Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • bella1960 lubi Komentarz

  Może wpuścić ją do klatki z Najmanem. Miałby wreszcie z 30% szansy na wygraną. No może 20%, staruszka na zapalczywą wygląda.

 • bella1960 lubi Komentarz

  Medalikarz spadaj na stałe do Wielunia. I nie plugaw dalej swojego rodzinnego miasta!

 • bella1960 napisał/a komentarz do Danielle Collins - Iga Świątek

  No to zmieniamy trenera :)

 • bella1960 napisał/a komentarz do Danielle Collins - Iga Świątek

  No to zmieniamy trenera :)

 • bella1960 napisał/a komentarz do Fabio Cannavaro i jego gra. Wiemy już, dlaczego zgłosił się do PZPN

  Piłka nożna i cała jej organizacyjna otoczka to MAFIA. Układy personalne i ogromne pieniądze a wszystko poza kontrolą państwa i służb.
  Ciekawe swoją drogą ,że nikt tym się jeszcze nie zainteresował?!!

 • bella1960 lubi Komentarz

  To jest propaganda. I nie chodzi o wojsko, lecz o pisanie i pieniądze za pokazanie się w mundurze.
  Jedna lekkoatletka odchorowała noszenie munduru i karabina.
  Ciekawe czy nowego żołnierza/żołnierkę wyślą na granicę lub na prawdziwą skcję. Skończy się pewnie na nagłośnionej ciekawostce w gazecie/SF. Później napiszą (trochę na żarty), że szeregowa pobiegła i może dobiegła do mety ;)
  Kiedyś w ten sposób niektórzy byli w klubach wojskowych i milicyjnych. Pewnie są tacy, którzy nadal mają kłopoty właśnie z tego sportowego/milicyjnego powodu?

 • bella1960 napisał/a komentarz do Reprezentantka Polski wstąpiła do wojska. "Mundur nigdy nie ciąży"

  Oj jak wspaniale. Ciekawe , który z kolegów będzie za nią walił służby i obsługiwał sprzęt, gdy ona będzie na treningach, zgrupowaniach i zawodach. Od komuny jest to obciążenie dla wojska. Sportowców wciska się na etaty i za kasę państwowa wyrabiają sobie emeryturki.

 • bella1960 napisał/a komentarz do Jedno pytanie. Przerwali od razu konferencję

  Nie mógł wygrać apelacji bo takiej nie było. On się tylko ODWOŁAŁ od decyzji o zakazie wjazdu do Australii. Teraz można złożyć apelację na decyzję sądu, który uchylił decyzje straży granicznej.
  Tzw. dziennikarze bezkrytycznie powtarzają frazy wypowiedziane przez ignorantów i wprowadzają NAS w błąd.

 • bella1960 napisał/a komentarz do Trwa dramat Djokovicia. Rodzina grzmi

  Wielki Mistrz i jeszcze większy bufon oraz arogancki dupek.

 • bella1960 napisał/a komentarz do Liga Narodów według nowego formatu. Reprezentacja Polski siatkarzy poznała terminarz i rywali

  No system nie daj się! W trzech turniejach zagramy 3x z Bułgarią i Serbią, po 2 x z Kanadą, Włochami i Iranem , za to w ogóle nie zagramy z Japonią. O co tu kaman?

 • bella1960 napisał/a komentarz do Kryzys w Asseco Resovii Rzeszów. "Nie ma sensu szukać pozytywów, bo ich nie ma"

  To nie kryzys , to tylko bufon drzyzga!

 • bella1960 napisał/a komentarz do Wybitny piłkarz i aktor. Dokładnie 100 lat temu urodził się Marian Łącz

  Pan Łącz to dla mnie ikona, natomiast autor tego "artykułu".... do szkoły i uczyć się języka polskiego.

 • bella1960 napisał/a komentarz do Małysz wzywa dyrektora PŚ do wyjaśnień. "To jest lekka przesada"

  Po co się szarpać o Klimka i tak nie skoczy powyżej 111 m. Młodzi są lepsi od niego i z perspektywa na dalsze lata.

 • bella1960 lubi Komentarz

  I właśnie tu jest problem że naszym gwiazdom płci żeńskiej, płaci się duże pieniądze, a oczekują większych, chcą być traktowane na równi z mężczyznami, tylko że my oczekujemy również wyników na miarę męskich. Może najpierw wyniki a później kasa? Liga, jak również reprezentacja nie może się niczym wykazać ale oczekiwania finansowe podobne jak naszych kopyciarzy!

 • bella1960 lubi Komentarz

  Na poziom jaki prezentują i 10 000 byłoby za dużo.

 • bella1960 lubi Komentarz

  W tych rozgrywkach działa zasada wolnego rynku. Po prostu więcej bogatych sponsorów jest w lidze męskiej, to to jest też związane z oglądalnością. Dzielą te pieniądze, które wyrobiła dana liga. Czy kobiety w lidze piłkarskiej zarabiają tyle samo co faceci?
  Nie szukajmy winy w PLS, tylko niech kobiety postarają się o taką samą oglądalność co mają mężczyźni to i sponsorzy będą płacić za reklamy tyle samo, a na koniec nagrody będą takie same.
  Mowa o równouprawnieniu, ale tylko tam gdzie kobiety mają gorzej. Dlaczego nie ma równouprawnienia w prawach emerytalnych. Mężczyźni muszą dłużej pracować, a statystycznie żyją 5 lat krócej (czyli średnio na emeryturze są 10 lat krócej). To jest równouprawnienie. Zrównajmy wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn. Tu pewnie poparcia ze strony kobiet nie znajdę w walce o równouprawnienie.

 • bella1960 lubi Komentarz

  tylko ile osob oglada zenska, a ile meska siatkowke?

  tak samo jest z pilka nozna.

  Dziekuje za uwage

 • bella1960 lubi Komentarz

  Widzę tylko jedno rozwiązanie, skoro są sobie równi, na koniec powinien być mecz o wszystko między mistrzem męskiej i kobiecej siatkówki, zwycięzca zgarnia cale 150 tys.

 • bella1960 lubi Komentarz

  Sprawa jest prosta jak w piłce nożnej, zapelnijcie stadion a będziecie zarabiały tyle co mężczyźni

 • bella1960 lubi Komentarz

  To może np.polskie piłkarki nożne powinny otrzymywać takie same gaże,jak faceci? Nawet biorąc pod uwagę słaby poziom naszej piłki męskiej - to tą żeńską trudno nawet starać się porównać. Ten współczynnik biznesowy musi być istotny,bo nagle wyłonią się jakieś kobitki ze sportów niszowych,nietelewizyjnych itp. i w ramach równouprawnienia zażyczą sobie takich gaż jak najlepiej zarabiający faceci w sporcie. Brak logiki i życiowego podejścia. Jeżeli w mojej firmie kobieta jest w stanie zrobić lepszą robotę niż facet - to nie mam z tym problemu -otrzymuje większą gażę......

 • bella1960 lubi Komentarz

  Równość kończy się tam gdzie facet jako hydraulik czyści zapchany kibel. Jak czytam o braku równości pomiędzy kobietami i mężczyznami to śmiech tworzy mi zajady. Sponsor chce wydać x zł na kobiecy sport a y zł na męski i tyle. Bezinteresownie tego nie robi. Ocenił, że męski to lepszy biznes i już. Może jak już o równość Pani Wołosz chce walczyć to niech wyrówna wynagrodzenia w branży porno:) co, tam to kobiety mogą więcej zarabiać?

 • bella1960 lubi Komentarz

  "...o wysokości nagród i ich podziale decyduje algorytm, który bazuje na przychodach generowanych przez dane rozgrywki. Z tego algorytmu wynika, że drużyny męskie generują zdecydowanie większe przychody niż liga kobieca i że gdyby było odwrotnie to w żeńskich rozgrywkach nagroda byłaby wyższa. Taka zasada funkcjonuje ponoć od wielu sezonów, a akcjonariusze, czyli wszystkie męskie i żeńskie kluby, o niej wiedzą."

  No i po co ten cały szum? Wszystko jest wyjaśnione i robienie zadymy o niesprawiedliwości i nierówności to po prostu żenada.

 • bella1960 lubi Komentarz

  Jaka praca taka placa .Kochane Panie jak zdobedzecie zloty medal MS pare medali ME i LN to gwarantuje wam ze mniej niz Panowie nie dostaniecie .Nie ukrywajmy to ze nasza liga Panow jest teraz jedna najlepszych na swiecie jest nie watpliwa zasluga reprezentacji Narodowej .To reprezentacja Narodowa swoimi sukcesami uczynila z siatkowki sport numer 2 w Polsce po pilce noznej .Wiec mile do dziela nie strzelach fochow tylko brac sie granie .Sam sie przzynam ze lige kobiet nie ogladam wcale do jakiegos czasu ogladalem mecze reprezentacji kobiet ale ostatnio nia da sie i tego ogladac

 • bella1960 lubi Komentarz

  Zapytam się tych oburzonych. Kto przynosi większy zysk? Mężczyźni czy kobiety? Ilu będzie kibiców na meczu np. piłki nożnej mężczyzn, a ilu na meczu kobiet? Łapiecie teraz o co chodzi? Kto przynosi większy zysk, więcej też zarabia! I nie jest to jakaś dyskryminacja! To jest sport wymierny, więc i zarobek adekwatny do zysku. Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, dołożyć z prywatnej kieszeni do nagrody dla tych pań.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.