Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • tezkibic napisał/a komentarz do Bogdan Wenta: To mnie wkurza i przeraża. Jestem gotowy, żeby wrócić

  Dwa razy do tej samej wodzy się nie wchodzi !!!
  W Zabrzu jako zawodnik zachował się jak id....a , woda sodowa mu uderzyła ,wpadł w furie zlał wodą sędziów prowadzących spotkanie.
  Został zawieszony pomimo,że grał w Milicyjnym Klubie Sportowym/przysięgał w ZOMO/ a Wybrzeże utraciło Mistrza Polski.Był w konflikcie z ZPRP działaczami ,sędziami oraz redaktorami.
  Jako trener Polski wykonał NAJMOCNIEJSZY KOP w saturator podczas pamiętnego meczu z reprezentacją .
  Zawsze kierował się prywatą w tym celu zmienił obywatelstwo- olał ZPRP i reprezentacje Polski.
  Zmienił obywatelstwo i grał dla Niemiec. Przez rok jako trener prowadził SC Magdeburg, skonfliktował się z dyrektorem Kretzschmarem i go odstawili.
  W tym czasie w Bundeslidze grało z 10 wspaniałych polskich zawodników z Bieleckim, Tkaczykiem .Lijewskimi , Jureckimi i inni zawodnikami ,doskonale wyszkolonymi przez polskich trenerów.
  ZPRP przyjął go na trenera reprezentacji.Z "gotowcami" rozpoczął kiepsko od 10 miejsca na ME. Trzeba wspomnieć ,że z nieznanych powodów??? ,nie powołał do reprezentacji Polski jednego z najlepszych strzelców Bundesligi Piotra Przybeckiego ,zdobywce Mistrzostwo,Puchar Niemiec i EHF a zakończył karierę w 2012 roku. W 2007 roku Wenta zdobył srebrny medal na MS potem już było tylko gorzej ..W roku 2012 nie zakwalifikował się na Igrzyska Olimpijskie w Londynie i zrezygnował z prowadzenia reprezentacji.
  Wątpliwe było przyznanie mu Orderu Odrodzenia Polski wręczone przez Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Bogdan Wenta: To mnie wkurza i przeraża. Jestem gotowy, żeby wrócić

  "Bo jak coś powiem, to może otworzyć się rana i będziemy wszyscy żałować" te słowa Wenty
  przekują ,że jest to człowiek noszący w sobie olbrzymią nienawiść do wszystkich. Liczy się tylko ON.Już w latach jego młodości był skonfliktowany z działaczami,sędziami ZPRP oraz dziennikarzami sportowymi. Został zawieszony za oblanie sędziów wodą w meczu ligowym z Pogonią Zabrze a GKS Wybrzeże utraciło mistrzostwo Polski./GKS Wybrzeże był to Milicyjny Klub Sportowy-przysięgał w ZOMO/Jako zawodnik zrezygnował z reprezentacji Polski i przeniósł się do Niemiec po to, aby pogrążyć Związek i Polską Reprezentacje dla własnych korzyści.Przyjął obywatelstwo Niemiec ,grał w Reprezentacji zdobywając brązowy medal na ME w 1998 r. Pracował jako trener w niemieckim klubem- Magdeburg .Po roku został zwolniony za konflikty z kierownictwem klubu i Federacją. W niemieckich klubach grało wtedy 12 najlepszych polskich zawodników, wychowanków polskich klubów i polskich trenerów.
  Wenta jak na dłoni miał gotowy zespół a ZPRP zaproponował mu posadę trenera./Nie powołał wtedy z niejasnych powodów króla strzelców ligi niemieckiej Piotra Przybeckiego/Z tak doskonałymi zawodnikami jak:
  Bielecki,Jurasik , bracia Lijewscy , Jureccy,Szmal Tkaczyk, Wleklak, Tłuczyński itd przez 8 lat zdobył srebrny medal an MŚ w 2007 r i brązowy medal w 2009 r.
  Zasłynął też jako trener NAJMOCNIEJSZYM KOPEM w saturator z wodą podczas meczu. Z pewnością niezasłużenie otrzymał od Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego Orderu Odrodzenia Polski.
  Nie powinien brany być pod uwagę w wyborach do ZPRP.

 • tezkibic napisał/a komentarz do PGE VIVE wróciło do pracy. Pierwszy trening w 2018 roku za nimi

  JURECKI, LIJEWSKI i spółka VIVE -wesoło to już było.Natomiast oglądanie ME w papciach na fotelu dla takich "grojków" to już nie powinno być wesołe.Połowa "Młodej" Reprezentacji Polski walczyła jak umiała a druga połowa - zawodnicy VIVE- ODPOCZYWAJĄ !!! To przecież Wasza ekipa z trenerem zamieniliście Polskę na Białoruś w ME.Trzeba było udowodnić w meczu z Portugalią,że leży Wam na sercu dobro polskiej piłki ręcznej i Reprezentacji.
  Widzimy na ME w Chorwacji jakie zaangażowanie jest profesjonalnych zawodników Francji,Hiszpanii,Chorwacji,Serbii itd.tylko w zawodnikach VIVE brak profesjonalizmu.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Tomasz Gębala: Nie mogę znieść, gdy ktoś wylewa na mnie pomyje

  To co stało się teraz w Portugalii nie można mieć pretensji tylko do obecnej ekipy.Oczywiście można było i teraz lepiej się przygotować ,lepiej zagrać początek turnieju i popełnić mniej błędów w obronie. Uważam jednak, że młodzi zawodnicy powinni być usprawiedliwieni bo to były ich pierwsze poważna zawody.Należy na problem spojrzeć szerzej.To reprezentacja Tałanta z Lijewskim,Jureckim zamieniła Polskę na Białoruś w Chorwacji.
  O braku Reprezentacji Polski na mapie najlepszych zespołów Europy odpowiedzialni są działacze ZPRP ,który pozwolił VIVE na POdzielenie Reprezentacji Polski.
  Dziś reprezentacja Polski składa się z zawodników Orlen i innych czyli POŁOWA naszych najlepszych zawodników.Wszystkie reprezentacje Europy grają w Chorwacji swoimi najlepszymi zawodnikami.Nie widać zmęczenia u Karabatica, Vorego, Sigurdssona czy innych doświadczonych zawodników ,tylko polskie "gwiazdy"w/g trenera i działaczy VIVE są zmęczeni i oglądają ME w TV siedząc w ciepełku ,w kapciach na fotelu.Oczekujemy od ZPRP na działania dyscyplinujące VIVE itp.


 • tezkibic napisał/a komentarz do Wycięte "Nie Wstydzę Się Jezusa" Roberta Lewandowskiego. TVP pod ostrzałem krytyki

  Spokojnie bez obrażania się. To co robi Robert i w co wierzy to jego sprawa.Jeśli pytacie go o wiarę to Wam odpowiedział. i na tym należy zakończyć dyskusje.
  My możemy go podziwiać.Robert jesteś wielki. Pozdrawiam Cie.


 • tezkibic napisał/a komentarz do Grzegorz Tkaczyk broni Przybeckiego: Spokojnie podejmowałbym decyzje personalne

  Lijewski ,Jurecki VIVE trenerzy i działacze winni rozwalenia Polskiej Piłki Ręcznej a tym samym ZPRP. Minister Sportu powinien pan Bańka powinien tą sprawą się zająć.
  Dlaczego "święte krowy"z VIVE nie grają w reprezentacji????Wszystkie reprezentacje w Chorwacji na ME WALCZĄ ze starymi zawodnikami np: Vori ,Karabatic itd a nasze "gwiazdy" odpoczywają zmęczone. To jest poważna sprawa ,tego nie można tolerować.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Ich najważniejsza akcja. Zawodnicy MKS-u Wieluń uratowali mężczyźnie życie

  Brawo,wielkie gratulacje dla Krzysztofa i Pawła za wspaniały wyczyn jakiego dokonali ratując życie człowiekowi.Miał facet szczęście,że trafił na wspaniałych ludzi i piłkarzy ręcznych.Dziwię się działaczom super ligi ,że przez tyle nie powołali tych zawodników do swoich zespołów,przecież Paweł to najwybitniejszy skrzydłowy w Polsce.Szkoda,że nie miałem szczęścia z nimi pracować jako trener/zmienili wtedy klub/.Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów osobistych i sportowych.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Z tym "wiatrem" na jednego skoczka przed Kamilem też Niemcy kombinowali, aby Polaka "ostudzić" "wychłodzić".
  Nie wyszło!!!
  Zrobili pogrzebowe tempo hymnu.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Karol Bielecki do niemieckiego prezydenta: "Chcę otrzymać medal od Lecha Kaczyńskiego"

  Oczywiście ,że Karol Bielecki to najlepszy zawodnik wszechczasów a przede wszystkim Patriota i Polak z krwi i kości.Godnie zachował się nie przyjmująć medal od niemieckiego Prezydenta, To była Karola super inteligentna decyzja .To było jak "gest Kozakiewicza " w Moskwie.Wenta nie był wkur...jak zwykle .! Bo przegraliście z jego drugą ojczyzną- Niemcami .

 • tezkibic napisał/a komentarz do Adam Nawałka: Nie niepokoi mnie brak gola. Zieliński bardzo się rozwinął

  Przesada z Tym Zielinskim. Od niego trzeba wymagać więcej ,jednak Nawałka go tlomaczy .Na boisku w obu meczach pokazał ze ,jeszcze daleko mu do pozytywnych opinii. Lata w poprzek boiska a nie atakuje bramki. On powinien wykorzystać ten motor w d...jeśli go ma. Jeśli na szybkości atakuje bramkę to jeśli nie bramkę to karnego można zrobić. On gra zachowawczo ,pasywnie .To nie moja bajka zawodnika za 5 mili.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Dominatorzy. Vive Tauron Kielce z Pucharem Polski

  Wygranie Pucharu własnego kraju to marzenie zawodników całego świata-najważniejsze!!! Ważniejsze w niektórych krajach niż mistrzostwo kraju okupione wieloma miesiącami gier.Jednak w Polsce trzeba jasno przyznać ma to wartość drugorzędną.
  Wczoraj widoczny był powód,mimo,że ZPRP stara się zrobić z tego święto polskiej piłki ręcznej, więcej było tam działaczy , niż grających tam POLAKÓW !!! Acapella hymn Polski śpiewało w Orlen Wisła Płock zaledwie 5 zawodników a w Vive Tauron Kielce 9 zawodników. Z 55 rzuconych bramek,które widzieliśmy to: 34 światowi zawodnicy a 21 "polskie "bramki w Orlen 2 a w Vive 19.Trzeba przyznać ,że bardzo skromny materiał daje nowemu trenerowi reprezentacji Polski,skoro na tak ważnej imprezie trener może oglądać kilku reprezentantów Polski. Poza tym ile kasy państwowej Orlenu i Tauron wpompowane jest w szkolenie zawodników zagranicznych a nie polskich.Ten skandaliczny obraz nie chciał oglądać nawet Prezes ZPRP pan Kraśnicki bo wie ,że zawodników do Reprezentacji Polski trzeba szukać w bidnych klubach,w których brakuje na stypendia dla zawodników.Po tym finale Pucharu Polski widoczny jest trudny okres odbudowy Reprezentacji Polski.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Tomasz Gollob już po operacji. Nie ma dobrych informacji

  Tomek zawsze ceniłem Twoje wielkie umiejętności jazdy na motorze. Jesteś najlepszym żużlowcem świata. Nie mogę pojąć jaki błąd popełniłeś,po zakończeniu kariery. Wierzę ,że Bóg będzie Cię miał w opiece i tym razem. Życzę Ci skutecznego powrotu do zdrowia i do nas Twoich kibiców.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Bertus Servaas: Odpadliśmy zasłużenie

  Bertus-szkoda mi Cię chłopie bo wiem ,że masz dobre serce dla chłopaków i chciałbyś aby zespół zawsze wygrywał.W sporcie nie zawsze tak jest. W tym meczu prowadzenie 5 bramkami było wielkim wysiłkiem zespołu ,na więcej nie było ich stać. W dwumeczu ale nie tylko , zawodnicy VIVE byli słabsi jak sam stwierdzasz i prawda . W poprzednich meczach też widać było "męczarnie",nie było przyjemności gry. Może ta sielankowa atmosfera ,którą przede wszystkim Ty w ten zespół wprowadzasz jest tego stanu jedną z przyczyn.Prezes powinien czasami porządnie zawodników opiepszyć. To daje nerw w zespole,większą koncentracje na treningach ,mobilizację do pracy a w efekcie lepszą grę w meczu.Jak znam ten zespół to nikt od wielu meczy nie prezentuje swojego najwyższego poziomu a szczególnie Ci najlepsi na ,których powinieneś liczyć.Na pewno jest w tym sporo winy Talanta. Wielki "talent" trenerski to ON nie jest, bo powinien już dawno zespół wprowadzić na normalne tory.Od MŚ upłynęło dużo czasu i "cała" Europa wybitnych zawodników gra swoje ,tylko zawodnicy VIVE nie mogą odnależć formy.I jeszcze jedno najgorsze wyniki daje łączenie stanowisk trenera klubowego i reprezentacji.Nie było tego we Francji, Niemczech ,Hiszpanii czy gdzieś indziej /choć były wyjątki/.Aż się prosi aby ocenić trochę zawodników.Michał po kontuzji nie doszedł do siebie, coś jest innego na rzeczy a gdy On nie rzuci kilku bramek, VIVE nie wygra meczu. Krzysiek nie wytrzymuje tempa meczu.Chrapkowski nie rzuca bramek i nie robi postępów.Bramka też nie jest taka jak by się chciało.O innych dam sobie spoko.Trzymam kciuki na lepsze czasy i zwycięskie granie.Pozdrawiam

 • tezkibic napisał/a komentarz do Piotr Żyła: ustanowiłem nowy rekord Polski, ale czuję, że mogę go jeszcze wyśrubować

  Gratulacje dla Piotra za nowy rekord.Ciąg chłopie dalej,stać Cię na długie loty.Pozdrawiam

 • tezkibic napisał/a komentarz do Sensacyjne doniesienia z Ostrowca Świętokrzyskiego. Mariusz Jurasik trenerem KSZO!

  Brawo Józek.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Lewandowski nie powinien odrzucać oferty polskiego rządu, chodzi o pomoc krajowi!

  Tomaszewski ma 1000% racji. Zdecydowanie uważam ,że Lewandowski POpełnił ŻYCIOWY błąd ,chyba za namową Kucharskiego.Zagrał jak harcerz bawiący się POdchody. POszedł w objęcia Ryżemu-Głównemu Piłkarzowi Europy.Może od niego dostanie europejskie obywatelstwo ale niech nie liczy na to, że Rudy odda mu palmę najlepszego piłkarza.Lewandowski POwinien wiedzieć skąd pochodzi ,gdzie jest jego Ojczyzna.W tej sytuacji nie POwinien dzielić KIBICÓW-POLAKÓW.!!!

 • tezkibic napisał/a komentarz do Artur Siódmiak: Młodość dała się nam we znaki. Wiosną wygramy wszystkie mecze

  Za przegrane z Norwegami,Rosjanami,Brazylią odpowiada "Talent" trenerski i jego Lisy.Jak można przygotować zespół do MS bez gry z kontrataku oraz gry w przewadze i wmawiać zawodnikom,kibicom , że mecze wygramy i awansujemy do drugiej rundy.To tak ,jakby kulawy chciałby wygrać 100 m na MS. Przecież Polacy to naród lubiący wolność,a wolność w piłce ręcznej to swoboda gry w naturalny sposób.Jak bramkarz zatrzymał 18 piłek to dlaczego nie było to wykorzystane na organizacje kontrataku i rzucenia w najprostszy sposób bramek. Zdyscyplinowanie przez trenera zawodników i ograniczenie ich działań tylko do ataku pozycyjnego było podstawowym błędem porażek.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Siedem dekad medali, sukcesów, problemów - Wybrzeże Gdańsk skończyło 70 lat!

  GKS WYBRZEŻE DO LAT 1989 BYŁ KLUBEM MILICYJNYM I NIE MOŻE UTOŻSAMIAĆ SIĘ Z OBECNYM GKS WYBRZEŻE GDAŃSK.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Polska - Rosja. Wielka smuta. Gramy o Puchar Prezydenta

  To japońskie granie"jako-tako"w wydaniu kirgizko-polskim mnie irytuje.Decyzja Prezesa też !!! Trzymanie dwóch" srok za ogon" nie przynosi żadnej korzyści reprezentacji Polski i Vive. Rozwalona reprezentacja ,Vive też nie pozbiera się szybko,bo trener powróci wyeksploatowany,zdruzgotany .W tej grze ,prezentowanej we Francji nie ma nic polskiego: ani waleczności,ani szybkości,ani kontrataku,czy dynamicznych ataków na bramkę."Mielenie" na 15 metrze nic nie daje bez sugestywnego ataku z KAŻDEJ pozycji.Nasi "STARZY" bohaterowie z Vive na czele Lijewskim i spółka zmęczeni a Nikola Karabatić i wielu takich prowadzi zespół do Mistrzostwa. Walczyć a obiecywać walkę to dwie różne sprawy.Porównajmy wczorajszą walkę i odrabianie strat z poprzednimi "charakterkami" chyba 3 lata temu ze Szwecją ---9 bramek.!!! Nie będę podawał zachowań innych zawodników ale porównajmy formę jednego chociażby Chrapkowskiego ,który lepiej grał 3 lata temu niż teraz.Skoro Talant bierze wszystko na" klatę" to czekamy wyjaśnień dlaczego wszyscy zawodnicy oprócz Malchera zagrali na niższym poziomie niż posiadają.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Pożegnanie Stephane'a Antigi z Polską. "Moje serce już zawsze będzie z Tobą!"

  Stephan czyli nasz Stefan.Super zawodnik i młody wielki talent trenerski.Dzięki za multum radosnych przeżyć z reprezentacją Polski.Powodzenia z reprezentacją Kanady. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!!.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.