Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • krótka piłka napisał/a komentarz do Nauka wygrała z tenisem. Annika Beck kończy karierę

  Odnawiająca się kontuzja pleców i walka z bólem - tak na początku roku opisywał sytuację Anniki jej dawny sparingpartner Matthias Schramm . Dementowano wówczas plotki o zakończeniu kariery. Zaczęła studia medyczne, ale trenowała nadal 4 razy w tygodniu i miała powrócić do tenisa, jeśli będzie w 100% sprawna. Jednak chyba się nie udało.Trudna decyzja, ale niezaskakująca i zrozumiała (chociaż 24 lata w tenisie to młody wiek). Pamiętam jej mecz z Kerber w Stuttgarcie w najlepszym dla niej 2016r., kiedy trenowała pod opieką włoskiego teamu Francesco Aldiego (rok najlepszych osiągów w szlemach, m.in. pokonała Bacsinszky w AO). Ciekawa sytuacja: dwie niemieckie tenisistki po przeciwnej stronie siatki, w III s. wynik zbliża się do bajgielka (0:5 i Annika przegrywa kolejne punkty przy swoim podaniu) i Andzia przy decydującej piłce "odpuszcza". Przy 5:1 już bez problemu serwuje na mecz i tym razem Annika przy meczowej "odpuszcza", uśmiechając się do koleżanki :) Miły gest honorowego wyrównania punktów. W ogóle całkiem sprawna i - jeśli chodzi o nawierzchnie -wszechstronna tenisistka. Przykro, jeśli to kontuzje uniemożliwiają dalszą grę.
  Viel Erfolg, Anni! :)

 • krótka piłka napisał/a komentarz do Ranking WTA: kolejny spadek Agnieszki Radwańskiej. Karolina Woźniacka bliżej Simony Halep

  RaFanko, wspaniale, że masz pozytywne wrażenia. Ja już przeszłam wyciąganie prywatnych info na privie, próby wpływania na odbieranie innych osób i nawet krytykę za brak mojej reakcji na "nieprawomyślne" wpisy. I naprawdę w ciągu 3 lat nie trzeba specjalnie "tropić" mechanizmów - same się pakują na kokpit, są zbyt czytelne. Ale zgodzę się, że nie ma co sobie zawracać tym głowy. Szkoda życia na przepychanki z awatarami, dla których fakt, że to serwis sportowy jest mało istotnym dodatkiem do offtopów. Dlatego mimo kilku spinek cenię sobie tenisowe rozmowy m.in. z hippkiem. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze skomentować ostatni turniej Timei. Dobrego wieczoru.

 • krótka piłka napisał/a komentarz do Ranking WTA: kolejny spadek Agnieszki Radwańskiej. Karolina Woźniacka bliżej Simony Halep

  SFy sięgnęły dna, skoro moderacja toleruje personalne epitety i publiczne ocenianie charakteru innych użytkowników.

 • krótka piłka napisał/a komentarz do Ranking WTA: kolejny spadek Agnieszki Radwańskiej. Karolina Woźniacka bliżej Simony Halep

  Na pewno (...). Napisany trzy lata po zakończeniu kariery przez Flavię, kiedy była już mistrzynią wielkoszlemową i tytułu "pocieszenia" nie potrzebowała ;) Pamiętam tamten czas euforii we wł. mediach, gdzie się o Singa już nawet nie mówiło/nie pisało.

 • krótka piłka lubi Komentarz

  Działacie na siebie Piłko z Tomem jak płachta na byka. Coraz bardziej jestem ciekawa, czy jakbyście się spotkali w realu nic nie wiedząc o sobie to potrafilibyście pogadać. Swoją drogą nie wszyscy ludzie zasłużyli sobie na przywilej posiadania "wroga" (tak serio myślę, że raczej byście sobie noży w plecy nie wbijali) ;)
  Nie chcę tego rozwijać, choć to intrygujące!

 • krótka piłka lubi Komentarz

  Hippekk ma w dodatku łeb..... No tak.....
  To wybitnie nieprzyjemny chwyt erystyczny.
  Jak to leci? "Sokratesie, twoje argumenty są równie szpetne, jak ty sam?" - to jeden z "krańcowych" chwytów erystycznych.
  Dajesz Tomie pełny przegląd? ;)

 • krótka piłka napisał/a komentarz do Ranking WTA: kolejny spadek Agnieszki Radwańskiej. Karolina Woźniacka bliżej Simony Halep

  Jest arcy-ciekawy i nawet w jednym punkcie dla mnie kontrowersyjny - o wspólnym "polskim duchu" w grze Agi, Andzi i Caro ;) To taki włoski romantyzm w podejściu do korzeni. Miłego wieczorku :)

 • krótka piłka lubi Komentarz

  Miałem właśnie odpowiedzieć Julii, ale przeczytałem Twój komentarz z przywołanym tekstem z Ubitennis. Pojawia się tam myśl, którą chciałem poruszyć - na temat pewnej "rekompensaty". Styknęły mi się neurony - że właśnie coś kiedyś w tym sensie przeczytałem, na pewno nie po włosku ;), ale mogło to być tłumaczenie tego właśnie tekstu. Prawdopodobnie to dlatego jakoś podświadomie włączyłem się do dyskusji - dlatego, że z grubsza wiedziałem, na co Ty się powołujesz i odebrałem z zaskoczeniem komentarz Julii jako emocjonalny, skierowany przeciw Tobie, chociaż wyraźnie zaznaczyłaś, że przywołujesz pewien tekst dziennikarski...
  Mnie także, podobnie jak Ciebie, cała - jak napisałaś słusznie w cudzysłowie - "dyskusja" mocno zniesmacza. Dziwne jest dla mnie, że elita tenisowych komentatorów tego forum rzuca się na Ciebie czy też na moją skromną osobę z jakąś zdumiewającą zajadłością, bez - jak mi się wydaje - zrozumienia istoty poruszanego problemu.
  Dość dobrze potrafię określić moje stanowisko w omawianej kwestii, domyślam się, że mniej więcej rozumiem Twoje, natomiast wciąż nie pojmuję "fanowania". Moje stanowisko jest - tak uważam - bardzo zrównoważone i na pewno obejmuje daleko idącą sympatię do naszego "tenisowego skarbu narodowego", bo takim Agnieszka jest.
  Zawsze jednak obruszam się na "fanowanie". Bo to jest stanowisko obarczone wewnętrzną niespójnością, oddzielone bardzo cieniutką granicą od zwykłego "hejtowania", co wyszło przypadkiem przy wpisie Julii. Zaskoczyło mnie także "fanowanie" innych osób, które cenię.
  Jakoś wyszło tak, że staliśmy się wbrew sobie jedynymi obrońcami Agnieszki na tym forum :). Bo wszyscy "fani" Agnieszki, którzy tak obruszyli się na drobne uwagi o fuksie, jaki sprzyjał Agnieszce przy wygraniu Mastersa - w moim przekonaniu przeszli nieświadomie na pozycje "hejterskie". Dlaczego tak uważam - postaram się trochę później wyjaśnić. To mnie nieustająco zadziwia :D)))

 • krótka piłka lubi Komentarz

  Osobiście dokładnie tak patrzę na trzy turnieje, do których nawiązałaś. I nie mam z tym problemów - nie rozumiem sytuacji, gdy zaprzecza się faktom wyłącznie z powodu "fanowania". Jednocześnie nie jest to (przynajmniej u mnie) żaden przejaw "hejtowania". Czasami zdobywa się tytuły, choć drabinka jest wymagająca (np. przy tytule Simony w RG pisałem, że zdobyła Himalaje), a czasami drabinka od początku sprzyja lub w trakcie turnieju klarują się sprzyjające okoliczności. W czym problem? Sztuką jest wykorzystanie okoliczności. Zrobiła to moim zdaniem Caro w AO, moim zdaniem nie wygrałaby go, gdyby nie wyniszczające dla Simonki wcześniejsze mecze, w tym przede wszystkim półfinał z Angie. Osobiście sądzę, że nie wygrałaby także z Angie w finale. Czy to oznacza, że "hejtuję" Caro? Teraz w Pekinie także moim zdaniem bardzo sprzyjała jej drabinka, co wykorzystała w 100%, również uważam, że przy innej drabince raczej by Pekinu nie wygrała... Jednocześnie uważam, że w znakomitym stylu wygrała Mastersa. Nawet w jakimś stopniu Mastersa uratowała - bo zwycięstwa Agi i Cibulki były jednak obarczone "nie-tenisowym" przegraniem aż dwóch meczy w fazie grupowej. To moim zdaniem rzucało się cieniem na te tytuły i trochę "zaniżyło" rangę Mastersa w oczach tenisowych tradycjonalistów... Także nie uważam takiego stwierdzenia za "hejt", jest to tylko stwierdzenie faktu. Bardzo dobrze, że Agnieszka wykorzystała w pełni otrzymaną w Mastersie szansę, natomiast kręcenie nosem na jakość tej wygranej jest jak dla mnie także zrozumiałe - jest ono bolesne dlatego, że to jedyny Masters Agnieszki. Gdyby wygrała dwa, trzy, nawet najwięksi "fani" nie mieliby problemu z przyznaniem, że w tym jednym przypadku miała "fuksa". Sądzę także, że wielkim pozytywem jest oddanie sprawiedliwości tenisistkom, które jakoś przyczyniły się do wygrania turniejów przy wystąpieniu określonych okoliczności. Masza sportowo zagrała z Flavią i Agnieszka powinna pozytywnie odbierać grę Maszy w tym Mastersie; Caro powinna docenić Angie za wspaniały mecz z Simoną w AO. Dla mnie są to "oczywiste oczywistości", zupełnie nie rozumiem generowania wokół takich spraw jakichś wydumanych problemów. Oznacza to jednocześnie, że nie rozumiem negowania wystąpienia okoliczności, które umożliwiły wygranie turnieju, bez wystąpienia których taka wygrana byłaby znacznie mniej prawdopodobna lub niemożliwa. Zawsze jedyną przyczyną takiej negacji jest, jak dla mnie, "fanowanie". Osobiście raczej jestem bardziej krytyczny i wymagający wobec tenisistek i tenisistów, których lubię, chociaż krytyki nie mylę z krytykanctwem... Czy ja jestem jakiś dziwny? :D)))

 • krótka piłka lubi Komentarz

  No i Baczyński pokonała Sabalenkę, po dwóch tie-breakach! Mecz bardzo wyrównany, niemal remis. WOW, gratulacje!

 • krótka piłka napisał/a komentarz do Ranking WTA: kolejny spadek Agnieszki Radwańskiej. Karolina Woźniacka bliżej Simony Halep

  Przeczytałam całość "dyskusji" i jestem mega zniesmaczona, w jakim kierunku skierowaliście temat, którego wyjściem stał się mój rzekomo hejterski wpis (od początku pisany, jako odniesienie do pewnej analizy, której nie linkowałam na publu z oczywistych powodów!). Ale nie ma problemu - kop z tego portalu to jak nobilitacja, więc podlinkuję na twoją tbl., a teraz wkleję właśnie fragment na temat Mastersa Agi (pogrubienia moje). Żródło Ubitennis:
  "Aga si è “consolata” con la vittoria al Masters di Singapore 2015, in una edizione in cui girò tutto a suo favore: senza Serena (che aveva vinto 3 Slam stagionali su 4), Radwanska approdò in semifinale per il rotto della cuffia, grazie al quoziente set, dopo aver perso nel girone due match su tre (da Sharapova e Pennetta).
  In semifinale sconfisse 7-5 al terzo la favoritissima Muguruza, che fino a quel momento nel torneo aveva sovrastato le avversarie, ma che al dunque si era ritrovata in riserva di energie, visto che in sette giorni aveva avuto in calendario otto match da disputare (Garbiñe prendeva parte anche al Masters di doppio insieme a Suarez Navarro). In finale Aga sconfisse con una ottima prestazione Kvitova, grazie anche alla superficie (cemento molto lento) a suo vantaggio. Dopo gli episodi sfortunati degli Slam, il titolo a Singapore in un certo senso fu anche un risarcimento della sorte; anche se molto parziale, visto che nessuno baratterebbe uno Slam per un Masters."
  Puenta autora jest ostrzejsza niż moje "hejtowanie", bo mówi o tytule w Singapurze jako o pewnym "zadośćuczynieniu" za prześladujące ją w szlemach fatum (ciekawa jest część art. o etapach finałowych Agi w WS'ach), jednak bardzo ograniczone, bo nikt nie wymieniłby szlema na Masters... Sumując: podpisuję się pod prawie wszystkimi tezami tego artykułu, więc jeśli odbierasz je jako hejt, to jestem w takim razie hejterem ;D Rozumiem post Hippka, a jeśli sugerujecie zgłoszenie do usunięcia twojej na niego odpowiedzi to na pewno nie z mojej strony.
  PS Za ch*mską manipulację natomiast biorę tekst pewnego usera:

  Przestać przytaczać jakieś bliżej nieokreślone "prywatne kręgi tenisowe" itd. jako źródło wszelkich "mądrości".


  O prywatnych kręgach pisałam do fiolki w zupełnie innym w innym wpisie i kontekście, mianowicie a propos DC. Może mi nie wolno, a może mam podawać dane osobowe bliskich, z którymi niektóre meczyki Agnieszki oglądałam i komentowałam? Coraz bardziej żenuje mnie impertynencja i autorytaryzm w próbach narzucania innym, jak/co/kiedy/ i z kim mają pisać na publicznym forum.
  Pozostałe moje wpisy już wyraźnie odnosiły się do wspomnianego tekstu, z serwisu do którego poziomu SF'om dalekooo... Pozdr.! ;)

 • krótka piłka lubi Komentarz

  Gratulacje dla Timei za właśnie wygrany meczyk z Aryną. To jest na chwilę obecną osiągnięcie GIGANTYCZNE. Chyba sama Timea także tak to odebrała... ;)

 • krótka piłka lubi Komentarz

  Oj, ciężki..... ;) rzeczywiście....... ;)
  Oceniam bez oglądania całości, dość pobieżnie, ale wszystko, jak napisałaś... Styl Misaki wyraźnie nie odpowiada Timei. Biorąc to jednak pod uwagę, trzeba taką wygraną uznać za wyjątkowo cenną. Tylko późnawo trochę.....

 • krótka piłka napisał/a komentarz do Ranking WTA: kolejny spadek Agnieszki Radwańskiej. Karolina Woźniacka bliżej Simony Halep

  Niewiarygodni jesteście (fani). Prawie dosłownie zacytowałam, wydawać się mogło, obiektywny i z dystansu pisany artykuł włoskiego autora, a w kontrze określenie "klasyczny hejter" i minusik :) Aby nie było niedomówień: w pełni się z nim zgadzam. Nawet pierwotnie chciałam Ci to podlinkować dla pokrzepienia, ale widzę, że efekt byłby jeszcze gorszy. Pisząc o secie Sharapovej chodziło o honorowo zagrany mecz z Pennettą, dzięki któremu Agnieszka zyskała wymagany bilans wygranych setów i awansowała. O zmęczeniu Muguruzy kiedyś pisał Pao, a z jego obserwacjami i informacjami nt Garbine nie zamierzam polemizować. Co do polskich "dziennikarzy" sportowych - wazeliniarstwo jak najbardziej, zależne od tego, kto jest czyim kolegą. Odkąd Agnieszka związała się na poważnie z DC poziom uszczypliwości ze strony pewnych osób znacznie zmalał, a jego miejsce zajęło lukrowanie smutnej rzeczywistości. "Polska prasa" ;D

 • krótka piłka napisał/a komentarz do WTA Tiencin: wielkie wyzwanie przed Magdą Linette. Polka zagra z Aryną Sabalenką

  Wygrała, kończąc asem na 7:5. Prawie 460 (?) dni czekania na pierwszą w pełni wygraną w głównym cyklu. Było trochę dramatu w I secie, drugi serwis na poziomie Radwańskiej, słabe wykorzystanie bp. Ciężki ten powrót.

 • krótka piłka napisał/a komentarz do Ranking WTA: kolejny spadek Agnieszki Radwańskiej. Karolina Woźniacka bliżej Simony Halep

  U mnie w prywatnym gronie przy jej meczach czasem była mowa o "związku ze związkiem". Coś o czym czasem ktoś rzuci na forum mimochodem (fajne porównanie marbe-fa z tym Schlussem u Agi i Caro ). Nawet we wspomnianym artykule jest mowa, że najlepszy okres miała w latach 2012-2014. Co to się zadziało w 2014? Stanzuk pewnie by wiedział więcej ;) Później był stały zjazd, pomimo wysokiego rankingu (który był mylący). A Masters 2015r. to już zbieg szczęśliwych okoliczności - set od Sharapovej, wycieńczenie grającej równocześnie w deblu Muguruzy i oczywiście brak Sereny. Isiofani szydzą z Sharapova, bo forma jego wypowiedzi często pozostawia wiele do życzenia, ale on potrafił ocenić w punkt tą "zieloną szkółkę" i przewidział koniec po tym sezonie. Niestety prorok...

 • krótka piłka napisał/a komentarz do Ranking WTA: kolejny spadek Agnieszki Radwańskiej. Karolina Woźniacka bliżej Simony Halep

  Już na poważnie o sprawie piszą w IT. Zresztą w pięknym i obiektywnym podsumowaniu (sic!) kariery Agi. Agnieszka jest w bardzo głębokim i poważnym kryzysie i w tej chwili waży się sprawa, czy wystartuje w nowym sezonie, czy do Wimbledonu zawiesi grę korzystając z "chronionego rankingu". Wiadomo, że obecny ranking też na zbyt wiele jej po powrocie nie pomoże, bo młodość ciśnie w wta coraz odważniej. W kwalifikacjach do mniejszych turniejów brać udziału sobie nie wyobraża. Zostaje ewentualne wstrzelenie się z formą i szczęściem w jednego z WS'ów, najpewniej ukochany Wimbledon. Nic nie wiemy o stanie zdrowia Agi, o możliwościach jego podleczenia i czy to w ogóle jeszcze możliwe, aby wróciła w takiej formie jak za najlepszych lat - tylko wtedy może powalczyć o wymarzonego szlema.
  Na marginesie, to czytając zagranicznych dziennikarzy o Adze, aż bije po oczach nieobiektywizm lub fałszywe wazeliniarstwo polskich "pismaków". Nikt się chyba nie zdobył na fachową i pozbawiona emocji analizę sytuacji Agnieszki, bo albo kolesie jej teamu, albo hejterzy poglądów/postawy jej ojca.

 • krótka piłka napisał/a komentarz do WTA Tiencin: wielkie wyzwanie przed Magdą Linette. Polka zagra z Aryną Sabalenką

  Pomijając już aktualną formę, to nawet Timea w pełnej dyspozycji mogłaby mieć problem z leworęczną Misaki, która wyjątkowo dobrze umie/umiała (bo u niej też jakiś dołek ostatnio) rozgrywać wymiany z zawodniczkami "kombinacyjnymi", jak Aga czy Belinda. Wyszła z kwali, przeszła Putkę - gdzie tylko przez blokadę mentalną nie umiała wcześniej zakończyć spotkania. Poza tym Timi nie starcza już sił na wygrywanie trzysetówek - kompletna odmiana od tego, co dawniej. Bardzo brakuje ogrania, poza tym znowu jej się przytyło :/
  PS w zderzeniu Aryny z Pliszką, jestem za Bociankiem;)

 • krótka piłka napisał/a komentarz do WTA Tiencin: Aryna Sabalenka rywalką Magdy Linette. Wygrane Caroline Garcii i Elise Mertens

  Az tak zle?


  What’s the matter?? Linettkę powspieraj.

 • krótka piłka napisał/a komentarz do WTA Tiencin: wielkie wyzwanie przed Magdą Linette. Polka zagra z Aryną Sabalenką

  Mecz bez historii, Sabalenka odrobiła pańszczyznę i teraz czeka na... Timi (?) lub Misaki Doi ;) Tylko mam obawy co do meczu 2r., bo dzisiaj poddały z Larą Arruabarreną debla. Nie tylko dlatego zresztą te obawy ;D

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

krótka piłka

Szpindlerowy Młyn 8-9.III, należy się spodziewać czołówki dziewczyn dyscyplin technicznych (GS i SL). Tym bardziej, że to ostatnia szansa przed finałami na podreperowanie rankingów w walce o kule. Jeśli coś nie wypali, to przez pogodę i brak śniegu na przykład ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Hej. Zniknął mi gdzieś Twój komentarz o zawodach narciarskich w Czechach. Możesz przypomnieć? Myślisz, że można się tam spodziewać czołówki? Jeszcze jesień się nie zaczęła, a już trzeba planować sezon....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Hej. Zniknął mi gdzieś Twój komentarz o zawodach narciarskich w Czechach. Możesz przypomnieć? Myślisz, że można się tam spodziewać czołówki? Jeszcze jesień się nie zaczęła, a już trzeba planować sezon. Mam nadzieję, że coś z polskiej zimy będzie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 12 września 2018 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Warto dodać, że lob z bekhendu ;) skróty natomiast od op. nadgarstka znacznie częściej jej nie wychodzą i rzadziej z tego rozwiązania korzysta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Piękny lob :) brakuje trochę dynamiki i szybkości (zagrań, poruszanie się wygląda ok), ale to chyba kwestia braku ogrania.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Pozwól Piłeczko, że tutaj podziękuję Ci za - jak zawsze - wyczerpujące informacje :). Temat kawowy jest taki luźny i przyjemny, szkoda że znikasz przy tak relaksacyjnym temacie, ale szanuję to, więc Ci tam nie odpisywałem. Polecaną przez Ciebie herbatkę w stylu arabskim bardzo lubię w upały, tylko ta ogromna ilość cukru... ;), a musi być sporo :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 4 lipca 2018 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Seb Glamour

Jakie żarty,tak poważny nigdy nie byłem;)Zgadzam się co do tego,że RG był słaby.Czy nudny?Hmm...dwie panie z mojego Temu w finale,więc tak nie do końca,przynajmniej dla mnie;)Na pewno zabrakło zaciętych,stojących na dobrym poziomie meczów,dramturgii...półfinały wg.mnie rozczarowały bardzo,AO miało choćby taką perełkę jak batalia Simi z Andzią,to było meczycho;)Mam nadzieję,że panie wynagrodzą nam w Londynie....czekam dalej na mecz Agi z Cukierkovą na Wimbledonie,może w tym roku?Brak Agi na Wimblu to byłaby katastrofa...brr...aż strach myśleć.
Simi czy Slo,kogo obstawiasz?Według mnie 50/50...ale...nie wiem,coś mi tak chodzi po głowie,że wygra Slo...nie wiem czemu...to trochę taka cicha zabójczyni,jej gra może wydawać się nudna ale jest bardzo przemyślana...i zabójcza;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 12 czerwca 2018 [10 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Ech, te twoje żarty ;) Niby za co miałbyś w imieniu Simony przepraszać - za dobrą grę? Kibolostwo zostawmy dla TF. Świetnie z Andzią zagrała i pomimo tragicznej (jak zwykle...) drabinki, kolejny raz dotarła w Paryżu do finału. Martwi mnie Stephens w finale, bo (moim zdaniem) jej kosmiczne nagłe powroty nie biorą się z wody ;)Zresztą ma już tego podanego na tacy przez Madi slama w US. Dlatego u mnie nie będzie dzisiaj żadnego dylematu. Tegoroczny RG był nudny i słaby, niewiele meczów zapamiętam na dłużej. Jeszcze dołożyła się nieobecność Timei i Stana. Wyobraź sobie np. Wimbledon bez Agi ;) Dziwnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Dzielnie Andzia walczyła...przepraszam za Simonę;)Teraz mam mały zgryz bo Slo też bardzo lubię...będę jednak trzymał mocniej za Simi,niech się w końcu wypisze z tego Klubu:)Co by nie było mam dwie panie,którym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Seb Glamour

Dzielnie Andzia walczyła...przepraszam za Simonę;)Teraz mam mały zgryz bo Slo też bardzo lubię...będę jednak trzymał mocniej za Simi,niech się w końcu wypisze z tego Klubu:)Co by nie było mam dwie panie,którym kibicuję,w finale...Daria zrobiła QF,też nieźle...tegoroczny RG bardzo udany dla mnie,przynajmniej jeśli chodzi o turniej pań,humor może mi tylko zepsuć ten emeryt z Majorki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 9 czerwca 2018 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Nie obrażałam się, ale próbowałam wyeliminować podejrzanych ;P Spokojnie, też lubię Twoje wpisy :) no i kibicujemy zwykle tym samym. A wtedy, podczas szlema, to niestety u mnie nie ma "albo albo" - tylko kibicuję naszym. btw. nazwałeś mnie isioprzerzutem, więc mnie poniosło w odpowiedzi ;)
Pozdrawiam! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

o pilka się odobrazila :) to nie moje lapy w dol były,lubie Twoje wpisy no może poza jednym za Radwanska cos tam pozdrowki zimowko a i czekam na Ciebie na Garrosie,musi być jakas konkurencja

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Crawford

Widziałem Twoje wpisy pod blogiem/zabawa u Vivendi a teraz brak avataru, mam nadzieję, że się jeszcze stąd nie zwijasz bp za chwilę naprawdę nie będzie tutaj z kim zamienić słowa. Oczywiście rozumiem,ze mogło Ci sie zrobić przykro, nie tylko stawiać jednych użytkowników w jednym rzędzie z "innymi" ale ogólnie akceptować i dopuszczać ich do tzw forumwego życia to dla mnie też przykry żart. Jest jedna kategoria w której są same ciekawe nicki, "odejście roku", jak tak dalej pójdzie to za rok może mieć ona dużo więcej nominacji. Wygląda na to, że nie tylko trzeba będzie unikać kilku miejsc ale też użytkowników o których jeszcze nie tak dawno nigdy bym tak nie pomyślał. Nie ma co się przejmować i mam nadziej, że do spisania pod artykułami. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Cześć Rafanko :) kiedyś myślałam nawet o takim statusie "FIS alpine", gdzie byłoby info o terminach startów i można by było z kimś pogadać o nartach, ale zaobserwowałam, że jest tutaj niewielu interesujących się dyscypliną. Teraz wiem o Tobie, Gabi, Tom się trochę ogarnia ;), a na dziale zimowym widziałam ciekawe wpisy Jerrego (kojarzę go też z tenisa);) Nie chodzi o komentowanie "live", bo to nie tenis - pełen offline i albo w plenerze, albo w spokoju przed tv. tylko jedno takie miejsce, gdzie można o tym porozmawiać :)
Fajna jest trasa w Bormio, prawda? W Lienzu dziewczyny troszkę ospale po świętach (Szwajcarki szczególnie), ale liczę na Włoszki.
Do później, pozdrawiam! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|15)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Dzięki za info narciarskie. Czwartek mi trochę przeszedł przed nosem i widziałam tylko drugi przejazd pań. Za to teraz oglądam. Ale panowie mają ładną pogodę! Mam nadzieję że u nas w końcu przymrozi bo...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Dzięki za info narciarskie. Czwartek mi trochę przeszedł przed nosem i widziałam tylko drugi przejazd pań. Za to teraz oglądam. Ale panowie mają ładną pogodę! Mam nadzieję że u nas w końcu przymrozi bo to co jest teraz... Pozdrawiam i udanego końca roku i dobrego początku dla nas ludzi zimy! :-) Musimy tu zrobić jakiś status na olimpiadę! Vamos zima!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 8 stycznia 2018 [6 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

Dzięki za Robina:) Zbieram sie do wyjścia ale na szybko napisze że od losowania stało sie jasne iż w red grup niestety nie pogodzi sie wszystkich oczekiwań bo każdą lubie :)) Najbardziej Garcie oraz aby Simona lub Eli zakończyła na #1. Niestety szybko sie ułożyło iż Garcia i Halepka razem nie dadzą rade do półfinału :/ i na jedną trzeba bardziej postawić a że od początku najważniejsza Garcia to póki istnieje możliwość trzymam aby sie spełnił scenariusz który pozwoli jej awansować :) Jest to ważniejsze o jedynki na koniec :D
ps no, ale musze już zmykać :)))
udanego dnia Piłko :)
a na dobry dzień Bebe Rexha :), wysoko u mnie :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

u Ciebie wiem która jest ulubiona choć czy tak no w ogóle ze wszystkich...:), a ja co prawda wstawialem już to, niemniej niezmiennie Duke Dumont:)
La canzone migliore che abbia mai sentito!!! EVER :)))


"We're out of time on the highway to never..."
Piłko miłego wieczoru:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 15 października 2017 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

troppo prezioso.... eee nooon ;p forse sono troppo occupati ;)) questione di tempo...e mi toglieranno sicuramente :), non vedo l' ora ;)
e possibile provare ;p ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [13 komentarzy tej dyskusji]

Scusa, ho sbagliato. Pensavo che la tua ultima frase sarebbe venuta proprio dal brano dei Galantis. E ora ogni parola è come se fosse l'ultima?? Per quanto riguarda il messaggio inviato - forse sei troppo...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Teraz dopiero widzę, że coś poznikało z mojej tbl. hmmm ...
Co tam coś, wszystko ;) no nieźle, ech

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [13 komentarzy tej dyskusji]

Grazie:) Ho gia inviato un email qualche giorno fa. Ma come vedete.... non hanno ancora reagito :)) Sono loro prigioniero ;p , tutto dipende da loro ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Scusa, ho sbagliato. Pensavo che la tua ultima frase sarebbe venuta proprio dal brano dei Galantis. E ora ogni parola è come se fosse l'ultima??
Per quanto riguarda il messaggio inviato - forse sei troppo prezioso per il loro pietoso sito? Devo scoprire da sola ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [13 komentarzy tej dyskusji]

Grazie:) Ho gia inviato un email qualche giorno fa. Ma come vedete.... non hanno ancora reagito :)) Sono loro prigioniero ;p , tutto dipende da loro ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

Grazie:) Ho gia inviato un email qualche giorno fa. Ma come vedete.... non hanno ancora reagito :)) Sono loro prigioniero ;p , tutto dipende da loro ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [13 komentarzy tej dyskusji]

Ok, me ne ricorderò :) ma penso che posso sparire nel silenzio prima di Te. /Complimenti per il tuo italiano, è abbastanza buono/ Buonanotte :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

No ale jakie to wybory skoro powodowane były problemami zdrowotnymi? Agnieszka cieszyła się dobrym zdrowiem woęc grała tyle ile uważała za stosowne, wcale nie najwięcej ze wszystkich. W szlemach brakowało zawsze czegoś innego niż pary.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Zahaczyłam, bo w ostatnim czasie coraz częściej w wywiadach Agi lub Dawida pojawiał się wątek, że po wielu latach intensywnego grania organizm odmawia jej posłuszeństwa. Po Rzymie czytałam wywiad ze Svitoliną,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Zahaczyłam, bo w ostatnim czasie coraz częściej w wywiadach Agi lub Dawida pojawiał się wątek, że po wielu latach intensywnego grania organizm odmawia jej posłuszeństwa. Po Rzymie czytałam wywiad ze Svitoliną, w którym mówiła, że trzeba ograniczyć ilość startów z myślą o najważniejszych imprezach, w tym głównie WS. Jeśli chcesz mnie skłonić do przyznania racji krytykom, że przez lata ciułała punkty, żeby utrzymać się w czołówce, a jednocześnie w szlemach brakowało paliwa na zagranie 7 meczów - to tak, zgadzam się z tym. I tym bardziej szanuję wybory Timei, której kłopoty zdrowotne wielokrotnie stopowały karierę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

No a podaj jeszcze liczby turniejowych startów reszty czołówki, nie sądzę żeby Agnieszka miała ich najwięcej a jednak to o nia zahaczyłaś. Mi wszytko pasuje tylko nie wiem po co się w tamtym poście Agnieszki...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

No a podaj jeszcze liczby turniejowych startów reszty czołówki, nie sądzę żeby Agnieszka miała ich najwięcej a jednak to o nia zahaczyłaś. Mi wszytko pasuje tylko nie wiem po co się w tamtym poście Agnieszki czepnęłaś. Bo frajde może i Timea w tym ma ale rozwagi to żadnej w tym nie widzę. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Rok do roku starty Agi do tych Timei 22/17. Tylko w tym sezonie: 12/9. Mniej startów miała tylko Madison Keys (7), a po równo Venus Williams i Rybaricova (9). Jeszcze co do Internationali - przecież jak...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Petra np. też zawsze miała te swoje dziwactwa jeśli chodzi o starty w małych turniejach, więc ja się nie czepiam, tylko po prostu dziwi mnie ta rezygnacja z kluczowych turniejów przygotowawczych przed szlemem w Stanach, gdzie cała czołówka gra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Rok do roku starty Agi do tych Timei 22/17. Tylko w tym sezonie: 12/9. Mniej startów miała tylko Madison Keys (7), a po równo Venus Williams i Rybaricova (9). Jeszcze co do Internationali - przecież jak dotąd grała tylko w Rabacie, a kolejne dwa miały być na jej ulubionej nawierzchni. Nie rozumiem, co Ci nie pasuje. Nie ma prawa zbierać punktów tam, gdzie gra sprawia jej największą frajdę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

No ostatnio bardzo często widzę, że przy dziwnych okazjach zahaczasz o Agnieszkę tak jak w poście niżej. Radwańska grała dużo ale Timea niewiele mniej, ilość turniejów jest ograniczona a z tego co pamiętam...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

No to właśnie rozwaga, którą miała się charakteryzować Timea, w odróznieniu od Agnieszki przecież. Nierozważnym byłoby odpuszczać cały sezon ziemny bedac 100 procent zdrowym. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

No tak oficjalnie to tylko Rzym na ziemi odpuściła i. gdyby nie stopa i wirus to by grała.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Nie wiem, może to że do Bastad leciały kiedyś Serena i nawet chyba Kerber ostatnio a potem wygrywały w NY :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Nie wiem co rozważnego widzi Krótka Piłka w powrocie na ziemię po sezonie trawiastym a za to graniu tylko jednego turnieju na hardzie i to w tygodniu przed samym USO.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

No ostatnio bardzo często widzę, że przy dziwnych okazjach zahaczasz o Agnieszkę tak jak w poście niżej. Radwańska grała dużo ale Timea niewiele mniej, ilość turniejów jest ograniczona a z tego co pamiętam to ona limit internationali wykorzystywała i ta sytuacja też jest raczej wyjątkowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Ale Ty piszesz o obecnym - wyjątkowym jak na dobór startów sezonie Agnieszki, na którym ciążą problemy zdrowotne. Wcześniej wiadomo, jak to wyglądało. Zresztą mimo problemów nadal grafik startów jest...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Ale Ty piszesz o obecnym - wyjątkowym jak na dobór startów sezonie Agnieszki, na którym ciążą problemy zdrowotne. Wcześniej wiadomo, jak to wyglądało. Zresztą mimo problemów nadal grafik startów jest imponujący. Czepiam się cały czas? Przewrażliwiony się zrobiłeś.
edit: tydzień przed Wimbledonem też startowała w Eastbourne - jedyny turniej na trawie i jeden mecz z Peng. Naprawdę w jej przypadku im mniej, tym lepiej ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Przecież Agnieszka odpuściła cały sezon i na ziemi i trawie grając tylko w WS. Co się tak cały czas tej Agnieszki czepiasz?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

Nie wiem co rozważnego widzi Krótka Piłka w powrocie na ziemię po sezonie trawiastym a za to graniu tylko jednego turnieju na hardzie i to w tygodniu przed samym USO.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Dziwne... zaskoczyło mnie to bardzo że nie zgłoszona do żadnego z większych przed USO.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Dziwne... zaskoczyło mnie to bardzo że nie zgłoszona do żadnego z większych przed USO.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Oczywiście, to prawda. Była zgłoszona tylko do New Haven. Zresztą Golubic ma identyczny plan startów jak Timea. Miały być dwa ziemne Int. po Wimbledonie i miesiąc odpoczynku, ale teraz przytrafiła się...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

Przecież Agnieszka odpuściła cały sezon i na ziemi i trawie grając tylko w WS. Co się tak cały czas tej Agnieszki czepiasz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Oczywiście, to prawda. Była zgłoszona tylko do New Haven. Zresztą Golubic ma identyczny plan startów jak Timea. Miały być dwa ziemne Int. po Wimbledonie i miesiąc odpoczynku, ale teraz przytrafiła się...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.