MeeR - lubi

 • MeeR lubi Komentarz

  Oczywiście, że wielką stratą jest odejście dwójki wychowanków, tylko proszę zauważyć i pomyśleć ... Większą bolączką byłoby podpisanie kontrataków bez pokrycia , zadłużenie klubu. Jeśli macie państwo kogoś znajomego , osoby związane z klubami , popytajcie , znajdziecie choć cząstkową odpowiedź , jakie kwoty wchodzą w grę ;) . Niestety takie mamy czasy, pieniądze ... Sentymenty niestety są poza podium ...

 • MeeR lubi Komentarz

  Domin powodzenia w nowej rzeczywistości ale zweryfikuj siebie jako zawodnika i wracaj do Leszna.

 • MeeR lubi Komentarz

  Domin powodzenia i mam nadzieję, że kasa warta odejścia z Unii. Co do piszących, że Unia rezygnuje z dwóch młodych na rzecz pazernego na kasę kangura to niestety rozmijają się z prawdą. Nas, w dobie Covida19 i U24 po prosty zwyczajnie na nich nie stać - Częstochowa i Lublin położyły na stole takie pieniądze, że "czacha dymi" i nie ma co zaklinać rzeczywistości kibice z obu miast, że jest inaczej. Nikt w Unii Leszno nie chciał by młodzi odchodzili, ale klub nie będzie tworzył precedensu finansowego, nawet dla swych zdolnych i perspektywicznych wychowanków, że otrzymają kontrakty na poziomie Emila czy Piotra lub Janusza. Sorry, ale to jeszcze nie ta klasa - a takie pieniądze musieliby dostać by zostali w Lesznie!!! Do tego Doyle jest dużo tańszy od każdego z nich - ekonomia w trudnym czasie zwyciężyła nad sentymentami jazdy wychowanków. Mam nadzieję, że jednak już niedługo zobaczę taki skład Unii: Emil, Piotr, Bartek, Dominik, Jaimon, Kacper i Damian. Marzenia?! - może, ale za nie w Rawiczu się nie siedzi.
  Pozdrawiam

 • MeeR lubi Komentarz

  No cóż , mówi się ,że trzeba chwytać okazję , bo druga może się nie powtórzyć, więc chłopaki chwycili. Inna sprawa , biorąc pod uwagę ich wiek, czy nie zrobili tego za wcześnie i jak ta chwilowa okazja odbije się na dalszych ich sportowych losach. Wg mojej subiektywnej opinii Domin sportowo może zyskać , a przynajmniej nie straci. Natomiast sportowa przyszłość Smyka może wyglądać gorzej. Być może się mylę i być może przemawia przeze mnie nutka żalu. Życzę im jednak jak najlepiej. Nawet dwucyfówek w meczach z macieżystym klubem:D

 • MeeR lubi Komentarz

  A gdzie komentarz speca Komarnickiego? Czyżby go zatkało? zakrztusił się cygarem? A może pojechał do Leszna szukać dziur na torze?

 • MeeR lubi Komentarz

  Gratulacje dla Leszna, za brak buty i spokój w drużynie - cel zrealizowany. Widac ile dla Stali znaczył Holder.
  Prezes Grzyb oczywiście powie że Stal jest MDMP: Moralnym Drużynowym Mistrzem Polski.
  Przez jego głupie gadanie tyle jadu i nienawisci sie wylewa w sieci. Spuść z tonu i ucz się od Prezesa Rusieckiego.

 • MeeR lubi Komentarz

  Brawo Unia. Jesteście bezdyskusyjnie najlepsi. Szacun dla Was. Pozdrawiam z Torunia

 • MeeR lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • MeeR lubi Komentarz

  Wreszcie wykorzystany w pełni potencjał tego toru! Nie można tak na każdym meczu?
  Trzeba zapamiętać ów mecz, gdyż Bartek w przeciągu najbliższych 10lat drugiego tak słabego nie powtórzy...

 • MeeR lubi Komentarz

  Szkoda,że tak dobry wychowanek do tego młody i perspektywiczny musi opuścić rodzinny klub,który jest stabilny,utytułowany i wzorowo szkoli młodzież.
  Ehh życie.
  Powodzenia Domin!!!

 • MeeR lubi Komentarz

  konsekwencje przepisu U24 miał być taki dobry kluby ratują się przebijając oferty źeby skład sklecić bo U24 wymyślili .

 • MeeR lubi Komentarz

  Co to za brednie? Cały sezon jechał z nożem na gardle(wyrok POLADY)a teraz naqle nie może?Pewnie dowiedział się, że w przyszłym sezonie nie ma dla niego miejsca w Sparcie, bo będzie zawieszony(oby nie na 2 lata, ale tak to widzę) a zastąpi go Łaguta i się wkur...Ciekawe też, jak można w ciągu roku nie wydać wyroku w tak oczywistej sprawie, czym też powinien się ktoś zainteresować, a Maks byłby już dawno po półrocznej dyskwalifikacji przy przyznaniu się i nie przeciąganiu sprawy.

 • MeeR lubi Komentarz

  Nie bardzo kumam. Wszyscy sie uzalaja, ze to przeciaganie zle wplywa na Drabika. Przeciez to na jego prosbe lub jego adwokata to postepowanie sie przeciaga. Wiec jesli mu to przeszkadza, to nie trzeba bylo tych kruczkow prawnych stosowac.

 • MeeR lubi Komentarz

  - Cały sezon Drabika karali i nie ukarali... Włókniarz jedzie jako gospodarz w Rybniku... Wstyd i żenada w - " najlepszej lidze świata "

 • MeeR lubi Komentarz

  Farsa.....

 • MeeR lubi Komentarz

  ze jest winny wiadomo a nie bedzie weryfikacji wynikow wroclawia?podwojne standarty jak w kolchozie!!!

 • MeeR lubi Komentarz

  Walkower? Dlaczego nie skoro nie padało to decyzja powinna być tylko jedna... Przekręty ciąg dalszy podobnie jak z GKM.Czytam te wszystkie artykuły i nie dowierzam skoro mecz Gkm-sparta był przełożony jako pierwszy to powinnien to byc pierwszy możliwy wolny termin prawda! No takie są przepisy no i wybrano 09-09 a następnie potem przeklada sie mecz z Motorem i nagle wczesniejszy termin zrobil sie wolny tj.08-09 gdzie logika i dlaczego akurat nie odwrotnie? Ta e-lipa robi się żałosna

 • MeeR lubi Komentarz

  jakim cudem odwieszono licencje skoro tor dalej nie nadaje sie do jazdy???

 • MeeR lubi Komentarz

  Stępniewski i cała GKSŻ żenada i wstyd teraz kolejny raz problem w Częstochowie , Drabik karę za doping dostanie jak zakończy karierę żużlową wstyd i jeszcze raz wstyd dla ( najlepszej ligi świata )buhhhhha.

 • MeeR lubi Komentarz

  Cieślok z wozu koniom lżej?