Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • iguassu lubi Komentarz

  dawno nie widziałem tak dobrego meczu w wydaniu pań i jak dla mnie Gabryśka to czarny koń tego turnieju i może coś namieszać.

 • iguassu napisał/a komentarz do Lord Voldermort polskiego kolarstwa, czyli "ten, którego imienia nie można wymawiać"

  Tak wygląda życie generalnie, w którym władzę dzierży facet.

 • iguassu lubi Komentarz

  Jak nie dasz to nie ma dla ciebie miejsca w kadrze oraz stypendium . Tak wygląda sport w kraju w którym sukces zależy od sexu .

 • iguassu lubi Komentarz

  Czyli kawał zepsutego do cna suk..yna. I tacy ludzie kręcą polskim sportem... jego dziedzinami. Rzekomo odpowiadają za sukcesy.. TFU! Owszem, fajnie jaknasi zdobywają medale, ale jak widać, gdy trafi się tak zdegenerowana jednostka, to dochodzi do wypaczeń, zboczeń a nawet przestępstw. To robi z ludźmi pycha władzy, pieniędzy i przekonania o swej zaye..ści i potędze.

 • iguassu napisał/a komentarz do Lord Voldermort polskiego kolarstwa, czyli "ten, którego imienia nie można wymawiać"

  Ty pomyśl człowieku. Wielu miało swój interes, żeby pewnych rzeczy nie widzieć. Za dużo do stracenia.

 • iguassu napisał/a komentarz do Lord Voldermort polskiego kolarstwa, czyli "ten, którego imienia nie można wymawiać"

  Posmakował władzy na każdym szczeblu i odjebało facetowi. Do tego być może doszły jakieś kompleksy, na tle niespełnienia się w kolarstwie i jest finał.

 • iguassu lubi Komentarz

  Mugu nie nadaje się na twarde nawierzchnie a Gawriłowa nie myśli na korcie - póki nie zacznie kombinować i przewidywać, póty będzie się błąkać w tenisie. Za to Garcia wydostała się z wielkich tarapatów i życzę jej powodzenia w następnej rundzie. Ma do obrony sporo punktów na Dalekim Wschodzie. Ciekawe na ile pary starczy Osace?

 • iguassu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • iguassu lubi Komentarz

  Regulamin jest dla wszystkich taki sam. Dziwne słowa Agnieszki, ze nie wyobraża sobie gry w eliminacjach. Ja sobie wyobrażam, bo założy to od rankingi, a nie od widzi misie.

 • iguassu lubi Komentarz

  Padlem jak zobaczylem twoj marny komentarz. Ahahahhaha!!! Radwanska w ciagu 6mc bedzie klepac eliminacje i niech sie ogarnie bo w WTA jest coraz wiecej dziewczynek co by ja juz teraz fizycznie zajechaly. Skaczy jak Ulcia nie przechodzac eliminacji i tyle bedzie w temacie. Czasy Isi sie skaczyly jak Ulci Janowicza....Teraz Swiatek i Hurkacz oby innej opcji nie widac!

 • iguassu napisał/a komentarz do Agnieszka Radwańska nie wyobraża sobie, żeby musiała grać w eliminacjach

  Święte słowa! Rozmienianie się na drobne trwa w najlepsze. Świątek dzisiaj na 180 miejscu(!), więc będzie ciekawie, jak nasza "gwiazdka Isia" spotka się niebawem...w eliminacjach ;)

 • iguassu lubi Komentarz

  hm jestem w szoku !!!!!szczyty hipokryzji!!!!!!P.Radwańska byłem ogromnym PANI fanem ,nie jedna noc zarwałem by móc ogladać mecze Pani na innych półkulach ,kombinowałem w pracy by móc ogladać---tyle że to przeszłość ,
  niestety.Ta głupią wypowiedzią dyskwalifikuje Pani swój dorobek tenisowy i potwierdza Pani /niestety/ że zatrzymała sie PANI w czasie jakieś 4-5 lat wstecz !!!!!!!chyba ok 5 lat ma P.obecny /tzw./sztab szkoleniowy-i co to zmieniło??????? nic ,absolutnie nic, gdyż Pani ostatnio jest odporna na rady sugestie zmiany itd itd-co dała Pani obecność Wiktorowskiego????/nie pisze współpraca bo jej nie było przez pani apodyktyczne podejscie /tylko znajomość z tzw 2 trenerem wyszła pozytywnie dla życia Pani ale negatywnie dla osiągnięc sportowych Pani !!!!!Może za póżno ale zakomunikuje Pani że tenisowy świat poszedł do przodu i to bardzo niemal pod każdym względem-niestety Pani tego nie zauważyła i nie spróbowała zrobić nic w tym kierunku-----niczego Pani nie poprawiła /serwis ,że o 2 nie wspomnę ,arytmia zagrań ,kondycja itd itd/Trenerkę która chciał Pani pomóc /klasa światowa /wykopała Pani bez pardonu-czemu ,bo wymagała za dużo ???? więcej trenować mimo dużego doświadczenia itd/Szkoda ogromna że nie poczekała Pani z dobra forma i niezłym miejscem w generalce wta jak dołaczyła by do Pani Światek lub Fręch i była by naturalna zmiana pokoleniowa a tak mizernie to wygląda, Wniosek jest jeden oczywisty mogła Pani zakończyć kariere sportowa / lub ja przerwać / z podniesionym czołem lub cokolwiek zmienić w swej grze /oczywiście in +/ by nie była Pani dziewczyna do bicia na korcie i do ew grania w eliminacjach-bo to tylko zasługa Pani zadufania ,a liczby i rankingi na ogół nie kłamią----prosze to przemyśleć dla dobra Pani i polskiego tenisa

 • iguassu lubi Komentarz

  Jak nie rasizm to seksizm :D

 • iguassu lubi Komentarz

  Śmieszne, bo Osaka też jest ciemnoskórą kobietą i obie grały na tych samych warunkach. Oskarżenia o seksizm czy rasizm to by mogła sobie rzucać, jakby grała z jakimś białym facetem :) Dostawała ostrzeżenia, które nic jej nie temperowały. Serena straciła sympatię ludzi na całym świecie w tym samym momencie, co straciła szansę na szlema.

 • iguassu lubi Komentarz

  Oczywiście że równouprawnienie powinno funkcjonować, ale akurat zasłanianie się seksizmem czy brakiem równouprawnienia w sytuacji gdy się jawnie złamało przepisy jest niezrozumiałe. Zrozumiałbym gdyby np. Serena oglądała mecz męski i zauważyła podobną sytuację, gdy facet nie został ukarany i wtedy to zgłosiła odpowiednim władzom, ale zasłanianie się seksizmem nie może być stosowane gdy kara była zgodna z przepisami, to nielogiczne. A swoją drogą to faceci też powinni się bronić, nie mówią o tenisie tylko o życiu codziennym, bo akceptacji dla seksizmu nie może być, ale w dwie strony. Ja ostatnio gdy odpowiedziałem znajomej, która chciała żebym zajął się zepsutą, że nie potrafię, to usłyszałem od niej, że jestem facetem i powinienem to umieć... Nie słyszałem żeby faceci mieli jakiś gen specjalny odpowiedzialny za naprawianie drukarek.

 • iguassu lubi Komentarz

  Silną kobietą okazała się Naomi, Serena co najwyżej chamską, bezkrytyczną i rozwydrzoną babą, nie umiejącą przegrywać. O ileż lepiej wyglądałyby takie zarzuty, gdyby Serena wygrała, a mimo to ujęła się za równym traktowaniem kobiet.

 • iguassu lubi Komentarz

  A tak naprawdę....egoizm i narcyzm.;-(

 • iguassu lubi Komentarz

  Zawsze uważam, że prawdziwych mistrzów poznaje się po tym jak przegrywają, dla mnie Williams to zwykła chamówa i dzicz, jak większość Amerykanów zresztą! To Osaka zachowała się jak gwiazda!

 • iguassu lubi Komentarz

  Walczyc o prawa kobiet I rownouprawnienie... haha jasne... jak zwykle odwracanie kota ogonem I proba usprawiedliwienia swojego zachowania

 • iguassu lubi Komentarz

  Pani Williams ! tylko dlaczego ona walczy zawsze wtedy kiedy narobi gnoju na korcie?
  Ja chciałam oglądać mecz finałowy , a nie urażona swoją zła gra wielka mistrzynie !!!
  Fe brzydko się zachowała !!!!

 • iguassu lubi Komentarz

  Franczeska, Udawanovic, Penetta - jednego szlema chociaż miały ale umówmy się nikt tego nie pamieta - właśnie włączylem finał Garossa z 2010 i ogląda się to jakby to było 50 lat temu a nie 8, z resztą Polska wtedy to tylko Smoleńsk i nie było nic w tv tylko trumny to nie oglądałem tego finału. Ale do rzeczy, skoro nie pamięta się o mistrzyniach to jaki los spotka Radwanska? o niej nikt nie pamięta nawet teraz jak gra a co dopiero jak zakonczy za rok kariere smutne

 • iguassu napisał/a komentarz do Tak Kamil Grosicki nie trafił do Bursasporu

  Fascynujące.

 • iguassu napisał/a komentarz do Igrzyska w cieniu tragedii. Śmierć narciarki odmieniła ten sport na zawsze

  Pamiętam...

 • iguassu lubi Komentarz

  Śmierć wstrząsnęła tym sportem, ale nic się nie zmieniło.

 • iguassu napisał/a komentarz do Aleksiej Spiridonow na ustach całej Rosji. O jeden wpis za daleko

  Czemu ma służyć twój "wydumany" wpis ?? Fajnie by było, gdyby jakiś chłystek obraził ci tak żonę, bądź córkę ??

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.