Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • yah998 lubi Komentarz

  Granica między wiarą a szajba jest bardzo cienka...

 • yah998 lubi Komentarz

  Te rękawice okalajace obraz Matki Bożej są na poziomie wypowiedzi, żeby ci, którym się to nie podoba, wyjeżdżali z tego kraju. Straszliwa agresja wiernych. Takich wiernych!

 • yah998 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • yah998 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • yah998 lubi Komentarz

  Czy to te słynne rękawice strażnika częstochowy miszcza najmana kurde?

 • yah998 lubi Komentarz

  ...hmm... skrajnie pozbawionym rozumu musi być ten, kto nie chce przyjąć do wiadomości, że po 1989 roku w Polsce wszystkie kolejne ekipy rządowe poprzyklejały się do rzymsko-katolickich hierarchów, oczekując wzajemności, ergo - kościelnego poklasku głoszonego z kościelnych ambon. W zamian - hierarchowie zażyczyli sobie od kolejnych, tak zwanych watykańsko-polskich rządów - ziemskich nadań oraz pieniędzy - wszystko kosztem polskich podatników. Swoim rozbestwieniem i rozpasaniem - niedawno zażyczyli sobie od poloczkowatych politykierów - likwidacji niezależnych mediów, od lat funkcjonujących w Polsce. Ostatnio zażyczyli sobie od stojącego nad grobem Jarosława Kaczyńskiego - wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej i cofnięcie naszego kraju do średniowiecza. Nie sposób się zatem dziwić, że po 1989r głównym źródłem zła w naszym kraju stali się kościelni hierarchowie oraz ich politykierscy akolici, wspierający motłoch, hołotyzm, zabobon oraz wszelką ciemnotę. Nikt, kto posiada zdolność do samodzielnego myślenia, przenigdy nie odda swojego głosu przy wyborczej urnie na partię, która stanowczo i zdecydowanie nie odetnie się od czarnych, watykańskich sotni. Tylko jednostronne zerwanie hańbiącego Polskę i Polaków konkordatu, bezwzględna sekularyzacja wszelkich, tak zwanych dóbr kościelnych - (ichni panbóg z nieba im ziemskich dóbr nie nadał), odcięcie wszelkiej maści kapelanów, katechetów oraz im podobnych - od pieniędzy podatników - pozwoli na natychmiastowe uzdrowienie sytuacji społeczno-gospodarczej w naszym kraju. P.S. Prawdziwych mężów stanu w Polsce ze świecą szukać. Najczęściej - to zwykłe, politykierskie cwaniaczki, zakładnicy miękkich, sejmowych foteli oraz apanaży i innych synekur - powiązanych z owymi fotelami. Ot, i wszystko...

 • yah998 lubi Komentarz

  Jak podczas strajku kobiet założono szalik na szyji Chrystusa to była obraża uczuć a jak robią cyrk z rękawicami to nie ma obrazy. Mnie osobiście nie podoba się to i narusza moje uczucia religijne i chyba zgłoszę to do prokuratury. Nie może być że jedni to obrażają a inni nie. A boks nigdy mi się nie kojarzył z Matką Boską. Kolorowy szalik kojarzący się z pewną grupą osób która jest napiętnowana przez pseudo obrońców wiary katolickiej kojarzy mi się z Matką Boską która kocha wszystkivh a tym bardziej tych prześladowanych. Hańba z tą formą promowania boksu

 • yah998 lubi Komentarz

  To i tak cud, że bez skutecznej zagrywki i bloków wygrywamy dwa sety. Najbardziej szkoda Leona, Kurka i Zatorskiego, bo ewidentnie oni jedyni coś pokazali w tym meczu z naszej strony. Reszta zagrała jakby na co dzień grała w 2. lidzie niemieckiej

 • yah998 napisał/a komentarz do Tokio 2020. Polska - Francja. Ten przeklęty ćwierćfinał! Biało-Czerwoni nie zagrają o medale

  I bardzo dobrze. PiSowski prezes, PiSowska telewizja i banda nieudaczników od trenera począwszy. Kto pozwala grać w takich zawodach takim juniorom jak Śliwka czy Semeniuk? Kto powołuje takiego słabiaka jak Kubiak? Ani siły ani wzrostu. Sam Leon meczu nie wygra. Do tego nieudolny Drzyzga i słaby tego dnia Kurek. Gdzie był Bieniek? Słabiaki, żle wyselekcjonowani i źle przygotowani do imprezy. Wcale mi ich nie szkoda.

 • yah998 napisał/a komentarz do Trener Herthy przekazał fatalne wieści. Krzysztof Piątek nie zagra na Euro?

  Brak Piątka można rozpatrywać tylko i wyłącznie w temacie wzmocnień kadry. To kopacz bez głowy techniki i daru do piłki. To, że miał rok konia nie robi z niego piłkarza.

 • yah998 lubi Komentarz

  Cieszę się, że Granerud nie wygrał. Gratulacje dla Piotrka.

 • yah998 lubi Komentarz

  Astmatyk znowu nie wytrzymał!

 • yah998 lubi Komentarz

  Wiedziałem że nie da rady. Na dużej skoczni też będzie klapa bo presja większa po porażce dziś. I dobrze, bo ten buc musi spokornieć.

 • yah998 lubi Komentarz

  Jest niegrzeczny w stosunku do rywali i jeszcze długo musi się uczyć. Pyszałkowatość norweska zgubiła go podobnie jak Tandego.

 • yah998 napisał/a komentarz do Oberstdorf 2021. Granerud rozczarowany po konkursie. "Pierwszy skok był desperacki"

  @19biegacz00: i 4 ci w 4 kibicu, Polaku, pewnie jeszcze gorliwy katoliku. Jesteś pewnie zwykłym, j*****m, kanapowym zawodnikiem.

 • yah998 napisał/a komentarz do Ewa Brodnicka skazana. Wyrok jest prawomocny

  Zryty łeb i tyle. Nagranie dowodem a ona się odwołuje... :))). To chyba od tych przyjętych strzałów na dynię. Już samo zachowanie świadczy o poziomie panienki. Pseudo sportowiec. Dla mnie to dożywotnia dyskwalifikacja i wilczy bilet z firmy dla "panów" ochroniarzy.

 • yah998 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wprawdzie nie jest graczem błyszczącym w wielkich meczach, no może z wyjątkiem meczu w LM z Realem, jak jego konkurenci Messi czy Ronaldo. Nigdy nie będzie czarował techniką. Ale wszystkie nagrody, które zbiera za ten rok należą mu się jak psu buda. To nagroda za jego ciężką pracę i charakter. Dla mnie to fenomen i tytan pracy. Z chłopaczka, który
  w Partyzancie Leszno jeździłł w busie na torbach bo nie było dla niego miejsca wyrósł prawdziwy gladiator. Szacun Robert. Jesteś wielki. Szkoda tylko, że jest w tym kraju tyłu popaprańców, którzy ze zwykłej zawiści nie mogą tego znieść.

 • yah998 lubi Komentarz

  Jaja! On ma prawników i chce podjąć KROKI PRAWNE. A którą to nogą rozpoczyna się krok prawny: lewą czy prawą? Taki intelektualista to tylko w TvPiS może robić karierę eksperta od wszelkiego przegrywania.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.