Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • raciborzanin napisał/a komentarz do Rusza sprzedaż biletów na Grand Prix Polski w Warszawie

    Ja kibicuje naszym od 1979 roku ,mając 9 lat zabrał mnie tato na stadion śląski.Po przez stadiony w Wrocławiu,Chorzów kilkakrotnie,Bydgoszcz,Toruń, Rybnik,Praga, Abensberg.,spotkałem się z odwołaniem zawodów z powodu opadów deszczu.Nikt nie miał pretensji z tego powodu.Można było przełożyć zawody na niedzielę,tak jak kilka lat temu finał drużynowy w Lesznie.Niestety nie było dobrej woli ze strony organizatorów, na narodowym byłem raz i nie polecam nikomu kolejnej wpadki,o to za wilgotno,o to za sucho .Chcecie zobaczyć prawdziwy żużel to wybierzcie się na naturalny tor ,polecam GP Toruń z tego roku to był prawdziwy żużel na światowym poziomie. Pozdrawiam

  • raciborzanin napisał/a komentarz do Rusza sprzedaż biletów na Grand Prix Polski w Warszawie

    Kto oglądał GP na Łotwie to widział,że tor wyglądał fatalnie podczas deszczu a zawodnicy chcieli kontynuować zawody. W Warszawie zawodnicy odmówili dalszej jazdy .Moim zdaniem nie tylko organizatorzy zawinili ,czyli PZMot ale zawodnicy także.Ja z znajomymi miałem bilety za 850 zł i więcej na narodowy się nie wybiorę, zadośćuczynienie za tamta zawody uważam za śmieszne.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.