczali wszystko, dodawali, interpretowali inaczej slowa itd..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Bardzo kontrowersyjny lider i jeszcze bardziej kontrowersyjni członkowie, tfu, członkinie. Fakt jest faktem, że w mediach trąbi się tylko o drobiazgach i minusach związanych z tą formacją - trawka, antyklerykalizm, świńskie ryje, sztuczne penisy, a nie ma słowa o kilku fajnych rzeczach, np. dostęp nowych ugrupowań do parlamentu przez zmianę ordynacji, likwidacja senatu, itd. Jak będę "wczorajszy" w dniu wyborów, to zagłosuję tak jak mówisz, a co mi tam, gorzej nie będzie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Partia Palikota?Moze warto na nich zaglosowac,wszystko inne juz bylo.Co szary czlowiek ma do stracenia?przynajmniej poznamy nowe lakome mordki:)))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
chlopak z miasta

I wlasnie dlatego napisalem, ze sila PO nie jest program wyborczy, ale strach ludzi przed tym co moze nastapic, gdy wladze przejmie PiS i ich bojowki. Jak sie przeciwstawimy to nam powiedza "Albo my albo PiS". Strach sie bac. Wybieramy wiec na zasadzie mniejszego zla i oni bezczelnie to przeciwko nam wykorzystuja. Wracajac do tematu Polonii to mamy dzien bez wiadomosci nt. naszego klubu. Ciekawe czy brak wiadomosci to dobra wiadomosc czy tez nie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

No dokładnie.Nie jestem wyznawca Po bo maja sporo za uszami ale jak widze kto moze ich zastapic włos mi sie jezy na glowie.Macierewicz i wiele osob z jego partii sprawia wrazenie obłakanych .Pozdrawiam.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
slaw byd.

Partia Palikota?Moze warto na nich zaglosowac,wszystko inne juz bylo.Co szary czlowiek ma do stracenia?przynajmniej poznamy nowe lakome mordki:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Niezły blog polityczny nam się stworzył. Ci sami ludzie są oczywiście nie tylko u nas, a w całym parlamencie. Pawlaki, Millery, Niesiołowskie, Maciarewicze i tak można wymieniać. Siedzą kolesie ponad...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rodowity Bydgoszczanin
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Niezły blog polityczny nam się stworzył. Ci sami ludzie są oczywiście nie tylko u nas, a w całym parlamencie. Pawlaki, Millery, Niesiołowskie, Maciarewicze i tak można wymieniać. Siedzą kolesie ponad 20 lat, ewentualnie zwolni taki miejsce dla młodszego, jak pójdzie do europarlamentu, bo przecież emeryturka w euro na starość się należy takim wybitnym osobistościom. Najlepiej było widać tę klikę, kiedy Ruch Palikota wszedł do sejmu. Niezależnie od tego, czy są, źli i kto ich reprezentuje od razu dało się zauważyć, że nowi są starym wygom bardzo niewygodni. Taka mamy zresztą ordynację, która praktycznie nie daje szans nikomu nowemu. Podobnie dziennikarze. Im ten układ też pasuje. Moim zdaniem, w wyborach na szczeblu miejskim trzeba próbować, aby usuwać każdego, kto kiedykolwiek miał coś wspólnego z władzami miejskimi. Jedynie ktoś nowy daje szanse, tylko szanse na coś lepszego. Każdy były daje gwarancje bylejakości. Paradoksalnie może wtedy trafić się dobry gospodarz miasta, który zacznie od położenia Polonii, ale na to wpływu nie mamy.
Zasłużyłem na stanowisko szefa nowej formacji politycznej? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Zobacz u Nas od 20 lat Ci sami ludzie na afiszach.Skompromitowany polityk mistrz długów Jasiakiewicz jest przewodniczącym Rady Miasta.Jego dawno nie powinno być w Urzędach.Teraz już nie SLD? PIS w tym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Partie centralne zawłaszczyły niestety i samorządy, tłumiąc wszelkie inicjatywy lokalne. Właściwie wymieniłeś wszystkie duże ugrupowania, poza którymi pozostaje niezagospodarowana luka...oj będziemy mieli problem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Trzeba szerokim łukiem omijać PO PiS SLD aby jak najmniej mieli głosów w Radzie Miasta,bo to jest klucz.Pozdrawiam

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rodowity Bydgoszczanin

Uważam, że nie doczekamy raczej chwili kiedy nasz klub będzie całkowicie apolityczny - zawsze będzie zależał od jakiejś opcji, mniej lub bardziej szkodliwej. Prosty przykład - klub aby dobrze funkcjonował, a nie tylko egzystował, musi mieć sponsorów. Każda poważne przedsiębiorstwo, które jest w stanie finansować ten sport w mniejszym lub większym stopniu zależne jest od nazwijmy to aktualnie panującego trendu politycznego. I tu uważam koło się zamyka. Smutne to ale prawdziwe. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Trzeba szerokim łukiem omijać PO PiS SLD aby jak najmniej mieli głosów w Radzie Miasta,bo to jest klucz.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Widzisz Penhal, masz dobrą pamięć. Gorzej z kibicami wśród których już prowadzi się lobbing, wmawiając, że Jasiakiewicz to panaceum na wszelkie nasze bolączki(wystarczy przejrzeć komentarze, na portalach...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Widzisz Penhal, masz dobrą pamięć. Gorzej z kibicami wśród których już prowadzi się lobbing, wmawiając, że Jasiakiewicz to panaceum na wszelkie nasze bolączki(wystarczy przejrzeć komentarze, na portalach kibicowskich i ich "fanpejdżach")!!! A ja się pytam, co zrobił pan J. od czasu słynnego spotkania z gronem kibicowskim, przed zeszłym sezonem, w którym nieco pogrzał się w blasku fleszy w naszym towarzystwie? O kulisach jego odejścia już nieco nadmieniałeś, więc nie będę się powtarzał. Choć nie ukrywam, że jeśli chodzi o nasze środowisko, to lepszy od Bruskiego będzie chyba każdy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Zobacz u Nas od 20 lat Ci sami ludzie na afiszach.Skompromitowany polityk mistrz długów Jasiakiewicz jest przewodniczącym Rady Miasta.Jego dawno nie powinno być w Urzędach.Teraz już nie SLD? PIS w tym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Drugim moim ulubieńcem prócz Jarka jest Hoffman,jeszcze nie słyszałem z jego ust nic mądrego to typowy klakier.Jest tam kilku ciekawych ludzi ale są jak ryby bez głosu.Słowem mają zakaz wychodzenie przed szereg.Po kilku kompromitacjach przechodzą w inne szeregi.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

No dokładnie.Nie jestem wyznawca Po bo maja sporo za uszami ale jak widze kto moze ich zastapic włos mi sie jezy na glowie.Macierewicz i wiele osob z jego partii sprawia wrazenie obłakanych .Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Wiesz dziś oglądałem występ Sharon Stone.Potem z nudów posłuchałem Mistrza Macierewicza-dramat to delikatne słowo.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

"PIS w tym mieście ,kraju to tragedia" Od razu leci plus za to zdanie :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Zobacz u Nas od 20 lat Ci sami ludzie na afiszach.Skompromitowany polityk mistrz długów Jasiakiewicz jest przewodniczącym Rady Miasta.Jego dawno nie powinno być w Urzędach.Teraz już nie SLD? PIS w tym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Zobacz u Nas od 20 lat Ci sami ludzie na afiszach.Skompromitowany polityk mistrz długów Jasiakiewicz jest przewodniczącym Rady Miasta.Jego dawno nie powinno być w Urzędach.Teraz już nie SLD?
PIS w tym mieście ,kraju to tragedia.Oni teraz już są nie do wywalenia.Nawet jak trafi się gość bezpartyjny typu Konstanty,Tokarczuk nie zrobi nic,bo z pozostałych głosów powstanie jak zawsze ich Rada Miasta.Która każdy krok nowego będzie tłumaczyć nie ma kasy nie teraz,dalej nie będziesz miał lodowiska,Aqua Parku nic.Wszystko będzie blokowane.A chwasty będą miały się dobrze.Niech ktoś porówna sukcesy Bruskiego do poprzednika[nie jestem jego fanem,ale coś w mieście zmienił].Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Prawda jest to co piszesz. Uwazam jednak, ze potencjalnych wyborcow, ktorzy beda "pamietali" o potraktowaniu Polonii przez Bruskiego jest znacznie wiecej niz mogloby sie wydawac. Moj ojciec chociazby,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
chlopak z miasta

Tym chyba Bruski najbardziej sobie nagrabil u kibicow, bo mimo pretensji i zalu do Tomka po pojawieniu sie billboardow wielu z nas zadrzalo serce i jakos przychylniej popatrzyli na temat powrotu Tomka do domu. Przyznam, ze i mi sie to udzielilo. Tym wiekszy smutek po podpisaniu kontraktu w Toruniu. Tak niestety w Polonii dzieje sie od lat - najpierw rozbudzone nadzieje, a pozniej i tak jest jak zawsze. Moze tym razem bedzie inaczej... I jeszcze jedno - nie zgadzam sie z tymi, ktorzy uwazaja, ze "moda" na zuzel w Bydgoszczy umiera. Wystarczy popatrzec na aktywnosc kibicow po pojawieniu sie nadziei na cos wiecej niz przetrwanie. Jest nas wielu, ale wegetujaca Polonia nowych fanow nie przyciagnie, a wiekszosc z nas to przedzial 30-50 lat, czyli pamietajacy zlote lata naszego klubu. Mlodziez zna juz tylko jazde w dol, a bycie fanem outsiderow to dla nich zadna atrakcja...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Do dzisiaj mam przed oczami tego chama(Bruski)jak sie afiszowal przed wyborami z Tomaszem Gollobem i obiecywal cuda niewidy!!!!Totalny brak honoru!!!!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
chlopak z miasta

Prawda jest to co piszesz. Uwazam jednak, ze potencjalnych wyborcow, ktorzy beda "pamietali" o potraktowaniu Polonii przez Bruskiego jest znacznie wiecej niz mogloby sie wydawac. Moj ojciec chociazby, ktory od jakiegos czasu z roznych wzgledow na stadion nie chodzi twierdzi, ze na PO nie zaglosuje. Boi sie jednak, ze jedyna alternatywa jest PiS i tu chyba jest pies pogrzebany. Bronia PO nie jest program wyborczy, ale strach przed rzadami PiS, co Platforma zrecznie wykorzystuje. Pod tym wzgledem obecnie rzadzacy moga sie czuc bezpieczni. Nadzieja jednak umiera ostatnia i wierze, ze cos sie ruszy, mimo tej zlowieszczej ciszy przerywanej sporadycznie smutnymi wiadomosciami. Czas pedzi nieublaganie. Byc moze nasi wlodarze nie wiedza, ze w tym sezonie rozmowy transferowe zaczynaja sie oficjalnie wczesniej, a te nieoficjalne trwaja w najlepsze od wielu tygodni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Oni nie maja nic do stracenia.Wystarczy poczytać jak dobra mają prasę[żadnych złych spraw]Mają wielkie poparcie w Emerytach wiem coś o tym.Co rusz nagrody dla klubów seniora.Będzie pompa z otwarciem bubla...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
chlopak z miasta
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rodowity Bydgoszczanin

Witam serdecznie. Sam zamysł uzyskania rekompensaty finansowej w przypadku niewywiązania się z nazwijmy to zapisów "zakresu obowiązku" przez danego zawodnika jest dobry i całościowo go popieram. Warto zastanowić się tylko nad tym, czy w takiej sytuacji w jakiej nasz klub aktualnie się znajduje (ogólna opinia na jego temat) zastosowanie tego przepisu nie jest zbyt pochopne i niefortunne. Odnośnie Kulczyka to przypominam że dopóki nie mamy oficjalnej wiadomości to wszelkie doniesienia, opinie na ten temat pozostają tylko w sferze naszych domysłów - no chyba, że kolega posiada wiarygodną i potwierdzoną wiedzę na ten temat. Ja osobiście od wczorajszego popołudnia posiadam trochę inne informacje - odmienne w stosunku do mojej wcześniejszej opinii. Pytanie tylko na ile wiarygodne. Szczegółów nie będę ujawniał bo nie chce skompromitować mojego informatora, gdyż nie jest on żadnym oficjalnym źródłem i stroną w tej kwestii :). Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Kulczyka nie będzie. Proste. Choć jeśli chodzi o próbę odzyskania części pieniędzy od zawodników - Toruń ma kasę, a przed rokiem też to próbował.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rodowity Bydgoszczanin

Dziękuje Wam drodzy Koledzy i Koleżanki za tak ciekawe i merytoryczne zarazem komentarze pod moim wpisem. Gregbyd - dziękuję ale uważam, że splendor należy się nam wszystkim za wspólną dyskusję! Wingo - dziękuję za uznanie! Penhal, Gregbyd, Slaw byd - naprawdę miło was "poczytać" :). Pozdrawiam wszystkich gorąco i zapraszam do dalszej dyskusji pod tym i następnymi wpisami na moim blogu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)

ostatnia odpowiedź: 23 października 2013 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

Dzięki serdeczne.
Czasami zaglądam na Wasze tematy, ale wolę sie za bardzo nie wtrącać, od "środka"lepiej to czujecie, a wiec dyskusja, główna dyskusja Wam się należy, a nie Kibicom, z poza "układu" Bydgoskiego.
Faktycznie
brawa, brawa, brawa, brawa,
dla autora tego bloga.
Temat, treść jak i analiza problemu trafiona do reali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Zawsze tu jesteś mile widziany i w przyszłości zapraszam w imieniu bydgoskich fanów, jeśli mogę to zrobić i nie będą Oni mieli nic przeciw. PS: My tu sobie bajerzymy, ale wszelkie splendory należą się...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Zawsze tu jesteś mile widziany i w przyszłości zapraszam w imieniu bydgoskich fanów, jeśli mogę to zrobić i nie będą Oni mieli nic przeciw.
PS: My tu sobie bajerzymy, ale wszelkie splendory należą się autorowi bloga, który troszkę pozostał w cieniu, a cały splendor Jemu się należy, za poruszenie wątku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Przepraszam, że wchodzę na Wasz Bydgoski temat. Wiecie co, Koleżanki i Koledzy z Bydzi? Podoba mi się to, że do tematów dotyczących Waszej drużyny bardzo mało zewnętrznych osób się w.(pipipipi).la. Jeżeli...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Wszystko ok, tylko z drugiej strony co tam robił Tomasz? Chętnie posłuchałbym Jego opinii. Trzeba też przyznać miastu, że ciągle niezła kasa do klubu płynie, mimo sprzeciwu dużej części mieszkańców i jakieś tam gwarancje, choćby na najbliższą przyszłość są, choćby organizacja światowych imprez. Bardziej brakuje mi tu kompetencji, niż chęci i widoczne jest kolesiostwo, ręka rękę myje, wg Bruskiego winny jest tylko Deresiński, a Gramza buduje w mieście dalej za śmieszne datki na klub. Ot polityka, bracie... ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Do dzisiaj mam przed oczami tego chama(Bruski)jak sie afiszowal przed wyborami z Tomaszem Gollobem i obiecywal cuda niewidy!!!!Totalny brak honoru!!!!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
slaw byd.

Do dzisiaj mam przed oczami tego chama(Bruski)jak sie afiszowal przed wyborami z Tomaszem Gollobem i obiecywal cuda niewidy!!!!Totalny brak honoru!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Penhal, nie "płakaj", tak źle nie będzie. Szybki upadek nam nie grozi. Powolny owszem, ale taki nie był wykluczony już przed tym sezonem. Przypomnij sobie nastroje u sąsiadów na chwilę przed przyjściem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Penhal, nie "płakaj", tak źle nie będzie. Szybki upadek nam nie grozi. Powolny owszem, ale taki nie był wykluczony już przed tym sezonem. Przypomnij sobie nastroje u sąsiadów na chwilę przed przyjściem Karkosika. Kilka lat klub przetrwa, nawet w kiepskiej formie i może w tym czasie coś się zmieni? Może następca Bruskiego będzie bardziej przychylny? Fakt, że dziwi mnie cała ta farsa z wyceną klubu. Za symboliczną złotówkę oddać chętnemu ten klub i wycena zrobiona w minutę. Baba z wozu... .Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
slaw byd.

Pierwsza czesc twojego wpisu byla super:)) Druga mnie dobila i pozbawila najmniejszych zludzen:( Nie rzucim Ziemi skad nasz rod....Bez rewolucji sie nie obedzie w tym pierd...... miescie sportu!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Banki Szwajcarskie,gdzie Pan Kulczyk trzyma większość swojej kasy,podały że biznesmen zawsze może zabrać część kasy by wspomóc klub ze swojego miasta młodości. A tak poważnie Sław grozi lipą. Miasto nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Banki Szwajcarskie,gdzie Pan Kulczyk trzyma większość swojej kasy,podały że biznesmen zawsze może zabrać część kasy by wspomóc klub ze swojego miasta młodości.
A tak poważnie Sław grozi lipą.
Miasto nie za bardzo się kwapi by odsprzedać część udziałów,ba nawet chce dobrze na tym zarobić.Problem jest w tym ze nawet gdyby Grupa udziałowców chciała mieć większość,oni nie za bardzo chcą.Każda rozmowa ewentualnych sponsorów[co nie chcą by ich kasa szła na kolesi z Ratusza]kończy się fiaskiem.Słabo to widzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Daj Penhalku jakes dobre info o Polonii ,bo mnie krew zalewa!Nawet mozesz sklamac,byle fajne i dobre bylo:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

Przepraszam, że wchodzę na Wasz Bydgoski temat.
Wiecie co, Koleżanki i Koledzy z Bydzi?
Podoba mi się to, że do tematów dotyczących Waszej drużyny bardzo mało zewnętrznych osób się w.(pipipipi).la.
Jeżeli już, to takie życzliwe wpisy można przeczytać w Waszych tematach.
Ja, również życzę Wam jak najlepiej, aby trafił się Wam, naprawdę solidny sponsor, który odstawi całą RN.
p.s.1
w każdej plotce, nawet tej najdziwniejszej, najśmieszniejszej, jest źdźbło prawdy, tak więc, może jednak, trzeba mieć nadzieję
p.s.2
Mój nieżyjący Kolega (wkrótce pierwsza rocznica, wielu Kolegów z Bydzi go pamięta) również życzyłby Wam tego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)

ostatnia odpowiedź: 21 października 2013 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Najgorszy jest całkowity brak alternatywy dla tego dueciku. Tak się będziemy miotać od jednych, do drugich, z przerwami na podobnych K.D.
Co do Kulczyka, to oczywiście jestem pesymistą, ale wcale nie jestem pewien, czy to dobre wyjście. W naszej sytuacji taka Kulczykowa (wydaje mi się, że Jej majątek ma być inwestowany), to tak jak się trafi ślepej kurze ziarno, ale tak jak u sąsiadów, mamy kolos na glinianych nogach. Kaprys nowobogackiego i dupa zbita.
Drugie pytanie, czy taki inwestor powinien dostać wszelkie przywileje z miasta tylko dlatego, że sypnie z łaską kilka baniek na upadający klub? A co z miejscowymi firmami? Wszyscy na kolana, bo Kulczykowie nadchodzą po nasze siano, sorry, chciałem powiedzieć, że inwestować i dawać miejsca pracy Bydgoszczanom i ratować Polonię.
Może i lepiej z mozołem budować wszystko od podstaw, tylko kto ma to zrobić? Może znajdzie się jakiś drobny ciułacz, podobny do Osucha, z zapałem, pomysłami na dużą bazę drobniejszych sponsorów?
Ech, tak się tylko rozmarzyłem, a co? Nie wolno mi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Oni nie maja nic do stracenia.Wystarczy poczytać jak dobra mają prasę[żadnych złych spraw]Mają wielkie poparcie w Emerytach wiem coś o tym.Co rusz nagrody dla klubów seniora.Będzie pompa z otwarciem bubla...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Kilka lat temu, w mieście obok nas, tylko niewielka grupka zapaleńców nie przyjęła do wiadomości faktu, że ich zespół upada. Kilka tygodni potem, rozpoczęła się era pisana złotymi zgłoskami, aż do tegorocznego finału... I choć zgadzam się z Tobą, że Kulczyk to dziennikarska kaczka, lub też nasze myślenie życzeniowe, to dopóki istnieje iskierka nadziei, będę wierzył, że w ostatniej chwili jakiś inwestor się pojawi. Co nie zmienia faktu, iż w mojej opinii, ratusz nie prze ku naprawie, ale kontrolowanemu upadkowi :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
slaw byd.

Daj Penhalku jakes dobre info o Polonii ,bo mnie krew zalewa!Nawet mozesz sklamac,byle fajne i dobre bylo:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Oni nie maja nic do stracenia.Wystarczy poczytać jak dobra mają prasę[żadnych złych spraw]Mają wielkie poparcie w Emerytach wiem coś o tym.Co rusz nagrody dla klubów seniora.Będzie pompa z otwarciem bubla...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Oni nie maja nic do stracenia.Wystarczy poczytać jak dobra mają prasę[żadnych złych spraw]Mają wielkie poparcie w Emerytach wiem coś o tym.Co rusz nagrody dla klubów seniora.Będzie pompa z otwarciem bubla przez rzekę.Polonia dziś to minimalny procent wyborców,więc co im może grozić? Nie Bruski to ktoś inny z jego koalicji lub SLD a oni działają w duecie.I dalej masz to samo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Mysle, ze PO z Bruskim i Szopinskim ma w tej chwili zbyt duzo do stracenia pozostawiajac Polonie samej sobie, tym bardziej ze termin kolejnych wyborow zbliza sie nieublaganie. Z cala pewnosci wiadomosc...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rodowity Bydgoszczanin

Kibiców tylko żal... Cóż to za rekompensata trzy mecze za 1 zł - jeżeli do nich w ogóle dojdzie. Mimo wszystko, uważam że KO nie miała innych instrumentów, żeby Wam kibicom zrekompensować cokolwiek. Pomysł sam w sobie jest dobry, a to że sytuacja jest jaka jest to już wyłącznie wina decydentów w Waszym klubie - bo jeżeli faktycznie Pan Karkosik chce odejść to robi to w fatalnym i najgorszym dla siebie stylu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)

ostatnia odpowiedź: 21 października 2013 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Darky i Chrispy

O tej zabawce też słyszałem . wiesz to było pewne że on przez wieczność mas sponsorować nie będzie to nie Pan Abramowicz . Wszyscy po nim jadą decyzje ale juz nikt nie pamięta że nas z długów wyciągnął i ile medali dzieki jego kasie zdobyliśmy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Hm ja bym w takich kategoriach tego nie rozpatrywał. Ale ja skupiam się głównie na własnym podwórku. Krótko tylko napomknę. Popatrz na konsekwencje, które Was dotykają - abstrahując od jak to nazwałeś...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rodowity Bydgoszczanin

Hm ja bym w takich kategoriach tego nie rozpatrywał. Ale ja skupiam się głównie na własnym podwórku. Krótko tylko napomknę. Popatrz na konsekwencje, które Was dotykają - abstrahując od jak to nazwałeś "smrodu". Jeżeli chodzi o Pana Dowhana, to przebąkuje coś o tym, że będzie się ubiegać o kolejny 1 mln zł w postępowaniu cywilnym także nie wiem czy udało się go uciszyć i zagrać mu na nosie... a wasza sytuacja nie jest za ciekawa, bo podobno Panu Romanowi się ta zabawka znudziła i szuka nowej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)

ostatnia odpowiedź: 21 października 2013 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rodowity Bydgoszczanin

Nie żałujesz czego? Sytuacji z finału? W jaki sposób uciszono Pana Dowhana?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Dokładnie u nas choć powstała zadyma z tym finałem (ja nie żałuje uciszyli pewnego siebie Pana Dowhana) to płaci na czas zawodnikom a zobacz na Śląsk Wrocław jest tzn już chyba był właścicielem Pan Solorz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Darky i Chrispy

Dokładnie u nas choć powstała zadyma z tym finałem (ja nie żałuje uciszyli pewnego siebie Pana Dowhana) to płaci na czas zawodnikom a zobacz na Śląsk Wrocław jest tzn już chyba był właścicielem Pan Solorz nie dogadał się z miastem i nie dawał od kilku lat kasy na klub a miał większość udziałów . I klub w duzych długach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

W myśl zasady płacę, wymagam, rządzę...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Darky i Chrispy
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rodowity Bydgoszczanin

Obyś miał rację, jeżeli natomiast jego sponsoring miałby się kończyć podobnie jak u Was przez Pana Romana to obyś nie miał racji :). Cóż rządy tak charyzmatycznych osób niosą za sobą zawsze ryzyko niestabilności, ale czy Polonia może być bardziej niestabilna niż w obecnie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

A mi to pachnie wejściem w sponsoring Pana Kulczyka bo to jest jak kopiuj w klej sytuacja u nas z 2006 roku.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.