Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Nie wyrzucą Janowskiego z Grand Prix. Będzie nowelizacja artykułu o kadrze

  tych przykładów ułaskawień Sparty już nikt chyba nie liczy...

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Zawieszony menedżer już nie będzie mógł udawać mechanika. Poważniejsze sankcje za alkohol

  Z dedykacją do wszystkich podających Kloc, Rusko i Spartę za przykład wzoru profesjonalnie prowadzonego klubu. Chyba nikomu innemu nie starczyłoby tupetu i braku wstydu, żeby zdecydować się na zagrania takie jak Śledź. Chyba tylko po Rusko trzeba tyle sprzątać w regulaminie , normalnemu podobne rzeczy by do głowy nie przyszły. Kiedyś Sparta zdobędzie mistrzostwo, oby do tego czasu Rusko nie zalał szlamem polskiej ligi żużlowej.

 • MeeR lubi Komentarz

  Żenujące zachowanie PZM
  Jsk można pomagac komuś kto dopuścił sie jawnie przestępstwa
  Masakra

 • MeeR lubi Komentarz

  Chwila, chwila... Jak to należy rozumieć Panowie z PZM? Mam to rozumieć, że nie ważne czy medal tan został zdobyty "czysto" bez cienia wątpliwości czy jest to... drugorzędne? Jestem ciekawy czy takie samo zdanie mielibyście gdyby na miejscu Drabika był jakiś..."zagraniczniak", a Polak byłby...drugi! Jak znam życie wszyscy by krzyczeli zabrać jemu medal i przyznać Polakowi! No to jak to jest?!:)) Gramy czysto czy nie...???!:)) Chcemy mieć mistrza "czystego" czy za, którym będą się ciągnęły... wątpliwości???

 • MeeR lubi Komentarz

  PZM nie chce zaszkodzić Drabikowi ale innym to już tak. Jeśli wziął doping to medal powinien być mu odebrany i przyznany temu kto zajął 2 miejsce w IMŚJ . Pomyślcie jak taki zawodnik się poczuje jeśli dowie się, że jego kolega z toru brał doping a mimo to nie zostanie mu odebrany medal, który powinien iść w ręce tego kto grał fair .

 • MeeR lubi Komentarz

  W tym chorym kraju, to niedługo jak policja kogoś złapie na alkomat, będzie klienta bronić w sądzie, że niby nieświadomie nałoił się poprzedniego dnia.

 • MeeR lubi Komentarz

  Idąc tym tokiem myślenia, degradacja ROW-u i odebranie im punktów było niewłaściwe...
  PZM niech się nie martwi. Tytuł IMŚJ pozostanie w Polsce, wice również. Przynajmniej uczciwie wywalczone punkty na torze.

 • MeeR lubi Komentarz

  PZM chce pomóc, bo we Wrocławiu jest pan Rusko, a to przecież dobry znajomy prezesa Witkowskiego.
  Dudek, Grisza też są utalentowani i czy im PZM pomagał ?
  Ten WTS zaczyna wszystkich wkurzać.

 • MeeR lubi Komentarz

  Co za bzdura. Kara powinna byś od dnia badania. Jeżeli faktycznie Drabik złamał zasady. Wygląda na to ze PZM toteż banda kombinatorów.

 • MeeR lubi Komentarz

  przedstawiciel POLADA specjalnie przyjedzie na zgrupowanie kadry, a nie na zgrupowanie Sparty, żeby WTS mógł dalej oszukiwać, a inni poinstruowani już nie... wszystko w naszym żużlu jest ustawiane pod Klocuchów, ten klub stoi ponad wszystkim, jako jedyny ma przyzwolenie na nieprzestrzeganie zasad fair play, jest bezkarny, inni niestety muszą przestrzegać zasad i będą przeszkoleni, WTS jest z fair play zwolniony

 • MeeR lubi Komentarz

  Skoro przepisy byly jasne i kazdy musial je znac to po co przedstawiciel POLADA jedzie na zgrupowanie kadry? Po to zeby za panstwowe pieniadze przejechac sie w gory? Nie wystarczy wyslac do kadrowiczow email zasadami przestrzegania procedur? Byloby taniej. A dlaczego nie zrobic w takim razie spotkania dla wszystkich polskich zuzlowcow? Wielu z nich to potencjalni repreżentanci Polski.

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Maksym jesteś wspaniały i profesjonalny. Sparta pociesza zawodnika, który złamał procedurę antydopingową

  @mar58: I Darek w parkingu jako mechanik... to definicja uczciwości uprawiana przez Spartę...

 • MeeR lubi Komentarz

  To jest kwintesencja działania Ruskich Klocków. Brak szkolenia młodych. Podkupywanie i niszczenie. Popieranie dopingu. Olewanie przepisów. Tor, studzienka , taśma plandeka itp.
  Klub ZERO.

 • MeeR lubi Komentarz

  "działacze (...działacze PZM...) chcieliby, aby ewentualna kara" - ewentualna? którzy działacze? kara? - Czosnyka czy ty wiesz co piszesz? - jak można manipulować kibicami, gdy nie masz sprawdzonych informacji i nie możesz ich podeprzeć choć jedną wypowiedzią osoby kompetentnej (trudne słowo, poszukaj na google)? To nie jest dziennikarstwo, ale plotkarstwo i zabawa w głuchy telefon (nie wiem czy znasz tę zabawę, ale poszukaj na google).

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. PZM chciałby, aby kara dla Maksyma Drabika liczyła się dopiero od lutego

  To jakaś groteska. Rybnik gonili jak wściekłe psy, żeby odjąć punkty za wcześniejsze spotkania, a tu deklarują wsparcie w pomocy zachowania tytułu IMŚJ. Jeżeli udowodnią winę Maxowi to bezwzględnie dla poczucia jakiejkolwiek przyzwoitości powinni odebrać tytuł oraz zweryfikować wynik finału DMP (pomimo, że to bez znaczenia dla losów tego finału). Odrębną kwestią jest długość dyskwalifikacji (jeżeli oczywiście udowodnią winę Maxowi). Kara powinna być z jednej strony realnie odczuwalna dla zawodnika jak i klubu, czyli nie jakieś udawane pierdoły że wraca np. na play off. Z drugiej strony wszyscy wiedzą, że to największy talent i kwestią czasu jest, kiedy znajdzie się w ścisłym topie GP. Kilkuletnia dyskwalifikacja mogłaby to zniszczyć. Mam nadzieję, że nie doczekamy skrajności w żadną stronę - dla poczucia przyzwoitości.

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Czy Sparta może ukarać Drabika za złamanie procedury antydopingowej? (analiza)

  Kto by nie był winien - Sparta ma związane ręce. Jeśli ukarze Drabika ten czmychnie po zawieszeniu (jeśli takie będzie) do Częstochowy.

 • MeeR

  no i to jest git fakty bez hejtu... tego chcemy

 • MeeR lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Przejażdżka kolejką górską Maksyma Drabika. Raz na górze, raz na dole

  Drodzy redaktorzy naprawdę więcej artykułów planujecie uskrobać, w których staracie się ukrzyżować Drabika nim znany jest oficjalny wyrok w sprawie niż tych, w których opisano zdobycie przez Drabika IMŚJ? Panowie, żeby nie było marudzenia gdy zdobędzie kiedyś po Gollobie i Zmarzliku IMŚ, że Wam nie chce wywiadu udzielać. Papiery na to ma jak nikt inny. Pozdrowienia.

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw Hynka: Los Drabika leży w rękach FIM. Mogą mu zabrać złoty medal IMŚJ!

  zamiast ratować światowy speedway będzie mógł Rusko zająć się własnym ogródkiem

 • MeeR lubi Komentarz

  Oj Max Max, czy to było potrzebne? Poczekajmy na rozwój sytuacji . Życie

 • MeeR lubi Komentarz

  "Swoją drogą dziwnie by to wyglądało w annałach. Puste miejsce bez tytułu?" - a kto jest DMP w roku 1984??

 • MeeR napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Hamletyzowanie Rafała Karczmarza. Czas się określić (komentarz)

  Jeszcze nic nie powiedział i już po nim jedziecie. Strach się bać co napiszecie gdy w końcu przemówi... Życzę zmiany jakości w Nowym 2020 Roku :-)

 • MeeR lubi Komentarz

  Najlepsi bez żadnego ALE... autor zapomniał wspomnieć o fantastycznym szkoleniu młodzieży i wszystkich tytułach młodzieżowców (ale na to trzeba napisać kolejny artykuł). Brawo LESZNO, tak trzymać

 • MeeR lubi Komentarz

  Nic nie trwa wiecznie, ale to niech trwa i trwa...,a nawet jak trwać przestanie, to znowu zacznie:D

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.