jajajaj - lubi

 • jajajaj lubi Komentarz

  Fabian to najważniejsza przyczyna porażek

 • jajajaj lubi Komentarz

  No tak, jeśli nie da się potwierdzić wymysłów Giertycha, to będzie znaczyć - wg. niego - że śledztwo przeprowadzono nierzetelnie... Dziwne jest, że znaleziono dwa nakłucia (jakaś nowoczesna strzykawka ? )może grasuje jakiś wampir, skoro jest ich dwa ...

 • jajajaj lubi Komentarz

  Przestańcie łykać te brednie o zabójstwie wam sie wydaje ze to takie proste wejść do wiezienie i kogos zabić - monitoring przypadkowi strażnicy inni więźniowie w celi - ludzie przestańcie oglądać amerykańskie filmy ! Po co te teorie spiskowe ? Nie wiecie co komu w głowie siedzi w więzieniu każdy moze sie załamać i popełnić samobójstwo to sa ekstremalne warunki dla człowieka W więzieniu nie tacy bandyci siedzą i nie takich świadków trzymają i nie on jeden sie zabił tylko ze o innych sie nie mowi bo nie byli celebrytami ... Giertych = Rutkowski palestry

 • jajajaj lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jajajaj lubi Komentarz

  Borek wyzywa ludzi od frajerów, Wanio odbiera medale trenerom... jaka TV tacy "dziennikarze".

 • jajajaj lubi Komentarz

  Borek hahaa fighter numer jeden w PL. Gogus, ktoremu strach sprzedac liscia, zeby nie narobil w pampersa i nie musial uzywac maski tlenowej.

 • jajajaj lubi Komentarz

  Nasz kraj już dawno nie ma dziennikarzy sportowych, tylko celebrytów, influenserów i inne wytwory bagienne

 • jajajaj lubi Komentarz

  Drżę z emocji na samą myśl o walce placek Najman kontra placek Szpilka! Walka roku. Przewrócą się sami czy po ciosie?

 • jajajaj lubi Komentarz

  Jeszcze troszeczkę a zamiast mózgu będzie miał marmoladę !

 • jajajaj lubi Komentarz

  Tyson to nawet dzisiaj zlalby go na kwasnie jablko

 • jajajaj lubi Komentarz

  szpila nic nie reprezentuje ,,dno I wstyd,a ona przejela sie chyba tym ze jak by cos mu sie stalo ,to jeszcze nie zona I sielanka z kasa sie konczy

 • jajajaj lubi Komentarz

  Ta taczka, pseudo-bolid Williamsa to jest jakiś niesmaczny żart!

 • jajajaj lubi Komentarz

  Brytol faworyzowany .Poprawiany tylko bolid brytola.Niewiem czy nie kombinują coś przed wyścigiem przy bolidzie Polaka (przykręcają obroty-strach że Robert pokona brytola gorszym bolidem ).Żenada jednym słowem pisząc !

 • jajajaj lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jajajaj lubi Komentarz

  To trzeba chyba być zwykłą Kupą( nie będę pisał czego) żeby pisać takie bzdety. Ciekawe czy ma taki sam samochód? Latifi (kierowca rezerwowy) wsiada do bolidu Kubicy i ma stratę ok. 1 sek. do Kubicy. Wsiada do bolidu Russela i jest szybszy od Kubicy o 0.025 sek. Ciekawe dlaczego nie dadzą Kubicy bolidu Russella a jemu Kubicy??? Może wtedy by wyszło "Szydło z worka"

 • jajajaj lubi Komentarz

  Wtedy kiedy należało walczyć , to Anglik uporał się z Kubicą , zaś Polak dopiero odzyskał tę pozycję , gdy jego kolega musiał zjechać do boksu po nowe skrzydło . Więc dalej Robert jest najzwyczajniej wolniejszy od swojego kolegi zespołowego . I jest to jedynie suche stwierdzenie . Każdy chciałby aby Polak wygrywał przynajmniej tę wewnętrzną rywalizację .

 • jajajaj lubi Komentarz

  "Zejście Polaka do szatni ", cóż za fantastyczny, pełen emocji i napięcia filmik, pokażcie jeszcze jak nasz " bohater" po walce robił siusiu,czy pił jakąś wodę, czy cokolwiek jadł, czy też rozpamiętywał krzywdę, jaką wyrządził polskiemu narodowi przegrywając z takim byle jakim przeciwnikiem, jakim jest Łotysz Briedis. Skończmy z takim sportem, przestańmy się kompromitować w świecie promując takie dyscypliny rodem z głębokiego średniowiecza. Niech się w to bawią dzikie ludy z Azji i Afryki.

 • jajajaj lubi Komentarz

  ( Sprawiedliwośc według leśnych dziadków z Federacji ) - Jeżeli tamci byli po prysznicu i po kolacji , a nasi dopiero sie doczołgali do hotelu to wiadomo kim my jesteśmy dla nich . Na razie 0:2 dla tego narodu za wcześniejsze zachowanie , a teraz za organizację . Zdobycie 3 ciego pkt. wydaje sie być tylko kwestią czasu . Oczywiście VIFB niczego niezwykłego w tym nie widzi . Ani myślała wyłapać prowodyra zajścia z Kubiakiem i równie surowo go ukarać . Lewactwo to choroba , która zaczyna sie ujawniać nie tylko w polityce , ale jak widać i w sporcie . Następny przykład ? chociażby Caster Semena i dwie podobne do niej czarne strzały również po grubych sterydach . Ktoś ma jeszcze jakies wątpliwości ?

 • jajajaj lubi Komentarz

  obwiesil sie reklamami jak małpa i jeszcze dostal porzadnie po mordzie wielki jak brzoza a glupi jak koza

 • jajajaj lubi Komentarz

  KRUCZEK,GDY BYŁ SKOCZKIEM,TO SZOKA SŁÓW,TYPOWE BEZTALENCIE..
  TAKIMI SAMYMI NIEUDACZNIKIAMI BYLI TAJNEROWIE..MOŻE DLATEGO STARY TAJNER CHCE TEGO PSEUDO-TRENRA>?I ZAMIAST POSZUKAC SOBIE UCZCIWEJ PRACY..TO NISZCZY TALENTY W SKAKANIU..ZNISZCZYŁ MŁODYCH WŁOCHÓW ZNISZCZYŁ WCZEŚNIEJ MĘSKA KADRĘ - PRZYPOMNE ,ŻE STOCHOWI WÓWCZAS GDY ZDOBYL ZŁOTO OLIMPIJSIE INNI POMAGALI.DOPIERO HONGACHER POSTAWIŁ NASZE SKOKI NA NOGI.NIE DAWAJCIE MU NASZYCH DZIEWCZYN- EFEKT BĘDZIE NIJAKI.ŻADEN.NIECH KRUCZEK PRZESTANIE UDAWAĆ TRENERA.WSTYD .