stal6 - komentarze

 • stal6 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może SF mnie poinformują,dlaczego usunięto mój komentarz. Coś przegapiłem, zniesiono wolność słowa? Nie używam wulgaryzmów ani nie przekazuje zakazanych treści. Uważam tylko że miasto mogło pomagać jak była drużyna, anie wydawać lekką w ręką kasę na sparing będący treningiem zawodników bez jakiegoś celu sportowego, o którym nikt nie będzie pamiętał na drugi dzień. Ktoś pamięta jakiś wcześniejszy mecz reprezentacji i kto wnim jechał i ile punktów zrobił? Nie wolno zapytać jaki ma sens taki trening i jego transmisja. Może nie spodobało się stwierdzenie, że tylko my mamy reprezentację na żużlu? No to kto jeszcze ma i przeprowadza zgrupowania? A może liga nie jest najważniejsza dla kibica a reszta to zabawa na którą chodzą nieliczni.

 • stal6 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No to jak taka impreza się szykuje to radości nie będzie końca. Wiejska zabawa on nic zamiast ligi to prawdziwa gratka dla kibica. Bilety pójdą jak woda. I jakie wyróżnienie dla miasta wszyscy to chcieli mieć, a będzie miał Rzeszów. Brawo prezydent brawo pani Marto.

 • stal6 napisał/a komentarz do W PZM już nikt nie czeka na Stal. Polsat i Nice nie obcięły kasy, można jechać

  Nie boję się tylko pytam z ciekawości. A ci poważni sponsorzy to niby kto? Jaki poważny sponsor daje kasę na niepoważne zawody?

 • stal6 napisał/a komentarz do W PZM już nikt nie czeka na Stal. Polsat i Nice nie obcięły kasy, można jechać

  Tak jeszcze może turniej zaplecza kadry juniorów i jakiś trening punktowany.Turniej o Puchar prezydenta też atrakcja, zwłaszcza że od lat wali taką kasę na żużel. Ciekawe kto poniesie koszty organizacji tych "imprez ", niech to organizują te "porządne" ośrodki. Jak ktoś chce być traktowany jak trzeci świat żużlowy to niech się cieszy i ogląda badziewie, którego nie chce nikt organizować

 • stal6 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hynek co ty i twoi koledzy będą robić bo Nawrockiego już nie ma i stali też i to nie na rok. A co do do zakazu, pewnie był zachwycony cudowną i ambitną jazdą w barażach oraz jazdą na jednym kole starszego z braci po przegranym meczu. Niech trenuje tam gdzie jeździ, wracać nie musi zresztą i tak nie będzie gdzie

 • stal6 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No nie SF od 8 miesiecy rzetelnie informują co się stało i co nie stało w Stali, a ten nie wie. Co za człowiek. Czyżby nie wierzył ostafinskiemu i jego kolegom. Co z wiarygodnościa nie tak?

 • stal6 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dzieci śpią piszą dorosli.

 • stal6 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie chcę oceniać tego idealnego obrazu ani psuć nikomu dobrego samopoczucia a tylko zapytam o kilka rzeczy:
  _kto zrobił prezesem Pana Labudzkiego
  _kto był członkiem rady nadzorczej spółki w latach 2016 i2017 i miał z tego tytułu
  obowiązek kontroli działań zarzadu
  _kto prowadził spory finansowe z Holta, Baranem, Okoniewski, Crumpem,
  _jak potraktowano Wdowe po Lee
  _kto podejmował decyzję o odmowie jazdy w Lesznie na życzenie Nickiego
  _kto odchodził obrażony po sezonie 2008(spadek Stali) by wrócić w styczniu 2009 robiąc skład z łapanki
  _kto po awansie w 2015 chciał nadal jeździć w 1 lidze bo podobno ciekawsza robiąc sobie jaja z kibiców
  _co znaczy zostawiłam klub we ekstraklasie z budżetem na 1 ligę
  _czy czasem umowa z PGE nie miała trwać tylko rok a była zresztą załatwiona przez Pana Burego
  _czy świetna sytuacja w jakiej został klub nie znaczyło braku długów i pustej kasy na rok następny
  _czy czasem to nie sposób w jaki Karkosik przekazał Toruń nie jest lepszym wzorem niż to co stało się w Rzeszowie
  Tak tylko się pytalem. A tak na koniec chyba łatwiej zapytać członkowi rady o sytuację w spółce niż zrobić audyt. Wystarczy podnieść rękę i zapytać.

 • stal6 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ostafinski perło dziennikarstwa skończ już. To co piszesz jest żałosne i obraża czytelników. W walce o stal nikt cię długo nie przebije. Dla wiernych kibiców stali już jesteś legendą.

 • stal6 napisał/a komentarz do Ireneusz Nawrocki walczy nie tyle o Stal, ile o 1,5 miliona, które pożyczył żużlowej spółce

  Kto ma spłacać i dlaczego pisałem już kilka razy ale z jednym się zgadzam, Gapinski powinien dostać auto żeby chłop mógł wygodnie czekać na pieniądze pod stadionem polonii