Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  W kadrze grają ciągle piłkarze, którzy zawiedli na drugim, kolejnym turnieju. We Włoszech, Niemczech czy Anglii byłoby to nie do pomyślenia. To tylko potwierdza fakt, jak ubogim piłkarsko krajem jesteśmy. Powinniśmy się cieszyć, jeżeli awansujemy na Mundial. Na nic więcej nie liczmy, bo my nie mamy potencjału na nic więcej. Tak jest przez ostatnie 35 lat. To nie przypadek, że nie potrafimy wyjść z grupy. Taki poziom reprezentujemy. Polska z wyjątkiem okresu 1972-82 była zawsze, co najwyżej piłkarskim średniakiem.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  ojtam, ojtam... tenis to mało ważne... piłka nożna to ma zasoby odwrotnie proporcjonalne do wyników... a wyniki każdy widzi jak jest
  siatkówka .... aż się chce płakać. Za to jest 2 mld na TVP ale nie ma na SANEPID w czasach pandemii. Ale mamy cyrki wewnątrz rządowe kto teraz bedzie ministrem a kto nie...
  Cały kraj stoin na głowie...
  Reforma sądownictwa ... sprawy trwają teraz jeszcze dłużej...
  Podatki... ijemy rekordy światowe w ilości powstawania nowych podatków na miesiąc .
  Ale roztropnie opodatkowuje się polaków nei zachodnie koncerny, jeszcze by się obrazili...
  po co kolonii hale sportowe do tenisa?

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Bawię się tenisem od lat i to o czym mówi P. Ostrowski to w 100% nasza polska rzeczywistość... walka z wiatrakami ...
  Tym większe wyrazy uznania i podziwu dla Igi, jej rodziny i całego jej zespołu !!!!

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Z wyjątkiem piłki nożnej, w której nie mamy żadnych osiągnięć, pozostałe dyscypliny, sztab trenerski i zawodnicy są notorycznie niedofinansowani. 2 przykłady poniżej, a jest ich o wile więcej.

  Zanim Małysz zaczął skakać tak, że stało się pożądanym dla polityków zrobić sobie z nim zdjęcie, to chłopak (wtedy) jeździł maluchem na zawody z resztą zawodników i w tym maluchu przebierał się przed zawodami. Brakowało im na wszystko: narty, serwis techniczny, skoczni do trenowania w Polsce.... Jak już politycy zrozumieli, że jedno zdjęcie z Małyszem, to kilka procent głosów w wyborach, to nawet skocznię wybudowali w Wiśle.

  Przykład drugi. Kiedy Raul Lozano zaczął trenować siatkarzy i poszedł z nimi przeprowadzić trening siłowy na COS-ie, to kazał im wyjść i zrezygnował z treningu. Bał się, że na tym sprzęcie, jaki mają do dyspozycji zawodnicy zrobią sobie krzywdę. Potem, kiedy oglądalność meczy nagle skoczyła, to dziwnym trafem wszystkie spółki skarbu państwa chciały być sponsorami, a w ślad za nimi ruszyli politycy z fotografami.

  Życzę Idze, żeby stała się takim Małyszem i takimi siatkarzami. Wygrała kilka szlemów, a wówczas politycy od sportu za możliwość ogrzania się w świetle jej sukcesów wybudują ośrodek jaki jest potrzebny uzdolnionej młodzieży. Póki co, życzę jej hojnego sponsora, bo przez kilka najbliższych lat, o ile nie pójdzie na smoleńską miesięcznicę, nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc i zainteresowanie rządzących.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  FACET to w POLSCE NORMALNE . Moja córka miała doskonałe warunki i wytrzymałość/ po ojcu/ i miała świetnego trenera i znakomite wyniki na 400 m i co ? Trener za godzinę zajęć dostawał chyba 4 zł za godzinę. Wyjechał z żoną do Hiszpanii , gdzie za to samo miał DUUUŻO WIĘCEJ . I córka z koleżankami została bez trenera. A piłka nozna, a proszę ok 30 lat wstecz w Jadze sami chłopcy z białostockiego i chyba jeden z Gdańska , a dziś w składzie 1-3 z Polski , zero z podlaskiego . To kto wytrenował tych piłkarzy ? NIE POLSCY TRENERZY. Legia podobnie , ilu chłopaków z Warszawy gra w Legii ? Przecież ci obcy to 99 sort piłkarzy . Co nagle w Polsce zabrakło talentów , typu Lubański, Brychczy , Lewandowski.
  Gdyby Lewy , Szczęsny, Milik grali w Polsce to by przepadli

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Żałosne jest to, że media informują o gratulacjach od Premiera, Prezydenta i jakiegoś tam ministra Glińskiego udzielającego w związku z wygraną wywiadu telewizyjnego mówiąc o sukcesie polskiego sportu. Wszyscy mają nieodpartą potrzebę dołączenia się do sukcesu, do którego nic nie dołożyli. To nie jest sukces polskiego sportu, a Igi Świątek. Państwo polskie tylko zainkasuje kasę z podatków za wygraną, nie inwestując nic! Po prostu ku...two!

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Pan Gliński powiedział wczoraj że to nie jest triumf tylko Igi Świątek ale triumf polskiego sportu !! Nie panie ministrze to jest sukces tej dziewczyny tylko i wyłącznie !!!

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  BZDURY NA RESORACH !! Jak mozna kochać kogoś kto jako trener , selekcjoner , niczego nie osiągnął , a reprezentacja gdyby nie Lewandowski , Błaszczykowski , Glik , Grosicki , Szczesny czy Fabiański nie reprezentowała by sobą nic !! Gra do tyłù , brak agresji , walki , determinacji i motywacji , to moim zdaniem grzechy główne tego trenera i podejrzewam ze gdyby nie Boniek , który chciał mieć na tym stanowisku podwładnego , to Brzeczek pewnie nigdy by kadry nie prowadził .. Dojdzie w końcu do tego że wygrane z Maltą , Cyprem czy Kazachstanem urosną do rangi Świeta Narodowego !! .. Moim zdaniem jedynym wyjsciem z kryzysu reprezentacji , jest zatrudnienie zagranicznego trenera , Niemca , Hiszpana , Anglika czy Włocha , z zupełnie inną mentalnością , który nie pozwoli PZPN wtracać sie w selekcję , taktykę i skład , trenera z inną niż polskie podejsciem do wymagań ,
  odpowiedzialnosci i zaangazowania graczy . Dopiero wòwczas mozemy spodziewać się lepszej kadry , ì snuć plany na przyszłosć ..

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Do tej pory jedyne co Brzęczek musiał, to nie spaść do I ligi. Ten człowiek jako trener nie zmierzył się z żadnymi wyzwaniami. Do czasu repry miał zwykłą drużynę, a nie bandę pretensjonalnych gwiazdeczek, wiedzących lepiej od trenera. On po prostu nie ma doświadczenia, nie ma wystarczającej praktyki, a w związku z tym nie nabył cech odpowiednich dla selekcjonera rozstawiającego nasze gwiazdeczki. Posadę zawdzięcza tylko znajomości z Bońkiem, niczemu więcej.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Brzęczek to solidny trener, ale na ligę, gdzie ma piłkarzy codziennie i zna ich dobre czy złe strony. Wtedy potrafi to jakoś sensownie poukładać. Natomiast trener kadry musi opierać swoje decyzje na krótkich zgrupowaniach. Musi być gościem, dla którego piłkarze będą chcieli grać i przekraczać swoje możliwości. Do tego musi mieć wizję gry zrozumiałą dla zawodników. Kadra wygląda na boisku jak grupa przypadkowych osób, a przecież to są zawodnicy grający w dobrych, zagranicznych klubach. W reprezentacji tego potencjału zupełnie nie widać. Materiał jest dobry, ale krawiec trzecioligowy i efekty są jakie są. Przeciętność.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Ten człowiek ma zapisane w genach, żeby tylko nie przegrać i tym zabija sens tej pięknej i prostej gry.Nie lubię takich ludzi.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Nie lubią go i nie kochają bo nie daje powodów żeby kibice kierowali swoje pozytywne emocje w jego kierunku. Zaraz po Bońku jest najgorszym trenerem od wielu,wielu lat.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Bonie był chyba najgorszym trenerem w powojennej historii Polski i wybierając Brzęczka miał nadzieję,że ten go zluzuje na najgorszym miejscu. Boniek wredota zrobił to z premedytacją.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  W interesie polskiej piłki leży zwolnienie Brzęczka. I nie dlatego, że Wuja, nie dlatego, że ze wsi tylko dlatego, że w jego wypowiedziach widać brak rozumienia piłki, co równie dobrze widać też na boisku. Nie sądzę jednak by Boniek przyznał się do błędu, więc na mistrzostwa pojedziemy zdani na dobrą formę zawodników i szczęście, co nie wyklucza oczywiście szans na sukces, ale z dobrym trenerem byłyby one większe.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  ile on ma wzrostu ? 150 cm? Kurdupel i do tego buc wsiowy. won

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Bo jest symbolem przeciętności i bylejakości polskiej piłki. Był marnym drewnianym piłkarzem i jest równie marnym trenerem bez żadnych osiągnięć. Żadnej poważnej reprezentacji nie zostaje trenerem jakiś amator bez rzetelnej wiedzy i doświadczenia w poważnej piłce.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Co hieny h.. was już strzela? banda nieudaczników! Wybrali go ludzie co mają pojęcia o piłce a nie jakiś Seba Kurad czy Janek niedowartościowane klauny za klawiatury

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Kierowca autobusu i człowiek skompromitowany zażyłościami z Fryzjerem. Zero osiągnięć trenerskich w polskiej piłce klubowej. Polski Mourinho wypływa na szerokie wody i wzorem The Special One zostanie trenerskim geniuszem. Mioduski chyba po meczu z Górnikiem naćpał się.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Trener na lata, najlepszy do realizacji długofalowego projektu.
  Razem z trenerem do dymisji powinien podać się też utrefiony pudel, bo to on się najbardziej kompromituje.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  A tak na marginesie, kibicuję od 60 lat tylko jednej drużynie ... Górnikowi Zabrze !!!!!!!!!

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  No coz.
  Wstyd. Jezeli trener jest zadowolony to znaczy, ze potrzebuje spotkan z psychiatra.
  Normalnie wstyd.
  ToJaDyzma wybralbym lepsza taktyke. Chociaz z honorem moglbym glowe nosic.
  Tymczasem cala polska pilka powinna sie obudzic. PZPN powinien zakazac sprowadzania pilkarzy z zagranicy.
  Wstyd.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Czego pan chce panie Pol ? Przeciez mamy polska mysl trenerska z ktorej prezes jest zadowolony.Od lat pisze ze nasi kopacze nie potrafia sie nauczyc techniki pilkarskiej a trenerzy taktyki.To co prezentuje pan Brzdeczek jest masakryczne i nigdy nie zrozumie ze trener cieszy sie z przegranej.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  mam szacunek do Brzeczka jako trenera, ale jak mozna mowic po meczu ze sie wiedzialo ze Holendrzy sa mocniejsi w kazdym aspekcie to szkoda w ogole na boisko wychodzic. Ja proponuje prezesowi PZPN powaznie sie zastanowic czy to ma sens, bo Glik i Lewy juz mlodsi nie beda, a powiem szczerze ze my kadrowo, wcale nie jestesmy SLABI. Ci zawodnicy z odpowiednim wodzem są wstanie zrobić coś na co kibice czekaja. Nasi pilkarze nie sa do diabla tak slabi zeby grac tak jak to wyglada! Nioe widac żadnego progresu wiec tu duzo rzeczy nie gra! Ta druzyna potrzebuje czegos ekstra a od sztabu szkoleniowego na moje tego nie dostala! Nie mozna na to patrzec! Mozna przegrac 3-0 ale trzeba widziec ze cos sie tworzy! Ze druzyna ma swoj charakter i pomysl! A zawodnicy widze ze chca, ale nie ma tam pomyslu.....Szkoda mi ich bo kadrowo i nikt mi nie wmowi, mamy najlepsza kadre zawodnikow z potencjalem ! Taka Grecja keidys zrobila mistrza europy i nikt mi nie powie ze miala wiecej jakosci niz obecni zawodnicy powolywani do kadry. Do powolan nie ma co sie przyczepiac, natomiast do takiego pomyslu na reprezentacje, ja pomyslu nie widze i licze ze prezes Boniek sie obudzi i nie straci dla zawodnikow tego czasu. Dla mnie osobiscie to spotkanie to powinien byc szybki koniec wspolpracy ze sztabem szkoleniowym jaki jest obecnie.

 • Mirko Mielewczyk lubi Komentarz

  Przypominam, że mamy trenera z EKSTRAKLASY , czyli ligi którą przescignął Kazachstan a jej mistrza leją kluby z Luksemburga, Cypru czy innego Gibraltaru... Taką więc mamy taktykę i strategię . Gdyby nie to, że trafił się nam jak ślepej kurze ziarno piłkarski samorodek w postaci Roberta Lewandowskiego, dzięki któremu awansowalismy na kilka turnieji wielkiej rangi to dziś reprezentacja byłaby na poziomie Łotwy czy Estonii...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.