Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jestem2i2 napisał/a komentarz do Robert Lewandowski w tęczowej opasce? Kapitan reprezentacji Polski zajął jasne stanowisko

  @kovalion: dlaczego mnie nikt nie wspiera? dlaczego wymusza się na większości wspieranie mniejszości????

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Robert zastanów się co robisz, co stracisz cały szacunek kibiców, na który ciężko pracowałeś.

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Trzykrotna uczestniczka igrzysk. Każdy by chciał na takie wakacje pojechać za kasę podatników. Co tam osiągnęła? Bylay tam

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Hej Jagnda, jak tam twój kumpel "Masa" się ma?

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Zawsze mnie takie rzeczy wkur.....Czemu wcześniej się nie reaguje na różne rzeczy!!! A dopiero jak dzieci są już po tym horrorze to posłanki i sra...się włączają? Gdzie byli rodzice??? Niech nikt mi nie wmawia ,że nie widać u dziecka jakichkolwiek symptomów gdy się dzieje coś nie tak! Sam mam dwoje dzieci ,dwoje wnucząt i wiem kiedy coś nie gra!!!
  To samo jest z matkami co mają córeczki i nie dociera do nich ,że krzywdzi je jakiś partner czy mąż!!!!

 • jestem2i2 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pismem, zalatwimy ich pismem !!!

 • jestem2i2 napisał/a komentarz do "Chyba popiję energetykiem" - Internet kpi z ceremonii otwarcia

  te przemarsze przed pustymi trybunami wyglądały żałośnie , niby wiadomo że kamery , telewizja widzowie ale parada na pustym stadionie wyglądała bezsensownie. No i czyj był ten pomysł że flagę niesie kobieta i mężczyzna? Wyglądało to groteskowo gdy oboje trzymali się kija. No i co na to mniejszośc lgbt?

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Kosowo to nie żaden kraj, tylko przykład, co się dzieje, kiedy wroga nacja rozrasta się na obcym terytorium w sposób niekontrolowany. Obecnie jest to bandycki kraik, z ziemią skradzioną Serbii, zamieszkiwany przez ciemny, zacofany lud islamski, z kobietami u pługa i facetami gangsterami, od handlującego bronią i ludzkimi organami bandyty zwanego prezydentem w dół.

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Cała ta reprezentacja Szwajcarii to jeden wilki młyn imigrantów, z lupą szukać rodowitych Szwajcarów, dlatego tak bardzo nie lubię ich (oczywiście jako reprezentacji piłki nożnej)

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Temat czysto prowokacyjny. Kosowo to kolejny sztuczny twór. Tak samo zostało stworzone niby państewko jak Izrael. Albania to w zasadzie naród przestępców nożowników. Zwykli bandyci, najemnicy, handlarze narkotyków i handlu żywym towarem. Gangów albańskich jest więcej niż w było kiedykolwiek w Polsce. Kosowo nigdy nie powinno powstać jako państwo! Kosowo jest Serbskie. Może w ramach poprawności politycznej, powinniśmy pozwolić przyłączyć Śląsk czy Gdańsk do Niemiec?! Niektórzy judasze chętnie by tak zrobili! Czy mamy na to pozwolić? To samo jest z Kosowem! Taki temat nie powinien być w ogóle poruszany na sportowych stronach, bo ma on podtekst polityczny! A Serbowie to nasi bracia! Niestety! Ale taka jest prawda historyczna.

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  A z kolei w polskim obozie w Sopocie była "sielanka" , wszystkie ważiny z dziećmi dołączyły na wakacje do swoich "orłów" ale to też nic nie pomogło...

 • jestem2i2 napisał/a komentarz do To dlatego Francja odpadła z turnieju? Wychodzą na jaw konflikty w zespole

  zapomnieliście dodać że wobec Benzemy nadal toczy postępowanie w sprawie szantażu kolegi sekstaśmami. Za to Benzema wyleciał z kadry a Deschamp teraz go powołał bo i reszta kadry to sam kwas gwiazdorski. Zresztą francuzi już mieli ten problem z nadmiarem pychy i egoistycznych gwiazd grających dla siebie a nie dla drużyny.

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  I MIAŁ RACJĘ TATA SKOLIMOWSKI, BO ANIMOZJE Z BUKOWIECKIM I OSOBISTE KAPRYSY (EGOIZM), NIE POWINNE BYĆ WAŻNIEJSZE OD PAMIĘCI O KIMŚ TAKIM JAK KAMILA SKOLIMOWSKA.

 • jestem2i2 napisał/a komentarz do Trening to moja miłość. To narkotyk

  " wypominają mi aferę w Chula Vista i wszystko, co stało się później." a co stało sie wcześniej ze włodarczyk jako jedyna mieszkała osobno? Dlaczego nie chciała mieszkać z resztą sportowców? Konflikt był dużo wcześniej a donos po imprezie to zemsta wlodarczyk która teraz usiłuje wmówić innym że są zazdrośni. Postąpiła podle i prymitywnie myśląc że coś ugra jawiąc się jako nieskazitelna osoba na tle pijaków i bumelantów. Tymczasem kto sie interesuje wie więcej niż to co powiedzą w głównych faktach i wiadomościach że oto mamy bohaterkę ze złotem. Ona jest zwykłym człowiekiem nie wolnym od słabości i wad a to bałwochwalstwo kibiców schlebia jej i wbija w przesadną zarozumiałość. To samo dzieje się z Lewandowskim. Z niego d. nie kapitan, potrafi tylko swoją postawą zdeprymować , speszyć i ponizyc młodych zawodników. Zamiast motywacji jest pouczanie z wysokości pomnika postawionego przez dziennikarzy i kibiców.

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Sousa powinien zostać, ale nie dlatego, że tak powiedział Dudek, a nawet Boniek - według Bońka Sousa to bardzo dobry trener. Bzdura! O tym czy trener jest dobry czy zły mówią jego wyniki. Piłkarzy nie ocenia się po tym, jak grali w ubiegłym sezonie, albo jeszcze wcześniej, tylko jak zaprezentowali się w ostatnich meczach. Podobnie z trenerami.
  A na razie Sousa wyników nie ma, ale nie miał też, z winy Bońka, wystarczająco dużo czasu aby się wykazać.
  Dajmy więc mu jeszcze z rok, może dwa i wtedy oceńmy. Albo zostanie na dłużej albo kopa w tyłek.
  Trzeba też będzie poddać gruntownej ocenie pracę prezesa Bońka, który przyzwyczaił nas do zachowań autorytarnych: "to moja własna decyzja, biorę za nią pełną odpowiedzialność".
  No cóż, ile władzy, tyle odpowiedzialności.

 • jestem2i2 napisał/a komentarz do Muniek Staszczyk nie gryzie się w język. "Mam dość patrzenia na tych nieudaczników, frajerów i tych idiotów trenerów"

  @Janusz Berezecki: brał ale jakoś bez przekonania. Oglądając luz i zaangażowanie w meczach bayernu można odnieść wrażenie że w reprezentacji gra rezerwowy Lewandowski. On już dawno pogodził się z tym że z reprezentacja nic nie zdobędzie bo koledzy i trenerzy są za słabi i to widac. A i koledzy mają spętane nogi jak wychodzą na murawę pod presja czy znów okaże sie że sa za słabi by grac z boskim lewandowskim. Mam wrażenie że niezadowolenie lewego tylko ich deprymuje .

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Będę trochę złośliwy. Zawodnik ze Słowacji potrafił, jak juniorów, ograć dwóch polskich zawodników i strzelić bramkę. Co do pana Lewandowskiego, to należy zapytać, czy brał udział w tym meczu?

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Muniek !! U tych ludzi ważniejszy od piłki jest własny anturaż !! Koki , kitki kolczyki gdzie popadnie , irokezy , przedziałki , kapelusze i koszule w kratkę , to jest ważne !! Kto by tam się przejmował grą , jej wynikiem , czy tym że my kibice się wściekamy ..

 • jestem2i2 napisał/a komentarz do Muniek Staszczyk nie gryzie się w język. "Mam dość patrzenia na tych nieudaczników, frajerów i tych idiotów trenerów"

  co jak co, ale zarobki w piłce nożnej są demoralizujące i poniżające ludzi ciężko pracujących w innych dziedzinach. A wyniki jakie są wszyscy widzą. Nadmienię że zarobki piłkarzy są kroplą w porównaniu do zarobków działaczy , agentów , firm sprzedających prawa do transmisji meczów i wielu różnych szemranych kolesi z drugiego rzędu których nazwisk nikt nie zna a którzy pociągają za sznurki w futbolu.

 • jestem2i2 napisał/a komentarz do Robert Lewandowski bez mentalności kapitana? "Czasami wielcy piłkarze są egocentrykami"

  i tu się wyjątkowo z majdanem zgodzę . Lewandowski z kilku powodów nie powinien byc kapitanem, nie ma cech przywódczych tak jak Błaszczykowski, Lewy jest humorzasty i deprymuje swoją "doskonałością" resztę drużyny która ma grać aby zadowolić Lewego. A u lewandowskiego od kilku lat widać zniechęcenie i frustrację wynikająca z jego głębokiego przekonania że w reprezentacji nic nie ugra . To widac bo jego zaangażowaniu - niby się stara ale bez przekonania. W bayernie ma luz , radość z gry i swobodę której nigdy nie pokazał w reprezentacji. Zapewniam was że gdyby wczoraj Lewy został na ławie a wyszedł Świerczok i Swiderski mecz wyglądałby o niebo lepiej. Druzyna stałaby sie drużyną a nie zapleczem pomnika.

 • jestem2i2 lubi Komentarz

  Wspaniały siatkarz. Dziękujemy za wspaniałą grę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.