Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • art-e napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin. Aleksandar Vuković: Nie musi się zdarzyć nic nieprawdopodobnego

  Tak naprawdę, to jest mało istotne, kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski, gdyż kto by to nie był i tak odpadnie w pre eliminacjach do Ligi Mistrzów.

 • art-e napisał/a komentarz do Sebastian Kawa: Spojrzeć z góry na Himalaje

  Gratulacje dla pana Kawy, bo jest w tym sporcie naprawdę najlepszy, natomiast, prócz szybownictwa możemy się również liczyć w baloniarstwie i bojerach, to w zimie, bo we wszystkich innych sportach stanowimy szare tło, zwłaszcza w najpopularniejszych sporach, gdzie jesteśmy outsiderami, może poza siatkówką, ale tu też dzięki bardzo dużej dozie szczęścia i nie na Igrzyskach Olimpijskich, gdzie barierą nie do przebycia jest ćwierćfinał, może teraz będzie trochę lepiej oby, jakby co, zawsze pozostaje nam niezawodny pan Kawa i reszta szybowników, naprawdę stanowiących czołówkę światowa.

 • art-e napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Powodzenia na nowej drodze życia

 • art-e napisał/a komentarz do MŚ dywizji 1B w hokeju: festiwal niewykorzystanych szans. Polacy przegrali z Rumunami

  Hale lodowe zamienić na hale targowe i skończyć z tą komedią, ewentualnie dostosować je do gry w curling i będzie z tego dużo większy pożytek. Hańbiący spektakl na lodzie.

 • art-e napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Ideologiczna walka o świat sportu

  Zdecydowanie temat zastępczy, jak mniej więcej 90 % innych tematów serwowanych w mediach, poza informacjami stricte obiektywnymi a to, że była jakaś katastrofa, wypadek, że jest taka a taka pogoda, itp. Pani Zosia, skądinąd bardzo sympatyczna kobieta, bo nie wypada już pisać dziewczyna dała się wciągnąć w ten sztuczny, medialny magiel, który ma kształtować a raczej kreować taką a nie inną rzeczywistość, taką jakiej sobie w danej chwili życzą ci na szczycie i nie koniecznie chodzi mi o nasze rodzime szczyty.

 • art-e napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdańsk, to wspaniałe i piękne miasto, ale nie ma tam potencjału dla sportu, nie tylko piłki nożnej, ale ogólnie sportów zespołowych. Są tam pieniądze i ludzie którzy je mają i nawet łożą na sport, ale tam sportu w rozumieniu ducha sportu nie ma jest biznes, a on się skończy razem z koniunkturą i kaprysem bogatych sponsorów. Tam nawet gdy były Niemcy przed I Wojną Światową a także w okresie międzywojennym, Niemcom nie tylko Polakom, też się nie udało stworzyć profesjonalnego sportu, pomimo, że oni mają przysłowiowego kopa na punkcie sportu, to samo było po 1945 r. a obecnie to tylko wspomniany kaprys sponsorów. Ducha sportu z Krakowa, Poznania, Warszawy czy nawet obecnie upadłego Chorzowa a przed wojną choćby ze Lwowa tam nigdy nie było niestety i chyba nigdy nie będzie, to już bardziej Gdynia i zaznaczam, że animozje piłkarskie czy pomorskie mnie nie dotyczą, bo mieszkam na drugim końcu kraju. Tak już jakoś jest i ten gdański sport jest taki lansowany trochę na siłę, takie odczucie patrząc na inne nawet nie wymienione tu mniejsze i dużo bardziej biedniejsze ośrodki sportowe.

 • art-e napisał/a komentarz do HME Glasgow 2019: zrobiła to! Ewa Swoboda mistrzynią Europy na 60 m!

  Gratulacje za wygraną i tytuł, tylko jedno w tym wszystkim było trochę niepokojące, ta radość po wygranej wyglądała niestety nie jak radość a jak jakiś atak histerii, coś trzeba zrobić jeszcze z tymi chyba nie do końca najlepszymi emocjami, by zacząć liczyć się na świecie, ale czy to jest możliwe, nie wiem, ale życzę.

 • art-e napisał/a komentarz do HME Glasgow 2019: wojna na łokcie, czyli sztuka biegania

  Niestety u naszych zawodników i zawodniczek widać błąd w przygotowaniach, forma była przygotowana o 2 tygodnie za wcześnie na mistrzostwa Polski i wyraźnie widać, że obecnie jest spadkowa u większości zawodników i zawodniczek a Ci teoretycznie słabsi na mistrzostwach Polski idą w górę. Jeśli są mistrzostwa Europy imprezą docelowa w hali, to na nie należny przygotowywać formę, bo medale krajowych mistrzostwa aczkolwiek ważne, to nijak się maja do wyników na imprezach rangi mistrzostw kontynentu czy świata. Mistrzów własnego podwórka mieliśmy i mamy bardzo wielu, natomiast bardzo często a można powiedzieć, ze prawie zawsze, poza nielicznymi wyjątkami, to ''mistrzostwo" kończy się po przekroczeniu granicy państwowej.

 • art-e napisał/a komentarz do Marek Panas: Zwolnienie Przybeckiego to absurd! To Rada Trenerów powinna podać się do dymisji

  Nareszcie jakaś mądra decyzja, na coś się w końcu ta rada trenerów przydała.

 • art-e napisał/a komentarz do Jacek Zieliński studzi entuzjazm. "Porównywanie Piątka do Lewandowskiego jest trochę na wyrost"

  Na obecnym etapie K. Piątek jest na fali wznoszącej, ale R. Lewandowskim jeszcze nie jest, bo na to potrzeba lat pracy na boisku, ugruntowania marki, formy dłużej niż przez sezon, dwa i wypracowania sobie charyzmy. Życząc K. Piątkowi tego wszystkiego, ale trochę lodu na rozgrzane zbytnio głowy nie zaszkodzi. Zwłaszcza dziennikarzom czyniący z K. Piątka już teraz najlepszego z napastników w historii polskiej piłki. Może kiedyś tak, ale na pewno jeszcze nie teraz.

 • art-e napisał/a komentarz do Boniek będzie w czwartek na konferencji Polonii Bydgoszcz. Możliwe różne scenariusze

  Osobiście nie widzę niczego złego ani nagannego w tym, gdyby to, Tomasz Gollob do spółki ze Zbigniewem Bońkiem kupili Polonię Bydgoszcz. W końcu obaj są związani z Bydgoszczą w sposób, którego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, a to, że Polonia Bydgoszcz nie jeździ w ekstraklasie żużlowej jest bardzo dużą stratą dla rozgrywek i w ogóle żużla jako sportu. Osobiście żużel, to nie sport pierwszego wyboru dla mnie, ale nie można zaorać wszystkiego i mówić, że jest fajnie. Jeżeli się Polonia odbuduje, to będzie, to z korzyścią dla niej samej i nadzieją dla innych równie zasłużonych i z tradycjami klubów, nie tylko żużlowych na odbudowanie się i powrót na właściwe sobie miejsce.

 • art-e napisał/a komentarz do Depresja, cukrzyca, długi. Agata Wróbel prosi o pomoc. Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy

  Pani Agata jest medalistką olimpijską i ma prawo do sportowej emerytury z tego tytułu, którą zapewne pobiera. Reprezentowała nasz kraj i jej się ona należy, jeżeli jej nie pobiera, to ci co organizują akcje powinni jej pomóc w załatwieniu tej sprawy a co do długów, to być może zbytnia lekkomyślność, rozrzutność i brak umiaru w pewnych sprawach doprowadził do tego, że je ma, ale na to nikt nie ma wpływu, opiekę medyczną w zakresie ubezpieczenia zapewne też posiada, bo jest ona powszechna, a już zupełnie poza tematem, trudy życia w naszym kraju są naprawdę wielkim życiowym survivalem i nie tyczy się to tylko sportowców.

 • art-e napisał/a komentarz do Komunikat Wisły Kraków: Vanna Ly poważnie zachorował podczas lotu przez Atlantyk

  Co prawda cała ta szopka świąteczno-noworoczna dotyczy piłki nożnej, ale na jej przykładzie widać wyraźnie, co uczyniono z Polski i jakie drwiny robią sobie z tego kraju już nawet ludzie z III świata. To hańba, ośmieszanie Polski, nie zaś Wisły Kraków czy jakiegokolwiek innego klubu piłkarskiego. Tak się postępuje z opinią publiczną a więc z osobami , które opłacają podatki i utrzymują ten kraj w kupie w republice bananowej, koniec i kropka. Komuna była podła, ale jak nazwać w takim razie to co się dzieje w tym kraju, zresztą już nie od dzisiaj ale już od trzech dekad. To jest demokratyczny, liberalny kapitalizm, to jest państwo europejskie, państwo wysoko rozwinięte? Śmiech przez zły, niestety.

 • art-e napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Co przykrywa historia z kambodżańskim przelewem (felieton)

  Już tak poza tematem samej Wisły, przecież Polska jest krajem z którego się wyprowadza pieniądze na wszystkie możliwe sposoby a nie inwestuje i ściąga tu kapitał, czasami można się zastanawiać jaki ogląd rzeczywistości istnieje u niektórych osób, co, widzą inną rzeczywistość, nie tylko piłkarską zresztą. Może czas się ocknąć i ściągnąć różowe okulary, zresztą bardzo skutecznie nałożone. Wisła a tak naprawdę jej tereny przyległe do stadionu na ul. Reymonta są łakomym kąskiem, piłka jest tu tylko dodatkiem dla takich ludzi zupełnie nieistotnym, albo trzeba przeprosić się z panem Bogusławem Cupiałem - prawdziwym właścicielem Wisły i zarazem inwestorem i oddelegować na takie rozmowy poważnych ludzi, jeżeli by go to jeszcze interesowało albo przestać opowiadać bajki i rozpocząć wszystko od 19-20 latków w IV lidze i poczekać na nową- starą Wisłę z 10 lat. W międzyczasie sprawdzić też poprzez audyt zewnętrzny postępowanie zarządu, który doprowadził do takiej sytuacji i jeżeli wyjdą jakieś nieprawidłowości, zająć się nimi jak należy. Na pewno należny skończyć z obecną fikcją i dobrymi wujkami rozdającymi miliony.

 • art-e napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Skończcie te żarty i quasi sensację. Nikt nic nie wpłaci a zysk miał być na sprzedaży gruntów i sprzedaży pozostałych w Wiśle zawodników. Wisełko, Wisełko komu ty tak bardzo nie pasujesz. To nic niech będzie IV Liga a Wisła i tak przetrwa i na nowo się odrodzi.

 • art-e napisał/a komentarz do "Piłka z góry". Ćwiąkała o długach Wisły: To się da załatwić, ale trzeba wiedzieć z kim

  Ciąg dalszy ''Spotkania z Balladą", a tak na marginesie ''kambodżański książce'', chce Krakusów zrobić na kasę, to naprawdę jest fajne. Ciekawe, kto go podstawił na wabia. Przestańcie się wygłupiać i rozśmieszać ludzi bogatym biznesmenem z zagranicy, bo to już nie Polska początku lat '90, gdzie takie numery były na porządku dziennym i tak się robiło duże pieniądze na państwowym majątku nas wszystkich, ale teraz nikt już tego nie kupi. Wisła Kraków tak samo jak Cracovia, Legia, Lech, Górnik Zabrze czy Polonia Bytom etc., to prócz samej piłki nożnej, także dobro kultury masowej w szerszym tego słowa znaczeniu a nie tylko ziemia na sprzedaż i trzeba zacząć rozmawiać z poważnymi ludźmi, choćby z byłym właścicielem w takich sprawach, a nie wymyślać teorie i rozwiązania na inspirowane angielskim dowcipem.

 • art-e napisał/a komentarz do Prezydent Krakowa optymistą w sprawie Wisły Kraków. "Ale po czynach ich poznacie"

  Jedyny pomysł na Wisłę, to przeprosić się z panem Cupiałem i wrócić do stanu: ul. Kałużny pan Filipiak, ul. Reymonta pan Cupiał. Wszystko inne to są brednie, bzdury i głupoty.

 • art-e napisał/a komentarz do Niejasne intencje nowych właścicieli Wisły Kraków. W tle grunty warte 100 mln zł

  Coś mi umknęło, to Dalajlama (Tybetańczyk) kupuje Wisłę, bo on był z tego co pamiętam przyjacielem JP II, ale papież w końcu miał wielu przyjaciół, mniej więcej jakieś 3-4 miliardy ludzi. Wiara to jednak potężne narzędzie, poza tym JP II był kibicem Cracovii, ale 100 milionów? Można się zakochać, miłych świąt.

 • art-e napisał/a komentarz do Niejasne intencje nowych właścicieli Wisły Kraków. W tle grunty warte 100 mln zł

  Do Polski miał przyjść " Wielki Biznes" i przyszedł z Kambodży. Proponuję poszukać jeszcze głębiej: Laos, Kirgistan, Tadżykistan, Bhutan. Komu jeszcze ten kraj wystawicie na sprzedaż Pigmejom. Co tu jeszcze za cuda będą się odbywały. Jak na Wawelu urzędowałby król, którykolwiek, to królewskie lochy byłyby pełne tych współczesnych biznesmenów.

 • art-e napisał/a komentarz do Pamiętny Engelberg. Sędziowie skrzywdzili Adama Małysza i zabrali mu zwycięstwo

  W naszym kraju poczucie uczciwości i sprawiedliwości jest tak szeroko rozwinięte, rozpowszechnione i przestrzegane, że już wielokrotnie przy przeróżnych imprezach sportowych, czy to piłka nożna, ręczna, siatkowa a nawet cytowane tu skoki narciarskie, sędziowie gwiżdżą i sędziują przeciwko naszym zawodnikom. Miało to już miejsce wielokrotnie przy wielu imprezach międzynarodowych i jest to swoisty fonemem na skalę światową, gdzie gospodarzą zawsze "ściany pomagają", tylko u nas jest odwrotnie, ale to przyczynek do zupełnie innej dyskusji.


 • art-e napisał/a komentarz do Szok w świecie kolarskim. Sky, sponsor grupy Michała Kwiatkowskiego, wycofa się z kolarstwa

  Pomimo, że to ekscytujący sport, kolarstwo stało się sztuczne, rywalizacja jest bardzo teoretyczna, bo z góry wiadomo, kto mniej więcej wygra, komercja, kontrakty, mówiąc krótko tylko pieniądze i nawet ci od tych pieniędzy widzą, że staje się to coraz bardziej niestrawne, to samo dotyczy piłki nożnej. Biznesmeni, różni i ci szemrani i ci porządni zabiją sport w ogóle i uczynią z niego już całkowity cyrk, coś w rodzaju wrestlingu i walk w kisielu, tylko kto to będzie oglądał więcej niż raz.

 • art-e napisał/a komentarz do Kinga Grzyb. Dla rodziny odłożyła sportowe ambicje. W kadrze zawsze była gwiazdą

  Pani Kinga jest z pokolenia zawodniczek, które mogły osiągnąć bardzo duże sukcesy w piłce ręcznej, niestety jej kariera, pomimo, że piękna i długa, nie przyniosła ani jej ani jej koleżanką tego co powinna a był ku temu odpowiedni potencjał. Jeszcze go trochę zostało, ale widać to gołym okiem, że i następne pokolenie zostanie zmarnowane w imię interesów karierowiczów i wszelkiej maści ''super" trenerów i działaczy i to nie jest ''choroba'', tylko polskiego sportu. Powodzenia Pani Kingo w grze klubowej.

 • art-e napisał/a komentarz do 16-latek rozchwytywany na rynku transferowym. Dlaczego wybrał Rzeszów?

  Niestety poza Polską nikt i nigdzie się żużlem nie interesuje, to tak jak z pelotą w którą grają tylko w Kraju Basków, a poza tym mało kto o niej słyszał.

 • art-e napisał/a komentarz do Turniej w Alicante: powiało niepokojem. Niemki wydarły wygraną Biało-Czerwonym

  Z tym trenerem dziewczyny nie odniosą żadnego sukcesu, bo ten człowiek nie ma pojęcia o taktyce, nawet w tym meczu faulując na 2-3 sekundy przed końcem dziewczyny by tego meczu nie przegrały. Niestety nie umie pan trener ustawić drużyny na końcówki gdzie już nie po raz pierwszy dziewczyny prowadzą a przegrywają mecz, nie umie im niczego sensownego podpowiedzieć. Gdyby trener Niemek miał takie zawodniczki jakie ma reprezentacja Polski, to biłby się w każdym turnieju o medal a z Polską wygrywałby 10 bramkami. Powodzenia na mistrzostwach ale jest to niestety wielkie ale.

 • art-e napisał/a komentarz do Karol Bielecki: Najłatwiej się poddać. Robert Kubica pokazał, że wszystko jest możliwe

  Karol Bielecki był fantastycznym sportowcem i sam walczył z ogromnym problemem zdrowotnym przez długą część swojej kariery, także tym bardziej rozumie i potrafi docenić hart ducha i sportową wolę walki u Roberta Kubicy, którego pasja do jazdy samochodem, co zapewne i teraz sam wie, że nie do końca odpowiedzialna a nie jazda bolidem o mało nie zakończyła jego kariery. Wygrał batalie o powrót i tym bardziej trzeba trzymać za niego kciuki i życzyć mu sukcesów a że wielu będzie mu kibicować, to pewne.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.