Czy kryształowa kula wróci do Polski ? Skoki narciarskie 2015/2016

autor: Jaśkoo | 2015-11-10, 22:55 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2015/2016
Pomówmy o zbliżającym się wielkimi krokami kolejnym sezonie Skoków Narciarskich 2015/2016 oraz o naszej reprezentacji. Będzie to już 37 Puchar Świata Mężczyzn, a rozpocznie się od konkursu drużynowego 21 listopada br.
w Vogtland Arenie w niemieckim Kligenthal. W całym sezonie czeka nas aż 31 konkursów indywidualnych, w czym cztery w lotach narciarskich, oraz 6 konkursów drużynowych. Polska będzie gospodarzem konkursu indywidualnego oraz drużynowego, które odbędą sie w dniach 23-24 stycznia przyszłego roku w Zakopanem. W tym sezonie zgłosiło swój udział 16 państw w tym oczywiście reprezentacja Polski, której musimy kibicować, aby obecny sezon był jak najbardziej udany. Polska będzie reprezentowana przez takich skoczków jak Kamil Stoch,
Piotr Żyła, Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł oraz Jan Ziobro.
Trenerem pierwszej drużyny jest Łukasz Kruczek. Mamy także drużynę rezerwową, w której znajdują sie tacy skoczkowie jak np. Krzysztof Biegun, Bartłomiej Kłusek, Stefan Hula oraz Dawid Kubacki, a ich szkoleniowcem będzie Maciej Maciusiak. Nasza drużyna jest jednym z wymienianych faworytów do wygrania konkursów drużynowych, ale w indywidualnych konkursach oczywiście faworytem do wygrania całego cyklu Pucharu Świata jest Kamil Stoch. W terminarzu jest także zaplanowany Turniej Czterech Skoczni, który odbędzie się w dniach od 29.12.2015 do 6.1.2016. Zawody tego turnieju będą rozgrywane w Niemczech oraz Austrii. Ta również będzie gospodarzem zaplanowanych na 15-17.01.2016 mistrzostw świata, zawody rozgrywane będą na skoczni w Bad Mitterndorf. Trzymajmy kciuki za naszych rodaków, aby pokazali się z jak najlepszej strony. Wszystkich czytających kibiców pozdrawiam oraz zachęcam do komentowania mojego postu.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Janusz Dremlik

Jak wcześniej oglądałem lub czytałem wiadomości to zawody w Wiśle miały się nie odbyć, mój błąd że nie sprawdziłem dokładniej informacji. Trenerem rezerwy jest tak jak napisałem Maciej Maciusiak. Za błędy w stylistyce przepraszam, to są moje pierwsze kroki w prowadzeniu bloga, dziękuje za zwrócenie uwagi, następnym razem postaram się lepiej opisywać posty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Jeżeli piszesz o czymkolwiek to rób to kompetentnie. Nawet ja jako średnio zainteresowany skokami wiem, że konkursy Pucharu Świata odbędą się w Zakopanem i w Wiśle, o której nie wspomniałeś. Przecież...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kuba0029

Jeżeli piszesz o czymkolwiek to rób to kompetentnie. Nawet ja jako średnio zainteresowany skokami wiem, że konkursy Pucharu Świata odbędą się w Zakopanem i w Wiśle, o której nie wspomniałeś. Przecież już od kilku lat odbywają się tam konkursy na tym szczeblu. Nie śledzisz skoków, czy myślałeś, że nagle Wisła została usunięta z kalendarza? Po drugie, popracuj trochę nad formą. Strasznie dużo tu powtórzeń: Polska, Polski, znowu Polska. "Mamy także drużynę rezerwową, w której znajdują sie tacy skoczkowie jak np. Krzysztof Biegun, Bartłomiej Kłusek, Stefan Hula oraz Dawid Kubacki, a ich szkoleniowcem będzie Maciej Maciusiak." Mamy drużynę, ale szkoleniowiec zostanie dopiero zatrudniony, czy jak? Musisz większą uwagę przykładać do tego co i jak piszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 16 listopada 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karol Handzlik

Nareszcie zacznie się coś dziać, bo ostatnio tylko polityka, polityka...a teraz przynajmniej będą emocje! Nasi chłopcy z Kamilem z pewnością będą się liczyć.Czekam co Piotrek Żyła pokaże wesołego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.