Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • dziad956 lubi Komentarz

  Nie mam zamiaru kończyć Mariuszowi kariery, ale czy Skra dobrze robi przedłużając z nim kontrakt? Zrobił wiele dla klubu, jak i reprezentacji, ale peselu nie oszuka. Moim zdaniem od zeszłego sezonu jego forma spada. Jasne, Mariusz wiele spotkań ciągnął sam i gdyby nie on, to zespół nie osiągnąłby tyle, ile osiągnął, ale to jest historia. Fajnie, że całą swoją seniorską karierę spędził w Bełchatowie, ale ważne są też wyniki sportowe.Trzeba patrzeć na przyszłość drużyny. Zostaje Mariusz, Łomacz, Milad, Kochanowski, Kłos, Teppan i Piechocki, który ma chyba zaklepane miejsce w szóstce. Wychodzi na to, że Skra nie zrobi większych ruchów transferowych a obecny sezon był jednym z najgorszych od lat. Jestem ciekawa jak potoczy się przyszły sezon.

 • dziad956 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niestety fatalnie prowadzona polityka transferowa (Piechocki do"raportu" lub nawet aut) i to od kilku sezonów. Zakontraktowali na ten sezon "drugi sort. Nie ma co się spodziewać. Poza tym drużyna jest fatalnie przygotowana i to zarówno kondycyjnie jak i mentalnie. Oni tylko próbują chcieć grać. Dodatkowo to nie jest drużyna tylko zlepek nazwisk. Trener wg mnie do wymiany i to od zaraz. Przykre, tym bardziej, że to "moja" drużyna.

 • dziad956 lubi Komentarz

  Co za idiot jest spikerem w Bełchatowie, chce być głównym aktorem widowiska , drze japę na cały regulator nawet w czasie gry

 • dziad956 lubi Komentarz

  Woicki zablokował Teppana! jaki frajer z tego Estończyka.

 • dziad956 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niestety fatalna polityka kadrowa, zakontraktowano (skromnie) nieprzydatnych zawodników. Tragedia od kilku lat. Stary Piechocki - aut ! A włoch do domciu !!!. W zasadzie niczym się nie wyróżnił. To co widzieliśmy to kompromitacja

 • dziad956 lubi Komentarz

  Proszę państwa. Każda z 16 stu drużyn ekstraklasy, gra swoje mecze w każdy z czterech dni, kiedy są rozgrywane mecze. Z pewnością nie da się rozłożyć po równo terminarza, aby każdy miał tyle samo meczów, zarówno w -piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek. Jednak ludzie ustalający dokładne dni meczów, starają się, aby mniej więcej każdy zespół miał tak samo. Dla mnie ten artykuł jest przesądzony. Jego autor opisuję Kubę, jakby co najmniej był Bogiem. Z całym szacunkiem dla tego co zrobił, robi i będzie robił Kuba dla Wisły i reprezentacji, ale nikt nie będzie specjalnie obsadzal meczu Wisły w sobotę, gdy wcześniej zadecydował inaczej, tylko dlatego bo Kuba zagra. Nawet pomimo tego, że mógłby dokonać zmiany w każdej chwili. Wisła zagra dwa mecze w poniedziałek a potem będzie grała w inne dni. Naprawdę, nie podnosmy takiej błahostki do rangi problemu.

 • dziad956 napisał/a komentarz do Maciej Kmita: absurdalna decyzja w sprawie Jakuba Błaszczykowskiego (komentarz)

  Proponowałbym do czasu unormowania formy i wyjścia z długów przez pierwsze pięć meczów dawać Wiśle walkowera. To zasłużony klub i mu się należy. Ludzie paranoja, by traktować tak klub który na własne życzenie znalazł się tam gdzie się znalazł i nie ma powodu absolutnie żadnego by traktować Wisłę ulgowo. Wszystkie kluby są równe i tak być powinno. Przypominam że w podobnych okolicznościach kilka klubów wywalono do lig niższych i jakoś nikt nie debatował nad wyciągnięciem pomocnej dłoni. Ponadto Błaszczu grać ma w Wiśle a nie odwrotnie. Nie można podporządkować ligi człowiekowi. Nota bene mam wiele sympatii dla Wisły, wiele podziwu i życzę im sukcesu i wyjścia z problemów.

 • dziad956 lubi Komentarz

  Robienie "ówno burzy" z resztą Nihil Novi na tych łamach.

 • dziad956 został fanem Snooker

 • dziad956 lubi Komentarz

  24 lipca kończy mu się karencja więc będzie miał prawo gry

 • dziad956 lubi Komentarz

  Największa bzdura 21 wieku w siatkówce... żeby MŚ nie miał zapewnionej gry na IO.

 • dziad956 lubi Komentarz

  Kuba ma taki szeroki skład, że wystawia dwie reprezentacje w tych kwalifikacjach (grupa E i F)?

 • dziad956 napisał/a komentarz do Sport jest dla niej pasją, pracą i życiem. Polska trenerka personalna namawia do ćwiczeń

  Zgroza ! Kto na trening siłowy "idzie" w butach na obcasie ! Ale trzeba przyznać, że zgrabniusia !

 • dziad956 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • dziad956 lubi Komentarz

  Dziadek Mariusz chyba chce pokazać niektórym,ze jeszcze nie pora na emeryturę.

 • dziad956 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kłos , aż żal że na boisku

 • dziad956 lubi Komentarz

  Oby to był powód chociaż na podstawie tych krótkich wejść szukałabym innych przyczyn.Chcialabym ponadto zobaczyć go z Mariuszem a nie tylko z Teppanem.

 • dziad956 lubi Komentarz

  Czemu tak mało gra Droszyński?Grzesiek moim zdaniem gra ostatnio słabo,a o formie młodego trudno coś powiedzieć .

 • dziad956 lubi Komentarz

  Najwidoczniej Droszyński na treningach gra słabo i Grzesiu jest lepszy dlatego moim zdaniem Łomacz gra więcej

 • dziad956 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie da się tego oglądać z włączonym głosem. Skąd Polsat wytrzepał takiego cymbała. Robi taki jazgot, że smutek.

 • dziad956 napisał/a komentarz do Maciej Zientarski po latach opowiedział o wypadku. "Nie pogodziłem się z tym"

  Przekraczając prędkość aż o tyle, musiał liczyć się, że doprowadzi do tragedii. To nie był wypadek !!! Dokonał tego świadomie jest pospolitym mordercą. Słowa " nie chciałem" tu nic nie znaczą, skoro czyny mówią inaczej.

 • dziad956 lubi Komentarz

  Jakie osłabienie?!!Akurat tych dwoje,to najsłabsi obok Kurzawy zawodnicy.

 • dziad956 lubi Komentarz

  Podobno zabraknie Szpakowskiego...... dramat

 • dziad956 lubi Komentarz

  Jakie braki ??? rezerwowi też sięgają średniego poziomu ...i troszeczke cieszę się , że ich nie będzie ....moze rezerwowy troszeczke się odnajdzie .. marzenia ...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.