Patryk Dudek kolejne dwa lata w Falubazie

Młodzieżowiec Falubazu Zielona Góra, Patryk Dudek podpisał w poniedziałek kontrakt na starty w macierzystej drużynie do końca sezonu 2011 - poinformował rzecznik prasowy zielonogórskiej drużyny, Marek Jankowski.

Łukasz Czechowski

W tegorocznych rozgrywkach Dudek wystartował w 18 meczach Speedway Ekstraligi, zdobył w nich 43 punkty, co dało mu średnią biegową równą 1,093, 48. wśród sklasyfikowanych zawodników ekstraligi.

Miniony sezon był dla syna Sławomira Dudka niezwykle udany - oprócz złotego medalu DMP z Falubazem, młodzieżowiec zdobył w Lesznie tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski, złoty medal Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów w Holsted, srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Rybniku. Zajął również 2 miejsce w Brązowym Kask.