Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy1947

  Jestem mile zdziwiony, myślałem że to będzie klęska. Najsłabszy jednak trener. Oceny trafne , oprócz Kurzawy, On jest naprawdę dobry dużo lepszy jak ocena. Wszyscy debiutanci to szarość ligi naszej i przeciętność trenera. Wszyscy debiutanci -1 , Reca -2 a Błaszczykowski O. Nawet nie pamiętam ich nazwisk. Już ten z Wisły Płock to śmieszne , oddawał piłki, ogrywali Go jak chcieli. W sumie jednak nie jest źle -6.

 • Jerzy1947

  Nie lubię Tomaszewskiego i jego teorii ale dotychczasowe doświadczenia pokazują, że zawodnik nie grający w klubie jest bardzo słaby w reprezentacji . Wynika to chyba z tego , że gra w klubie to taki maksymalny wysiłek, że trening nigdy nie dorówna wysiłkowi wynikającymi z gry całego meczu.

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Trup już w trumnie i pod ziemią

  Kochana Legio, jesteś taka pis dzielcza. Teraz dostaniecie w Warszawie oprócz Żylety żenady, Jakiego tak jak kiedyś Lecha. Nie zasłużyliście na hymn tego wspaniałego piosenkarza, a te Wasze kibicowanie to Ściana Wschodnia, prostactwo, kibolstwo, rasizm, partactwo.

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Bukowina Tatrzańska i Tour de Pologne żyją w symbiozie. Jak zgodne małżeństwo

  W takiej symbiozie ze wypuszczają psy jak jedzie peleton.Kolarze muszą się przewracać aby nie uderzyć psa, tracić dorobek wielu dni, zdrowie i nerwy.

 • Jerzy1947

  Nareszcie kara Boska dla tych kiboli z Żylety. Dobrze Wam tak PiSuarskie pachołki, przypomnijcie sobie jak żeście pomiatali Wejherem czy innymi intelektualistkami. Legia się podniesie wcześniej niż później a Wy będziecie się warcholić pod budkami z piwem a ja będę jeździł na Lechię i dopingował Jag mimo,że to Ściana Wschodnia.

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Reakcje na Twitterze po decyzji Piszczka. Polska traci najlepszego obrońcę w historii

  Wszystko się przewartościowało dla mnie. Muszę dopingować Jagiellonię Białystok zamiast Legię , Jag mi przypomina Białystok, kojarzy się ze "Ścianę Wschodnią " i tych ludzi beznadziejnie związanych z parafialnym ciemnogrodem. Teraz odchodzi Piszczek, patrzeć na niego jak biegnie po prawej stronie i dośrodkowuje to była wielka przyjemność. Jak tu żyć...

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Jacek Stańczyk: Ave Jagiellonia! (komentarz)

  Nie ulega wątpliwości że Jagiellonia ma kibiców z Podlasia czyli "Ściany Wschodniej" ,suweren kremlowski i mentalność chłopa pańszczyźnianego. Sądy gesty SS uważają za normalność , ONR ma się dobrze , OTW także , ale jeżdżą do Warszawy na salony. Teraz jednak trzeba będzie ich przeprosić. Kibice Legii i sama Ona to żenada, będę kibicował Jagielloni mimo "Wielkiego bólu i rozterki"

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Dziwie się wam że wy się jeszcze jaracie takim rynsztokiem jak LM...która od lat wiadomo że jest sprzedajną maszyną do robienia frutu. Jakby sędziowie byli sprawiedliwi to realu już nie byłoby nawet w tym półfinale. Bayern grałby z Juve. Czy to takie trudne do pojęcia że real po prostu ma ją wygrać i koniec?

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Jakby za każdym razem, jak Ronaldo przewraca się w polu karnym, pisali nagłówki o "niepodyktowanym karnym" i "skrzywdzonym Realu" to by nie było o czym innym czytać. Dajcie spokój z tymi artykułami. Ciekawe czy ktoś by skrobał takie artykuły jakby w Bayernie nie grał Lewandowski...

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Ja i tak będę za Lewandowskim! Może najlepiej nie wyszedł Mu ten dwumecz, ale to jest LM i bardzo wysoki poziom! O klasie tego zawodnika świadczy już sam fakt, że był szczególnie pilnowany i nie raz był faulowany! Gdyby nie fatalne sędziowanie, Bayern by przeszedł. Może Lewandowski by nie strzelił, ale ściąga uwagę obrońców i inni wtedy mają więcej miejsca. Z resztą rzuty karne dla Bayernu powinny być. Lewandowski sam się nie przewraca, jak mówią pewni "znafcy", jest sprytnie faulowany, bo obrońcy są za słabi na Niego i muszą działać w sposób nieprzepisowy. A to, że sędzia to ignoruje, to już inna sprawa... Wieszacie psy na Lewym, ale jak strzela, to się jaracie! Trochę szacunku! Są lepsze i gorsze dni, a Lewy jeszcze może pokazać na co Go stać podczas Mistrzostw!

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Jagiellonia - Wisła: zespół z Białegostoku oddala się od tytułu mistrzowskiego

  To byłby wielki wstyd gdyby drużyna "Ściany Wschodniej " zdobyła mistrzostwo Polski. Legia jest prawicowa i konserwatywna ale lud ten nie jest prostacki i parafialny.

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Stefan Horngacher: W Pucharze Świata nigdy nie widziałem czegoś podobnego

  Norwegowie to kombinatorzy, mają jednak sporo pieniędzy i innym dyktują warunki. Biegacze to astmatycy a w skokach to jawni kombinatorzy z sędziami.Nie wierzę w to ich "lotnictwo".

 • Jerzy1947 otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Wszech Czasów

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Pjongczang 2018. Krystyna Guzik i Magdalena Gwizdoń rekordzistkami igrzysk

  Nowakowska nie jest profesjonalistką. Nie bierze się udziału w hejcie , nie czyta się prasy podczas startów bo nikt nie wytrzyma psychicznie "smrodu " intelektualnego dobrej zmiany i jej suwerena. Udowodniono, że hejtem nie zajmują się Lemingi czyli gorszy sort. Ponadto była bez formy, wiadomo było że wszystko schrzani.

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Kontrowersje po notach sędziowskich na igrzyskach. "Nie mamy czasu na powtórki"

  Pewnie sędzia nasz jest lepszego sortu czyli dobrej zmiany.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Niby bycie liderem drużyny zobowiązuje, ale ja nie operowałbym tu w ogóle kategorią winy. Stoch zdobył najwięcej punktów, równie dobrze pozostali mogliby po metrze dorzucić, prawda?
  I nie piszę tego w kategoriach zarzutu, bo uważam, że wszyscy wytrzymali presję, oddając skoki na miarę aktualnej dyspozycji. A nawet lepiej - tu nawiązuję do Maćka, który szukał w Korei optymalnych rozwiązań. I walcząc z samym sobą udźwignął odpowiedzialność, oddając najlepsze swoje skoki na igrzyskach. Klasa sama w sobie.
  Przed zawodami większość zakładała, że sprawa medali rozegra się miedzy tymi trzema drużynami. Oraz - że Norwegowie są (w aktualnej dyspozycji!) poza zasięgiem (chyba, żeby jakiś wypadek). I tak też się stało. Walka z Niemcami była wyrównana i do końca, zdecydowały niuanse, ale też - według przyjętych zasad oceniania - Niemcy wygrali uczciwie (to w odpowiedzi na teorie spiskowe "LW1916").

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Popełnił Pan błąd zaniechania, p. Hofer. Należało przełożyć konkurs, który i tak w loteryjnych warunkach wietrznych zakończył się sporo po północy(!)
  ...Dziś z podobnych powodów przełożono zjazd mężczyzn. Można? Okazuje się, że można.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  a może by warto czasem coś poczytać a nie być zadufanym w sobie.Sam powiedział, ze wielokrotnie chcial przerwać a potem nie ma sobie nic do zarzucenia.Ostatnio czy Puchar czy olimpiada zawody wygrywa albo wiatr albo sędziowie, bo cóż to są za oceny o 1,5 a bywa o 2 punkty rożne.Moze by czasem popytać, poczytać i coś z tym zrobić wtedy konkurs nie trwał by dwa dni jak sobotnio-niedzielny.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Czas na zmiany. Od 20 lat ogladamy skoki i caly czas te same nazwiska hofer , TAJNER.
  ,szaranowicz i potem tal to wygląda

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Baza super. Martwi mnie tylko jak z tym papierem toaletowym:):)

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Ten cały Wielgucki to nie jest bloger. Ja proponuję chyba zupełnie nowe określenie - bluzger. Były kiedyś kioski z piwem i pod nimi się takie kreatury spotykały głosząc swe teoryjki naprawiania świata, z którym sobie zwyczajnie nie radzili. Nikt ich za to nie karcił, bo reszta podkioskowej gawiedzi groziła linczem. Kiosków już nie ma, no to bluzgerzy przeszli tam, gdzie jeszcze można komuś bezkarnie, bo kryjąc się za pozornie bezimiennym komputerem… dopieprzyć.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Tak ładnie i taktownie odpowiadasz BM i zadam Ci pytanie :
  Czy żona Mackiewicza prosiła by pisać o długach ? NIE
  Czy ktokolwiek prosił by pisać o sytuacji rodziny ? NIE
  Ona chciała za wszelką cenę ratować męża i ojca dzieci !
  Pan Wielgucki, jak widzę, bardzo lubi atakować pozytywne zrywy ludzi. Atakując orkiestrę pokazał swoje ego i swoje ja. Wpływają fundusze na TM czyli też się musiał odezwać .... oczywiście krytycznie ... bo gdyby był za , to zginąłby wśród innych wspierających. Może czas zapytać p. Wielguckiego dlaczego tak nienawidzi ludzi, okazywania serca ???
  Może nadszedł czas by najpierw spojrzeć na siebie ! Na nasze czyny czy osiągnięcia a dopiero potem pisać takie dyrdymały ?!!
  Miłego i spokojnego życzę :))

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  P. Tuzimek chyba chce rozreklamować blogera trolla. Równie dobrze można się rozpisać o komentarzach oneciarzy. Może Pan Tuzimek nie ma pomysłów o czym pisać?
  Po raz kolejny dużo polityki i podsycania emocji na portalu sportowym, niestety kosztem tragedii. Bardzo niesportowe.

  ps. RIP Tomasz [*]

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Nikczemność ludzka nie ma granic. Nie szanuje majestatu śmierci, nie szanuje niczego (felieton)

  Myślę, że przedstawiciel suwerena . Nawet jeżeli "przed czymś" uciekał to co? Bardzo chciałem aby Go uratowali i podziwiam Was wszystkich " himalaistów" i będę wspierał także finansowo ale Wasze środowisko samo sobie pluje wzajemnie. Mały włos abyście zniszczyli Bieleckiego , tak wielkiego i oddanego kolegom człowiek . Część pamięci Tomka , dla nas wielu , przeciętnych ludzi to wspaniały pasjonata walczący ze swoimi słabościami.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.