Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Robert Z38 napisał/a komentarz do Kim Rasmussen: Wybór szesnastki był nie lada wyzwaniem

  Niezapomniana lekcja?? O czym on mówi. Przecież jedziemy tam by awansować do 8 a nie się uczyć. Pominięcie Jochymek i Kołodziejskiej odbije się czkawką, ponieważ młodzież nic nie wniesie a Kocela jest po kontuzji, natomiast Zalewska jest tylko poprawna, nic więcej.

 • Robert Z38 napisał/a komentarz do MŚ 2015: Znamy kadrę Polski na turniej w Danii!

  Sorry, ale uzasadnienie trenera dotyczące wyboru m.in. skrzydłowych na MŚ, że młode dziewczyny będą zdobywały doświadczenie mnie nie przekonuje, co więcej jest nieprofesjonalne, ponieważ wybiera się najlepszych i w formie a w tym przypadku tak nie było. Co Kołodziejska miałaby zrobić więcej, przypominam jest liderem klasyfikacji strzelczyń, a do tego grała w eliminacjach i przyczyniła się do awansu? Łabuda na ten moment to porażka, w lidze zarówno w obronie jak i ataku nic, z Czarnogórą zero goli + błędy w obronie. Mamy awansować do "8" czy ogrywać młodzież bez przesady, ale widać trener nie uczy się na błędach, patrz ME, też młode nic nie dały.

 • Robert Z38 lubi Komentarz

  Już w 28 Marty nie było chyba charakter albo jakieś inne Ale nie odpowiada trenerowi podobnie jest według mnie z Moniką M. Co do powołań to niestety na lewe skrzydło większego wyboru po prostu nie było bo albo pozostały dziewczyny młode albo już nie grające w kadrze jak choćby Rolcia. Nie dziwię się ze nie ma Agenta ale jest bez formy i trzeba to powiedzieć że przegrywa z powołanymi nawet z ledwo wracającej Koci. Koło też wyboru nie pozostawało można było pomyśleć o Kamili ale jej też brakowało w powołaniach. Druga linia bez zaskoczenia Olka jest tylko dzięki lewej ręce. Widać brak Marty bo z całym szacunkiem dla Klaudia czy Olki to one wybitnymi obrońcami nie są. Co do prawego skrzydła to Aneta chyba jest tylko tu dzięki swojej szybkości w klubie przegrywa z Kaska i ogólnie sezon mało udany dla niej. Oki zgodzę się ze Kaśka K. nie broni ale w ataku gra najlepiej ze wszystkich skrzydłowych i też mnie dziwi jej brak bo nie wiem czy Aneta jest dużo lepszym obrońcą od niej. Bramka bez zaskoczenia Werka trzyma klasę w klubie a Anka trzyma się mocno w reprezentacji. Dwa miejsce są jeszcze na walizkach więc pewnie jedno zajmie Iza. Cóż dla mnie pozostaje trzymać kciuki za dziewczyny i liczyć że to ostanie powołanie Pana Trenera Kima:)

 • Robert Z38 lubi Komentarz

  Sprawdzam bramkarki i widzę, że nie ma Prudzienicy dla mnie duże zaskoczenie na plus. Jednak schodzę dalej i co widzę ? Brak Kołodziejskiej to jest jakieś nieporozumienie. Co musiałaby zrobić ta dziewczyna by pojechać na Mistrzostwa?

 • Robert Z38 lubi Komentarz

  Łabuda???

 • Robert Z38 lubi Komentarz

  Dziwi brak Kołodziejskiej, gra w lidze bardzo dobrze...

 • Robert Z38 został fanem tagów: Piłka Ręczna Koszalin, Legia Warszawa

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.