Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Nick napisał/a komentarz do Polacy już nie mają rekordu świata! Niesamowity bieg sztafetowy w USA

  Wobec tego HRŚ pobiła czwarta ekipa gumofilców z USA i tego rekordu nie pobiła żadna trzecia ekipa gumofilców ze świata, dopiero trzecia ekipa gumofilców z Polski. Powiedz to tym chłopakom w oczy.

 • Nick napisał/a komentarz do Polacy pakują się. Ostatnie zdjęcie spod K2

  tego Waśka to spod ziemi wykopali.

 • Nick napisał/a komentarz do K2: Denis Urubko dotarł do Skardu. Jest zdjęcie

  do pana "redaktora".
  Potem nogi śmierdzą.

 • Nick napisał/a komentarz do Koniec pewnej epoki. Andrzej Witkowski zrezygnował z funkcji prezesa PZM

  Już? Chyba dopiero. Zresztą to nic nie zmieni . Komuna trzyma sie mocno

 • Nick napisał/a komentarz do Ryszard Czarnecki postanowił zadbać o formę (foto)

  Borat.

 • Nick lubi Komentarz

  tylko co osiagnal Gollob a co protas

 • Nick lubi Komentarz

  zaczyna sie mecz

 • Nick lubi Komentarz

  Oglądając to za pierwszym razem w obu sytuacjach postąpiłabym tak, jak sędzia. Dokładnie widać było, jak Musielak wypatrzył moment startowy i może faktycznie nie był to błąd, ale w pierwszej chwili też uznałam, że powinno się przerwać bieg (co kilka sekund później się stało). W drugiej sytuacji też powiedziałam do kolegi, że Pedersen nie zrobił za bardzo nic złego, a on się kłócił (co dziwne jest za Lesznem, ale upierał się, że Dzik wypchnął Jensena na bandę) i wyszło na moje. W powtórkach już nie byłabym taka pewna obu przypadków :D

 • Nick napisał/a komentarz do Cóż za inauguracja! Co za zwrot akcji w Lesznie! Zwycięska Stal Gorzów!

  Potwierdza się moja ekspertyza, UM Leszna nie przelał transzy za usługi reklamowe.

 • Nick lubi Komentarz

  jak najbardziej fundusz gwarancyjny powinien powstać. Ale Bankowy Fundusz Gwarancyjny to zły przykład, gdyż jego zasada działania w tym przypadku obciąża tylko kluby. Bardziej widziałbym tu przykład systemu polis ubezpieczeniowych. To że klub plajtuje niekoniecznie jest 100 % winą klubu. Zwracam uwagę że na dzień dzisiejszy zawodnik widzi tylko zapisy : co mu się należy... i tu ciekawostka...o jakich pieniądzach mówimy na przygotowanie do sezonu zawodnika "zawodowca"??? czy to jest żart? Co klub obchodzi jak zawodnik się przygotował do pracy. On ma przyjść do pracy i wywiązać się z zadań (zdobywania punktów) i za to ma mieć solidnie i terminowo zapłacone. A jak zawodnik nie jedzie to jest tylko i wyłącznie wina zawodnika. Co się wtedy dzieje? staje taki przed zarządem rozłoży ręce i powie ... że miał pecha... że mu nie wyszło...że nie miał dnia... Klub i żużel to jest tak samo jak zakład pracy i konkretna praca. Nie wywiązujesz się z pracy ...tracisz. A prezesi??? jak zaczną egzekwować to zaraz nalot, że niszczą zawodnika sooory... ale ten zawodnik niszczy pracę i wynik drużyny...drużyna przegrywa...a jak klub zaliczy klika takich wpadek to klub jest winien? Co prezesi jeżdżą? Podkreślam, klub zobowiązany jest terminowo rozliczać się z zawodnikiem - pracownikiem. Wracam do kwot za podpis i przygotowanie się do sezonu. Zawodowiec powinien przewidywać i odkładać sobie na utrzymanie i przygotowanie do zawodów. Nie masz kasy? nie starcza? Proszę bardzo występujesz do klubu i klub udziela ci pożyczki na dosprzętowienie. Oddajesz swoją jazdą i zdobywaniem punktów. I jeszcze jedno... Zawodnicy jako pracownicy stanowią o wyniku... wiele razy się zdarzyło że klub został "spuszczony" bo zawodnik jeden lub drugi pojechał lub nie pojechał na poziomie kontraktowym - mówiąc delikatnie (nie mówię że sprzedał) a później się okazuje że on będzie występował w kolejnym sezonie w drużynie przeciwnej...a o klubie "spuszczonym" no cóż ... miał pecha??? klub zostaje sam a zawodnicy chcą kasę za co? za to tak solidnie wywiązali się ze swoich obowiązków??? Panowie już czas skończyć z faktem iż liga Polska i kluby finansują zawodnikom ich starty w klubach zagranicznych i GP gdzie o kasę jest dużo trudniej i dużo mniej się zarabia ale zawodnicy jeżdżą... pomimo że zarabiają dużo mniej i nie dostają za podpis pod kontraktem...

 • Nick napisał/a komentarz do Krzysztof Cegielski: Niebezpieczne pomysły prezesów. Proponuję fundusz gwarancyjny

  "Słyszę o umowach z firmami z rajów podatkowych lub nawet o umowach bezpośrednich z miastami." Leszno??????????

 • Nick lubi Komentarz

  Jeśli zawodnik nie wie dlaczego nie startuje jak trzeba,to jest możliwe ale jeśli trener nie wie,to jest do zwolnienia.....natychmiast.Co do prezesa,który jest za to odpowiedzialny,to dymisja- jeśli ma honor a jeśli nie ma-to zarząd wie co zrobić, a jeśli nie wie,to wszyscy na bruk.W normalnym kraju tak by się to działo.U nas w państwie kolesi i układów - nie.

 • Nick lubi Komentarz

  Myślałam, że dobra obronę pokazały w meczu z Węgierkami, a tu proszę ! Da się jeszcze lepiej ! To przebudzenie naszych bramkarek od strefy pucharowej jest wspaniałe i oby utrzymało się do końca turnieju, ale od tych poprzeczek i słupków naszych zawodniczek to osiwieć można :P Dziewczyny prawdopodobnie sprawiłyście, że obleje jutro kolokwium, bo już nie zdąże ogarnąc tego co miałam, ale nie ważne, było warto ;)

 • Nick lubi Komentarz

  Co by nie mówić Piter był znacznie więcej wart jako junior w tym sezonie, niż będzie jako senior w przyszłym.

 • Nick lubi Komentarz

  Moim zdaniem rozdzielenie braci jest niekonstytucyjne ;)

 • Nick lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Nick napisał/a komentarz do SPAR Falubaz Zielona Góra szuka chętnych na akcje

  Jak zapewne zauważyłeś w pierwszej kolejności wymienione są osoby fizyczne, następnie zaś firmy. To nie jest zabieg przypadkowy. Zadna firma w to nie wejdzie. Falubazernia liczy na : sentyment, łatwowierność, naiwność kogo? HM... Najprawdopodobniej trybuny K. Później będzie jak z NFI (narodowe fundusze inwestycyjne) w 2- 3 lata okaże się, że inwestor nie okazał się inwestorem, bo nie pojawiał się na np walnym zjeździe..... mam objaśniać dalej? Cały myk będzie trwał 3-5 lat i w majestacie prawa kilka tysięcy ludzi zostanie oszukana na kilkaset złotych sztuka. Sprawa rozmyje się po kościach, nie będzie sprawców , winnych a w końcu nawet poszkodowanych. Ratujcie klub niedojdy Dowhana falubazernia. Ratujcie.

 • Nick lubi Komentarz

  Czyli kasy na spłate nie ma. I licecji na 2016 też nie będzie czyli jak Row przyjmie ekstra to ma zawodników z Zielonej i całkiem niezłą ekipe sklepać powinien

 • Nick lubi Komentarz

  Gdyby to była jawna sprzedaż to pewnie Karkosik by kupił i dla jaj zamknął ten klub. Dlatego będą koperty, rozmowy i układy.

 • Nick lubi Komentarz

  Tak się dzieje gdy rozrzutność i życie ponad stan jest ważniejsze. Długi były ale woleli jeszcze podkraść Warda.

 • Nick lubi Komentarz

  Będą jaja jak pan Karkosik złoży najlepszą i nie do odrzucenia ofertę zakupu Spar Falubaz Zielona Góra .To dopiero zrobi się pośmiewisko z falubazów i Karkosik będzie mógł wypłacić odszkodowanie za finał DMP 2013 przekładając pieniądze z jednej SWOJEJ kieszeni do drugiej......

 • Nick lubi Komentarz

  TAAAAAAAANIO AKCJE SPRZEDAM!!!!! ścieeeeeeepa na ekstraligę!!!!!!!!

 • Nick napisał/a komentarz do SPAR Falubaz Zielona Góra szuka chętnych na akcje

  Po co Jonssonowi taki klub? Chyba, aby Dowhan szmatą wycierał mu podłogę przed butami

 • Nick napisał/a komentarz do SPAR Falubaz Zielona Góra szuka chętnych na akcje

  Dokładnie... Dowhan po kolanach do Torunia z prośbą o instrukcje postępowania w takich przypadkach... Ewentualnie modlitwa... zna ktoś świętego od sytuacji beznadziejnych?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

toruniaczek

ile razy mam ci mówic idz do michała skoro znim byłas po tajemnie i ukrywaliście i daj mi swiety spokój ok! szukam sobvie inteligentnej pani!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.