Ewelina Łubian - lubi

 • Ewelina Łubian lubi Komentarz

  Jedno można powiedzieć ,chłopaki walczyli , dawali z siebie wszystko ale...
  Od początku turnieju nie rozumiem dlaczego gra Łomacz a nie Drzyzga.Nie mówię że Grzesiek jest zły ale Fabian jest wyższy ,moim zdaniem ma lepszy serwis.
  Przegrywamy kilkoma punktami czyli detalami ....
  Dalej, od początku mam zastrzeżenia do zgrania Łomacza z innymi atakującymi.Piłki są minimalnie nieprecyzyjne i chłopaki się męczą.Każdemu może się coś zdarzyć ale tego jest za dużo.
  Dalej my żeby zdobyć pkt bijemy 3x, przeciwnik wchodzi jak w masło.Oczywiście to jest efekt kilku elementów
  zagrywka : wspomniany Fabian ,podobnie Możdżonek gdyby wszedł za Kłosa.No i blok i znowu Fabian i Możdżonek.Przegrywamy na przewagi!!!
  Dalej popełniamy błędy jakich przeciwnik nie popełnia.
  I ostatnia rzecz.Ogólnie obrona., wybloki i odruchy.
  szlag mnie trafia jak piłka ,nie ważne z jaką prędkością przelatuje pół metra obok a nasi nawet nie drgną tylko stoją jak wryci.Odruch , trzeba próbować, może się uda ,może nie, ale jak nie spróbujesz to na pewno się nie uda.Takich piłek mieliśmy całe mnóstwo Mika ,stoi ,Kurek stoi,
  Przegraliśmy o włos.Ale Francuzi każdą piłę próbują podbić ,ręką, barkiem ,uchem nosem ,nie ważne ale próbują.
  Suma sumarum powinniśmy przegrać wyżej bo Francuzi grali lepiej.Po prostu nie schodzą poniżej jakiegoś poziomu , nasz faluje strasznie.
  Jutro już nie ma zmiłuj. Nie ma co liczyć że wierzę że będzie dobrze.Trzeba wyjść składem po prostu lepszym i zagrać grę kompletną.Bez tego na tym poziomie się nie wygra.
  Ale chłopaki dzięki za walkę.

 • Ewelina Łubian lubi Komentarz

  Zmiany należało przeprowadzić w drugim secie, a nie chodzić ze zrezygnowaną miną. Największy przegrany to dzisiaj trener.

 • Ewelina Łubian lubi Komentarz

  To jest kpina ZDRAJCA ANTIGA PODŁOŻYŁ sie i zdradził nas i drużynę drugi raz nie wymieniał zswodników męczył ich do końca żeby francuzi wygrali to jest skandal ka koniec dał zmianę żeby kibiców ogłópić to jest zdrada i złamanie kontraktu z Polską

 • Ewelina Łubian lubi Komentarz

  Na siatce nie istniejemy, Bieniek i Kłos coś tam ścinają, ale latają po tej siatce jak dzieci + Grzesiek, który ledwo co doskakuje do górnej taśmy...wczoraj nawet kadra "A" męczyła się z kadrą "B" Niemiec, więc czarny scenariusz - prawdopodobny....nie wiem czy czasem nie będą, to pierwsze IO bez MŚ :)

 • Ewelina Łubian lubi Komentarz

  Tak czy siak Argumentacja Antigi że musiał oszczędzać zawodników na jutro to porażka trenerska, człowiek się emocjonuje 4 sety meczem a tu masz w 5 secie wychodzi ci jakiś Buszek na parkiet.

 • Ewelina Łubian lubi Komentarz

  Z jego wypowiedzi pomeczowej wnioskuje ze od poczatku meczu byl myslami nad jutrzejszym meczem z Francją i słowami ze specjalnie rezerwami wyszedl na 5 set... Brak logiki w tym myśleniu... Francuz chce rodakow na igrzyskach.

 • Ewelina Łubian lubi Komentarz

  To już czwarta wielka przegrana
  Kiedy wreszcie będzie inaczej!!!
  Takiej taktyki nie można stosować
  Trener nie zdał egzaminu
  Kurek i Kubiak bez firmy
  Fesiwal zepsutych zagrywek
  Tego chociaż można się wreszcie nauczyć!!!