Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  słabe te dzisiejsze młodziaki 1,5% na swoich urodzinach , co to było ,sok z aronii?

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Wypil dwa drinki,trzy Desperadosy i robia wielkie halo. Trzymaj sie Scooter. #MUREMZASCOOTEREM!!!

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Kluby, bary i dyskoteki pozamykali ,a chłopak tylko miał urodziny i było trochę głośniej:)))
  I od razu wielkie afera:))
  Znieważył policjanta? Przecież policja ostatnimi czasy też nie szanuje obywateli:)))
  Trzymaj się Rafał i ...zapraszam na klina:)))

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  @nicram29: w punkt!!!!

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  @Rafi_Piła: Porównanie niestety trafne. Do tamtej tragedii minęło ponad 60 lat a zawodników nadal przymusza się do startu na torach, na których zawody nie powinny się odbyć i to jest zatrważające. Ciekawe co byś pisał gdyby, któryś z zawodników uderzył w ten krawężnik, może prawdopodobieństwo niewielki ale żużel i tak jest niebezpieczny więc nawet takie "minimalne" ryzyko trzeba eliminować. Ale co tam tłuszcza w Pile musi się bawić!

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  "Jak można zostawić niezasłonione betonowe schody tuż przy torze..." to był 1956, przypomnij sobie 2019 rok i hejt jaki spłynął na zawodników, którzy odmówili jazdy na torze gdzie był odsłonięty betonowy krawężnik. Może to da niektórym do myślenia.

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Obstawiam że "prawdy" obu panów spotkały by się gdzieś w połowie drogi . Mroczka jaki jest każdy wie , jaki jest pan Zdunek ....to już pewna zagadka !? Posądzenie Torunia o próbę kupienia meczu było bardzo słabe . Wytykanie że przelew z Torunia nie dotarł na czas też było bardzo słabe , wszak mamy pandemię .....

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  ale nerwy w tym Gdańsku, ze stresu to sobie herbaty nie osłodzisz, bar Borsuk mi się podoba jako miejsce spotkań, pozdrowienia dla gekaesów lejących z Gniezna

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o sukcesy klubu i jego zawodników to prezesi "nowych" klubów , bardzo chętnie je przygarniają jako swoje , ich gabinety zdobią puchary , medale "starych" klubów !Zupełnie inaczej rzecz się ma gdy chodzi o długi , wówczas żadnego związku ze "starym" klubem nie widzą !

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Zacznijmy od Adama i Ewy. Był sobie klub. GKS Wybrzeże S.A. Nie płacił żużlowcom. Przyszedł pan Zdunek ze stowarzyszeniem Wybrzeże. Wypłacił zawodnikom GKS Wybrzeże S.A. 40 % tego co się im należało od klubu. Pytanie brzmi - jakie wyroki ( więzienia i grzywien ) otrzymały osoby które doprowadziły do bankructwa i niewypłacalności klub GKS Wybrzeże S.A. ? Gdzie był prokurator ? Gdzie był urząd skarbowo - podatkowy ? Bo jeśli zawodnicy dostali 40 % to znaczy że skarb państwa również dostał jedynie 40 % należnych - z tytułu umów - podatków. To jest działanie na szkodę państwa. Była finansowa zbrodnia, jaka była finansowa kara ? Czy to również utonęło w niebycie stworzonym w polsko północnej Sycylii, czyli w Gdańsku ?

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  o jakiej robocie ty piszesz?
  PRZYJEMSKI NIE JEST WYHCOWNAIKIEM POLONII ttylko BTZ
  polonia i kanclerz to dramat w szkoleniu
  obudz sie chlopie

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Oby za słowami poszły czyny i młodzi zawodnicy faktycznie dostaną mocne wsparcie finansowe od klubu.Chciałbym w to wierzyć,ale rozum podpowiada mi że tradycjnie kasa pójdzie na najemników,a młodzi wychowankowie dostaną jakieś ochłapy.Prawda taka,że gdyby nie rodzice Szymona to on skończyłby tak samo jak Curyło,bo z klubu nie miał żadnego wsparcia.

 • Dumny z Krzyża napisał/a komentarz do Żużel. W Bydgoszczy rośnie talent. Nie tylko Wiktor Przyjemski nadzieją Polonii. Kolejne perełki w szkółce

  @Decydent: Lewandowskiemu Toruń dał szanse na rozwój, rodziców nie było stać na jego jazdę a w Toruniu znalazł ludzi, którzy ułatwili mu start w żużlowych 500-tkach. To jest drogi sport a w Bydgoszczy żużel dopiero się odbudowuje. Dobrze, ze znaleźli się ludzie, którzy mu pomogli.

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Piotr, jesteś fajny gość, ale tutaj nie masz racji. Złość jest złym doradcą. Jak UL bardzo zależało na Dominiku i Bartku, to trzeba było z nimi rozmawiać. Okazji było pod dostatkiem. Sam też miałeś milion okazji, żeby na ten temat porozmawiać, a nie czekać co cię wydarzy. Co oni mieli zrobić przy składzie: Emil, Piotrek, Janusz, Jaimon, Szymon a potem jeszcze Jason? We czwórkę z Jaimonem i Szymonem walczyć o jedno miejsce? To za dobrzy zawodnicy, żeby siedzieć na ławce i nie zarabiać. Jak UL zależało na nich, to jedynym wyjściem było podziękowanie Lidseyowi lub Januszowie lub Emilowi i niezatrudnianie Jasona. Ale szkoda było, bo Lidey, to odkrycie UL. Policzek, to właśnie Ty sprzedałeś tym chłopakom takim gadaniem, teraz i na jesieni. Potem jeszcze te wybryki z ekwiwalentem za szkolenie. Dla dobrej opinii o UL lepiej będzie już do tego tematu nie wracać. Został popełniony przez klub katastrofalny błąd marketingowy. Lepiej o tym nie przypominać.

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  kłopot bogactwa,dobra praca p.jankowskiego,za chwilę kolejni b.dobrzy juniorzy-no to jak ich wszystkich zmieścić w składzie i dać satysfakcjonującą ilość biegów w każdym meczu?-jak p.baron chciał to pogodzić?-jaki osobiście dla niego policzek?-jak tak ich pokochał i związał się przez lata emocjonalnie to powinien z prezesami uzgodnić-nie bierzemy nikogo z zewnątrz-żadnych lidseyów nie przytulamy,nie kupujemy doylów-jedziemy swoim leszczyńskiem składem-robimy legendę-tylko swoi-jak w dawnych czasach-tak naprawdę za 2-3 lata mogliby oddać emila,koldiego-jakby smyk i domin okrzepli-to byłby smak DMP tylko swoimi-a teraz osobisty policzek wg barona-nie da się zjeść i mieć-trzeba się zastanowić nad składem-jest ograniczona ilość miejsc niestety-unia leszno jest ofiarą swego sukcesu-za dobra szkółka,za dobra organizacja aby wszyscy siedzieli na miejscu i byli zadowoleni,poza tym słynny u24-bez tego trudniej byłoby odejść-a smyk i domin tego przepisu nie wprowadzili-także panie baron nie do nich pretensje...

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Nie ma się co dziwić. Widzieli jak Unia wyrolowała Hampela i nie chcieli podzielić jego losu. Odeszli na własnych zadach. Każdy trochę myślący by tak postąpił.

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Piotrek postaw sie w ich polozenie i mysle, ze wszystko jest jasne. Tez nie chcialbys grzac lawy i walczyc o sklad na treningach.bo to prosta droga do obnizania poziomu sportowego i konczenia kariery a co laczy te decyzje oczywiscie KASA ale to juz uwarunkowania organizacyjne w zuzlu. Pieniazki sa podstawa do osiagania postepu i stawania na szczytach co prawdopodobnie zadecydowalo w podjeciu decyzji obojga zawodnikow. Widac nie tylko winni zawodnicy jezeli mozna mowic tutaj o jakiejkolwiek winie. Teraz maja pewne miejsca w skladach druzyn ktore wybrali a co za tym idzie dalsza droge do systematycznego postepu no i oczywiscie godziwego zarobku. Przy okazji mala uwaga jest taka, ze za treningi nikt nie placi a kosztuja wiecej jak mecze. Wszyscy wypominaja pieniadze ale bez mamony mozesz tylko rozwijac sie wirtualnie. Walka o sklad to najgorsze co tak modne ostatnio w zuzlu dla zawodnika.

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Ale skoro Unia wcześniej skompletowała skład i głośno powiedziała, że wiąże swoją przyszłość z Lidseyem jako podstawowym zawodnikiem to co mieli zrobić? Ich dwóch - jeden na rezerwę jako U23, a drugi na ławkę? Bo podstawowy skład już był - Emil, Piotrek, Doyle, Lidsey, Koldi. Mieli siedzieć na ławce i czekać na łaskę? Czy na kontuzje kolegów? Tu nie trzeba odkrywać ameryki, żeby się domyślić, że oni chcą jeździć w podstawowym składzie, a nie być tymi oczekującymi na jazdę. Gdyby Unia chciała, to by postawiła na wychowanków i odpuściła Lidseya, a nie twierdziła, że to jest ich chłopak do podstawowego składu na kolejne lata.

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  A już widomo kiedy będzie 4., 5. i nastpne fale tego cyrku? Ja już powoli tracę nerwy. Ile można wytrzymać? Praca, nauka, kultura, sport, życie towarzyskie- zabierają nam kolejne miesiące życia. Ile jeszcze ludzie będą tak szczuci?

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  W tym roku będzie tak że kibice w ogóle nie wejdą na stadion.Prezesi wiedzieli jaka jest sytuacja ale licytowali się o zawodników i jest jak jest będzie płacz.Karnety kluby sprzedawały na ten sezon i to też nie było w porządku wobec kibiców a teraz powiedzą nie przychodzcie oddawać karnetów bo klub zbankrutuje.

 • Dumny z Krzyża lubi Komentarz

  Rząd niech sobie daruje już te prognozy bo słabo coś im wychodzi.Na początku twierdzili , że jak przyjdzie wiosna to będzie lepiej a teraz z tym wszystkim się bujamy od roku.Było ponad 20tysięcy a kościoły nadal otwarte w najlepsze a reszta branż w tym rozrywka jak zawody sportowe non stop dostają rykoszetem poprzez wspaniałe decyzje rządu.

 • Dumny z Krzyża napisał/a komentarz do Żużel. Skrzydlewski został działaczem dekady w Łodzi. Wkrótce zasiądzie na ławie oskarżonych

  @Idę: poza tym bosa z pomorskiego zabiła podczas WOŚP dojna zmiana siejąc nienawiść w dniu dobra...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tomek z Bamy

Magia Bożego Narodzenia
nigdy się nie kończy,
a jego największym darem
są rodzina i przyjaciele.
Najlepsze życzenia z okazji Świąt!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Le Petit Prince

Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, Dużo bąbelków w szampanie, Kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Haszmen

Na wszystkie dni Nowego Roku
Życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku.
Obyś jednym krokiem mijał przeszkody.
Byś czuł się silny i wiecznie młody!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Spoznione ..troszke : Zdrowych, Wesolych , Spokojnych Swiat I Szczesliwego Nowego Roku , Koledze Dumnemu zyczy; Roman z Rodzinka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Time vel Netto

Życzę aby Twoje Święta były właśnie tym
Czym powinny być -
- odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku
Niech każdy dzień Nowego Roku
Przynosi w Waszych sercach Boże Narodzenie
Które da Wam miłość, pokój, zdrowie i wzajemna bliskość

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VoytULG

Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi
kufel piwa to za mało
Litr szampana by się zdało
Trzeba opić wszelkie troski
By następny rok był boski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Szanowny Kolego: Zdrowych Wesolych i Rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia ,oraz Wszelkiej Pomyslnosci w nadchodzacym Nowym Roku zyczy :eddy zza wielkiej wody!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Zdrowych Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych :) Rodzinnych ale też spędzonych w szerszym gronie przyjaciół :)Mokrego Jajka :D A przy okazji wielu pozytywnych i emocjonujących wrażeń z Wielkanocnego ścigania :) Gorąco życzę i pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Czesc Ziomek! Przepraszam ,ale lepiej pozno niz wcale: Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.Zawsze mialem do Ciebie napisac ,ale ,kiedy przyszlo co do czego to wojny z hejterami jadacymi na nasz klub mnie pochlanialy,do reszty .Zauwazylem ze bardziej czytasz to co inni napisza ,rzadziej sam to czyniac. Ale udalo mi sie "przechwycic" kilkanascie Twoich komentarzy i jesli wolno mi ocenic to ho! ho! jedna ocena :zwiezle ,konkretne w tresci ,fajne w odbiorze -czyli Kolego masz tzw-"dobre pioro". Zachecam abys sie czesciej udzielal ze swoimi pogladami na poruszane tu kwestie. Bedzie mi milo cos od Ciebie poczytac.Pozdrawiam serdecznie: eddy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

A ciebie do reszty poje**ło że masz w awatarze logo illuminati? Jak można mieć w awatarze logo organizacji która chce wymordować większość ludzkości?! Czego moderator to usuwa?! Piszę prawdę! Otwórzcie oczy!

Moderator cały czas usuwa mój post -.- Ot cała wolność słowa.
Jak coś to nie jest do ciebie kierowane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.