Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• zajc lubi Komentarz

Chciałbym dodać parę równie lub nawet bardziej sensownych zdań na temat tego remisu, oto one: bla a bla hablabla.

po tej wypowiedzi Piszczka mam wrażenie że w naszej kadrze graja sami amatorzy, pierwszy raz cgyba graja poważny mecz...

Kazachowie ich stłamsili presingiem:)) To co to będzie z Rumunią czy Danią?!

CELEBRYTA NR.9 W PRZERWIE POWINIEN ZAREKLAMOWAĆ COŚ NAJLEPIEJ TO CZEGO JESZCZE NIE ROBIŁ TZN kondony i tampony może wtedy jak by na konto wpadło mu pare tysiecy euro to by zaczał grać.

Problem jest w tym że nie ma drużyny i nigdy jej nie było. Wmawianie że przypadkowe załapanie się do ósemki w Europie to wielki sukces to robienie wody z mózgu. A odpowiedź jest jedna, jeśli do tych indywidualnych niezłych zawodników dałoby się trenera z jajami i osiągnięciami to dopiero można spodziewać się sukcesu. Zaś Nawałka, przy całej sympatii nie jest w stanie nawet podejmować prostych decyzji o wykonaniu zmiany. A do zmiany było kilku piłkarzyków za miliony/sic!!!/

Zakłady były lepiej płatne za remis.

• zajc otrzymał srebrny medal w kategorii Promotor Dnia

Panowie kopacze. Zamknijcie buzie. Za takie pieniądze trzeba biegać , a nie pełzać. Trzeba strzelać w bramkę. Ćwierćfinał ME to żaden sukces. Sukcesy to były. Wstyd niesiecie i to wszystko w temacie!.

zenujaca gra nie godna takich pilkazy jacy sa w Polskiej reprezentacji ,mialem wrazenie ze sa przestraszeni ,lub przekupieni ,szkoda slow mysle ze wrocili do poprzedniej formy ,czyli zadnej , do bani , odebralisciemi pseudo pilkarze nadzieje , i tak ztrudm ja odzyskalem po 20 latach do pilki noznej .

Trener to jest ktos kto ma pomysl na gre i trzyma dyscypline w druzynie a takiego kogos nie ma ta reprezentacja. Nawalka sie tylko lansuje z tą przypaloną gębą I BOI SIE NAWET ZMIANE ZROBIC. Jak ten Nawalka nawet nie wie jak sie korzysta z solarium to jakie on moze miec pojecie o prowadzeniu druzyny? Nie oszukujmy sie. Golym okiem widac ze ta druzyna nie ma trenera.
    Po drugie jak ktos otrzymuje premie to oczekuje sie od tej osoby ciezszej pracy. PROPONUJE DAC JESZCZE JEDNA PREMIE NAWAŁCE.

Coś się nie zgadza w wypowiedziach Piszczka. Po pierwsze nie było tak, że pierwsza połowa była super i wszystko było pod pełną kontrolą. Nasza gra pozostawiała wiele do życzenia, a Kazachstan mocno nas przycisnął już w ostatnim kwadransie pierwszej połowy i tylko cudem udało się utrzymać 2:0. Po drugie skąd zaskoczenie pressingiem od początku drugiej połowy, skoro dokładnie tak samo rozpoczęła się pierwsza połowa? Dla mnie jest to kiepskie tłumaczenie. Cały mecz był bardzo przeciętny w naszym wykonaniu. Jeszcze na początku meczu wyglądało to w miarę poprawnie, ale po drugiej strzelonej bramce nie było nas na boisku i nic nie zmieniło się do bramki na 2:2. Wtedy nie było już rozpaczliwej defensywy, a po prostu graliśmy z Kazachami jak równy z równym. Trzeci mecz z rzędu, w którym po objęciu prowadzenia wydaje nam się, że nie trzeba już grać, bo mecz jest wygrany. (Szwajcaria, Portugalia, Kazachstan).

Piszczek nie jest w pełni szczery. Ja widziałem , że poza problemem z presingiem Kazachów najbardziej naszym piłkarzom przeszkadzał źle dobrany do klimatu i murawy .... żel do włosów. Zarówno Piszczek i Krychowiak w drugiej połowie przez ten problem nie mogli się skutecznie włączać do gry.

A zawodnicy dogadali się już z PZPN w sprawie premii? Jak nie to kolejny mecz przegrają. Co? Za darmo mają się "męczyć"? Panie Prezesie, to ile oni chcą?

PO ME WE FRANCJI WYDAWAŁO NAM SIĘ ŻE MAMY DRUZYNĘ NARODOWA OKAZAŁO SIĘ JEDNAK ŻE MAMY DRUŻYNĘ ALE BŁAZNÓW. TA DRUŻYNA NIC NIE OSIĄGNIE A JAK AWANSUJE TO BEDZIE TO CUD . NIE OGLADAM WIECEJ TYCH PRZYGŁUPÓW BO SZKODA ZDROWIA A JAK SLYSZĘ TŁUMACZENIA DREWNALDOWSKIEGO I INNYCH TO NIE WIEM CZY NIE POWINNO ICH SIE LECZYC

Nawet nie trzeba czytać żeby wiedzieć, że 1 będzie Milik... Tu niestety nos trenera zawodzi... Zestawienie jednak nie do końca obiektywne, bo na to kto gra wpływa wiele czynników, kontuzje. Ja dołączyłbym jeszcze takich, którzy nawet jeśli nie grają w pierwszym składzie reprezentacji, to są konsekwentnie przez Nawałkę powoływani bez względu na formę. To Kapustka, Cionek i przede wszystkim Peszko. Ale on przynajmniej setek nie marnuje...

Oj przydałby się Peszko w tym meczu, szybki, zwinny, dokładny i potrafi też trafić do bramki przeciwnika.

Milik poki co to jeden wielki niewypal z Kazachami to po raz kojeny udowodnil

Pudlarz w formie.......

Nawałka chyba jest człowiekiem pojedynczych pomysłów, których trzyma się jak pijany płotu.

po pierwsze proszę nie obrażać selekcjonera który jednak doszedł do 1/4 ME. Po drugie to że doszedł do 1/4ME nie oznacza że jest najlepszy. Niestety ma od kilku meczy klapki na oczach i nie widzi że Milik potrzebuje przerwy reprezentacyjnej bo mu poprostu nie idzie ale ma to gdzieś (wzruszanie ramion na boisku po nieudanych zagraniach, stanie jak kołek czasami, itd) bo trener i tak go wystawi. Chłop potrzebuje zimnego prysznica, a selekcjoner musi przeczytać ponownie regulamin rozgrywek żeby sobie przypomnieć że ma 3 zmiany w meczu a nie 1. I poczytać troszkę teorii i pooglądać praktyki żeby odświeżyć wiadomości że jak nie idzie w meczu to TRZEBA coś zmieniać NA BIEŻĄCO!!!

Co robi w tej reprezentacji ta niemota Milik?

Ruskie juz kombinuja :DDD

ciekawe kogo musiał przekupić?

Każdą łapówkę przy zachowaniu "dobrej woli", można nazwać "honorarium", bo w istocie jest to honorarium za określone zachowanie.

za taką kasę to każdy by się wybielił

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.