Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bal U Hanni napisał/a komentarz do Turniej w Hiszpanii: mecz do zapomnienia. Walec przejechał się po Polakach

  Widziałem przynajmniej kilkanaście meczów na poziomie klasy światowej, w których Gajić odgrywał pierwszoplanową rolę, przy tym grając przepięknie technicznie na wysokich obrotach i z gracją, przy tym robiąc sobie wiatrak z obrońcy. Morros to prawdziwy gladiator, potężnie umięśniony i piekielnie silny. To prawdziwy numer 1 na swojej pozycji. Nawet jeśli nie porusza się jak baletnica, to sprząta co ma posprzątać i robi to niesamowicie skutecznie - o ile nie najskuteczniej. Nie dostrzegłem, aby tak człapał w swoich boiskowych poczynaniach jak Jarzyn. Porównanie kiepskie - obrońca do kreatywnego zawodnika jakim ma być rozgrywający. Wracając do Jarzyna niestety nie było mi dane natomiast zobaczyć ani jednego dobrego meczu w jego wykonaniu w reprezentacji - to jeździec bez głowy. Grał tragicznie u Dujszebajewa - poruszał się jak dziecko we mgle, a Dujszebajew załamywał ręce - i poziom ten niestety utrzymuje u Przybeckiego. Jeżeli taki Jarzyn to teraz główne skrzypce w tej reprezentacyjnej orkiestrze, to ja tej orkiestrze sukcesów nie wróżę.

 • Bal U Hanni napisał/a komentarz do Turniej w Hiszpanii: mecz do zapomnienia. Walec przejechał się po Polakach

  Przecież Jarzyn to kaleka - przyjrzyj się dobrze jak on się porusza po boisku. Jakiś krzywy taki, zgarbiony (kifoza, skolioza??), ledwo to włóczy tymi nogami, nim się chłopina złoży do rzutu to już strata albo ofens.

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Zacznijmy od tego, że zbudowałeś dziwną tezę o braku 1-2 graczy na podstawie żalu do Jureckiego i Jurkiewicza.


  Zdecydowanie należy stwierdzić, że nam nie brakuje do jakiegokolwiek solidnego poziomu europejskiego nie 1-2 graczy, tylko 12 graczy i "Jurecki superhero" nie przypudruje lat zaniedbań związku w kwestii szkolenia i tego, jak biednie jest w klubach spoza czołowych 4-5.


  Od roku szukamy nowego lidera w Syprzaku? Dajcie spokój.


  Przestańmy żyć poprzednią dekadą, moim zdaniem tylko dwóch zawodników - Moryto i Morawski pokazali na tym turnieju jakiekolwiek umiejętności na wysokim poziomie, a Wy pierdzicie nadal o Jureckim i 35-latku, który był zdrowy w sumie 6 miesięcy w ostatnich 3 latach. Ile razy będziemy wracać jeszcze do tej marnej dyskusji?


  A wypominanie, że "nie ma się czym zmęczyć", gdy zap***alali na kadrze 10 lat bez urlopów, na środkach przeciwbólowych, z zerwanymi mięśniami, żebyś mógł się cieszyć na meczach i przeżywać mega radości, jest ultrasłabe.
  Od siebie też tyle wymagasz, czy jednak wolisz tylko od innych?

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Ancelotti zniszczył zespół.

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Bayern Pepa Guardiolii to był prawdziwy Bayern

 • Bal U Hanni napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ależ ten Ancelotti zepsuł Bayern! Nie da się tego oglądać.

 • Bal U Hanni napisał/a komentarz do Oficjalnie: turniej prekwalifikacji do MŚ 2019 z udziałem Polaków w Portugalii

  Becki powinien powołać Siódyma, Tłuczka, Józka i Szeryfa... powinni dać radę we czwórkę, ewentualnie jeszcze kogoś na budę!

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  straszliwy walec na Stal ale co to byłoby z beniaminkami ligi niemieckiej to trzeba zapytać Wisły Płock

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Wy tutaj płaczecie, że Sićko idzie na wypożyczenie do beniaminka BL, a młodzi Francuzi wyjeżdżając do zagranicznych klubów nawet w wieku 20lat tj. Yanis Lenne, wybiera taką Barcelonę i nikt nie płacze z tego powodu, a przeciwnie cieszą się, że będzie mógł chłopak rozwijać talent w klubie z Katalonii i mimo, że ma za konkurenta Victora Tomasa to ten się na to decyduje. Ja też bym się nie zastanawiał i nawet jeśli będzie to krok w tył dla Sićki i nie wykorzysta szansy, to będzie to dla niego mega przygoda i doświadczenie, którego nigdy nie zapomni i chciałbym być na jego miejscu, jak pewnie wielu z Was z tego forum.

  W tym miejscu chciałbym pozdrowić jego siostrę Asię, która też grała w piłkę ręczną w Dąbrowie Białostockiej i poznałem ją kiedyś na turnieju, jeździ trochę dziewczyna po świecie więc może podszkoli brata z języków hehehe :)

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Awans Huttenberg osiągnięty po bardzo wyrównanym finiszu ligi, był sporą niespodzianką. 2 lata wcześniej klub ten spadł z 2. Bundesligi, wrócił od razu i w pierwszym sezonie w drugiej od razu awans bez jakichś licznych wzmocnień.
  Drużyna trenera Adalsteinna Eyjolfssona z Islandii będzie na pewno kandydatem do spadku. Rzadko się zdarza, by było inaczej(Erlangen to wyjątek, aczkolwiek za pierwszym podejściem i tak spadli mając skład na bezpieczne utrzymanie, za drugim jeszcze mocniejsi skończyli na 9-tej pozycji). Pewnie dlatego tylko roczne wypożyczenie dla Szymona. W razie spadku trafi na kolejne wypożyczenie w innym miejscu, tak przypuszczam.
  Dla klubu z Głogowa to pewna strata, bo bardzo dobrze się wprowadził tam do Superligi, ale w walce o przetrwanie w Bundeslidze będzie znacznie szybciej zbierać doświadczenia i potencjalnie może stać się zawodnikiem pierwszej kadry kieleckiego klubu.

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  No to jeśli odpada Dania i Niemcy jako gospodarze oraz Francja, jako obrońca tytułu (chyba też?), a ponadto zakładamy, że z ME awansują Chorwacja (będzie mega mocna u siebie), Hiszpania i Norwegia, to najważniejsze, żeby potem nie trafić jeszcze na Słowenię i Szwecję! Reszta ekip wydaje się być w naszym zasięgu. To taka wersja optymistyczna po tych dwóch meczach. No ale, żeby tak się stało, to najpierw chyba musimy przejść preeliminacje? Wie ktoś więcej nt.? Rzecz kolejna, to wszyscy nasi najlepsi w tym czasie zawodnicy muszą być zdrowi i w formie, tak jak obecnie Chrapek, Moryciak i Jarzyn. Do i dalej musimy być przygotowani taktycznie pod przeciwnika (tu akurat jestem spokojny), a dopiero potem zawodnicy muszą zagrać dwa mecze najlepiej jak tylko potrafią. To takie ogólnikowe warunki na dziś.
  Wracając do zawodników, to gdy nie będzie kontuzji to mamy całkiem szeroką grupę, z której trzeba wybrać najlepszą na dany czas 16:
  BR: Kornecki, Wyszomirski, Malcher, Morawski
  LS: Krajewski, Kostrzewa, Czuwara , Nogowski
  LR: Chrapkowski, T. Gębala, Łangowski, Sićko, Genda
  ŚR: Potoczny, Gierak, Niewrzawa, Ossowski, Kondratiuk
  PR: Przybylski, Paczkowski, Szyba, Majdziński, Bąk, Szpera,
  PS: Moryto, Daszek, Seroka, Lemaniak,
  OB: Syprzak, Daćko, M. Gębala, Walczak, Rogulski, Kus.
  Pogrubiona 16, to wg. mnie personalnie chyba najlepszy skład, który po spełnieniu warunków formy i zdrowia, jesteśmy w stanie wystawić.

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Prawda dla Walczaka jest brutalna ale jeśli VIVE ma zawodnika porównywalnego, a do tego 4 lata młodszego i przede wszystkim swojego z Kielc, to dla Walczaka miejsca w składzie nie będzie.
  Nie rozumiem za to wpisów, mówiących że VIVE marnuje talenty. Czy Coralles, Montoro, albo Borbely nie trafili za młodu do wielkich klubów i nie poradzili sobie tam (względnie nie dostali szansy)...?! Czy Reichmann za młodu nie otarł się o Kiel i to w czasach świetności tej drużyny? Albo Lauge który nie przebił się w Kiel a we Flensburgu już tak. To samo Jallouz. Mikkel Hansen czy Petar Nenadić też nie dali sobie rady w Barcelonie.
  Tak już jest, że te największe kluby zbierają co najlepsze w swoim kraju (i nie tylko w swoim), a jednak tylko nielicznym udaje się na dłużej utrzymać w zespole.

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Będzie tradycyjnie jak dawniej, mecz otwarcia był dzisiaj, mecz o życie w poniedziałek i mecz o honor z Anglią. A potem Polacy nic się nie stało :(

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Nie da się poważnych piłkarzy w klubie...itd......Czy autor jest pewny ,że swoją myśl wyraził poprawnie?.....bo ja mam wątpliwości......"Jeżeli piłkarza, nawet w poważnym klubie ,widzi się głównie na ławce rezerwowych - to trudno,żeby błyszczał w reprezentacji"....o coś takiego chodziło?........,bo tamto zdanie ,uznane za kwintesencję artykułu,powtórzone dwa razy - jest pozbawione wg mnie sensu.......

 • Bal U Hanni napisał/a komentarz do Gorzki debiut Piotra Przybeckiego. Polacy przegrali ze Szwedami

  Czy mieliby ten medal na pewno? Rzeczywiście prezentowali się świetnie, grali dynamiczny handball. Im z pewnością nie brakowało świeżości. Jednakże w Europie pretendentów do medalu jest obecnie wielu. Francja, Dania, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Chorwacja, Hiszpania, Słowenia, Węgry - właśnie w tych drużynach upatrywałbym pretendentów do podium.
  Polska wypadła z czołówki na dobre. Aby wrócić do grona pretendentów do podium w polskim handballu wiele musi się zmienić i zanim to się stanie upłynie wiele czasu.
  Francja - niekwestionowany lider, przynajmniej 2 siódemki grające na najwyższym poziomie europejskim - wybitni zawodnicy zasilają najlepsze kluby europejskie.
  Dania - cała drużyna zasila najlepsze kluby europejskie, głównie niemieckie, sport narodowy, wielu zawodników najwyższy poziom.
  Norwegia - cała siódemka gra bardzo równo, zawodnicy zasilają najlepsze kluby europejskie, kilku najwyższy poziom, są liderzy w drużynie.
  Szwecja - cała siódemka zasila najlepsze kluby europejskie, sport narodowy, kilku najwyższy poziom.
  Niemcy - drużyna w oparciu o zawodników z najsilniejszej ligi na świecie, wielu zawodników najwyższy poziom.
  Chorwacja - najlepszy towar eksportowy to szczypiorniści, wielu najwyższy poziom.
  Hiszpania - zawsze bardzo mocna drużyna, zawodnicy w najlepszych klubach europejskich.
  Słowenia - pokolenie talentów, solidna drużyna, wielu zawodników w czołowych klubach europejskich.
  Węgry - zawsze solidny poziom, liczące się w europie kluby, w których grają reprezentanci.
  Polska - zawodnicy grający w bardzo słabej lidze, w tym kilku w przeciętnych klubach europejskich, szkolenie - kilka szkół mistrzostwa sportowego na krzyż.

  Z czego ma być ten sukces?

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Wielki transfer. Nie tak dawno, gdy pojawiły się plotki o możliwym przejściu Cindricia, to stwierdziłem, że to byłby wielki transfer dla Kielc i na pewno nie byłby to awans sportowy dla Chorwata. W porównaniu ze świetnym rozgrywającym, ale nie zdobywającym aż tak wielu bramek(a jak już to głównie po rozerwaniach) Zormanem jest to jeszcze wzmocnienie tej kluczowej pozycji. Jedynie Veszprem i Barcelona mogą pochwalić się podobną aktywnością w budowaniu zespołu na przyszłość, za to te wielkie firmy nie wzmacniają się jakoś szczególnie przed sezonem 2017/18, co uczyni Vive.
  Przestańcie może odpowiadać temu pożal się Boże celebrycie Maxi-102. Jak wszedłem wieczorem późnym, to jest 119 komentarzy. Większość to jego wypociny i odpowiedzi na nie. Jak mam tu znaleźć o tej porze jakieś istotne wpisy mające jakąś wartość? Niepotrzebne zaśmiecanie.

 • Bal U Hanni napisał/a komentarz do Orlen Wisła Płock walczy o Ligę Mistrzów. Klub złożył dokumenty o "dziką kartę"

  Dla samej Wisły to być albo nie być, gdyż żaden solidny obcokrajowiec nie przyjdzie grać do klubu, którego nie ma w LM, a to przecież występy w LM są jedynym realnym bodźcem dla tych lepszych, perspektywicznych obcokrajowców. Również dla handball'a w Polsce byłby to ogromny cios w perspektywie kilku sezonów, gdyż coraz słabsza kadrowo Wisła, a więc taka którą obcokrajowcy zaczęliby omijać szerokim łukiem to obniżenie poziomu ligi. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że na chwilę obecną Wisła nie zasługuje na grę w grupach A/B LM. Obecnie jest to drużyna grająca zbyt słabo, chimerycznie, niejednokrotnie potrafiąca przegrać wygrany mecz, aby mogła rywalizować, na najwyższym poziomie rozgrywek. Sponsor powinien zadbać o to, aby zwiększyć siłę rażenia Wisły.

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Życzę Wiśle jak najlepiej w Europie, ale moim zdaniem miejsce Wisły czy Kadetten powinny zająć drużyny jak Motor czy La Rioja. Najsłabsze drużyny A/B z tego sezonu powinny zagrać w grupach C/D, a najlepsze z C/D w nowym sezonie w grupach A/B. Nie zależnie jakie to kluby. Niestety ale kluby które są poza tą europejską czołówką robią fajne transfery a w Wiśle? No właśnie, nic nie widać, nic nie słychać.

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Alex zagrał świetnie w pierwszym meczu, w drugim gorzej. W pierwszym przecież też miał przed sobą naprawdę dobrą obronę, ale mecz był szybszy, a na tym bazuje Duszebajew. Co do Cindricia według mnie zdecydowanie przechwalony. Do 50 minuty półfinału z Barceloną praktycznie nie istniał tylko ta końcówka do uratowała, a indywidualnych błędów zrobił sporo. W finale zagrał całkiem ok, ale porównując go np. z Palmarssonem, który w pierwszym meczu mimo 1/6 rzutowo kreował akcje Madziarów w genialny sposób i rozdał wiele asyst, a miałby jeszcze więcej, żeby koledzy (szczególnie Blagotinsek) trafiali z czystych pozycji i w drugim spotkaniu, w którym sam rozłożył Barcelonę to jednak Islandczyk pozostawił po sobie dużo lepsze wrażenie. Cindrić zagrał fajne Final Four, ale do siódemki tych dwudniowych zmagań bym go nie dał jak na moje pewniakami są: Sterbik, Nagy, Palmarsson, Borozan i Cupić, lewe skrzydło i koło ciężkie do wytypowania, ale raczej Uwe i Nilsson. Z Barcelony kogokolwiek ciężko wskazać, ale tak jest jak zajmuje się czwarte miejsce w turnieju, a najlepszym zawodnikiem jest Perez de Vargas...

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  "Serbowie gorzej prezentuja sie w obronie" ? ... Panie trenerze, jest Pan tego pewien? Jesli tak, to z wielka ciekawoscia zobacze jak nasza nowa kadra bedzie wygladala w starciu z Marsenicem, Abutovicem czy Rnicem! Nie dosc, ze to chlopy jak deby, to jeszcze charakterni i zaprawieni w boju. Do tego za plecami maja Strahinje Milica. Jak wygladala nasza ofensywa w zderzeniu z serbska defensywa, to my juz widzielismy w ergo arenie. No ale trzymam kciuki za naszych.

 • Bal U Hanni lubi Komentarz

  Taczki już czekają..:)

 • Bal U Hanni napisał/a komentarz do Michał Jurecki zakończył karierę reprezentacyjną: To nieodwracalna decyzja

  Pytanie tylko jaki jest sens tego, aby Jurecki był w kadrze przez kolejne 2 lata? Oczywiście to świetny zawodnik, jednakże brakowałoby mi go tylko i wyłącznie wtedy, gdyby reprezentacja walczyła w najbliższych czasach o trofea. Tymczasem wszyscy, chociaż trochę rozumiejący bieżącą sytuację wiedzą, że trofea będą poza zasięgiem przez bardzo długi czas. Poza tym odeszli z reprezentacji zawodnicy, z którymi był zgrany, z którymi mógł grać niemalże z zamkniętymi oczami, a teraz miałby się niby uczyć porozumienia na boisku z tymi, którzy dopiero pojawią się w reprezentacji? To absurdalne! Zanim powstałaby jakakolwiek nić porozumienia na boisku między nowymi zawodnikami i nim, już szykowałby się do odejścia z drużyny. W związku z tym przez te 2 lata zajmowałby tylko miejsce nowym zawodnikom, od których będzie zależała przyszłość tej nowej reprezentacji. Poza tym co to za różnica czy będzie na boisku 6 sierot + Jurecki czy też 7 sierot? Nie sądzę, aby sam Jurecki miał istotny wpływ na wyniki potencjalnych meczów - 6 sierot to nadal 85% obsady kadry.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.