Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Lucyna Zygmunt: Trzeba stanąć na głowie, żeby się wzmocnić

  gruby ty to naprawdę z jakiejś innej bajki jesteś chyba z teletubisiów . Wszyscy by chcieli SL w Sączu tylko na innych zasadach rzetelnie prowadzony klub bez zakłamania, oszustw ,komorników, wf na treningach mogę wymieniać tak cały dzień . Przy pani 3 w 1 tak się nie da, wszyscy uciekają włącznie ze sponsorami bo wiedza co się dzieje w klubie na jakich zasadach jest to wszystko prowadzone " może się uda , wydoić i kopnąć w d..e, wszyscy macie oddawać mi pokłony bo jestem. Lubie piłkę ręczną ale jak dla mnie i z tego co czytam też dla innych ludzi powinno to wszystko już dawno pie....................... Twoje argumenty i koloryzowanie tej całej sytuacji jest chore

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid - MKS: bez niespodzianki na inaugurację. Punkty mistrzyń kraju

  Kilka słów prawdy i gruby Tadi już nie pisze hehehehehehe żenada

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid z Pucharem Prezydenta

  To są tylko sparingi które o niczym nie świadczą. Co do cudu to raczej tylko wzmocnienia bo na szkoleniowy to bym nie liczył hehehe. Mógł byś sprecyzować " stare długi " bo to ciekawe kogo teraz obarczy się winą jeżeli O.B. nie przystąpi do superligi

 • rudyrudyrudy otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Transferowe niewypały i rozczarowania PGNiG Superligi Mężczyzn w sezonie 2015/16

  hehehe zazwyczaj ci którzy opisują na forach swoje życie w ten sposób i są tak zadowoleni z życia to tak naprawdę trole które dowartościowują się poprzez pisanie komentarzy i szydzenie z innych bo w realnym życiu są po prostu cieniasami z kompleksami. Jeszcze coś jak byś był tak zadowolony z życia to nie siedział byś całymi dniami na S F i pisał głupoty, emanuje od ciebie złość i agresja, człowiek zadowolony z życia nie traci 3/4 ( owego życia ) na necie i forach nie pisze jaki jest zajebisty ( to po prostu kompleksy wywołane życiem w realu ) . A najśmieszniejsze jest to jak się chwalisz że skończyłeś studia heheheheheh jaki ty mądry jesteś i jaki piękny heheheh ja myślałem że ty po podstawówce wnioskując po twoich ograniczonych postach i znajomości geografii. Pozdro lamie

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid Nowy Sącz rozpoczęła przygotowania - są nowe twarze

  To nie wścieklizna tylko odpowiedz na to co się dzieje w N S. Niektórzy myślą że mogą wszystko tylko nie zwracają uwagi na jednostki które wykorzystują i zastraszają żeby osiągnąć swój cel ( są to zawodniczki i ludzie z obozu pracy ) teraz te osoby wyrażają zwoje niezadowolenie i frustracje bo wiedzą i odczuli na swojej skórze jak jest naprawdę a czytając takie artykuły przecierają oczy i nie dowierzają .Co do kibiców w Sączu są normalni. ;-)

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Co dalej z Olimpią-Beskidem Nowy Sącz? "Na pewno będziemy grać w Superlidze"

  Witam Tadi od jakiegoś czasu postanowiłem nie reagować na twoje komentarze bo wykraczały ( tylko trochę ) poza obszary racjonalnego myślenia ale ten dzisiejszy pobił wszystko. Z Twojego komentarza wnioskuje że przykładowo w Lubinie gdzie jest Trenerką B. Karkut plaga kontuzji którą zaliczyło w tym roku Zagłębie, winą jest złe prowadzenie drużyny ( nie urozmaicone treningi ) i pani" Z" wprowadziła nowatorski sposób treningów . Zlituj się ciekawe ile za pisane tych bzdur Ci płacą bo każdy kto choć trochę interesuje się piłką ręczną w N.S. wie że piszesz pierdoły . Co do juniorek to było wiele talentów które by spokojnie mogły grać w super lidze ale coś albo ktoś ich od tego odstraszył

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid - MKS Selgros: Mistrzynie poległy w Nowym Sączu. Sensacyjne zwycięstwo Góralek!

  Niby z jakich powodów nie było takiej obrony???? rozwiń temat. Ola jest raczej nie wysoka, atletką raczej nie jest bazuje na szybkości i mobilności w grze. Jest bardzo perspektywiczną zawodniczka ale na tą chwilę nie jest lepsza w obronie niż np. Agnieszka czy Pycia wiec ustawinie jej na środku nie było wyciągnięciem asa z rękawa. (A co to ustawienie jest warte - kto ma oczy ten widzi.) Mogę polecić dobrego okulistę jeżeli chcesz. Jeszcze jedno, jeżeli jesteś takim znawcą co zaważyło akurat w tym meczu na to że Ola została przesunięta na środek???

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Olimpia-Beskid - MKS Selgros: Mistrzynie poległy w Nowym Sączu. Sensacyjne zwycięstwo Góralek!

  Po raz kolejny sprawdził się pomysł z ustawieniem Oli Stokłosy na środku obrony hehehehehhehe . po raz kolejny ???????? szkoda że z Ruchem nie było tego ustawienia czy w poprzednich kilkunastu meczach. Gdyby nie dziewczyny i ich wola walki to żadne ustawienie by nie pomogło, Te dziewczyny naprawdę zasługują na od 4 do 6 miejsca w tabeli ale w piłce ręcznej duży wpływ na zawody ma też trener zespołu który przygotowuje zawodniczki do zawodów, powinien mieć przegląd boiska, czytać grę i reagować w niektórych sytuacjach. Najwidoczniej pani trener przysneła dzisiaj na meczu i obudziła się po 60 min ku swojemu zdziwieniu zorientowała się że dziewczyny wygrały same zawody.Tylko tak dalej . Brawo dziewczyny szacun .

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Pogrom w Chorzowie. Ruch dał lekcję Olimpii

  Tadi jak ja lubię Twoje komentarze hehehe .
  1) Nikt o zdrowych zmysłach nie chciał mieć nic wspólnego z panią z. w dwójce woleli rozwiązać drużynę niż połączyć się z tą kobietą.
  2) Po co opowiada p. trenerka że uratowała klub po poprzednim zarządzie i znalazła głównego sponsora ? ten sponsor nie zrobił dla tego klubu nic i bida aż piszczy.
  3) Skoro ten klub jest niskobudżetowy to po co wydaje się po 60 tysi na jakieś niewypały a później płacze że nie ma pieniędzy.
  4) Jeżeli pieniądze z dotacji maja być tak rozdysponowane jak dotąd to O.B. nie powinna dostać żadnych kasy . Można spełniać swoje chore ambicje ( nieudolnie ) ale za swoje pieniądze a nie bawić się wydawać na jakieś głupoty i totalne niewypały ( transfery ) i jeszcze mieć za to płacone a to wszystko idzie z pieniędzy podatników dać te pieniądze na inne dyscypliny a ta pani jak chce to niech się realizuje za swoje

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Lucyna Zygmunt: Przed nami bardzo dużo ciężkiej pracy

  ta cała otoczka którą stwarzasz wokół O.B.to szopka. Ostatnio pisałeś że w klubie nie ma kasy i trzeba to jakoś przetrzymać a teraz że są pieniądze na wypłaty i może coś ekstra dostaną dziewczyny ??? może jakiś sponsor ???
  Nie ogarniasz już tego co piszesz gubisz się we własnych bajeczkach . przestań robić z ludzi debili

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Lucyna Zygmunt: Przed nami bardzo dużo ciężkiej pracy

  Ale co mają lokalne media, kibice i galicyjscy sknerzy do przygotowaniem drużyny do poszczególnych meczów. Wszyscy wiedzą o tym że w N. Sączu jest małe zainteresowanie piłką ręczną nad czym bardzo ubolewam. Z Twojego postu wynika że pani trener jest nie zadowolona postawą mediów itd. i za karę stwierdziła że treningi będą ale bez taktyki, niech sobie dziewczyny same dają radę.Stwierdzenie że Sącz nie zasługuje na mocną drużynę jest śmieszne bo my mamy dobrą drużynę tylko jest prowadzona przez nieodpowiednie osoby ( nie kompetentne ).
  Najlepsze na koniec ( Chyba, że chcesz się włączyć i pomóc O.B? W sytuacji, w jakiej są każdą pomoc przyjmą z otwartymi ramionami.) pomoc O.B. jak najbardziej współpraca z zarządem nigdy w życiu.

 • rudyrudyrudy napisał/a komentarz do Lucyna Zygmunt: Przed nami bardzo dużo ciężkiej pracy

  Jeszcze bardzo dużo pracy przed O.B. zwłaszcza pasowało by wdrożyć jakąś taktykę do gry bo jak na razie to jest zero jakiejkolwiek taktyki nie wykorzystuje się za grosz umiejętności i warunków fizycznych zawodniczek np. ( Ukrainki). Licząc na ambicję i wolę walki zawodniczek można było grać w juniorce co najwyżej a nie w super lidze, trzeba pomóc zawodniczkom a nie liczyć że jak kiedyś się udało to teraz może też

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.