Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • tezkibic napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jaszka jesli chce zostać na dłuzej w pilce recznej powinien pojechać do Kwidzyna
  wynegocjować stanowisko trenera z myslą za pare lat o stanowisku dyrektora w Szkole Mistrzostwa Sportowrgo i trenera senorow w MTS.Kwidzyń.
  Powodzenia SW

 • tezkibic napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W/W nazwiska nie gwarantują postępow zespołowi.
  Jedyna gwarancja sucesu to zatrudnienie
  Jan Prześlakiwicz.!!!
  Zyczę w Nowym Roku lepszych wynikow dla Wybrzeźa.

 • tezkibic napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdzie jest moj wpis.?

 • tezkibic napisał/a komentarz do MŚ 2019 kobiet. Kim Rasmussen zawieszony do odwołania!

  @tezkibic: Holenderki wygrały chyba 10 meczy pokonują midzy innymi szwedki,dunki,norwzki MS.,rosjanki i w finale hiszpanki.Taki mały kraj -usoirtowiony.Wspaniałe dziewczyny.Wielki wyczyn Mistrzostwo Świata !!

 • tezkibic napisał/a komentarz do Puchar EHF: Opole świętuje! Gwardia z awansem do fazy grupowej

  To jest inna sprawa niź przebieg ostatniego meczu.
  Zarządzanie klubem to nie tylko wypisanie wszystkich dyplomówi i medali zdobytych z zespołami lat minionych.
  Dziwię się trenerom ,źe idą na komrpomitujące transfery trwające kilka lub kilkanascie miesięcy.
  Największym problemem w Azotach jest fatalny sposób zarządzania.
  Azoty potrzebują profesjonalizmu-trenera doświadczonego a nie asystenta.
  Bo potem sterowanie prezesa z tylnego siedzenia kończy się tak jak teraz -klapą.

 • tezkibic napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Skorski popełnił wiele błedow,to z pewnością z powodu jego braku doświadczenia.
  Potęcjał w Azotach jest wielki ale zawodnicy tak indywidualnie jak i zespołowo nie grają na władściwym poziomie.
  Pomijając ten fakt,jeszcze na parę minut przed końcem mozna było uratować i uzyskać pozytywny wynik,ale kolejnym błędem było wysłanie z ławki odsiadującego karę kapitana!!,ktory po 15 sek.i w pierwszym kontakcie wali faceta i wylatuje na kolejną kare.Błędy wspołpracy trenera i zawodnika pogrąźają Azoty.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Apetyt na PGNiG Superligę. Grunwald Poznań celuje w awans

  Zapowiadany awans do Super Ligi był w ubiegłym roku a skończyło się kompromitacją i 9 miejscem,pomimo najlepszego składu w I Lidze.
  Wierzę w zawodników i morze być dobrze, oby "wódz"nie mieszał bezmyślnie składem.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Korona Handball Kielce pod ścianą. Zawodniczki odchodzą, w kasie pustki

  To jest prawdziwe oblicze Wenty.Przed wyborami wszystko cacy a teraz nie może poradzić sobie z dofinansowaniem niewielkiej kwoty z budżetu miasta dla klubu i dziewczyn, które promują Kielce i samego prezydenta.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Dominik Płócienniczak nie żyje. Zginął w wypadku samochodowym

  Najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie z powodu tragicznej śmierci Dominika.
  Zawodnika lubianego przez kibiców,zawodników i działaczy.
  Dominiku
  Spoczywaj w spokoju.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Dotacje na sport w Poznaniu podzielone. Kluby otrzymają ponad 3,5 mln zł

  Inwestowanie Grunwaldu Poznań z TYM SAMYM TRENEREM kolejny sezon nie ma najmniejszego sensu.W ubiegłym sezonie zakontraktowali pół zespołu doświadczonych zawodników z Superligi,SMS i klubów ligowych. Mieli najsilniejszy zespół w lidze,który powinien walczyć o czołowe miejsce lub walkę o Superligę a zajęli kompromitujące 9 /Dziewiąte.!!! miejsce.

 • tezkibic

  Inwestowanie w Grunwald Poznań z TYM TRENEREM nie ma najmniejszego sensu.W ubiegłym sezonie właśnie Grunwald Poznań miał najsilniejszy skład w pierwszej lidze,którzy powinni walczyć o Superligę lub czołowe miejsce w I lidze.Sprowadzili kilku zawodników bardzo doświadczonych z Superligi inni po szkole Mistrzostwa Sportowego oraz ligowych klubów,pomimo tego zajęli kompromitujące 9 /DZIEWIĄTE/miejsce.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Mateusz Piechowski zostaje w Wiśle, a był jedną nogą poza Płockiem

  Dobrze ,ze Piechowski zostaje w Płocku.Ma jeszcze dużo do zrobienia dla klubu i siebie .Ciężką pracą w Orlenie z pewnością poprawi swoje umiejętności.Wejdzie na stałe do reprezentacji a w przyszłości będzie mógł grać w klubach zagranicznych.
  Powodzenia.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Marek Panas: Zwolnienie Przybeckiego to absurd! To Rada Trenerów powinna podać się do dymisji

  Zdziadział ten Panas i nadal nic ciekawego nie jest w stanie zaproponować.A powinien,skoro zależy mu na polskiej piłce ręcznej. Krytykować wszystkich bez wyjątku to przesada, jakieś pozytywne cechy czy sukcesy Ci działacze mają.
  Decyzje przecież podejmuje prezes .Skoro On się umawiał z Przybeckim na zgodę do pracy w Niemczech to powinien słowa dotrzymać.Tzw opinia Rady Trenerów to ściema.
  No i na koniec .
  Do Fan Piłki Ręcznej. Panas zawsze w swoje gniazdo "walił"tak jak i teraz.
  W MŚ 1986 roku jak mnie pamięć nie myli był kapitanem reprezentacji i walnie przyczynił się do zajęcia tak odległego miejsca.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Bogdan Wenta: To mnie wkurza i przeraża. Jestem gotowy, żeby wrócić

  Dwa razy do tej samej wodzy się nie wchodzi !!!
  W Zabrzu jako zawodnik zachował się jak id....a , woda sodowa mu uderzyła ,wpadł w furie zlał wodą sędziów prowadzących spotkanie.
  Został zawieszony pomimo,że grał w Milicyjnym Klubie Sportowym/przysięgał w ZOMO/ a Wybrzeże utraciło Mistrza Polski.Był w konflikcie z ZPRP działaczami ,sędziami oraz redaktorami.
  Jako trener Polski wykonał NAJMOCNIEJSZY KOP w saturator podczas pamiętnego meczu z reprezentacją .
  Zawsze kierował się prywatą w tym celu zmienił obywatelstwo- olał ZPRP i reprezentacje Polski.
  Zmienił obywatelstwo i grał dla Niemiec. Przez rok jako trener prowadził SC Magdeburg, skonfliktował się z dyrektorem Kretzschmarem i go odstawili.
  W tym czasie w Bundeslidze grało z 10 wspaniałych polskich zawodników z Bieleckim, Tkaczykiem .Lijewskimi , Jureckimi i inni zawodnikami ,doskonale wyszkolonymi przez polskich trenerów.
  ZPRP przyjął go na trenera reprezentacji.Z "gotowcami" rozpoczął kiepsko od 10 miejsca na ME. Trzeba wspomnieć ,że z nieznanych powodów??? ,nie powołał do reprezentacji Polski jednego z najlepszych strzelców Bundesligi Piotra Przybeckiego ,zdobywce Mistrzostwo,Puchar Niemiec i EHF a zakończył karierę w 2012 roku. W 2007 roku Wenta zdobył srebrny medal na MS potem już było tylko gorzej ..W roku 2012 nie zakwalifikował się na Igrzyska Olimpijskie w Londynie i zrezygnował z prowadzenia reprezentacji.
  Wątpliwe było przyznanie mu Orderu Odrodzenia Polski wręczone przez Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Bogdan Wenta: To mnie wkurza i przeraża. Jestem gotowy, żeby wrócić

  "Bo jak coś powiem, to może otworzyć się rana i będziemy wszyscy żałować" te słowa Wenty
  przekują ,że jest to człowiek noszący w sobie olbrzymią nienawiść do wszystkich. Liczy się tylko ON.Już w latach jego młodości był skonfliktowany z działaczami,sędziami ZPRP oraz dziennikarzami sportowymi. Został zawieszony za oblanie sędziów wodą w meczu ligowym z Pogonią Zabrze a GKS Wybrzeże utraciło mistrzostwo Polski./GKS Wybrzeże był to Milicyjny Klub Sportowy-przysięgał w ZOMO/Jako zawodnik zrezygnował z reprezentacji Polski i przeniósł się do Niemiec po to, aby pogrążyć Związek i Polską Reprezentacje dla własnych korzyści.Przyjął obywatelstwo Niemiec ,grał w Reprezentacji zdobywając brązowy medal na ME w 1998 r. Pracował jako trener w niemieckim klubem- Magdeburg .Po roku został zwolniony za konflikty z kierownictwem klubu i Federacją. W niemieckich klubach grało wtedy 12 najlepszych polskich zawodników, wychowanków polskich klubów i polskich trenerów.
  Wenta jak na dłoni miał gotowy zespół a ZPRP zaproponował mu posadę trenera./Nie powołał wtedy z niejasnych powodów króla strzelców ligi niemieckiej Piotra Przybeckiego/Z tak doskonałymi zawodnikami jak:
  Bielecki,Jurasik , bracia Lijewscy , Jureccy,Szmal Tkaczyk, Wleklak, Tłuczyński itd przez 8 lat zdobył srebrny medal an MŚ w 2007 r i brązowy medal w 2009 r.
  Zasłynął też jako trener NAJMOCNIEJSZYM KOPEM w saturator z wodą podczas meczu. Z pewnością niezasłużenie otrzymał od Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego Orderu Odrodzenia Polski.
  Nie powinien brany być pod uwagę w wyborach do ZPRP.

 • tezkibic napisał/a komentarz do PGE VIVE wróciło do pracy. Pierwszy trening w 2018 roku za nimi

  JURECKI, LIJEWSKI i spółka VIVE -wesoło to już było.Natomiast oglądanie ME w papciach na fotelu dla takich "grojków" to już nie powinno być wesołe.Połowa "Młodej" Reprezentacji Polski walczyła jak umiała a druga połowa - zawodnicy VIVE- ODPOCZYWAJĄ !!! To przecież Wasza ekipa z trenerem zamieniliście Polskę na Białoruś w ME.Trzeba było udowodnić w meczu z Portugalią,że leży Wam na sercu dobro polskiej piłki ręcznej i Reprezentacji.
  Widzimy na ME w Chorwacji jakie zaangażowanie jest profesjonalnych zawodników Francji,Hiszpanii,Chorwacji,Serbii itd.tylko w zawodnikach VIVE brak profesjonalizmu.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Tomasz Gębala: Nie mogę znieść, gdy ktoś wylewa na mnie pomyje

  To co stało się teraz w Portugalii nie można mieć pretensji tylko do obecnej ekipy.Oczywiście można było i teraz lepiej się przygotować ,lepiej zagrać początek turnieju i popełnić mniej błędów w obronie. Uważam jednak, że młodzi zawodnicy powinni być usprawiedliwieni bo to były ich pierwsze poważna zawody.Należy na problem spojrzeć szerzej.To reprezentacja Tałanta z Lijewskim,Jureckim zamieniła Polskę na Białoruś w Chorwacji.
  O braku Reprezentacji Polski na mapie najlepszych zespołów Europy odpowiedzialni są działacze ZPRP ,który pozwolił VIVE na POdzielenie Reprezentacji Polski.
  Dziś reprezentacja Polski składa się z zawodników Orlen i innych czyli POŁOWA naszych najlepszych zawodników.Wszystkie reprezentacje Europy grają w Chorwacji swoimi najlepszymi zawodnikami.Nie widać zmęczenia u Karabatica, Vorego, Sigurdssona czy innych doświadczonych zawodników ,tylko polskie "gwiazdy"w/g trenera i działaczy VIVE są zmęczeni i oglądają ME w TV siedząc w ciepełku ,w kapciach na fotelu.Oczekujemy od ZPRP na działania dyscyplinujące VIVE itp.


 • tezkibic napisał/a komentarz do Wycięte "Nie Wstydzę Się Jezusa" Roberta Lewandowskiego. TVP pod ostrzałem krytyki

  Spokojnie bez obrażania się. To co robi Robert i w co wierzy to jego sprawa.Jeśli pytacie go o wiarę to Wam odpowiedział. i na tym należy zakończyć dyskusje.
  My możemy go podziwiać.Robert jesteś wielki. Pozdrawiam Cie.


 • tezkibic napisał/a komentarz do Grzegorz Tkaczyk broni Przybeckiego: Spokojnie podejmowałbym decyzje personalne

  Lijewski ,Jurecki VIVE trenerzy i działacze winni rozwalenia Polskiej Piłki Ręcznej a tym samym ZPRP. Minister Sportu powinien pan Bańka powinien tą sprawą się zająć.
  Dlaczego "święte krowy"z VIVE nie grają w reprezentacji????Wszystkie reprezentacje w Chorwacji na ME WALCZĄ ze starymi zawodnikami np: Vori ,Karabatic itd a nasze "gwiazdy" odpoczywają zmęczone. To jest poważna sprawa ,tego nie można tolerować.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Ich najważniejsza akcja. Zawodnicy MKS-u Wieluń uratowali mężczyźnie życie

  Brawo,wielkie gratulacje dla Krzysztofa i Pawła za wspaniały wyczyn jakiego dokonali ratując życie człowiekowi.Miał facet szczęście,że trafił na wspaniałych ludzi i piłkarzy ręcznych.Dziwię się działaczom super ligi ,że przez tyle nie powołali tych zawodników do swoich zespołów,przecież Paweł to najwybitniejszy skrzydłowy w Polsce.Szkoda,że nie miałem szczęścia z nimi pracować jako trener/zmienili wtedy klub/.Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów osobistych i sportowych.

 • tezkibic napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Z tym "wiatrem" na jednego skoczka przed Kamilem też Niemcy kombinowali, aby Polaka "ostudzić" "wychłodzić".
  Nie wyszło!!!
  Zrobili pogrzebowe tempo hymnu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.