Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  w farszafie nie wiedza ,że gra sie do gwizdka sędziego głównego, może sędzia liniowy odganiał muchy chorągiewka ???:))), biedna legła niedoinformowana, a taka była pewna siebie

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Gol zdobyty prawidłowo . Legia płacze ? Prawidłowo.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Techniki już ich tam nie nauczycie , ale chociaż podstawowych przepisów próbujcie. Ładna ta siatka dla Boruca wyszła

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Legujka przegrała, toż wcześniej nigdy tak nie było !!!!!

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Skandal jakich mało. Liniowy powinien dostać zakaz prowadzenia meczy do końca życia. Legioniści powinni się nauczyć że gra się do gwizdka

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Wiadomo coraz więcej. To o ten gest Anglicy oskarżają Glika

  W tym sprawa ,że Polacy nie klękają symbolicznie i w ten sposób są rasistami. Cwaniak Anglik wybrał sobie Glika bo jest najbardziej impulsywny. Anglicy mają wiele "za kołnierzem" sam Dwór Królewskie ścigał Meghan i oczywiście za kolor skóry.

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Iga Świątek zabrała głos po kosmicznym boju w US Open. "Sami widzieliście"

  Dała mi wiele radości w tym pierwszym secie zwanym kosmicznym, emocji ale potem wściekłości za przegraną . Nie przyjmuję tego do wiadomości, jak Ona mogła przegrać|? Nie mniej kogoś takiego dawno nie było! Boże chroń ją , przed takimi kibicami, kiepskimi trenerami i ludźmi typu PAD.

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do Kosmiczny set w meczu Igi Świątek z Belindą Bencić. Później z Polki zeszło powietrze

  Nie będzie lepiej i gadanie ,że to 20. latka z Raszyna , nie wiele daje bo nie ma co czekać za plecami 17. latki walczą jak lwice. Tylko patrzeć jak Iga będzie 37. latka i nie będzie nawet drugiego miejsca w rankingu. Myślę, że ten trener zrobił już dużo ale to koniec. Trzeba Go zmienić.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Układ Iga-trener wypalił się tenisowo. Albo powiedzmy: jeśli chodzi o top10. Że jest wystarczający na top30-40 - nie przeczę. Jak ktoś ma takie raczej wygodne cele (a myślę że to wygodny cel trenera) - to ok. Iga chyba nie - ale nie wiadomo w sumie już czego ona pragnie. Na meczu krzyczała na trenera, ale zaraz ją Daria uspokoi i wyciszy i będzie powtarzanka haseł z taśmy: że to "maraton a nie sprint" i że "ważne jest dopiero to co będzie za 5 lat". Pewnie sama Iga tak jest skołowana przez tę "opiekę", że sama nie wie już w tej chwili jaki ma cel. No i w sumie niewykluczone, że prywatnie się nadal rozumieją jako team ("rybki" "gitara"). Tak że będzie trudno na jakiekolwiek zmiany w tym hermetycznie zamkniętym gronie. Zwłaszcza jeśli Iga pogodzi się ze spokojnym i bezstresowym pukaniem w top30-40. W sumie taki wygodny model "Aleksandrowej z jednym szlemem" też pewne plusy ma ;) Zdaje się, że "team Sierzputowski" taki model osiągnie, spokojna głowa ;) Czyli kończąc: niby dzieje się źle, ale pewnie za chwilę trener wszystkich przekona (włącznie z Igą), że w sumie dzieje się świetnie i właśnie mu o to chodziło ;)

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do "Z tego powodu jest mi przykro". Maja Włoszczowska szczerze o ostatnim występie na igrzyskach

  Młoda niedoświadczona zawodniczka , na dorobku jak Iga czy Stysiak lub Łukasik.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Jakie smutne pożegnanie. Mentalność większości polskich sportowców! Czyli im się wyjazd należy! Podejrzewam, ze wiem dlaczego Polska nie ma medali! ZAPOMNIELI WZIĄĆ Z POLSKI WORKA! PAMĘTACIE PSYCHICZNYCH, KTÓRZY MÓWILOI O WORKU MEDALI!? żAŁOSNE!

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Szkoda tylko,że naszych opini nikt z działaczy nie czyta,a szkoda.Kibic jest najbardziej obiektywnie oceaniającym sportową rywalizację.!!! My tu możemy wytykać wszystkie błędy,a oni i tak przy swoim zostaną.Gry zespołowe szczególnie wymagają od trenera taktyki,psychologii i mobilizacji oraz pełnej zgody z zawodnikami.Pan Nawrocki jest jak te nasze zawodniczki-obrośnięty w piórka,bardzo powolny w decyzjach i nieskuteczny.!!!

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Nik mnie nie przekona że Czyniańska mogłaby zagrać gorzej od Łukasik, ale nie zagrała bo nasz trener zupełnie zapomniał że ją ma w kadrze !!! Wstawił Grajber a ta nie dość że nie poprawiła przyjęcia, to baloniki na serwisie i takie same baloniki w ataku !!! A już ci asystenci widząc nie udolność trenera trenera , nic nie widzą nic nie słyszą jak w tej komedii , że aż ręce opadają !!!

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Ktoś wierzy, że Polki zdobędą medal?? Poważnie....xD Turczynki je rozjadą, nadal grają nie równo, ale problemem nie są dziewczyny, tylko ten stary łach....

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Kobiecy sport jest nieprzewidywalny...albo kamera bierze nie ten profil..albo...napięcie miesiąc....albo jakaś inna nieprzewidzialna sprawa.....ani trener ani forma nie ma tu nic do powiedzenia...to po prostu kobiety...!!!!

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Do wymiany jest trener. Z uporem maniaka grał Stysiakową, którą powinien ściągnąć dużo wcześniej, tak samo jak kaleczącą w przyjęciu i ataku Łukasik. Tak samo rozgrywająca... przewidywalna, grająca do bólu do słabo grającej Stysiak, zero gry środkiem, zero kombinacji. Stencel też nie przekonuje, Jagła jest lepsza. Generalnie poza pierwszym setem słabizna. Z taką grą szybko skończą ME... na 1/8.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  nie lubię sportów zespołowych w wykonaniu naszych drużyn(siatkówka,koszykówka),jednym z powodów jest przekaz medialny w wykonaniu polskich "dziennikarzy"-zawsze jest och,ach,idą jak burza,nie mają sobie równych,złoto prawie pewne a potem jeden mecz i kupa,w przekazie medialnym brakuje chłodnego spojrzenia i obiektywnej oceny możliwości i szans naszych zespołów;poza tym jak dla mnie to są sporty "chimeryczne"zbyt wiele zależy od "nastroju dnia"zawodników-zwłaszcza maszych

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Wielu pisze o marnowaniu potencjału dziewczyn , nikt nie napisze , że potencja dziewczyn , też może być bezpowrotnie zmarnowana .

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  .....żarło i zdechło jak zwykle

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Budowali my, budowali... 7 lat. Jeśli ten Kasprzyk będzie nadal prezesem to nawrocki trenerem. Zmarnowano wielki potencjał. Treneiro myślał, że szykuje się na imprezę w Tokio a to ME. 4 miesiące zgrupowań w roku!!! a na 12 zawodniczek żadna nie potrafi serwować (Stysiak też oduczona), baloniki i kiweczki żenujące, a Bułgarki kiwkami zdobyły chyba seta.
  Łukasik, Grajber (rezerwowe w klubie), Górecka śliczne dziewczyny ale na dzisiaj nie do profesjonalnej gry i ta chaos-Nowicka.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Stysiak i Smarzek zawodzą, to nie są liderki zespołu. Smarzek atakuje kolejno kilka razy i za każdym razem piłka jest podbijana. Brak jest klasowych zawodniczek , to i sukcesu żadnego nie będzie. Z Ukrainą też przegrają i do domu. Nawrocki , to żaden fachowiec buduje zespół od kilku lat, a jaki jest postęp to widać gołym okiem.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Żadnego bloku ,zero zagrań z drugiej linii , bar dobrych i w czasie zmian co na to nieudacznik trener - pewnie śpi !!!!

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  kiedy ktoś odważny zapyta mości trenera czemu nie wpuszcza Czyrniańskiej na wzmocnienie ataku i bloku?

 • Jerzy1947 napisał/a komentarz do ME siatkarek. Zagraniczne media po Bułgaria - Polska: dramatyczna walka. Problemem skuteczność Magdaleny Stysiak

  Sprawiły mi miłą niespodziankę bo byłem pewny że nie wygrają żadnego meczu. Stysiak to wielki problem . Ciężko oddycha, szybko się męczy, podobnie jak inne atakujące musi mieć dokładną podaną piłkę. U nas takich zawodniczek nie ma . Jedyna to Wołosz i słusznie się obraziła na trenera nieuka.

 • Jerzy1947 lubi Komentarz

  Geniusz tego trenera polega na tym ,że przez 6 lat z młodych zdolnych zawodniczek stworzył fatalną drużyną i planują dalej działać a pierwsze sukcesy mają nadejść po roku 2030.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.