fan Lwów - lubi

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Bartek ja też nie rozumiem ale po ataku Protasa też mogłeś pomachać ale masz jaja i jechałeś dalej.

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Czekaj, sprobuje wg tej pokretnej logiki odpowiedzieć.. jesli Vacul byłby szybszy, to mogl zjechac bardziej do bandy i wyprzedzic Bartka po zew, a nie wkladac swoje przednie koło w hak Bartka.

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Nawet stronniczy sędzia ,który za wszelką cenę chaciał unię pogrążyć , nie był w stanie bo jest pop porostu cienki.... a demski nie jest żadnym aturytetem , lecz opowiada bajki by usprawiedliwić działania swoich kolegów....

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Wg mnie wykluczenie Bartka Smektały było niesłuszne. Bartek jechał o pół długości motocykla przed Martinem Vaculikiem i Martin miał dużo miejsca do bezpiecznej jazdy między Bartkiem a bandą. Sędzia pokazał gospodarskie sędziowanie. O Demskim nie warto mówić, bo ten człowiek u wielu stracił swą wiarygodność mając na uwadze obronę pracy sędziów.

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Chore jest to, że ile jest sędziów to tyle różnych decyzji

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Sędziowie i regulaminy są tylko po to by pomagać wybranym drużynom a Demski to zatwierdza. W ubiegłym sezonie Tarnów by nie wyleciał z EE ligi gdyby nie pomyłki w sedziowaniu. W pierwszym meczu w Tarnowie zabrano Kozie drugie miejsce na rzecz Artioma. Wykluczenie Mroczki zamiast Buczka. Podobnie w rewanżu w Grudziądzu. Wykluczony Mroczka zamiast Buczka. Bonus był po stronie Tarnowa. I utrzymanie też. Ale Grudziądz był zagrożony a spaść mógł fallubaz.

 • fan Lwów lubi Komentarz

  "Być może ten bieg można by powtórzyć w czterech, ale na to nie pozwalają przepisy. Takich sytuacji jest przecież wiele, nie tylko w PGE Ekstralidze. Można by pomyśleć nad zmianą regulaminu i nie mówię tego dlatego, że ja teraz jestem poszkodowany, tylko ogólnie. Chodzi o to, żeby nie zabijać sportu."
  Smyku, w co Ty wierzysz... Ludzie stojący na czele sportu żużlowego w Polsce nijak nie ogarniają o co w tym sporcie chodzi, liczą się tylko ich stanowiska i udawanie przed publiczką, że "coś" robią (patrz - pogrubianie regulaminu z sezonu na sezon). Realnymi problemami żużla nikt się nie zajmie. Wystarczy posłuchać Demskiego, który niby ma być autorytetem wśród polskich sędziów, podczas gdy sam często nie potrafi stwierdzić czy dane wykluczenie jest zgodne z regulaminem czy nie, tylko odpowiada: "też podjąłbym taką decyzję".

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Przestałem od wczorajszego oglądanie magazynów sportowych. Tego "bełkotu" słuchać się nie da. Demski stał się obrończa sędziów żużlowych i na polepszenie sędziowania w ligach polskich nie ma nadziei.

 • fan Lwów lubi Komentarz

  A mnie to już nie bawi, bo panowanie w marynarkach zabijają ten sport coraz bardziej. Zawodnicy, którzy siedzą w studio mogą tylko robić wielkie oczy na to co wygaduje szef wszystkich szefów. No i najgorsze jest to, że on broni tą mafie o nazwie sędzia i komisarz toru.

 • fan Lwów lubi Komentarz

  jakby ktoś nie zauważył to był jeden z lepszych meczy tego sezonu...

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Olkowicza, Ostafa i Demskiego, powinni wsadzić na motocykle i puścić w jednym biegu.

 • fan Lwów lubi Komentarz

  totalny chaos to interpretacja Swietego Regulaminu ...kazdy c.uj na swoj stroj ...porazka

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Ten pseudo ekspert cienkousty Leszek g...o się zna. Przemądrzały dureń.

 • fan Lwów lubi Komentarz

  W ciąży

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Sęk w tym, że Miedziński jechał prosto, tak samo jak Vaculik. Jedyna różnica to taka, że Pedersen zrobił to mniej dynamicznie, tzn. jego prędkość przemieszczania w bok była niższa niż w przypadku Smektały, natomiast i w jednym i w drugim przypadku do kontaktu doprowadzali zawodnicy jadący wewnętrznym torem.
  Przy akcji z Miedzińskim uważałem, że powinno się wykluczyć Pedersena, natomiast jeśli wtedy wykluczono Miedziaka i Demski to poparł to teraz należało wykluczyć Vaculika.
  Co do Miesiąca to oczywiście powinien być wykluczony Holder. Czy Miesiąc mógł się utrzymać na motocyklu, skoro nie przewrócił się od razu? Może i mógł, ale może widział, że nie może się złożyć w łuk i uznał że lepiej będzie się położyć niż pojechać prosto w bandę.
  Oczywiście bieg XV to porażka, przez faul Griszy na swoim koledze z pary, Lublin dostał szansę poprawy wyniku biegu. Na szczęście nie miało to wielkiego znaczenia dla podziału dużych punktów.

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Swoją drogą.. Gdy J. Holder "okradł " Kenia z kasy za punkt to wielkie larum, ale gdy sędzia "okrada" dwóch zawodników z Torunia to już cisza.. bo przecież Torunia nikt nie lubi więc jest ok..

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Kolejny raz podkreślam, że regulamin jest do d..y i należy to UPROŚCIĆ, bo zabija ten sport. Co do magazynu, to mam dosyć słuchania Demskiego, glupkowato smiejącego się Majewskiego i Golloba, którego pchają gdzie się da, "dźwignia" zapomniał jak sam jeździł, a teraz krytykuje. Gdzie jest Daria Kabala-Malarz?

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Demski z "nieśmiałej pannienki" od jakiegoś czasu przeradza się w pana "moja racja jest najsza".. Nawet ton głosu bardziej grzmiący. Za chwile przestanie wyjaśniać sytuacje na torze, a zacznie pouczać..
  Gollob miał rację co do zmiany regulaminu. Patrząc na chłodno, (z bonusem w kieszeni ;) ) uważam że tłumaczenie o wykluczeniu Kildemanda było głupie. Wykluczył, bo stał jak Artiom schodził, a odjechał gdy zamykano bramę.. tak jak by np okularom nie wolno było parować po zamknięciu bramy, a wcześniej jak najbardziej. Bzdura.

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Daj spokoj KRYNSTON,,,,Gadaj do Demskiego jak do sciany,,,

 • fan Lwów lubi Komentarz

  Jak to sytuacja zupełnie odmienna? Tak samo Smektała zmieniał tor jazdy i wpakował się w koło Vaculika jak i Dzikus Pedersen też zmieniał tor jazdy (bo wynosił sie pod bande gdzie rozpędzał się Miedziński) w meczu Falubaz vs Włókniarz. Sytuacja praktycznie identyczna, a decyzje sENdziUF różne... tak chyba być nie powinno, ale niestety nikt nic z tym klanem nie zrobi. Zawsze się obronią.